» »

Iphone SE, Samsung Galaxy S7 ali LG G5

Iphone SE, Samsung Galaxy S7 ali LG G5

BozicneLucke ::

Junija mi poteče naročnina in moral bom izbrati nov telefon. Dobiti zelim čim več za čim manj denarja... Vem da veliko ljudi ne mara Apple ampak se mi zdi Iphone SE še kar vredu, saj ne rabim nevem kako velikega zaslona, cena pa je tudi dokaj normalna, če ga primerjamo z novejšimi samsungovimi in LG-jevimi telefoni. Mnenja?

AapocalypseE ::

In zakaj moraš izbrat nov telefon, ker poteče naročnina?

A je zdajšnji na pol mrtev?

Če že, poglej za Huawei P8. Dober telefon za nizko ceno. Čez mesec ali dva pride sicer P9.

Samsung Galaxy A5 2016 je tud lep telefon za nizko ceno.

Drugače pa, če hočeš rečt to je to, nabaviš Galaxy S7/Edge.

Je pa tudi LG G5 zanimiv, ker se z lahkoto menja baterija in še kakšen dodatek se dobi za ta spodnji del telefona.

Se moraš odločit glede na to koliko si pripravljen dat za telefon in kaj pričakuješ od njega.

Osebno pa nisem za Apple, tako da ti tukaj ne morem svetovat.

Zgodovina sprememb…

krin ::

iPhone SE vzameš če hočeš met mali telefon, ker noben drug 4" telefon nima močan hardware.
Če hočeš najboljši možen telefon vzameš S7 ali G5, ni pa to za malo dnarja :D
Lahko pogledaš tudi lanske flagshipe S6 pa G4 če je padla cena, pa Xiami Mi 5 je bol poceni flagship

printer ::

Edino, ce vzames galaxy s7 edge pri operaterju ti priporocam dodatno garancijo za 5€ na mesec. Ker steklo kr hitro poci pod dolocenim kotom meni je po enem mescu :) z ne prevec visine v ovitku. Menjava je 280€ ker trenutno ne menjava samo stekla noben vsaj trenutno ne oziroma nisem zasledil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Galaxy S7 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
49884561 (12204) Han
»

Kateri telefon priporočate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7419951 (13226) sift
»

Nakup novega business telefona - kaj preostane? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
607655 (5381) dj_uro
»

Visoke cene telefonov Simobil/Telekom et al. (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7012034 (10076) tomy5

Več podobnih tem