» »

Captain Marvel (2019)

Captain Marvel (2019)

Temo vidijo: vsi

T-Back ::

Pa kaj vam še ni potegnilo. Ti reviewji so en bullshit. Malo preveč berete to sranje. Pojdite pogledat pa potem pametujte. Sto ljudi sto čudi. Vsak ima svoj okus.

FTad je izjavil:

Tisti, ki ste si ogledali film, koliko po vasem mnenju ti manjka context, v primeru da si tega filma ne ogledas, gres gledati pa End game?

Ogled je obvezen, ker se filmi že par let navezujejo eden na drugega.

Mato989 ::

No ja navezujejo en na drugega... Recimo jaz sem doctor stranga pogledal po infinity war pa se mi ni zdelo da bi bil obveten ogled, vse ostalo pa sem po vrsti
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Magic1 ::

Verjetno je obvezen v smislu, da veš kdo je kr en kaptn marvl, ki uleti na sceno v part 2 in reši zadevo.
Magic

Tr0n ::

Mato989 je izjavil:

No ja navezujejo en na drugega... Recimo jaz sem doctor stranga pogledal po infinity war pa se mi ni zdelo da bi bil obveten ogled, vse ostalo pa sem po vrsti

No ja, verjetno je bilo malce cudno videt Strange-a prvic v Infinity brez konteksta kdo je, zakaj je, kaj zmore etc.

Da se ze, samo ni tak fun. :)

Magic1 ::

Sej večino likov je načeloma na tak način bilo integriranih v te skupke. Pač vsak ima nek super power in ga uporablja. Ali je to važno, kako je prišlo do razvoja teh super moči, pa je na posamezniku. Če je film dober, te bo tudi ozadje likov bolj zanimalo. Če je krep, pač ne. Na pol filer film za močno investirane v super hero filme. Za nekoga, ki nima preveč časa in ne glede vsakega fima take zvrsti pa pač to ni to. Dobr za zabit čas in nič pretirano več.
Ima pa idealne okoliščine, ker je vpet med dvo delni set, kjer je bil prvi del zelo dober in je folk posledično investiran. Sam je baba zaradi ideologije zapravila vse idealne pogoje(in še več). Ta njen stavek bo verjetno dražji od Muskovega slavnega Twita.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Mato989 ::

Tr0n je izjavil:

Mato989 je izjavil:

No ja navezujejo en na drugega... Recimo jaz sem doctor stranga pogledal po infinity war pa se mi ni zdelo da bi bil obveten ogled, vse ostalo pa sem po vrsti

No ja, verjetno je bilo malce cudno videt Strange-a prvic v Infinity brez konteksta kdo je, zakaj je, kaj zmore etc.

Da se ze, samo ni tak fun. :)


Ni res ce si pogledal v zgodovini kak strip
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: T-Back ()

Tr0n ::

Ce si prebral strip, potem imas seveda kontekst. Ce pa ga je nekdo prvic videl, je pa malce jarring. :)

BigWhale ::

Mato989 je izjavil:

Ni res ce si pogledal v zgodovini kak strip


To je tist, k vzames rdeco nit pogovora, jo zazges, pustis, da veter odnese pepel in potem navrzes neko svojo izjavo, samo zato, da bi se ti zdelo, da imas prav.

Ampak nimas, ce gledas MCU filme in ti not uleti en junak, ki ga se nisi videl, zamudis en kup referenc in o junaku ne ves nic. To, da je nekdo bral stripe, nima s povprecnim gledalcem filma, prav nobene veze. In ce bo v Endgame Captain Marvel kljucnega pomena za resevanje zgodbe, potem bo brez tega filma vse skupaj izgledalo kot Dues Ex Machina.

Stripi v tem kontekstu nimajo nobene veze, nehaj nabijat.

ahac ::

Vazelin je izjavil:

Wtf je ta ocena?
https://www.imdb.com/title/tt4154664/
:'( sem se veselil ogleda, sedaj pa ne vem, če bi sploh šel. Ker 5,6 so smeti za superhero movie.


Poglej kako so ocene razdeljene:



Kar je ocena 1 je očitno review bombing, kar je ocena 10 je pa obratno od bombinga. To niso ocene filma, to je "anti-SJW" vs "SJW" spam. Zaradi tega so imdb ocene (pa tudi RT user score, ocene iger na Steamu, itd.) popolnoma neuporabne.
Če bi ignoriral vse enke in desetke, bi dobil dost bolj realno oceno med 7 in 8.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

T-Back ::

Mato989 je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Mato989 je izjavil:

No ja navezujejo en na drugega... Recimo jaz sem doctor stranga pogledal po infinity war pa se mi ni zdelo da bi bil obveten ogled, vse ostalo pa sem po vrsti

No ja, verjetno je bilo malce cudno videt Strange-a prvic v Infinity brez konteksta kdo je, zakaj je, kaj zmore etc.

Da se ze, samo ni tak fun. :)


Ni res ce si pogledal v zgodovini kak strip

To sploh nima veze z filmom. Notri je bilo veliko stvari, ki se navezujejo naprej in nazaj.
Zato pa potem taki komentirajo neumnosti, ker ne vedo zakaj se gre in talajo neke osebne ocene.

BigWhale ::

ahac je izjavil:


Kar je ocena 1 je očitno review bombing, kar je ocena 10 je pa obratno od bombinga. To niso ocene filma, to je "anti-SJW" vs "SJW" spam.
Če bi ignoriral vse enke in desetke, bi dobil dost bolj realno oceno: med 7 in 8.


S to razliko, da je verjetno 95% enk samo spam. Ce mas doma izbrana dela Woody Allena v colletors edition VHS obliki nad TVjem, potem si mogoce upravicen, da das filmu oceno 1. Pri desetkah je pa verjetno kar nekaj ljudi, ki se jim je film zdel res desetka.

Meni je bil od MCU filmov se najbolj vsec in ce bi ocenjeval samo med MCU filmi, bi mu dal desetko.

49106 ::

ahac je izjavil:


Če bi ignoriral vse enke in desetke, bi dobil dost bolj realno oceno med 7 in 8.


-2 ali 3, ker so oboževalci subjektvni.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Truga ()

Mato989 ::

BigWhale je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ni res ce si pogledal v zgodovini kak strip


To je tist, k vzames rdeco nit pogovora, jo zazges, pustis, da veter odnese pepel in potem navrzes neko svojo izjavo, samo zato, da bi se ti zdelo, da imas prav.

Ampak nimas, ce gledas MCU filme in ti not uleti en junak, ki ga se nisi videl, zamudis en kup referenc in o junaku ne ves nic. To, da je nekdo bral stripe, nima s povprecnim gledalcem filma, prav nobene veze. In ce bo v Endgame Captain Marvel kljucnega pomena za resevanje zgodbe, potem bo brez tega filma vse skupaj izgledalo kot Dues Ex Machina.

Stripi v tem kontekstu nimajo nobene veze, nehaj nabijat.


Kaj zamudis... Bistvo zgodbe je enako... Black widow tudi nima filma in je notri je zato kak prpblem? Ne... Meni je infinity war brez ogleda dr stranga bil cisto super film..
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

oo7 ::

Mene trailerji niso prepričali sem že večkrat napisal.
Pa tudi zaradi tega filma se mi ne, da voziti 30 km v kino škoda nafte. Bom pogledal doma pa če bo to pred ali po End game.

Phantomeye ::

ahac je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Wtf je ta ocena?
https://www.imdb.com/title/tt4154664/
:'( sem se veselil ogleda, sedaj pa ne vem, če bi sploh šel. Ker 5,6 so smeti za superhero movie.


Poglej kako so ocene razdeljene:



Kar je ocena 1 je očitno review bombing, kar je ocena 10 je pa obratno od bombinga. To niso ocene filma, to je "anti-SJW" vs "SJW" spam. Zaradi tega so imdb ocene (pa tudi RT user score, ocene iger na Steamu, itd.) popolnoma neuporabne.
Če bi ignoriral vse enke in desetke, bi dobil dost bolj realno oceno med 7 in 8.


Jup, tole definitivno ni realna ocena. Podobno kot pri anketah, ljudje, ki dajejo vse 1 ali pa vse 5, sigurno niso dober vzorec. Najbolj realna je neka sredinska ocena.

oo7 ::

Na IMDB je ocena od uporabnikov 6/10 in na Metacritic od kritikov 65/100 tako, da je kar približno enaka ocena.

Phantomeye ::

Tr0n je izjavil:

Mato989 je izjavil:

No ja navezujejo en na drugega... Recimo jaz sem doctor stranga pogledal po infinity war pa se mi ni zdelo da bi bil obveten ogled, vse ostalo pa sem po vrsti

No ja, verjetno je bilo malce cudno videt Strange-a prvic v Infinity brez konteksta kdo je, zakaj je, kaj zmore etc.

Da se ze, samo ni tak fun. :)


Realno jaz nisem gledal kapitana Amerike (razen onega, ker so bili vsi avengerji not - film, ki je bil bolj avangerski kot avengerji 2). Nisem gledal Hulka in antmana 2.

Pa se mi ne zdi, da bi kaj pomembnega zamujal.

Si bom pa vzel čas, gotovo.

Tr0n ::

Phantomeye je izjavil:

Pa se mi ne zdi, da bi kaj pomembnega zamujal.

Zamudil si veliko referenc in informacij o osebah, dogodkih, zgodovini ipd., ki jih opazis in prepoznas samo, ce si gledal tudi predhodne dele.

Se vedno lahko uzivas ob filmu, ampak pac ne tako celostno kot nekdo, ki bolje pozna background. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

T-Back ::

+1

D3m ::

Tr0n je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Pa se mi ne zdi, da bi kaj pomembnega zamujal.

Zamudil si veliko referenc in informacij o osebah, dogodkih, zgodovini ipd., ki jih opazis in prepoznas samo, ce si gledal tudi predhodne dele.

Se vedno lahko uzivas ob filmu, ampak pac ne tako celostno kot nekdo, ki bolje pozna background. :)


Bo preživel.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Truga ()

Magic1 ::

Tr0n je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Pa se mi ne zdi, da bi kaj pomembnega zamujal.

Zamudil si veliko referenc in informacij o osebah, dogodkih, zgodovini ipd., ki jih opazis in prepoznas samo, ce si gledal tudi predhodne dele.

Se vedno lahko uzivas ob filmu, ampak pac ne tako celostno kot nekdo, ki bolje pozna background. :)

Še veliko več zamujaš, če ne greš čez stripe... Tako da zamujaš le, če je kontent kvaliteten, če ni, potem nič ne zamujaš.
Magic

Tr0n ::

V vsakem primeru imas pac manj informacij, zdaj pa ce je content kvaliteten, ali ne. :)

T-Back ::

Ja s stripi je tako, da ni vse v istem contentu. Tako da si lahko še bolj zbegan.

T-Back ::

Vzemite kakor hočete samo Captain Marvel in Avengers: Endgame sta dva najbolj pričakovana filma trenutno. Potem pa sploh nima veze kakšna bosta, večina se jih bo ogledala samo iz firbca oziroma zaradi same zgodbe v preteklosti in prihodnosti.
Tisti najbolj zagreti si jih bodo ogledali v kinu, eni prej drugi pozneje, ostala večina pa, ki ima sedaj največ negativnih kritik pa si ga bodo potem na "skrivaj" pogledali doma.

Phantomeye ::

Tr0n je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Pa se mi ne zdi, da bi kaj pomembnega zamujal.

Zamudil si veliko referenc in informacij o osebah, dogodkih, zgodovini ipd., ki jih opazis in prepoznas samo, ce si gledal tudi predhodne dele.

Se vedno lahko uzivas ob filmu, ampak pac ne tako celostno kot nekdo, ki bolje pozna background. :)


Ma sej bom itak pogledal. Sicer je pa moja logika naslednja, če zamudim prequel, si predstavljam, da je prequel v bistvu bil posnet naknadno (kar se veečkrat tudi zgodi).

Enkrat sem začel brati neko knjigo, na polovici sem dojel, da gre v resnici za drugi del trilogije. Zato sem prebral do konca, nato prebral tretji del in prvega na koncu, kjer sem si mentalno predstavljal, da je prvi del v resnici 3 knjiga, ki se dogaja v preteklosti. Se mi pa ob branju 2 in 3 dela ni zdelo, da ne dojamem zgodbe.

Mato989 ::

Seveda bomo film pogledali samo medtem ko smo infonoty war eni pogledali 2x v kinu bomo marvelco piratizirali... In to bo posledicno manj uspeha v dolarjih napram avengerjem... Put your money where your mouth is
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

BigWhale ::

Ce bi bil pol tolk dedca, kot mislis, da si, potem filma sploh neb gledal. Ne more en dec gledat taksnega pickastega filma, dej zresn se, no.

49106 ::

Jebiga BW, milenijci radi igrajo igrice in gledajo filme namenjene otrokom.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: madviper ()

Tr0n ::

Kaj pa jaz ko nisem milenijec in rad gledam MCU filme? :)

BigWhale ::

Captain Marvel ni film namenjen otrokom. Je film namenjem ljudem, ki jim je vsec Marvel Universe, stripi, filmi o super herojih, in se zaradi mocnega zenskega lika ne bojijo za svojo moskost.

49106 ::

Zelo kontradiktoren si. Praviš, da filmi o superjunakih niso namenjeni otrokom?

Batmana in Supermana smo se mi igrali v vrtcu.

Tr0n je izjavil:

Kaj pa jaz ko nisem milenijec in rad gledam MCU filme? :)


Skupnega imate to, da ste po srcu še mladi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: madviper ()

ahac ::

Verjetno res obstaja kdo, ki mu je film desetka, ampak zelo malo je pa takih, ki jim je zanič za enko.

Jaz bi rekel, da so ocene od 3 do 9 realne, ker so preveč povprečne za spam. Dvojk je že več kot trojk, kar je sumljivo, desetk je čisto preveč, enke so pa itak 99% spam.
Takole nekako bi odrezal, pa bi dobil dost bolj smiselno oceno:
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

49106 ::

ahac je izjavil:

Verjetno res obstaja kdo, ki mu je film desetka, ampak zelo malo je pa takih, ki jim je zanič za enko.


Zakaj? Poznam cel kup ljudi, ki naprimer ne prebavijo Star Trek in to celo do te mere, da gre za mučenje, če so primorani gledat. Verjamem, da bi jim taki dali negativno oceno, če bi bilo možno.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: madviper ()

oo7 ::

ahac je izjavil:

Verjetno res obstaja kdo, ki mu je film desetka, ampak zelo malo je pa takih, ki jim je zanič za enko.

Jaz bi rekel, da so ocene od 3 do 9 realne, ker so preveč povprečne za spam. Dvojk je že več kot trojk, kar je sumljivo, desetk je čisto preveč, enke so pa itak 99% spam.
Takole nekako bi odrezal, pa bi dobil dost bolj smiselno oceno:



Men se pa zdi ocena 6 na IMDB dokaj realna.

No če pogledamo pa povprečno oceno kritikov.

Metascore - 65

Rotten tomatoes Average Rating: 7/10
Rotten tomatoes top critics - Average Rating: 6.17/10

FormerUser ::

Ocenjevanje filmov na netu se je izrodilo, podobno kot funkcija "predlagaj izbris" na slo-techu, v osnovi dobra ideja, ki pa se jo da enostavno zlorabiti. Tudi na Cineplexxu je Marvelca še zjutraj imela oceno 9,3, zdaj le 6,4.

T-Back ::

BigWhale je izjavil:

Ce bi bil pol tolk dedca, kot mislis, da si, potem filma sploh neb gledal. Ne more en dec gledat taksnega pickastega filma, dej zresn se, no.

+1

puRetuer ::

BigWhale je izjavil:

Film ni bil nek presezek ampak za oceno 1 pa nikakor ni bil.


Misliš da bi bilo treba zakonsko prepovedati da ti film ni všeč? Ker, konec koncev vemo, da je vse ocene z 1 pustil Putin s svojimi troll računi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Truga ()

Magic1 ::

Izgleda da je eden slabših Marvelovih filmov v zanjem času (če ne najslabši). Kar še ne pomeni, da je zanič. Enim je tudi bil dober Suicide squad, večini pa nekaj povprečnega. Verjetno je podobno s tem filmom.
Magic

FormerUser ::

Izgleda? Na podlagi česa pa? Glasovanja troll brigad, ki so užaljni zaradi izjav glavne igralke in so se odločili, da se ji maščujejo?

Magic1 ::

Kot so ti povedali zgoraj, na podlagi opisov kritikov in če odbiješ najvišje ter najnižje ocene, dobiš podoben rezultat.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

bambam20 ::

Slabi filmi imajo vedno ogromno postov na S-T-ju , medtem ko dobri nimajo. Zanimivo a ne :).

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: T-Back ()

FormerUser ::

Magic1 je izjavil:

Kot so ti povedali zgoraj, na podlagi opisov kritikov in če odbiješ najvišje ter najnižje ocene, dobiš podoben rezultat.

Pa ne menda ocen ravno tistih belih moških kritikov, ki jih je Brie kritizirala, da bi morali biti bolj raznoliki, ker so velikokrat pristranske?

bambam20 ::

Samo za ta film so na Rt-ju onemogočili dajanje ocene. Demokracija na višku.

FormerUser ::

Ne, niso.

bambam20 ::

FormerUser je izjavil:

Ne, niso.


Ja, pa so. Samo, to ne bo pomagalo, ker gnojnica smrdi, tudi, če jo s parfumom poliješ.

BigWhale ::

puRetuer je izjavil:

BigWhale je izjavil:

Film ni bil nek presezek ampak za oceno 1 pa nikakor ni bil.


Misliš da bi bilo treba zakonsko prepovedati da ti film ni všeč? Ker, konec koncev vemo, da je vse ocene z 1 pustil Putin s svojimi troll računi.


Ne, bi blo pa zanimvo, ce bi zakonsko prepovedali ljudem, da se namerno dela debile.

In ce nisi debil, potem filmu kot je Captain Marvel, tezko das oceno 1.

Si sicer komot eden izmed tistih, ki iz dna duse ne marajo superhero filmov in fantastike. Potem je 1 povsem ok ocena, subjektivna glede na tvoje poglede. Zdej gres pa lahko dokazovat, da je vecina tistih, ki so dali CM oceno 1 kaj vec kot trollov. Izvoli.

bambam20 je izjavil:

Slabi filmi imajo vedno ogromno postov na S-T-ju , medtem ko dobri nimajo. Zanimivo a ne :).


A imas kaksno statistiko, ki tole podpira? Prosim, na dan z njo.

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: BigWhale ()

49106 ::

BigWhale je izjavil:

Zdej gres pa lahko dokazovat, da je vecina tistih, ki so dali CM oceno 1 kaj vec kot trollov. Izvoli.



A imas kaksno statistiko, ki tole podpira? Prosim, na dan z njo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Truga ()

bambam20 ::

BigWhale je izjavil:



A imas kaksno statistiko, ki tole podpira? Prosim, na dan z njo.


Tale recimo pa Alien .. oboje katastrofa.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: T-Back ()

jype ::

bambam20 je izjavil:

Tale recimo pa Alien .. oboje katastrofa.
Wow, so many data points!

Mato989 ::

BigWhale je izjavil:

puRetuer je izjavil:

BigWhale je izjavil:

Film ni bil nek presezek ampak za oceno 1 pa nikakor ni bil.


Misliš da bi bilo treba zakonsko prepovedati da ti film ni všeč? Ker, konec koncev vemo, da je vse ocene z 1 pustil Putin s svojimi troll računi.


Ne, bi blo pa zanimvo, ce bi zakonsko prepovedali ljudem, da se namerno dela debile.

In ce nisi debil, potem filmu kot je Captain Marvel, tezko das oceno 1.

Si sicer komot eden izmed tistih, ki iz dna duse ne marajo superhero filmov in fantastike. Potem je 1 povsem ok ocena, subjektivna glede na tvoje poglede. Zdej gres pa lahko dokazovat, da je vecina tistih, ki so dali CM oceno 1 kaj vec kot trollov. Izvoli.

bambam20 je izjavil:

Slabi filmi imajo vedno ogromno postov na S-T-ju , medtem ko dobri nimajo. Zanimivo a ne :).


A imas kaksno statistiko, ki tole podpira? Prosim, na dan z njo.


Isto kar govoriš za 1 lahko rečemo za 10... A lahko dokažeš da je vsem z 10tko film subjektivno tako všeč in niso samo SJW army trolli? Kot pri 1kah? Ne moreš torej?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spider-Man (2017) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5216179 (13102) oo7
»

Ant-Man

Oddelek: Sedem umetnosti
4112419 (10756) opeter

Več podobnih tem