» »

Prekrsek za s.p. - kazen/kaj storiti

Prekrsek za s.p. - kazen/kaj storiti

KernelPanic ::

Spostovani!

Kaksen mesec nazaj sem odnesel pooblastilo za racunovodkinjo za oddajo bilance na AJPES. Sprejel me je nek gospod (imena se ne spomnim), dal sem mu pooblastilo, udaril je nek velik zig na papir in papir nekam odnesel. Od gospoda na AJPESu nisem dobil nobenega potrdila, da sem dokument oddal. Danes me racunovodkinja klice in mi pove, da pooblastila se vedno ni na AJPESU in da je moj s.p. v prekrsku. Vse lepo in prav, ampak, kaj naj sedaj storim, oz. koliksna je kazen? Na AJPESu dokumenta ne najdejo.

Lp,
Marko

Furbo ::

Ne vem če je to že kar kazen avtomatično, zakaj ne pooblaščaš elektronsko?
i5-13600K, Noctua NH-D15, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO,
Toughpower GF3 1000W, RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

Invictus ::

Še enkrat oddaj pooblastilo ...

So pač zabluzili, sploh ker nisi vzel potrditvenega papirja, ki bi ga moral dobiti.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

KernelPanic ::

Furbo je izjavil:

Ne vem če je to že kar kazen avtomatično, zakaj ne pooblaščaš elektronsko?

Probal sem, vendar iz Linuxa nikakor ne morem podpisovati dokumentov!
Torej, ce grem danes tja se 1x pa se probam kaj zmenit, bo ok, ali so togi? Vem, da sprasujem napol neumnosti, ampak to prvic pocnem in sem v prvi fazi kriv sam, ker bi moral zahtevati potrdilo, da sem dokument oddal.

Furbo ::

Nesi še en obrazec, z birokrati se boš bolj malo zmenil. Sicer naj ti pa računovodja svetuje kako in kaj bo najbolje.
i5-13600K, Noctua NH-D15, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO,
Toughpower GF3 1000W, RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

Invictus ::

Namesti Windowse za podpis. Boš že naredil eno virtualno mašino za podpis ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Miha 333 ::

S tem se ne hecat, kazen za neoddajo bilance je 3k do 15k + 300 do 4k za odgovorno osebo.

MadMicka ::

Kako te je klicala računovodkinja danes? Sej je ona že 31.3.2016 morala vedeti, da nekaj ne štima in da ne more oddati bilance zate.

Mare2 ::

MadMicka je izjavil:

Kako te je klicala računovodkinja danes? Sej je ona že 31.3.2016 morala vedeti, da nekaj ne štima in da ne more oddati bilance zate.


Par dni gor al dol. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Yohan del Sud ::

For f*ck sake. Bil sem s.p 14 let. Od prve 0.1 beta verzije naše davkarije. Trenutno dela tam verzija x.y na ie8, xx.y na ie9, načeloma nekaj firefoxov, ampak ne nujno na linuxu, o operi sanjaj, celo kakšen safari na iosu bo delal, in nekaj random chromov ... In kako naj se s tem znajde povprečna računovodkinja? Snail mail je itak out.
www.strancar.com

videc ::

Yohan del Sud je izjavil:

For f*ck sake. Bil sem s.p 14 let. Od prve 0.1 beta verzije naše davkarije. Trenutno dela tam verzija x.y na ie8, xx.y na ie9, načeloma nekaj firefoxov, ampak ne nujno na linuxu, o operi sanjaj, celo kakšen safari na iosu bo delal, in nekaj random chromov ... In kako naj se s tem znajde povprečna računovodkinja? Snail mail je itak out.
A ne plačaš računovodkinje in si jo pooblastil, da ti vodi račune? Naj se znajde. Ali pa jo zamenjaj!
Za ostala vprašanja, glede SW--ja, itd., obstaja podpora na FURS!

MadMicka ::

Da računovodkinja ne zna zrihtat, da bi stvari štimale, je isto, kot da bi rekel, ja sej, prometni predpisi so tko zajebani, da marsikateri profesionalni šofer ne zna vozit po cesti.

Spiko ::

videc je izjavil:

Za ostala vprašanja, glede SW--ja, itd., obstaja podpora na FURS!

Ta podpora ne zna usposobiti lastnega SWja na Macih... bolj ubogo.
Take that, dirty Linux hippies! Take that, Thieving Macintosh Republicans! XD


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kazen FURS

Oddelek: Loža
467894 (5227) St235
»

Prenakazilo iz Paypala (Zaslužek z Youtubom) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6017693 (15377) čuhalev
»

Delo po delu

Oddelek: Loža
276787 (5607) St235
»

Odprtje s.p. -ja

Oddelek: Pomoč in nasveti
4112595 (11518) BlaY0
»

Enostavno knjigovodstvo za popoldanski sp in ostale obveznosti

Oddelek: Loža
2616403 (15686) St235

Več podobnih tem