» »

Pokemon Go

Pokemon Go

Temo vidijo: vsi
««
8 / 8
»
»»

Okapi ::

Zdaj pa to še otroku razloži, ki ga vidi sredi ceste.

Zmajc ::

Ti pokemona ne vidiš sredi ceste. Pokemona vidiš na zemljevidu igre in klikneš na njega.

Aja še to , pokemonov nikoli ni na prometnih cestah. Vsaj jaz nobenga nisem videl.

nokkj ::

buneech je izjavil:

Okapi je izjavil:

Sredi ceste se pojavi pokemon.

Js ne vem kako večina igra tole, ampak ne rabiš direktno zraven njega stati, da ga lahko ujameš. Pojavi se lahko tudi 20m stran od tebe, kar pomeni, da lahko čisto lepo stojiš ob cesti in ga klikneš, da ga probaš ujet. Je pa res, da že dolgo nisem AR pritisnil, tako da nisem ziher, če se moraš tam bližje premakniti, da ga lažje ujameš.


Kolikor jaz vem lahko uloviš vse v krogu s polmerom 35m. AR že tudi dolgo nisem vklopil, je pa to samo smer, puščice na zaslonu pa ti kažejo v katero smer se moraš zavrteti, lahko se pa vrtiš na mestu (na pločniku).

Lovljenje pokemona ni problem, problem bi lahko bilo kaj drugega, recimo urejanje pokemonov, gledanje itemov ipd... kar se pa nič ne razlikuje od tega da gledaš po kakšni playlisti katero pesem bi izbral, ali pa telefonskem imeniku, ipd...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nokkj ()

Okapi ::

Zmajc je izjavil:

Ti pokemona ne vidiš sredi ceste. Pokemona vidiš na zemljevidu igre in klikneš na njega.
Ja, klikneš na njega in če imaš vklopljeno kamero, ga lahko zagledaš sredi ceste.

ahac ::

Okapi je izjavil:

Zmajc je izjavil:

Ti pokemona ne vidiš sredi ceste. Pokemona vidiš na zemljevidu igre in klikneš na njega.
Ja, klikneš na njega in če imaš vklopljeno kamero, ga lahko zagledaš sredi ceste.
Ko klikneš na njega, ti ni treba nikamor več hodit, ampak moraš bit samo obrnjen proti njemu.

OK, če to pokažeš majhnemu otroku bo mogoče res laufal tja, ampak isto se lahko zgodi s celim kupom drugih iger in igrač (npr. žoga...)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Okapi ::

Sem mislil, da je vsakomur jasno, da otroku ne smeš pustit, da se žoga zraven ceste, in da morajo biti igrišča, ki so zraven ceste, dobro ograjena.

ahac ::

No, če mu ne pustiš, da se žoga zraven ceste, mu tudi ne pustiš da igra Pokemon GO zraven ceste.

Težava je samo to, da starši ne poznajo iger, ki jih dajejo otrokom.
(Isto velja tudi na igre na PCju in konzolah.)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Superboyy ::

Seveda najbolj pametujejo tisti, ki sploh igre še zalaufal niso in znanje o njej črpajo iz click-bait novic (oz. samo naslovov novic), katerih avtorji tudi niso probal igre.

ahac ::

Tisto "nekdo bo stopil na cesto" itak najbolj skrbi tiste, ki med vožnjo raje gledajo na telefon. ;)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Martin Krpan ::

Ja kam pa naj gleda če hoče pokemona ulovit ?:P

PacificBlue ::

ahac je izjavil:

Tisto "nekdo bo stopil na cesto" itak najbolj skrbi tiste, ki med vožnjo raje gledajo na telefon. ;)


Itak, nočem da me kdo zmoti med pisanjem smsov:)

Mare2 ::

Če kdo ve. Kako zapreš aplikacijo? Npr. da 1 uro ali dan ne boš nič špilal. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Jerry000 ::

Zapreš, pogledaš na uro, in odpreš ko je 1h mimo :)

Matev ::

Kako zapreš aplikacijo?


tako kot vse ostale

D3m ::

Did you try turning it off and on again?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Matev ::

did you check if the battery is inserted?

Okapi ::

Še kdo igra? Danes se je začela 2. sezona, tako rekoč, zunaj mrgoli novih pokemonov. Pa še kar nekaj novosti je.
Trenutno jih imam v katalogu 167.

D3m ::

You are the last. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Shadow666 ::

Še igramo še, kar nekaj ljudi je zdaj zopet prijelo za telefone. Bi pa špilal preko emulatorja raje, samo trenutno ne dela nič. Jeba mi je dobit žoge, ker nimam stopov okoli mene, pokemonov pa ko dreka.

Pozna kdo kaj delujočega?
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

Jerry000 ::

Bi spilal, ampak so baterije danes na mobilcih slabe

Okapi ::

Kaj zdaj, a še kdo igra Pokemone? Danes je cela žurka, dvojne točke, mitski pokemoni v telovadnicah ...

Drugače pa, po natanko enem letu igranja sem prilezel na 34 nivo (brez goljufivih pripomočkov).
Statistika:
8151 ujetih pokemonov
7602 obiskanih postaj
2009 prehojenih km
1973 razvitih pokemonov
1190 izleženih jajc
228 različnih pokemonov v zbirki

111111111111 ::

Svaka čast. Posebej za 2k kilometrov.

Malner ::

Jaz malce zaostajam:

level 29
1015 km
2633 ujetih pokemonov
1926 pokestopov
310 evolvanih pokemonov
331 izleženih jajc
196 različnih pokemonov

Okapi ::

Drugo leto - še kdo lovi Pokemone?
Rabil bi kakšnega "prijatelja". Moja "trenerska" koda je 0900 2146 8957.

Jerry000 ::

Vprašanje za pokemonaše...a greste dejansko po službi ven malo "tavat" da lovite pokemone? Tavat v smislu "ne vem kam grem, grem kmor me aplikacija pelje oziroma grem nenačrtovano".

Magic1 ::

En gre na kolo, drug na pir, tretji k maši, četrti domov za računalnik/TV..., x-ti pa po pokemone. Šetanje okoli in iskanje pokemonov je ziher eden izmed bolj zdravih opcij.
Magic

Malner ::

Jaz grem na sprehod ali pa na kolo, zaven pa ulovim še par pokemonov in zvalim jajce.

Seznam nekaj slovencev ki iščejo prijatelje je tukaj.

Seznam

Jerry000 ::

Magic1 je izjavil:

En gre na kolo, drug na pir, tretji k maši, četrti domov za računalnik/TV..., x-ti pa po pokemone. Šetanje okoli in iskanje pokemonov je ziher eden izmed bolj zdravih opcij.

Nisem spraševal kaj je zdravo in kaj ne, spraševal sem če se odpravijo ven lovit pokemone z načrtovano destinacijo in potjo ali čisto neznano "tavat" naokoli

GupeM ::

Ker v mojem okolišu pokestopi in gym-i niso najbolj pogosti, grem običajno načrtovano v smer, kjer je pokestopov in gymov več. Včasih grem kar tako malo na sprehod/tek, pa zraven poženem še pokemone. Grem pa vsak dan vsaj za eno uro na sprehod/laufat/na skate. Malo zaradi pokemonov, malo zaradi števca korakov na uri, predvsem pa zaradi sebe. Od jeseni do spomladi, ko hodim na basket treninge, hodim peš precej manj, saj mi zmanjka časa. Drugače bi z veseljem.

Drugače sem pa:
Level 33
1337,9 km
6748 ujetih pokemonov
5415 pokestopov
472 evolvanih pokemonov
698 izleženih jajc
287 različnih pokemonov (jih imam še nekaj za evolvat, pa se mi ne da, ker gre tako počasi...)
««
8 / 8
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Se obeta kakšna revolucionarna igra?

Oddelek: Igre
386411 (4565) nokkj
»

Pokemon Go je obnorel svet (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Igre
22860874 (47803) Truth
»

Pokemon Go nadgrajen

Oddelek: Novice / Igre
219585 (6926) Dr_M
»

Pokemon Go Nintendu ne bo prinesel milijard, delnice strmo padle

Oddelek: Novice / Rezultati
88486 (6396) PaX_MaN

S Pokemon Go v zapor?

Oddelek: Loža
275092 (3687) zee

Več podobnih tem