» »

Igre za fantovščino in dekliščino :)

Igre za fantovščino in dekliščino :)

Clubraider ::

Pozdravljeni,

lepo bi prosil, če bi mi lahko napisali kakšne igre za fantovščino in dekliščino,
ki so v mejah normale v smislu, da je čimveč smeha in da ni nekega maltretiranja
in izživljanja.

Zelo bom vesel, če mi boste napisali kake zanimive igre, katere lahko pripravimo potem
za bodočega ženina in nevesto.

Hvala že v naprej vsakemu, ki si bo vzel čas in napisal kakšno igro.
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

Bud_Bundy ::

Nevesta/ženin naj iz plastelina izdela del partnerja, ki ga ima najrajši(le kaj je najlažje narediti....) Te se spomnim iz glave.

Clubraider ::

Super..... Dobra ideja. Hvala.

Še več prosim......
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

jest10 ::

Na zadnji fantovščini smo imeli naloge:
Barvanje deske s temperami in primerno majhnim čopičem, ustvarjanje motiva v dilo s topim dletom in gumjastim kladivom, otroška sestavljanka(ko nekej popiješ je kar zahtevno), sestavljanje mini posteljice, obešanje perila. Jasno cel večer strašenje s križem, na koncu pa dobil en mini križ za okoli vratu. Za finale petje podoknice

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

Clubraider ::

Suuuper...... Hvala ti!!

Vse to bomo uporabili :)))

Še več iger zbiram....
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

starboi ::

Kaj pa se je zgodilo z alkoholom, striptizetami in prijateljicami noči ? Kako so se časi spremenili. Bože mili kam je vse skupaj padlo :| Ne pozabite na karte Enka. Svašta.

kozmy ::

Kaj je pa po poklicu, kakšni so hobiji? Je lažje izbirat igre. Pa vsaj kaki "table dance" mu privoščite..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kozmy ()

Pinturicchio ::

jest10 je izjavil:

Na zadnji fantovščini smo imeli naloge:
Barvanje deske s temperami in primerno majhnim čopičem, ustvarjanje motiva v dilo s topim dletom in gumjastim kladivom, otroška sestavljanka(ko nekej popiješ je kar zahtevno), sestavljanje mini posteljice, obešanje perila. Jasno cel večer strašenje s križem, na koncu pa dobil en mini križ za okoli vratu. Za finale petje podoknice


Kaj pa če samo opijanje z alkotom, striptizeta in križev pot... a je to tako težko? Današnja mladina ste u kurcu vsi...

Ciklamen ::

In kaj je narobe s tem, da se ga nočejo napit do onemoglosti? A je za zabavo res potreben alko v potokih? :)
- End of the Post ->

Pinturicchio ::

In kdo je rekel da se ga napijejo do onemoglosti? A je res potrebno vključevat igrice ki so za otroke?

jest10 ::

Pinturicchio je izjavil:


Kaj pa če samo opijanje z alkotom, striptizeta in križev pot... a je to tako težko? Današnja mladina ste u kurcu vsi...

Uf, kako izvirno:8)

Pinturicchio ::

jest10 je izjavil:

Pinturicchio je izjavil:


Kaj pa če samo opijanje z alkotom, striptizeta in križev pot... a je to tako težko? Današnja mladina ste u kurcu vsi...

Uf, kako izvirno:8)


To je zato, ker se današnja "mladina" sploh ne ve več zabavljat. Po "domače": Napijte se ga, ženinu nabavite striptizeto, na koncu ga na križ privežite, bo vsaj vedo zakaj se ženi...

Zgodovina sprememb…

Clubraider ::

Da razjasnim situacijo oz. jo opišem.

Bodoča ženin in nevesta sta se odločila da ne bosta imela vsak za sebe fantovščine in dekliščine,
ampak bosta skupaj priredila zabavo. Ker imamo dosti prijateljev, ki imajo otroke so seveda vsi vabljeni
zato želimo temu primerne igre. V mejah zdravega okusa.

Izrazila sta željo, da nočeta nič od teh striptizet-striptizerjev in križa.

Verjamem, da ima vsak pravico se odločit, kako zabavo si želi.

Vem za par zabav, kjer so šli križev pot z ogromno alkohola in se ni ravno dobro končalo....

Pač vsak po svoje....

Jaz samo lepo prosim, če mi lahko napišete čimveč zabavnih iger in je to,to. Hvala.
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

radmannsdorf ::

križ vsaj 2m visok naj nese ene 2km, po pločniku, da ga bodo mimoidoči poskušali prepričat da naj ne dela tega, ker mu bo žal. klasika :)
pol pa pod tuš in pijanica :)

Pinturicchio ::

Clubraider je izjavil:

Da razjasnim situacijo oz. jo opišem.

Bodoča ženin in nevesta sta se odločila da ne bosta imela vsak za sebe fantovščine in dekliščine,
ampak bosta skupaj priredila zabavo. Ker imamo dosti prijateljev, ki imajo otroke so seveda vsi vabljeni
zato želimo temu primerne igre. V mejah zdravega okusa.

Izrazila sta željo, da nočeta nič od teh striptizet-striptizerjev in križa.

Verjamem, da ima vsak pravico se odločit, kako zabavo si želi.

Vem za par zabav, kjer so šli križev pot z ogromno alkohola in se ni ravno dobro končalo....

Pač vsak po svoje....

Jaz samo lepo prosim, če mi lahko napišete čimveč zabavnih iger in je to,to. Hvala.


OK še večji WTF, kako lahko skupaj poteka fant. in dekl. in še plus otroci ??!! Res se svet spreminja, se umikam iz debate, nimam idej....

msjr ::

Clubraider je izjavil:

Da razjasnim situacijo oz. jo opišem.

Bodoča ženin in nevesta sta se odločila da ne bosta imela vsak za sebe fantovščine in dekliščine,
ampak bosta skupaj priredila zabavo. Ker imamo dosti prijateljev, ki imajo otroke so seveda vsi vabljeni
zato želimo temu primerne igre. V mejah zdravega okusa.


V tem primeru piknik - fuzbal. Ženin in nevesta izbereta ekipo. Kdor zgubi pomiva posodo naslednje leto, ostane na pikniku in pazi na otroke. Ostala ekipa gre pit (mimogrede zmagovalca nepričakovano privežejo na križ), ob treh striptizete oz. striperji, odvisno od spola zmagovalca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: msjr ()

Pinturicchio ::

Oz. boljše da naredite nek piknik kateremu se sploh ne bo reklo fantovščina ali dekliščina, ker tole v vašem primeru izgubi vsak pomen...

Clubraider ::

Še enkrat da poudarim....meni to vaše komentiranje in razpravljanje nič ne pomaga.

Če je tako prav ali ni, je to za vas vseeno, ali?? Pinturicchio lahko pa drugo temo odpreš in tam razpravljaš.

Ne vem zakaj komentirate nekaj, kaj sploh prosil nisem. Res me ne zanima, kaj si mislite o zabavi.

Taka je želja ženina in neveste in to bomo upoštevali.
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

Relanium ::

Haha, a ti greš na enako fantovščino ko jst to soboto?

stara mama ::

starboi je izjavil:

Kaj pa se je zgodilo z alkoholom, striptizetami in prijateljicami noči ? Kako so se časi spremenili. Bože mili kam je vse skupaj padlo :| Ne pozabite na karte Enka. Svašta.

Bože milo, eni pa živijo samo v svetu televizije in holivuda.
Se ti zdi da so striptizete in prijateljice noči slovenska tradicija?
Res, kje eni živite, ker v sloveniji očitno ne.

azislo ::

Clubraider, potem pa spremeni ime teme in prvi post.
Ker to kar si opisal, po mojem mmenju ni fantovščina/dekliščina. Tam imata oba spola praviloma ločena zabavo.

Bodoča ženin in nevesta sta se odločila da ne bosta imela vsak za sebe fantovščine in dekliščine,
ampak bosta skupaj priredila zabavo. Ker imamo dosti prijateljev, ki imajo otroke so seveda vsi vabljeni
zato želimo temu primerne igre. V mejah zdravega okusa.



To je piknik z otroki za v nedeljo, ko pečeš žar in paziš, da ne užališ prijateljev od partnerice :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: azislo ()

Thuban ::

Mah, zakaj pa ne bi smela praznovati kot sama želita?

SSKJ
fántovščina -e ž (á) 1. pogostitev, na katero povabi ženin pred poroko svoje prijatelje
deklíščina -e ž (i?) pogostitev, na katero povabi nevesta pred poroko svoje prijateljice

Ergo je praznovanje brez problema lahko združeno. Torej predlagam da najamete harmonikaša, otrokom najdete varuške, starci pa uživate. Načeloma je lahko tudi nogometna žoga dobra varuška. Vsaj ko sm bil jaz mulc je bla.

ps.: se pa strinjam da bo to samo zborovanje kjer boste primerjali kdo je več doprinesel k slovenskemu prebivalstvu in kdo ima večjega enoprostorca/karavana. in vsi, ki imajo otroka bodo ženina in nevesto spraševali kdaj bosta še ona imela naraščaj in zakaj ga še nimata.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Bob Rock ::

Ciklamen je izjavil:

In kaj je narobe s tem, da se ga nočejo napit do onemoglosti? A je za zabavo res potreben alko v potokih? :)


Tudi teces lahko hodis bos, a je lazje v cevljih ;)
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bob Rock ()

invisuu ::

starboi je izjavil:

Kaj pa se je zgodilo z alkoholom, striptizetami in prijateljicami noči ? Kako so se časi spremenili. Bože mili kam je vse skupaj padlo :| Ne pozabite na karte Enka. Svašta.


Tega nisem nikoli razumel. Zaobljubljam, da bom v vseh pogojih zvest svojemu partnerju do konca življenja...ampak najprej ga bom prevaral.

:|

Kenpachi ::

Gostje naj se dajo v krog, onadva pa naj spocneta otroka. To je kar sanjski biblijski zacetek :)

( ne prevec resno jemat :D )

Drugace pa pac standard aktivity fore... Pantomima pa to...
Zaraki Kenpachi.

Glugy ::

Pinturicchio je izjavil:


OK še večji WTF, kako lahko skupaj poteka fant. in dekl. in še plus otroci ??!! Res se svet spreminja, se umikam iz debate, nimam idej....


Omg kok ste eni neodprtega duha. Če tko hočta tko hočta kaj. Sploh pa se mi zdi to še bolj izvirno in nepozabno k pa če je glavna atrakcija sam pijačevanje+seksualizacija na vsakem koraku. Če folk to hoče lahko to folk naredi vsak petek. Fora fantoviščine pa dekliščine je pa ravno v tem da narediš nekaj nepozabnega in prismuknjenega. Ne pa dolgočasno pričakovanega. Če se hočš dol dat, gledat nage babe al pa se napit to lahko narediš katerkol dan hočš.
Ni več neki posebnga k je blo včasih. Cajti se spreminjajo, sprijazn se. Pač če neki ni po tvojih željah pa pričakovanjih ne morš zdej bit zarad tega kr avtomatsko užaljen. Ne rečem če bi ti organiziral fantovščino pa ne bi bila po tvojih pričakovanjih pol bi lahk bil užaljen. Drgač pa nimaš kej bit užaljen. Zakaj slaba volja? Ne razumem tega jz.
Se opravičujem sem zašel s teme. Ampak popolnoma razumem tak način izvedbe kot ga je odpiratelj teme nakazal in se mi zdi super.

_dice7 ::

Punca naj gre v striptiz bar, saj je to njena zadnja prilika da se ljubi s pravim, afriškim moškim.
Fant pa naj gre na tečaj likanja in pometanja, da bo lahko lepo poskrbel za njo.

nekikr ::

Ampak popolnoma razumem tak način izvedbe kot ga je odpiratelj teme nakazal in se mi zdi super.

Super je. Za piknik. Kar to tudi je. Morali se bodo odločiti (oz. so se že) kaj hočejo. Piknik ali fantovščino/dekliščino (ki je lahko taka ali drugačna). Naslov teme je napačen, zato toliko hude krvi. Primerno je "Igre za klasični nedeljski piknik". In s tem ni nič narobe.

Fuks ::

Evo ena iz zadnje fantovščine, verjetno pride bolj v poštev za na vas :)

Ženin je dobil veliko brento polno briket (teh za kurjenje), potem je moral it po vasi in vsaki hiši prodati nekaj briket, na koncu pa iztržiti vsaj 100€ za celo brento :)

No v resnici je bilo zelooo zabavno! Brenta je bila zelo težka in se je ženin kar matral. Pri vsaki hiši so takoj uvideli za kaj se gre in so odkupili nekaj briket (ponavadi jih sploh niso vzeli) za zelo dober denar :D 100€ dosežt je bil tamal problem... prodati vse brikete malo večji :D

ProGo ::

Sicer sedaj ni pravi čas, ampak vseeno: sredi zime okopat v bližnjem vodotoku, potem pa nosit križ. Jajce metat v srečneža. Pa napit čimprej z decilitri žganja, da bo prenesel vse opisane igre.

RobertDev ::

Vredu naslov je napačen, če bosta imela skupaj to ni več fantovščina ali dekliščina. Bom pa zato povedal kaj se je dogajalo na zadnji poroki. Oba se vsedeta na stole, s hrbtom obrnjena drug prod drugemu, v eni roki ima punca svoj čevelj v drugi pa od tipa. In tip obratno. Potem je pa bilo 20 vprašanj. Oči sta imela zavezane. Potem so pa vprašanja kdo da pobudo večkrat za nočne aktivnosti. Je zanimivo, ko fant svoj čevelj dvigne v zrak, punca pa svojega. Vglavnem vsi smo se nasmejali. Ta vprašanja se vnaprej sestavijo, pa se pač pazi da niso kakšna preveč huda. Druga igra je bila, ko punca sedi na stolu, na stegnu je imela, podvezico, in tip zavezane oči, nekdo ga je pa usmerjal, in to ji je moral dol spravit samo z zobmi. Ko sta plesala, so ju s špago ovili, in sta se morala rešit.. Potem sem videl še, ko se 5-10 punc postavi v vrsto, tip pa mora najdit pravo, z zavezanimi očmi, tukaj je več izvedb, eni majo da jo prime za boke, eni po roki, eni po otipu obraza, v vrsto se še kakšnega tipa postavi.. Pa če pogledaš kakšne posnetke od porok, dobiš dost idej.

BorutO ::

Ko se je moj brat ženil, je nosil križ, kot jezus. :)

radmannsdorf ::

EDIT
sem postal nekaj za fantovščino, pa vidim da bo piknik, lol.

Zgodovina sprememb…

DeeJay ::

Mene so fantje "ugrabil", odpeljal v Trst na avion (mam fobijo pred letenjem) in smo šli na Malto za 4 dni.
Tam so me oblekli v havajsko deklico, dobil sem tablico / napis v angleščini, da se ženim in zbiram prispevke, da bom lahko preživljal ženo in me postavli sred glvnega trga :) no da mi je folk kej dal, sem mogu kej zapet, pa zaplesat :) Na koncu sem zbral okoli 200€ (Najbolj škrti so bli italjani in angleži, največ so dal rusi :)), ki smo jih uspešno zapil, seveda poleg še vseh miljonov zraven, ki smo jih dal za pijačo v 4ih dneh :P.
Seveda sem dobil plačan tudi striptiz, to je blo pa to :)
Si bom pa to zapomnu za celo življenje... en navadn piknik pa vprašanje, če bi si ga.

marvin42 ::

Takih družinskih piknikov z otroci bo v življenju še cel kup. Fantovščina/dekliščina je nekaj popolnoma drugega.
Mostly Harmless

krho ::

ProGo je izjavil:

Sicer sedaj ni pravi čas, ampak vseeno: sredi zime okopat v bližnjem vodotoku,

Ja ane, pa predolgo cajta ga noter pustit, tako kot onega gorenjca, ki potem ni mogel imeti otrok.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

111111111111 ::

Metlica za stranišče in mora z njo stepst smetano.

Pripravite vprašanja v stilu, kdo je boljši voznik onadva pa morata s hrbti obrnjena dvigovati čevlje.

Drugače pa bo vse skupaj izpadlo kot priprava na ohcet, tako da je naslov čisto neprimeren. Sicer nisem za pijanice in kurbe, ampak neki pa morajo dedci sami ušpičt. Tri dni preživetje v naravi, nek ventil se mora spucat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poročne slike

Oddelek: Loža
252628 (1853) TheBlueOne
»

Organizacija fantovščine

Oddelek: Loža
165976 (5332) matobeli
»

Fantovščina/dekliščina (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6314006 (9023) d4vid

Več podobnih tem