» »

Eset Smart Security 9

Eset Smart Security 9

luky ::

Na Windows 10 sem namestil antivirusnik Eset Smart Security 9.
Po instalaciji sem ugotovil, da mi noče več odpreti URL strani e-davki/mini blagajna. Za navedeno stran je potreben certifikat katerega imam na Gemalto ključku z ostalimi certifikati. Ob kliku za vstop pa dobim obvestilo, da ne najde certifikata.
Poskušal sem blokirati požarni zid, ampak ne pomaga. Pomaga edino ko Eset deinstaliram, takrat pa mi URL normalno odpre s certifikatom, ki ga najde na ključku.

To mi dela v IE in MS Edge.

Mogoče kdo ve rešitev, razen deinstall Eseta.

Hvala in lp.
luky!

strom_15 ::

Najboljše bo da pokličeš tehnično pomoč : Tel.: 01 428 94 02

Drugače pa lahko sam probaš naslednje. Odpri program ESET na tipkovnici stisni F5 in tam v iskalno polje vpiši TLS, ter spodaj kjer piše "Omogoči filtriranje protokola SLL/TSL" - Izklopi, in težav ne boš imel več.

LP

luky ::

strom_15 je izjavil:

Najboljše bo da pokličeš tehnično pomoč : Tel.: 01 428 94 02

Drugače pa lahko sam probaš naslednje. Odpri program ESET na tipkovnici stisni F5 in tam v iskalno polje vpiši TLS, ter spodaj kjer piše "Omogoči filtriranje protokola SLL/TSL" - Izklopi, in težav ne boš imel več.

LP


Hvala lepa, deluje ko sem izklopil SLL/TLS.
luky!

WallSreet ::

Bump... Da ne odpiram posebne teme

Bi mi lahko nekdo pomagal? ESET smart security je kot kaže prenehal delovati po 2 letih. Tam me je vprašal za neki upgrade vendar zdaj zahteva License Key jaz pa pojma nimam kje ga dobiti? Pozna kdo rešitev? Prosim za pomoč, ker brez anti virusnega programa ne želim biti...

TOP ::

Kupiš ga in je.Recimo Avat stane 8e za 1 leto.

wanderer ::

WallSreet je izjavil:

Bump... Da ne odpiram posebne teme

Bi mi lahko nekdo pomagal? ESET smart security je kot kaže prenehal delovati po 2 letih. Tam me je vprašal za neki upgrade vendar zdaj zahteva License Key jaz pa pojma nimam kje ga dobiti? Pozna kdo rešitev? Prosim za pomoč, ker brez anti virusnega programa ne želim biti...


na tej strani vpiši svoje uporabniško ime in geslo, stisni pretvori - dobil boš ključ za aktivacijo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

antivirusni program

Oddelek: Pomoč in nasveti
232046 (1690) mzakelj
»

pomoje sem fasal virus

Oddelek: Pomoč in nasveti
201692 (1310) kmetek

DLL DATOTEKA

Oddelek: Operacijski sistemi
6875 (788) CoolBits

Računalnik star 1 teden se prižiga 1 uro (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
605884 (4719) bluefish
»

Program VP iskalec

Oddelek: Programska oprema
5902 (782) vpadmin

Več podobnih tem