» »

Zapiski FERI oz. FE

Zapiski FERI oz. FE

eric_cartman ::

Živjo!

Zanima me, če ima morda kdo dobre zapiske z vaj pri Osnovah elektrotehnike I in II in pa za Fiziko II po možnosti v e-obliki, lahko pa tudi za skopirat.. Dam komot za kakega sixpacka.. :) Karkoli od tega bi mi zelo prav prišlo.

Druga stvar, ki pa me zanima pa je, kater je dober online software, ki te uči objektnega programiranja v C++ kot npr Codeacademy, lahko tudi plačljiv (vendar zmerna cena)? Še vedno nisem zapopadel za logiko programiranja, čeprav teorijo znam. :)

Hvala!

black ice ::

Poišči Žumrovo knjigo Objektno usmerjeno programiranje. V slovenščini, solidni primeri in naloge za vajo. Druga opcija je MIT OCW, Introduction to C/C++.

eric_cartman ::

Hvala za nasvet! Ampak sej je to tko.. For dummies? :D Vse od začetka razloženo?

black ice ::

Ne vem kaj točno iščeš, če teorijo že "obvladaš". Poglej si še priročnik C++ na kolenih Gorana Bervarja in spodnji link.
[C++] Povezave

smoke ::

Začni delat na kakšnem odprtokodnem projektu. Se boš največ naučil tak. Ponavadi te ti tutoriali in knjige učijo objektno programirat na najbolj brezvezn način možno. Npr: "ustvari razred Avto, ki vsebuje razred Stevec, ki ima eno spremenljivko in napisi getterje in setterje" in podobne bedarije.

eric_cartman ::

black ice je izjavil:

Ne vem kaj točno iščeš, če teorijo že "obvladaš". Poglej si še priročnik C++ na kolenih Gorana Bervarja in spodnji link.
[C++] Povezave


Hehe.. Ne ne.. Nisem tako mislil. Želim rečt, da četudi poznam določena pravila, tega ne znam prenest v prakso. Recimo kakšen primer razumem, čim pa je naloga malo obrnjena naokoli, pa odpovem.. :)

black ice ::

Potem je predlog smoke-a na mestu. Github is your friend. ;)
Podobno vprašanje na Stack overflow, poglej še Google Summer of Code in MIT projekte na undergraduate programih. Sploh slednji so dokaj domiselno sestavljeni. Open source projekti so super, ker se naučiš brati kodo za drugimi, s čimer se boš prej ali slej moral srečati. Včasih najdeš dobre rešitve in se naučiš česa novega, v drugih primerih pa lahko naletiš tudi na kakšne bedarije. Nič ne de, celo življenje se učimo. Priporočam ti, da se čim prej spoznaš z version control sw (če se še nisi), trenutno je "in" Git.

DOOM_er ::

Stromar.si , če sem rabil kakšne zapiske sem jih ponavadi od tu dobil ali pa iz student-info
Robots will steal your job. But that's OK


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[C++] Viri za začetnika

Oddelek: Programiranje
292685 (1896) amacar
»

Problem z DOSom in katera knjiga za C++

Oddelek: Programiranje
111753 (1551) Fury
»

Kje zaceti ?

Oddelek: Programiranje
192180 (1879) Blond
»

Kero knjigo za c++

Oddelek: Programiranje
7964 (861) benetom
»

Kje dobiti znanje za programiranje

Oddelek: Programiranje
141677 (1365) Thomas

Več podobnih tem