» »

Captain Marvel (2019)

Captain Marvel (2019)

Temo vidijo: vsi

Vazelin ::

zakaj bi talali nagrade wtf? nagrada je film:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

FormerUser ::

FTad je izjavil:


Bullshit, ravno to je rekla, in se je morala kasneje zagovarjati oz delati damage control, ker je bil prevelik backlash normalnega folka.

Citation needed.

FTad je izjavil:

tu je spet ta bullshit o tem, kako smo normalni ljudje kao proti feminizmu. Stripovske filme hodimo gledat za sprostitev, ne pa da se vkljucujejo SJW bedarije.

Torej jih hodite gledat in se ne ozirajte na youtube manipulatorje, ki vam prodajajo fake news.

FTad je izjavil:

Se ena bedarija iz tvoje glave. Ne gre se tukaj za pametno tiho. Ce je Gal zaposlena kot igralka v WW filmu je njena naloga (verjetno zapisano v pogodbi), da ucinkovito in dobro promovira film. Da bi sla drek mesat z raznimi SJW bedarijami bi bilo v nasprotju z nalogo, ki jo ima v pogodbi.

Aja, ti resno misliš, da mašinerija kot je Marvel ne preveri temeljito igralcev, s katerimi sklepa pogodbe in da je Brie šla karkoli delati mimo njihove volje? Pač, sprijazni se, da je veliko ljudi, ki jim je pa takšen attitude zelo všeč in da producenti s takšnimi potezami ciljajo prav nanje.

FTad je izjavil:

Ni res, Brie misli, da lahko take govori, ker je zenska in bomo kao kar vse tolerirali.

Exibit A: 12:30 she envisions assaulting men. Only men.

To naj bi bil kronski dokaz Briejinega sovraštva do belih moških? LOL. Vi ne bi zdržali v ženski koži niti tedna dni, ob vsem BS, ki ga nam servirajo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: abyssus ()

FormerUser ::

Vazelin je izjavil:

zakaj bi talali nagrade wtf? nagrada je film:D


Zato, da bi spravili v promet svoje izdelke in si tako dodatno krepili brand in delali reklamo:


Wrop ::

Poducenti se bodo ustrelili v koleno. Da dobijo 5 % nove populacije, odženejo starih 20 %.

FormerUser ::

Počakajmo na številke, pa bomo potem videli, kdo bolj obvlada merjenje uporabnikovih želja, Marvel ali jokeci.

Zgodovina sprememb…

Wrop ::

To pa vsekakor. Kolko rečemo, vsaj 1,5 milijarde dolarjev prihodkov?

Cruz ::

No saj mogoče bo kaj, če boš šla na dan žena. Ampak nekaj povezano z dnevom žena in ne s samim filmom.

Slišal sem, da se je v Cineplexx-u na premieri Nune v dvorani pojavila nuna. Kar riskantna zadeva. :)

Nekoč so skoraj vse premiere imele neko dodatno vrednost, dandanes pa na žalost ne več. Spomnim se edino premiere Fast and Furious 2017, ko je bila v MS razstava predelanih avtov avto kluba.

Da bi pa prodajali izdelke kot npr. to šalčko - to pa ne. Se spomnim, da sem na premieri King Kong-a cel ponosen domov nesel poster. :) Za kakšne posterje bi v bistvu še zdaj hodil na premiere, MCU imajo ponavadi kar dobre.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

bambam20 ::

Cruz je izjavil:



Da bi pa prodajali izdelke kot npr. to šalčko - to pa ne.



prodajajo marsikaj.. med drugim takšne bidone za pijačo... Takšne zadeve v cineplexxu redno prodajajo ( za kolosej ne vem )



in kovinska vedra napolnjena s kokicami ..



Sredinsko vedro imam tudi sam. Fina zadeva za domači mini koš za smeti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

FormerUser ::

Wrop je izjavil:

To pa vsekakor. Kolko rečemo, vsaj 1,5 milijarde dolarjev prihodkov?

Budget je 152 mio + še enkrat toliko za marketing, torej cca. 300 mio stroškov,vse kar je nad tem, je dobiček. Zelo velik uspeh bo, če bo film presegel zaslužek WW, cca. 800 mio. Glede na aktivnosti troll brigad, ki so se spravile na glavno igralko, ne bi bila presenečena, če tega ne bi dosegel, bo pa vsekakor zanimivo izvedeti, kakšna je realna moč najglasnejših na netu.

Cruz je izjavil:


Nekoč so skoraj vse premiere imele neko dodatno vrednost, dandanes pa na žalost ne več.


Dejstvo je, da obisk kinodvoran pada in zato tudi verjetno manj denarja za tovrstne rekvizite, čeprav bi si Marvel kot težek zaslužkar to lahko privoščil. Denimo na premieri bi izžrebali 10 vstopnic in jim dali majčke, kape, obeske.... Morda v tujini to tudi obstaja, Slovenija je pa malo tržišče.

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

FormerUser je izjavil:


Dejstvo je, da obisk kinodvoran pada in zato tudi verjetno manj denarja za tovrstne rekvizite,


Število gledalcev v slovenskih kinih se skozi leta lepo drži okoli 2 milijona tako. Glede na torrente je to precej zavidljiv uspeh, da letno gre še vedno dobra 2 milijona ovc v kino in to pretežno ob vikendih, ko so karte najdražje.

Artiklov se proda veliko, samo ti očitno ne hodiš nič v kino ali pa samo v kolosej, kjer ne prodajajo nič. V Kinu Bežigra din Cineplexxu imajo redno prodajo različnih artiklov pri določenih filmih ( majice, kovinska vedra za kokice s poslikavo superjunakovm različne figurice, kape.... )

FormerUser je izjavil:

Denimo na premieri bi izžrebali 10 vstopnic in jim dali majčke, kape, obeske.... Morda v tujini to tudi obstaja, Slovenija je pa malo tržišče.


Kino bežigrad ima velikokrat nagrade samo tega seveda ti ne veš, ker očitno poznaš samo tisto usrano greznico od kozlanja imenovano Kolosej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

FormerUser ::

Ja, dejansko zelo malo hodim v kino, zato pa sprašujem, ane. Govora je bilo pa predvsem o premierah in nagradah, kakršen koli izdelek si pa lahko človek kupi tudi preko neta.

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

FormerUser je izjavil:

Ja, dejansko zelo malo hodim v kino, zato pa sprašujem, ane. Govora je bilo pa predvsem o premierah in nagradah, kakršen koli izdelek si pa lahko človek kupi tudi preko neta.



Za ostro sliko in čistočo moraš ali v Kino bežigrad ali v Kranjski Cineplexx.. Kolosej je najslabša možna izbira.

Kolosej me vedno znova navduši, kako imajo zasvinjane kino dvorane in raztrgane sedeže. Sramota, res.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

FormerUser ::

Kako veliko dvorano pa ima Kino Bežigrad, predvidevam, da je samo ena? Ali je gneča tudi med tednom?

Vazelin ::

Rupsi:
Tudi kolosej ina digitalne projektorje in tudi stole oz. prevleke menjujejo.

Ima pa kolosej zame še vedno by far najbolj udobne stole (ajde tudi tisti fotelji v bežigradu so kul). In tudi največja platna.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Groot ::

FormerUser je izjavil:

Kako veliko dvorano pa ima Kino Bežigrad, predvidevam, da je samo ena? Ali je gneča tudi med tednom?


Imajo samo eno dvorano ja. Velikost nekaj srednjega, težko ocenim koliko je dejansko sedežev. Nisem pa še nikdar doživel neke res hude gneče, niti ob petkih ali pa sobotah.

oo7 ::

Captain Marvel je čisto nepoznan in nepriljubljen lik tudi stripi se nikoli niso prodajali tako, da film bo zaslužil največ na račun filma End Game, ki pride 2 meseca kasnje v kino.

ahac ::

Ni ni nujno huda težava.
Guardians of the Galaxy so bili tudi nepoznani. Ko so začel snemat MCU filme je bil Iron Man dost manj popularen kot drugi superheroji. Aquaman je podiral rekorde pa ni bil niti približno tolk znan kot Superman ali Batman...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Mato989 ::

ahac je izjavil:

Ni ni nujno huda težava.
Guardians of the Galaxy so bili tudi nepoznani. Ko so začel snemat MCU filme je bil Iron Man dost manj popularen kot drugi superheroji. Aquaman je podiral rekorde pa ni bil niti približno tolk znan kot Superman ali Batman...


Ja samo Guardians of the galaxy je bil dejansko dober film... Captain Marvel ne bo 60% komedija... Iron Man pa pred premierami pač ni dajal takih izjav kot Brie =) Aquaman pa kešira malo na vzponu WW =) Oz. pač enako kot 300... muscles =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

Jaz grem gledat, da si popravim okus po povprečnem Aquamanu
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Cruz ::

Aquaman je bil res velik uspeh, se pa strinjam, da film ni nič posebnega. Pač takšne filme se gre gledat v kino. Ker se dogaja v vodi in je obenem blockbuster, lahko pričakuješ dobre efekte. Mene je prav to pritegnilo in verjamem, da večino ljudi. Tudi datum izida je bil super.

Za enako zadevo gre pri Captain Marvel. Trailerja nisem gledal, sem si pa prebral povzetek filma: Carol Danvers becomes one of the universe's most powerful heroes when Earth is caught in the middle of a galactic war between two alien races. Ok, preverimo še budget. Budget: $152 mil.

One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

FormerUser ::

Groot je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Kako veliko dvorano pa ima Kino Bežigrad, predvidevam, da je samo ena? Ali je gneča tudi med tednom?


Imajo samo eno dvorano ja. Velikost nekaj srednjega, težko ocenim koliko je dejansko sedežev. Nisem pa še nikdar doživel neke res hude gneče, niti ob petkih ali pa sobotah.

Hvala za info.

Vazelin ::

Hipatija: pa burger lahko pred ogledom poješ:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

FormerUser ::

Kaj pa v dvorano, ga lahko neseš?

bambam20 ::

FormerUser je izjavil:



Denimo na premieri bi izžrebali 10 vstopnic in jim dali majčke, obeske....



Evo. Kino bežigrad nas svoji FB strani Podarja majčko in obesek Stotnice Marvel!

Da ne boš rekla, da nisi vedela in da nikoli nobeden nič ne podari.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

yayo ::

bambam20 je izjavil:



Stotnice Marvel!

Stotnica Čudež bi bil pravi prevod...

FormerUser ::

bambam20 je izjavil:

FormerUser je izjavil:



Denimo na premieri bi izžrebali 10 vstopnic in jim dali majčke, obeske....



Evo. Kino bežigrad nas svoji FB strani Podarja majčko in obesek Stotnice Marvel!

Da ne boš rekla, da nisi vedela in da nikoli nobeden nič ne podari.

Lepo, da so se spomnili in tudi na ta račun promovirajo svoj kino. Jaz nimam accounta na fecesbook in si ga samo zaradi možnosti sodelovanja v tem izzivu ne bom šla odpirat.

Vazelin ::

FormerUser je izjavil:

Kaj pa v dvorano, ga lahko neseš?

Ne. Pač pred vstopom v dvorano imaš tak bar (kot v kakem back the the future filmu) kjer majo za jest par stvari, pive in podobno. Men je kar kul vibe drugače. So mi pa dvorane v koloseju boljše zato raje hodim v kolosej.

Sem pa drugače najraj zahajal v Komuno, tut na vicu sem bil parkrat. Mislim da zadnji film ki sem ga gledal tam je bil o jecljajočem angleškem kralju:)

Komuno drugače nosim v srcu. Kot najstnik sem bil tam dostikrat.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Nikec3 ::

Ocene so in:

https://www.rottentomatoes.com/m/captai...

89% in 7,11 ocena. Če prevedemo te rezultate... Glede na dokaj nizko številčno oceno je film meeeeh, ampak mu kritiki ne upajo dati negativne ocene.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Tr0n ::

Kritiki pravijo, da je dokaj klasicen MCU film.

Which is just fine with me. :D

oo7 ::

Captain Marvel - Movie Review










Nikec3 je izjavil:

Ocene so in:

https://www.rottentomatoes.com/m/captai...

89% in 7,11 ocena. Če prevedemo te rezultate... Glede na dokaj nizko številčno oceno je film meeeeh, ampak mu kritiki ne upajo dati negativne ocene.


Metacritic pa 67%

Vazelin ::

Jaz si bom najverjetneje ogledal v petek.

Ker so mi Marvel hero boljši od konkurence dvomim, da bom tega zamudil.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Captain Marvel - Movie Review










Nikec3 je izjavil:

Ocene so in:

https://www.rottentomatoes.com/m/captai...

89% in 7,11 ocena. Če prevedemo te rezultate... Glede na dokaj nizko številčno oceno je film meeeeh, ampak mu kritiki ne upajo dati negativne ocene.


Metacritic pa 67%


Vse je boljše. Zdaj pa da vidimo, koliko cekinov bo prinesel.

bambam20 ::

Vsaj 350 milijonov, čeprav sumim, da bo moral zaslužit film dejansko 400 milijonov, da bo na ničli. Vse od tam naprej bo profit.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

Vsaj 350 milijonov, čeprav sumim, da bo moral zaslužit film dejansko 400 milijonov, da bo na ničli. Vse od tam naprej bo profit.


Disney je imel hudo oglaševalsko kampanijo za tale film tako, da bi lahko rekli 350 mio $

Vazelin ::

Jutri imate še nekaj prostih stolov v Koloseju
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Vazelin ::

Wtf je ta ocena?
https://www.imdb.com/title/tt4154664/
:'( sem se veselil ogleda, sedaj pa ne vem, če bi sploh šel. Ker 5,6 so smeti za superhero movie.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

Wtf je ta ocena?
https://www.imdb.com/title/tt4154664/
:'( sem se veselil ogleda, sedaj pa ne vem, če bi sploh šel. Ker 5,6 so smeti za superhero movie.


Pričakovano, tole Captain Marvelco so čisto posilili da bi keširali na End gamu pa še SJW noto posiljujejo... komaj čakam da bo finančno pokalo vedno bolj ko ne bo pričakovanih rezultatov še ene parkrat.

It's hedious that brie Larson is trying too hard to be RDJ in this one, she simply can't! The character is not inspiring at all it clearly looks like it was made forcefully Just because DC released wonderwomen so Marvel has to reply, but in that process they failed miserably. There is a sequence when Captain marvel saves fury from bad guys and run through a hall way, not kidding, she runs like a toddler! This is a pure miscast and really an unnecessary character added to a well established movie empire. I don't know why they chose this ultra powerful Mary Sue female superman character to represent women empowerment when they already have character like black widow which have gained fan base and increasing movies after movies.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Vazelin ::

Lol dejansko ni enega pozitivnega reviewa na imdb

ps: oziroma so tut pozitivni samo bolj dol je treba
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

oo7 ::

Captain Marvel - Movie Review

bambam20 ::

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Captain Marvel - Movie Review



Koliko sem bral, mu je disney dal 100k$ donacij.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

vostok_1 ::

M-Power pač ne zna drugega gledat kot mainstream shille.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

BigWhale ::

Men je bil vsec. Lik Captain Marvel so lepo razvili, zgodba zlo lepo tece. Nobenih vecjih failov. In vse skupaj zlo lepo vpletejo v MCU. Brie igra zlo ok in tranzicijo od navadne vojakinje do super junakinje opravi dobro. Komicnih vlozkov je za moj okus mal prevec ampak so dokaj zabavni. Precej teh komicnih vlozkov je povezanih z referencami na 90's in takratnim pop culture. Marsikdo nekaterih stvari ne bo razumel. :D V filmu zvemo se nekaj ozadja o Fury.

Vazelin ::

Tole z referencami na 90s me malo mami tudi če je trenutno ocena na imdb zanikrna da si ogledam v kinu v petek, priznam.:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

BigWhale ::

Cel setting v filmu je bil zlo 90's like in tud cineamatografija je bla dostkrat v tem stilu. Tko all in all sem se zlo zabaval. :)

oo7 ::

bambam20 je izjavil:



Koliko sem bral, mu je disney dal 100k$ donacij.


Ja ampak temu filmu ni dal dobre ocene.

BigWhale ::

Vazelin je izjavil:

Tole z referencami na 90s me malo mami tudi če je trenutno ocena na imdb zanikrna da si ogledam v kinu v petek, priznam.:D


Sem sel preverit oceno na IMDB ... Ocena je precej neumna. Film ni bil nek presezek ampak za oceno 1 pa nikakor ni bil.

https://www.imdb.com/title/tt4154664/ra...

FTad ::

Tisti, ki ste si ogledali film, koliko po vasem mnenju ti manjka context, v primeru da si tega filma ne ogledas, gres gledati pa End game?

Cr00k ::

Šel včeraj gledat v kino, brez nekih pričakovanj. Meni se je zdel super, gledljiv, zabaven in mi ni bilo žal kupnine za vstopnico. Za razliko od Panterja, kjer sem bil sam "wft je bilo to?!" in še bolj začudeno gledal ko so dobili oskarja, al kaj že. Mogoče sem imel previsoka pričakovanja, ko je bilo po spletu vse nahypan.

Jaz tem reviewjem čisto nič ne verjamem :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cr00k ()

KAVINSKY ::

Vazelin je izjavil:

Lol dejansko ni enega pozitivnega reviewa na imdb

ps: oziroma so tut pozitivni samo bolj dol je treba


Za pravo sliko bi morali odšteti vse ocene 1 in 10. Ni totalno sranje, ni pa tudi naslednji LOTR.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spider-Man (2017) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5216179 (13102) oo7
»

Ant-Man

Oddelek: Sedem umetnosti
4112418 (10755) opeter

Več podobnih tem