» »

Pomanjkanje prostora - trdi disk ali dvd-rw?

Pomanjkanje prostora - trdi disk ali dvd-rw?

Lethal-Angel ::

Ker mi je začelo primanjkovati prostora na mojem 80gb disku (nekatere datoteke so velike tudi do 6gb) iščem rešitev. Odločam se med dodatnim trdim diskom ali DVD snemalnikom (ki postajajo zadnje čase zelo popularni).
Zato me zanima kaj mi vi priporočate.

Aja, cena naj bo tam okoli 50k SIT

frenk ::

dvd-rw:)...če boš disk nabavu bo itaq kmau spet povn

azeed ::

Če boš kupil drug disk, se ti bo slejkoprej tudi ta napolnil. Moje izkušnje: več ko imaš diskovja, bolj so polni ;)
You gotta say YES to another excess!!!

SasoS ::

Zanimivo...DVD ima počasi ugodnejšo razmerje cena/GB. Pioneerjeve DVD-RWje (2x speed) ima JAE po 1.200 (-R so 1.080). To znese 274 SIT/GB. Disk, 80GB recimo dobiš za 30K SIT -> 375 SIT/GB. CDji so pa še vedno ugodnejši, z okoli 170SIT/GB (z škatlico vred, brez pol manj...) a kaj ko zasedejo toliko prostora...

frenk ::

kva pa tračne enote:\ :)

BaRtMaN ::

Drage na müč, pa še vrtet jo morš od začetka do konca stalno, da prideš do podatkov. Pri velikih fajlih to niti ni problem, še posebej, če imaš samo en fajl na kaseti. Kapaciteta je sicer velika, ampak se mi zdi DVD+/-RW veliko uporabnejši in naložba za prihodnost.

Lethal-Angel ::

Najlepša hvala za odgovore. Zdej morm sam še najdit en "uporaben"DVD-RW:D Kaj pravite na NECa ND-1300? Kakšne so kaj cene?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Seagate ponuja 750 GB trdi disk (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Diski
548208 (6203) Matevžk
»

Nakup diska

Oddelek: Kaj kupiti
61195 (1069) pinx
»

Nov članek: Kaj kupiti, 2. del.

Oddelek: Novice / Nova vsebina
162171 (2171) AtaStrumf
»

WD 200GB 7200 ATA100 8MB

Oddelek: Kaj kupiti
231379 (1050) boštjan
»

vrednost diskov

Oddelek: Kaj kupiti
7731 (586) OldSkul

Več podobnih tem