» »

Parkiranje v portorožu

Parkiranje v portorožu

Anney ::

Kot že naslov pove, me zanima kje najceneje parkirati za 2 dni v portorožu. Nastanjen bom v hotelu, vendar nimajo lastnega parkirišča (vsesplošni problem naše obale), garažna hiša je 14EUR/dan, cesta 12EUR/dan, Lucija (marina) 10EUR/dan. Je kašna bolj elegantna rešitev, še posebej apeliram na domačine. :)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.
  • spremenilo: Anney ()

Arctander ::

Prav v Portorožu so to bolj ali manj edine opcije.

Lahko pa parkiraš zastonj v Luciji:
- pri šoli in športni dvorani
- na Šolski ulici (enosmerna, parkira se na desni ob robu)
- pri Mercatorju in domu upokojencev

jusv ::

Mercator v Luciji in se sprehodiš do Portoroža.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

Anney ::

Pa ste prepričani, da pred merkatorjem ne hodijo kakšni redarji, še posebej zdaj v sezoni? Rabim pa nedelja in ponedeljek?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Assass1n ::

A tistega makadama v Luciji ni več? Tam pri vhodu v marino?
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Anney ::

Na mapsu je, kako je pa v realnosti pa ne vem, že leta nisem bil na slovenski obali. :)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Arctander ::

Pred Mercatorjem (tistim, ki je par 10m naprej doma upokojencev) je prosto parkiranje na obeh straneh ulice (na strani Mercatorja in na strani blokov). Lahko parkira kdorkoli za kolikor časa želi. Nobene skrbi glede redarjev.

Makadam v Luciji pred Marino je po novem plačljiv.

Anney ::

Sem zaradi komplikacij raje menjal hotel, za takšnega ki ima urejeno brezplačno parkiranje. Hvala vseeno.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

telexdell ::

BTW- daš npr. 100€ za hotel in iščeš, kako boš prihranil 10€ za prakiranje. Pol pa- namesto, da bi užival si ves čas prestrašen, da si mogoče v kakšnem prekršku pri parkiranju

PS- sem skoraj 20 let hodil na dopust v Portorož pa sem vsako leto naredi kalkulacijo: soba (hotel ali apartma)/dan + parkirnina + vstop na plažo+ ležaniki + senčnik = X. Pol pač nisem rekel, da soba stane y/ na dan in bentil nad drago vstopnino, parkirnino... ampak sem dejal, da soba pač stane x, na dopustu užival pa še vesel sem bil, če mi kakšen dan ni bilo treba plačati npr. parkirnine, saj sem dejansko bival s popustom >:D>:D
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

Anney ::

Vse sem uredil tako da bo ok, iz hotela Lucija sem se prestavil v Histrion in s tem profitiral še bazene. :)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Invictus ::

Kako lahko sploh hodite na dopust v Portorož ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: PromeuZ ()

shadeX ::

Podpiranje slovenskega turizma? ;)

Pa če tudi ni tako dobro kot pri hrvatih, še vseen bolje da nam ostanejo cekini kot bi njim dajal :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Thuban ::

družba bernardin je v hrvaških rokah. Torej 4 hoteli skupine Bernardin. S tem tudi hotel Histrion.

Tako da dejansko boš dal denar hrvatom. In še na slovensko obalo boš šel. facepalm :)

Oziroma histrion je bil celo baje izvzet. Fajn.
http://www.zurnal24.si/portoroski-metro...
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Anney ::

Mogoče se pa treba vprašati zakaj k nam in ne v tujino. Osebni razlogi. Sicer pa to ne bo dopust, ampak pobeg na morje za dva dni. Bom pa res po 15. letih spet na slo obali.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Uranij ::

Thuban je izjavil:

družba bernardin je v hrvaških rokah. Torej 4 hoteli skupine Bernardin. S tem tudi hotel Histrion.

Tako da dejansko boš dal denar hrvatom. In še na slovensko obalo boš šel. facepalm :)

Oziroma histrion je bil celo baje izvzet. Fajn.
http://www.zurnal24.si/portoroski-metro...


Hoteli Bernardin so izvzeti. Torej Histrion, Bernardin in San Simon.

Anney ::

Tudi odnos recepcije med hoteloma Lucija in Histrion je ena proti sto. Pri Histrionu se lahko vse dogovori in upošteva želje, pri prvem pa se te želijo na hitro znebiti že v štartu. Ali pa sem slučajno naletel na takšnega receptorja, žal.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Uporabnik45 ::

Ali se je kaj od tega spremenilo?

Najbrž bom za nekaj ur parkiral v Parkirni hiši Metropol (1 EUR/h), prej pa bom poskusil še v Luciji pred Mercatorjem. Tam naj bi bilo zastonj, a me zanima, če bo problem, ko bo avto (z ljubljansko registracijo) tam stal več ur?

*Ali je PH Metropol morda zvečer zapre ali je na voljo 24 ur? Na internetu nič ne piše.

Zgodovina sprememb…

N0t0ri0us ::

Ali ni enostavneje pustiti avta tam in namesto parkirnine plačaš kazen? :))

Uporabnik45 ::

Ne vem. Zato pa vprašam.

domzie ::

A je možno sploh kjer v portorožu parkirati zastonj?

Likalnik ::

Legalno ne...tako kot na Bledu ne in podobnih turističnih krajih...lahko ga pustiš kje pred kakšno trgovino samo to ni "legalno" načeloma je pa zastonj, če ne pride pajk/redar

PacificBlue ::

Zraven Fakultete za turisticne vede, pred vhodom na parking imas 4 ali 5 parkirnih mest brez plave cone. Vsaj bilo je tako:>
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

FireSnake ::

Likalnik je izjavil:

Legalno ne...tako kot na Bledu ne in podobnih turističnih krajih...lahko ga pustiš kje pred kakšno trgovino samo to ni "legalno" načeloma je pa zastonj, če ne pride pajk/redar


Kje pa je kako takšno parkirišče?
Jaz avtopustum v parkirni hiši.
Je pa hudič, ker so parkirišča res ozka in je odvisno od soseda kako uvideven je, da ti z vrati ne poškoduje avtomobila.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Likalnik ::

FireSnake je izjavil:

Likalnik je izjavil:

Legalno ne...tako kot na Bledu ne in podobnih turističnih krajih...lahko ga pustiš kje pred kakšno trgovino samo to ni "legalno" načeloma je pa zastonj, če ne pride pajk/redar


Kje pa je kako takšno parkirišče?
Jaz avtopustum v parkirni hiši.
Je pa hudič, ker so parkirišča res ozka in je odvisno od soseda kako uvideven je, da ti z vrati ne poškoduje avtomobila.


Na Bledu imaš parkirišče pred trgovino oziroma nakupovalnim centrom....ampak kot rečeno tisto parkirišče je namenjeno, če greš v trgovino, če se se greš v jezero kopat.....pa še blizu ni.

feryz ::

Meni so ga spizdili s takega "dvorišča" na Dunaju.
Cena sitnica, 390 evrov sem dal. In 15 za Uber do tja.

kriptobog ::

domzie je izjavil:

A je možno sploh kjer v portorožu parkirati zastonj?


A je tezko dat tistih 15e za cel dan?

slitkx ::

kriptobog je izjavil:

domzie je izjavil:

A je možno sploh kjer v portorožu parkirati zastonj?


A je tezko dat tistih 15e za cel dan?

Da, če si pred tem že porabil za gorivo in boš tudi za nazaj. Da, če nimaš namena ostali 10 ur in več. Da, če veš, da so tudi mnoge druge storitve cenovno zasoljene. Sploh, če si sam, kar pomeni, da ni delitve stroškov. Portorož je zelo drag izlet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: slitkx ()

sivistol ::

Anney je izjavil:

Kot že naslov pove, me zanima kje najceneje parkirati za 2 dni v portorožu. Nastanjen bom v hotelu, vendar nimajo lastnega parkirišča (vsesplošni problem naše obale), garažna hiša je 14EUR/dan, cesta 12EUR/dan, Lucija (marina) 10EUR/dan. Je kašna bolj elegantna rešitev, še posebej apeliram na domačine. :)



če maš kaki jaki avto višjega razreda , zadi pr kempinskem greš na kafe notr , pa čez predni vhod vn
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

FeDF6 ::

Portorož ni kaj posebej super za poletne dopuste 'statičnih' turistov... no, kakor komu, ja...

Mare2 ::

slitkx je izjavil:

kriptobog je izjavil:

domzie je izjavil:

A je možno sploh kjer v portorožu parkirati zastonj?


A je tezko dat tistih 15e za cel dan?

Da, če si pred tem že porabil za gorivo in boš tudi za nazaj. Da, če nimaš namena ostali 10 ur in več. Da, če veš, da so tudi mnoge druge storitve cenovno zasoljene. Sploh, če si sam, kar pomeni, da ni delitve stroškov. Portorož je zelo drag izlet.

V nekaterih Toplicah imajo parkiranje zastonj. Z odlično ponudbo na druge načine prepričajo turiste da zapravijo svoj denar.
Bilo je ped dnevi, ko so na TV nekaj jamrali, da Portorož ni dobro obiskan. Tu je razlog. Torej, ali je pametno, da ljudem ponudiš zgolj, da se naspijo in da parkirajo?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plaže v Sloveniji

Oddelek: Loža
4310123 (7569) hr_natakar
»

Restavracije OBALA

Oddelek: Loža
254441 (3026) Bikica195
»

Nujno- kje parkirat

Oddelek: Loža
51323 (1153) vorantz
»

Imate res za dopust evre? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6812118 (9621) KaiV6
»

Kempiranje s šotori na slovenski obali

Oddelek: Loža
4010553 (7394) para!

Več podobnih tem