» »

Forza Horizon 3

Forza Horizon 3

1
2
3

yxiz ::

js bi tut prosil, če najde kdo kje kako ceno za ene 30€?

oo7 ::

Za Pc mislim, da se dobi samo Windows Store ;(( to je pač butasti Microsoft. Če bi dali igro na Steam bi prodali 10x več kot zdaj ampak briga jih itak so polni $$$.

tovsti55 ::

ja, se strinjam. vendar škoda, ker špil kar obeta in se dobro vozi.. sem probal danes demo in moram rečt da špil dela super, pod 50 fps ne gre na ultra :P :)

dottor ::

Jaz imam Apex in če se na volan fura kot Apex pol je gamepad edina uporabna izbira :P
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

oo7 ::

Pc gamer: Best Racing Game 2016: Forza Horizon 3



http://www.pcgamer.com/best-racing-game...

Seljak ::

Po mojem se šalijo, ali pa so samo to igro poskusili in ne vedo kaj je dobro?!

tovsti55 ::

No pa sem si jo tudi jaz končno kupil. V windows store-u je -35%, še 5 dni. Morem rect da se kar dobro pelje, in mi ni zal 38e.

Robertos664 ::

Seljak je izjavil:

Po mojem se šalijo, ali pa so samo to igro poskusili in ne vedo kaj je dobro?!


Katera je pa po tvojem mnenju najboljša letos?

Seljak ::

Letos? Definitivno Assetto Corsa. Za malo denarja dobiš ogromno:
-Lasersko skenirana dirkališča
-pester nabor avtomobilov oz. dirkalnikov
-dobra fizika le teh
-lepa grafika
-podpora VR
-dobro obiskani public serverji
-modanje
-in nenazadnje so prvi,ki jim je po dolgih letih čakanja uspelo pridobiti Porsche licenco in v zelo kratkem času izdelati dobre avtomobile oz. dirkalnike

Pa mislim,da je sedaj na Steam-u akcija in se dobi ceneje,kot ponavadi

ahac ::

Assetto Corsa je na PCju izšla leta 2014 (pred tem je bila v early access).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Robertos664 ::

normalno, moraš gledat kar je izšlo letos. In to je bore malo.. FH3 je definitivno dirkaški naslov tega leta.. Pa nimajo vsi radi dirkačin kot je assetto, meni osebno ni všeč, raje vozim PC..

Zgodovina sprememb…

Seljak ::

Aja,to so izbirali igre,ki so izšle letos. Se opravičujem ;)

Robertos664 je izjavil:

normalno, moraš gledat kar je izšlo letos. In to je bore malo.. FH3 je definitivno dirkaški naslov tega leta.. Pa nimajo vsi radi dirkačin kot je assetto, meni osebno ni všeč, raje vozim PC..

Vsakemu svoje. Jaz imam prav tako PC kot AC in seveda sem uporabnik iR. Za PC mi je malo žal,da sem zapravljal denar,ker igra dejansko poneumlja,glede na to,da se hvalijo kakšna simulacija je. Vse kar ta igra simulira je oblika avtov. Ja,nekaterim so všeč takšne arkade, meni pa so bolj všeč top simulacije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()

tovsti55 ::

A igra še kdo.? Jaz kdaj pa kdaj odpeljem kakšno dirko.. ;)

Cveto ::

Jest igram. :)

Sicer bolj krizam kot kaj drugega, a vseeno paše.

Robertos664 ::

jaz sem jo končal, sedaj pa dokončujem vse tekme in ostale stvari..
Intel Core i5 6500, 8GB DDR4, 240GB SSD, 1TB HDD,
GTX 1060 6GB, S340, 500W BeQuiet, Logitech G27

oo7 ::

Forza Horizon 3 Duracell Car Pack

AapocalypseE ::

Zelo dobra igra 8-)

dottor ::

Le cena mi ni simpatična ;((

Se jo da kje ceneje dobit?
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dottor ()

oo7 ::

Forza Horizon 3 Porsche Car Pack

RejZoR ::

Probal Forza 6 Apex in mi ni jasno kako jim uspe v vseh "simulatorjih" naredit avte tko toge pri zavijanju. Pri enakih hitrostih kot v igri se moj navadni hatchback zdi bolj odziven, v špilih pa imam vedno feeling kot da vozim supertankerja... Edini špil kjer so avti imeli pravi feeling nadzora je bil Mercedes World Racing kjer so avti res dajali feeling kot pravi avti (čeprav kao ni bila simulacija, tud če si dal vozni model na 100% simulation"). Ima pa lepo in tekočo grafiko in lepo zmodelirane avte in proge...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Cveto ::

A se še komu igra nalaga tako dolgo? Imam spodobno mašino (i7, SSD, 16gb rama) in dober link na net (60/6), pa vseeno traja par minut da pridem v igro.

Seljak ::

RejZoR je izjavil:

Probal Forza 6 Apex in mi ni jasno kako jim uspe v vseh "simulatorjih" naredit avte tko toge pri zavijanju. Pri enakih hitrostih kot v igri se moj navadni hatchback zdi bolj odziven, v špilih pa imam vedno feeling kot da vozim supertankerja... Edini špil kjer so avti imeli pravi feeling nadzora je bil Mercedes World Racing kjer so avti res dajali feeling kot pravi avti (čeprav kao ni bila simulacija, tud če si dal vozni model na 100% simulation"). Ima pa lepo in tekočo grafiko in lepo zmodelirane avte in proge...

Nabavi si dober volan in proper simulacijo pa bo vse ok. FM pa ni bil in nikoli ne bo proper simulacija kjer bi dobil občutek kot da si v pravem avtu.

m0f0x ::

RejZoR je izjavil:

Probal Forza 6 Apex in mi ni jasno kako jim uspe v vseh "simulatorjih" naredit avte tko toge pri zavijanju. Pri enakih hitrostih kot v igri se moj navadni hatchback zdi bolj odziven, v špilih pa imam vedno feeling kot da vozim supertankerja... Edini špil kjer so avti imeli pravi feeling nadzora je bil Mercedes World Racing kjer so avti res dajali feeling kot pravi avti (čeprav kao ni bila simulacija, tud če si dal vozni model na 100% simulation"). Ima pa lepo in tekočo grafiko in lepo zmodelirane avte in proge...

Jaz sem tudi enakega mnenja kar se tiče zavijanja. Avto noče in noče zavit :) Taki čudni občutek je.

RejZoR ::

Seljak je izjavil:

RejZoR je izjavil:

Probal Forza 6 Apex in mi ni jasno kako jim uspe v vseh "simulatorjih" naredit avte tko toge pri zavijanju. Pri enakih hitrostih kot v igri se moj navadni hatchback zdi bolj odziven, v špilih pa imam vedno feeling kot da vozim supertankerja... Edini špil kjer so avti imeli pravi feeling nadzora je bil Mercedes World Racing kjer so avti res dajali feeling kot pravi avti (čeprav kao ni bila simulacija, tud če si dal vozni model na 100% simulation"). Ima pa lepo in tekočo grafiko in lepo zmodelirane avte in proge...

Nabavi si dober volan in proper simulacijo pa bo vse ok. FM pa ni bil in nikoli ne bo proper simulacija kjer bi dobil občutek kot da si v pravem avtu.


Nima veze volan niti naziv simulacija, govorim o špilih, ki hočejo namigovat na simulacijo tud če niso. Kar velja tud za Forzo. Stvar je v tem, da ko dosežeš neko hitrost, avti praktično nehajo zavijat in imajo tak enormni lok zavijanja kot da se pelješ 300 na uro. Kar je totalni absurd in totalno ubije feeling nadzora avtomobila. Pa ne vem al so kakšna pomagala al kaj vključena ampak nisem našel nobenih nastavitev za to. In ta problem ima 90% teh kao simulacijskih dirkačin. Kar je prav bizarno, kot da nihče od programerjev špilov ne vozi navadnega cestnega avta, da bi opazil, da se še FWD gare normijev ne obnašajo tko togo, kaj šele, da bi se superšportniki. Prov tist feeling kot da imajo VSI avti grozen understeer.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

oo7 ::

FORZA Horizon 4 Gameplay Trailer (E3 2018)

Tr0n ::

Tr0n ::

Forza Horizon 4 Demo Now Available

https://www.microsoft.com/p/forza-horiz...

oo7 ::

Forza Horizon 4 je zunaj

Skupna ocena 91 na open critics https://opencritic.com/game/1573/forza-...



Tr0n ::

Jaz bom nabavo ja, ze trojko sem ful nabijal. :)

45 EUR trenutno na https://www.cdkeys.com/xbox-live/games/... za Play Anywhere kljuc (Xbox in PC).

Pa se 5% discount koda: YS3PKL5BG

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

veqlargh ::

"samo" 45EUR, a je to pomota? To bi moralo bit 90EUR+ :D, koda ni prava.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: veqlargh ()

Tr0n ::

Zakaj pa 90 EUR? Standard edition je 60 EUR, tole je pa grey market key. :)

oo7 ::

Škoda, ker ni na steamu.

Tr0n ::

Windows Store res ni primerna zadeva za 60+ GB velike igre, ampak I'll take it however I can get it. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

veqlargh ::

Nekak tako ja :\ Pa saj te dni začuda dobro laufa, ta store.

Tr0n ::

Zadeva za laufa, tudi ce mas standard edition. :D

Tr0n ::

Moram rect, da se mi online zelo dopade. Vsakih 7 dni menjajo mapo/letni cas in z njimi pride tudi za tisti cas specificen content.

Vsako uro imajo tudi forzalive event, kjer se vsi na mapi zberejo na istem mestu in potem delajo random stuff.

5/5

Recommended. 8-)

veqlargh ::

Dej mi povej, Tr0n, preden zabijem keš, a se (že) da svoje proge sestavlat? S tem mislim, da si nardiš/označiš svojo traso in po tistem dirkaš. Se mi zdi, da so to obljubljali, samo ne vem a takoj ob izidu ali malo kasneje. Mi je pa kul to, da menda lahko vse dirke odpelješ s svojim avtom... da ne rabiš S klase ganjat, ker men je bilo tisto vedno brezveze za iznven steze, raj fičota furam :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: veqlargh ()

Tr0n ::

Mislis cisto svojo progo iz nule? Ne, mapa in ceste so to, kar pac so. Lahko pa svoje evente naredis in jih sheras (svojo zacetno in koncno pot na obstojeci mapi, kateri avtomobili so dovoljeni, ura/dan/noc, vreme ipd.).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

oo7 ::

Kar dobro zgleda :)



Ampak mene še vedno odbija ta windows store.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Tr0n ::

Je celo slo vseh 64 GB downloadat preko Windows trgovine in ni nic zastekalo. ;((

veqlargh ::

Tr0n: ne ne, samo opcija, da si začrtaš po mapi svojo "Progo". Pač, sestaviš si jo iz cest, ki jih maš najrajš.
Tole: https://www.pcgamesn.com/forza-horizon-...

EDIT: aha, vidim, da je: , samo ne še zdaj :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: veqlargh ()

Tr0n ::

Aja ja, route creator. Pride s prvim vecjim patchom.

Tr0n ::

tovsti55 ::

Igra kdo Horizon 4?

tovsti55 ::

Evo moja testna vožnja s Porsche 911 :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tovsti55 ()

Andraz1988 ::

nas je kr nekaj ko igramo FH4, Slovenija imamo klub tako da dobrodosel :) drugac pa kr gamertag vpisi pa se dodamo :)

Sheteentz ::

nekdo bi moral vse te fajn proge izvozit v AC:D

Tr0n ::



Cveto ::

Zakon!

oo7 ::

Grafika v tej igri pa res zgleda dobro

Forza Horizon 4 - BMW M4 GTS | Gameplay

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Forza Motorsport 6 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
629854 (932) Nesta
»

Project Cars (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27142744 (4946) oo7
»

PC Volan in avtomobilska igra (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
10813529 (4369) phnj90
»

Forza Horizon serija

Oddelek: Igre
482756 (483) Homelander
»

Igralna Konzola XBOX 360

Oddelek: Konzole
151486 (1207) opeter

Več podobnih tem