» »

Venom (2018)

Venom (2018)

1 2
3
4

Kurzweil ::

Verjetno ne rabiš bit znanstvenik, da ugotoviš, da je denar pomemben, pri dejstvu ali bo film dobil prequel/sequel... si pa želim, da tale debilnost od filma v nobenem primeru ne dobi nič od tega... no dejansko si želim, da Marvel in DC par let ne bi štancala teh retardiranih stripovskih spinoffov. M-Power, večkrat si že kot argument uporabil, da je film dober, ker je pač imel uspešen box office, ponavadi v kontekstu low IQ filmov tipa Fast and Furious in podobnih Marvelovih stvari.

Mimogrede, na Rotten tomatoes je dobil precej bolj realnih 32% :)) In ja TrOn, ta film je tako zelo napačen, dejansko je debilen in slab, ne vem pa kje imaš ti standarde.

jype ::

Zdaj že imajo tvoj denar, tako da jim je vseeno.

Kaj pa, če bi šel raje gledat dober film?

https://www.imdb.com/title/tt1517451/

Tr0n ::

Mam ponavadi kr visok standard glede filmov, ampak MCU je moj guilty pleasure. :)

oo7 ::

Kurzweil je izjavil:

M-Power, večkrat si že kot argument uporabil, da je film dober, ker je pač imel uspešen box office, ponavadi v kontekstu low IQ filmov tipa Fast and Furious in podobnih Marvelovih stvari.



Res da velikokrat pišem o box officu ampak nisem pa še nikoli napisal, da je film dober zaradi box offica sploh pa ne v temah Fast and Furious.

Fast And Furious 8, 9 in 10
Furious 7
Fast & Furious 6 2013

Kurzweil ::

jype je izjavil:

Zdaj že imajo tvoj denar, tako da jim je vseeno.

Kaj pa, če bi šel raje gledat dober film?

https://www.imdb.com/title/tt1517451/


...ga bom ja... sploh ko sem danes videl tole...

opeter ::

Vazelin je izjavil:

Pogledal Ant man & wasp, film pozabil v minuti.:D


Ja, zadeva je res bolj kot ne brez veze.

Spoiler: uvedli so nov lik (Duh), Douglasovo zgradbo povečali/pomanjšali milijonkrat, isto velja za avte, pojavila se je Fajferca ...
Saj je bilo nekaj štosov, a večino si pozabil naslednjo sekundo.

Na koncu je večina likov izginila, da je vseeno neka povezava z Avengers: IW.

...

Koliko od vas je že gledal Venom v kinih?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Nikec3 ::

Tr0n je izjavil:

Mam ponavadi kr visok standard glede filmov, ampak MCU je moj guilty pleasure. :)

Dajmo že enkrat za vselej razčistit. Venom ni MCU.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Tr0n ::

Res je, je pa SMU, kar delno spada v Marvel svet. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Vazelin ::

Haha tule neke "hude" Marvel akcije potem pa jype uleti z eno dramo. :D

jype: ti je všeč Whiplash? Meni eden boljših filmov desetletja. Naravnost užival sem ob ogledu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

oo7 ::

Tom Hardy je podpisal za 3 Venom filme in zaenkrat kaže zelo dobro. Venom film za vikend prinsel 205 miljonov $ in postavil rekord v mesecu oktobru.


'Venom' Sinks Teeth Into $205M Global Bow; Sets Biggest October Debut WW - International Box Office

https://deadline.com/2018/10/venom-a-st...

jype ::

Vazelin je izjavil:

jype: ti je všeč Whiplash?
Nisem gledal.

MCU filmov sicer ne gledam, razen kadar vostok reče, da v filmu igra "preveč črncev".

Vazelin ::

jype je izjavil:

Vazelin je izjavil:

jype: ti je všeč Whiplash?
Nisem gledal.

Nisi gledal glasbene drame Whisplash (z oskarji nagrajeno)? wtf

oo7 ::

jype je izjavil:

Vazelin je izjavil:

jype: ti je všeč Whiplash?
Nisem gledal.

MCU filmov sicer ne gledam, razen kadar vostok reče, da v filmu igra "preveč črncev".


Whiplash ni MCU film :|


Vazelin ::

Damn, dans ga ponovno gledat. Whisplash :)

oo7 ::

Jaz sem ga že dvakrat :)

Vazelin ::

jype: poglej pa poročaj. Gre za izvenserijski movie. ;)

Kurzweil ::

Tele debate na ST glede filmov so vsesplošen trollfest... v glavnem Venom je odpadek od filma, ki prepriča, kot lahko sami preverite demografijo glasov mladoletnice. Whiplash pa je povprečen film, ko pa vidiš tiste kadre, kako brutal drummer academy postane psihiatrična bolnišnica in ko kri šprica izza seta bobnov, potem pa stvar postane tipično ameriško sranje. Ne eden, ne drugi nista nek presežek, je pa vsekakor Whiplash genialen, če ga morem primerjati z Venom.

Vsak ima svoj okus, svoj IQ in stopnjo zrelosti. Enemu je všeč naprimer kakšna resna drama, drugemu pač nek generičen in 150x prežvečen Mervel, DC shite + Fast and Furious. Edino kar vam zavidam je, da če gledate takšen odpadek od filmov, da imate še goro dejansko dobrih filmov, ki pa smo jih po večini, tisti, ki gledamo letom primerne filme že videli...

vostok_1 ::

jype je izjavil:

Vazelin je izjavil:

jype: ti je všeč Whiplash?
Nisem gledal.

MCU filmov sicer ne gledam, razen kadar vostok reče, da v filmu igra "preveč črncev".


To skoraj nikol ne rečem, razen kadar kratko-penisni in spolno deficitarni arjici, želite portretirat, da so Anglijo v resnici ustanovili wakandijci.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

kript-er ::

Wakanda (black panther) je najbolj pro desnica propaganda ever 8-)

vostok_1 ::

Ni. Jype se tolk sovraži (svoje poreklo), da če bi ga kak črnc fental, ženo pa posilil, bi to smatral kot najplemenitejšo levičarsko dejanje.
Ker pa je serijski hipokrit, se seveda raje skriva v upper-middle class belih soseskah.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

kript-er ::

T'Challa = Orban ;)

jype ::

oo7 je izjavil:

Whiplash ni MCU film :|
Nisem napisal, da je.

vostok_1 je izjavil:

kratko-penisni in spolno deficitarni arjici,
Naj ti ne bo nerodno, da imaš take lastnosti. Prepričan sem, da brez težav lahko kompenziraš s sovraštvom do žensk.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

vostok_1 ::

jype je izjavil:

oo7 je izjavil:

Whiplash ni MCU film :|
Nisem napisal, da je.

vostok_1 je izjavil:

kratko-penisni in spolno deficitarni arjici,
Naj ti ne bo nerodno, da imaš take lastnosti. Prepričan sem, da brez težav lahko kompenziraš s sovraštvom do žensk.


Ni mi nerodno. Imam dovoljšno količino melanina, da bi se lahko izdal za uber raso. Ženskam je všeč naš večji penis pa jih ne rabimo zlorabljat.

Sicer pa, kdaj lahko računamo na tvoj martyrdom?
Že leta praviš, da je treba uničit belo raso, ti pa še vedno na kolesu bežiš pred tvojo družbeno dolžnostjo in odgovornostjo...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

jype ::

vostok_1 je izjavil:

Ženskam je všeč naš večji penis
Sem pa mislil, da imajo samo v Jonestownu kolektiven penis.

vostok_1 je izjavil:

Sicer pa, kdaj lahko računamo na tvoj martyrdom?
Ko odrastete.

vostok_1 ::

Ti bi moral, kot odrasla oseba, pokazat vsem arijcem, kako se živi, a.k.a. jumping of a cliff crying "i'm sorry i'm white, i'm sorry i'm male".
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

Mhm. Ko odrasteš, prej nima smisla.

FTad ::

Jah, meni je bil film zabaven. Sicer je bilo nekaj nebuloz, ampak all in all cisto kul za pogledat za sprostitev.

Ko sem malo gledal reviewe po youtubu, je menda v enem intervjuju rekel Hardy, da mu je skoda, da so izrezali za ene 40min njemu najljubsih scen (mozno da so bile prevec r-rated). Tako da ce bi se dalo dobiti na blurayu potem direktorjev cut, bi bilo ful kul.

MostWanted ::

jaz sem ga včeraj gledal v kinu, ja v kinu, ker sta me prjatla zvlekla pa častla karto in pepsi 8-), čeprav je neudobno sedet v enem in istem položaju, srečo sem pa imel da me ni scat tišelo tako da nisem zgrešil niti minute.

uglavnem film mi je bil zelo dober, dobra sedmica. škoda da niso bol sledili deadpool varianti. nisem tako presran, kot eni ko ste kao odrasli pa dozoreli. film je za pogledat in se fajn met. pa najsibo kakršenkoli žanr že.

@FTad vrjetno bo na partisu directors cut.

Tr0n ::

FTad je izjavil:

Ko sem malo gledal reviewe po youtubu, je menda v enem intervjuju rekel Hardy, da mu je skoda, da so izrezali za ene 40min njemu najljubsih scen (mozno da so bile prevec r-rated). Tako da ce bi se dalo dobiti na blurayu potem direktorjev cut, bi bilo ful kul.

Ja, se prav opazi, kje vse so odrezali. Predvsem takrat, ko Hardy in Venom kar naenkrat postaneta prijatelja. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

djabi ::

Glej to:
http://www.rtvslo.si/kultura/gledamo/fi...

Lady Gaga je znana tudi po tem, da ima celo vojsko (preveč) gorečih oboževalcev. Fani, ki si pravijo "little monsters" (male pošasti), so na premirni konec tedna z lažnimi recenzijami na Twitterju pljuvali film Venom, ki je na platna prišel na isti dan kot Zvezda je rojena, da bi svoji ljubljenki tako pomagali do naslova najbolj gledanega filma.

oo7 ::

Zaenkrat jim ni kaj preveč pomagalo.

A Star is Born - Worldwide: $56,600,000
Venom - Worldwide: $205,230,000

Ales ::

Po do sedaj videnem, je Lady Gaga bolj poden od "igralke" kot ne. Mogoče je medtem se kaj popravila, a dvomim, da bom tvegal svoj čas zanjo.

Za Venom pa bo zgleda samo kak uncut / director's cut / whatever za pogledat.

jype ::

oo7 je izjavil:

Zaenkrat jim ni kaj preveč pomagalo.

oo7 je izjavil:

Res da velikokrat pišem o box officu ampak nisem pa še nikoli napisal, da je film dober zaradi box offica

oo7 ::

jype je izjavil:

oo7 je izjavil:

Zaenkrat jim ni kaj preveč pomagalo.

oo7 je izjavil:

Res da velikokrat pišem o box officu ampak nisem pa še nikoli napisal, da je film dober zaradi box offica


Kaj si zdaj s tem hotel povedat ? :|

jype ::

oo7 je izjavil:

Kaj si zdaj s tem hotel povedat ? :|
Da se ne moreš otrest merjenja penisov na podlagi tega, koliko je kakšen film zaslužil.

oo7 ::

jype je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kaj si zdaj s tem hotel povedat ? :|
Da se ne moreš otrest merjenja penisov na podlagi tega, koliko je kakšen film zaslužil.


Lady Gaga ga nima.

Nikec3 ::

Pogledal. Meeeeh, čudna zadeva. Ni jim bilo najbolj jasno, kaj bi sploh radi s tem filmom in da, R rating bi mu bolj pasal, čeprav v osnovi nebi ničesar drastično izboljšal.

5/10

EDIT: Vseeno boljše od Jurrasic World 2
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

Meiniken ::

Film je bil kul. Venom bi lahko imel mal več on-screen cajta :) Ocenil bi z 8/10.
Bral sem sicer tudi da naj bi bil film R rated pa so ga nekaj ven rezali, tako da je PG-13. Upam za kakšno un-cut verzijo :D
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

oo7 ::

PG13 zato, da se bo lahko Venom srečal tudi z Spidermanom.

vostok_1 ::

8/10?

Oprosti, amapk...retard alert!

Očitno ne veš, kaj pomeni "8", ne "/" in ne "10".


V resnici ta film se vrti okgrog slabe 4. Če bi imel bolj lesene igralce in slabšo produkcijo bi bil nekje 2, torej v rangu B produkcije.
Že 4 je sramotno velika ocena, glede na to, da najboljši modern blockbuster film, Aliens, se vrti tam med 9-10. Če smatramo kakršnokoli linearnost, me prime bruhat, ko pomislim, da je Venom zgolj "2x" slabši od aliens. A v resnici bi ta filem uporabljali kot predpražnik za sobo statistov, pri snemanju Aliensev.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

abyssus ::

vostok_1 je izjavil:

8/10?

Oprosti, amapk...retard alert!

Očitno ne veš, kaj pomeni "8", ne "/" in ne "10".


V resnici ta film se vrti okgrog slabe 4. Če bi imel bolj lesene igralce in slabšo produkcijo bi bil nekje 2, torej v rangu B produkcije.
Že 4 je sramotno velika ocena, glede na to, da najboljši modern blockbuster film, Aliens, se vrti tam med 9-10. Če smatramo kakršnokoli linearnost, me prime bruhat, ko pomislim, da je Venom zgolj "2x" slabši od aliens. A v resnici bi ta filem uporabljali kot predpražnik za sobo statistov, pri snemanju Aliensev.


Seveda je ocena filmov subjektivne narave in sem ga zato tudi sam ocenil z 8, to pa zato, ker so mi superhero in Marvel filmi všeč. Težko zato rečeš nekomu, da nima pojma, kaj pomeni 8/10, ker pač je vsakemu všeč svoje.

Ni mi bil všeč konec, se mi je zdelo vse skupaj na hitro, par lukenj sem našel v celotni zgodbi, brez da bi sploh kar razmišljal ampak še vedno, ob filmu sem se nasmejal in užival, pa pritegnil me je. Zame ocena 8/10, easily.

Seveda ga pa ne morem dati v kategorijo recimo "Interstellar", ki je verjetno film za nagrade (in bi ga marsikdo označil kot dober), ampak tako pač je - MCHU, Superhero, itd movies pač niso za nagrade, to pa še ne pomeni, da so avtomatsko slabi.

EDIT: In pred Venomom, sem v kinu gledal tega zadnjega Predatorja in tam lahko easily rečem, da je film kar nekaj. Pač me ni pritegnil in vem, da ga nikoli v življenju več ne bom želel gledati. Za Venoma tega ne morem rečti, ker prva polovica filma ali pa morda še malo več, je dober.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: abyssus ()

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

8/10?

Oprosti, amapk...retard alert!

Očitno ne veš, kaj pomeni "8", ne "/" in ne "10".


V resnici ta film se vrti okgrog slabe 4. Če bi imel bolj lesene igralce in slabšo produkcijo bi bil nekje 2, torej v rangu B produkcije.
Že 4 je sramotno velika ocena, glede na to, da najboljši modern blockbuster film, Aliens, se vrti tam med 9-10. Če smatramo kakršnokoli linearnost, me prime bruhat, ko pomislim, da je Venom zgolj "2x" slabši od aliens. A v resnici bi ta filem uporabljali kot predpražnik za sobo statistov, pri snemanju Aliensev.



Daj ti prvo povej če si sploh gledal film ?

Nikec3 ::

oo7 je izjavil:

PG13 zato, da se bo lahko Venom srečal tudi z Spidermanom.

A lahko nehaš prosim s tem? Kako točno se bo Venom srečal s Spidermanom? Sony nima več pravic za njega, Venoma pa v MCU ne bodo nikoli priključili, ker ima MCU sloves, da dela vsaj zadovoljive filme, kar Venom ni.

Že 4 je sramotno velika ocena, glede na to, da najboljši modern blockbuster film, Aliens, se vrti tam med 9-10. Če smatramo kakršnokoli linearnost, me prime bruhat, ko pomislim, da je Venom zgolj "2x" slabši od aliens. A v resnici bi ta filem uporabljali kot predpražnik za sobo statistov, pri snemanju Aliensev.

Meni je Aliens 7/10. Je pa Alien pri meni 9/10
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

oo7 ::

Nikec3 je izjavil:

oo7 je izjavil:

PG13 zato, da se bo lahko Venom srečal tudi z Spidermanom.

A lahko nehaš prosim s tem? Kako točno se bo Venom srečal s Spidermanom? Sony nima več pravic za njega, Venoma pa v MCU ne bodo nikoli priključili, ker ima MCU sloves, da dela vsaj zadovoljive filme, kar Venom ni.




Resno ? Kje si pa to prebral, da Sony nima več pravic za Spidermana ?


In December 2014, following the hacking of Sony Pictures' computers, Sony and Marvel Studios were revealed to have had discussions about allowing Spider-Man to appear in the 2016 Marvel Cinematic Universe film Captain America: Civil War while having control of the film rights remaining with Sony. However, talks between the studios then broke down. Instead, Sony had considered having Sam Raimi return to direct a new trilogy.

However, on February 9, 2015, Sony Pictures and Marvel Studios announced that Spider-Man would appear in the Marvel Cinematic Universe, with the character appearing in a Marvel Cinematic Universe film and Sony releasing a Spider-Man film co-produced by Marvel Studios president Kevin Feige and Amy Pascal. Sony Pictures will continue to own, finance, distribute, and exercise final creative control over the Spider-Man films. The next month, Marvel Entertainment CCO Joe Quesada indicated that the Peter Parker version of the character would be used, which Feige confirmed in April. Feige also stated that Marvel had been working to add Spider-Man to the MCU since at least October 2014. The following June, Feige clarified that the initial Sony deal does not allow the character to appear in any of the MCU television series, as it was "very specific... with a certain amount of back and forth allowed."In November 2016, Holland revealed that he was signed for "three Spider-Man movies and three solo movies". In June 2017, Holland, Feige and Watts confirmed that a child wearing an Iron Man mask whom Stark saves from a drone in Iron Man 2 (portrayed by Max Favreau) was a young Peter Parker, retroactively making it the introduction of the character to the MCU.


Sony ni neumen, da bo dal Spidermana Dizniju najbolj priljubljenega lika v Marvel univerzi.
Venom in Spiderman se bosta srečala pa se lahko MCU postavi na glavo šef je SONY.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

vostok_1 ::

Razumem zakaj niste filemski kritiki oz. niste niti potencialni kandidati za bit.

Subjektivna ocena 8/10 zgolj pomeni, da je vaš subjektivni občutek vreden pol kurca nič.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: anko ()

oo7 ::

Razlika

Avengers Infinity War

Production company : Marvel Studios
Distributed by Walt Disney Studios Motion Pictures



Captain Marvel

Production company : Marvel Studios
Distributed by Walt Disney Studios Motion Pictures






Spiderman: Homecoming

Production companies . Columbia Pictures, Marvel Studios, Pascal Pictures
Distributed by Sony Pictures Releasing


Venom

Production company: Columbia Pictures, Marvel Entertainment, Tencent Pictures, Arad Productions, Matt Tolmach Productions, Pascal Pictures
Distributed by Sony Pictures Releasing

vostok_1 ::

Kot, da bi debatirali ali je šparovo Budget mleko boljše od Mercatorjevega.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

Nikec3 ::

Sony ni neumen, da bo dal Spidermana Dizniju najbolj priljubljenega lika v Marvel univerzi.
Venom in Spiderman se bosta srečala pa se lahko MCU postavi na glavo šef je SONY.

Ja ok, potem se bosta pa srečala v Sony Univerzumu, ki ne bo imel nič zveze z MCU.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Nikec3 je izjavil:

Sony ni neumen, da bo dal Spidermana Dizniju najbolj priljubljenega lika v Marvel univerzi.
Venom in Spiderman se bosta srečala pa se lahko MCU postavi na glavo šef je SONY.

Ja ok, potem se bosta pa srečala v Sony Univerzumu, ki ne bo imel nič zveze z MCU.


Res je, da se bosta Venom in Spiderman srečala v Sony univezi ampak, da bi rekel, da ne bo to imelo nič z MCU se pa ne bi ravno strinjal, ker ti dve univezi se že prepletata Spiderman v MCU in Iron man v Sony , ki je nastopil v filmu Spiderman Homecoming.

Nikec3 ::

oo7 je izjavil:

Nikec3 je izjavil:

Sony ni neumen, da bo dal Spidermana Dizniju najbolj priljubljenega lika v Marvel univerzi.
Venom in Spiderman se bosta srečala pa se lahko MCU postavi na glavo šef je SONY.

Ja ok, potem se bosta pa srečala v Sony Univerzumu, ki ne bo imel nič zveze z MCU.


Res je, da se bosta Venom in Spiderman srečala v Sony univezi ampak, da bi rekel, da ne bo to imelo nič z MCU se pa ne bi ravno strinjal, ker ti dve univezi se že prepletata Spiderman v MCU in Iron man v Sony , ki je nastopil v filmu Spiderman Homecoming.

To je bilo vse MCU. Tudi če je Spiderman Sonyjev.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Logan (Wolverine 3) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7414065 (4575) oo7
»

Spider-Man: Far From Home [Spider-Man 2 (2019)] (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
629930 (5560) PH03N1X
»

Spider-Man (2017) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5216250 (13173) oo7

Več podobnih tem