» »

Venom (2018)

Venom (2018)

1
2
3 4

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:



V zadnje par letih sem se redko zmotil, da sem napovedal napačno.


Alien Covenant tam si brcnil v temo.

Izi ::

vostok_1 je izjavil:

V zadnje par letih sem se redko zmotil, da sem napovedal napačno.

HAHAHAHAHA! :))
Spet nova cvetka človeka za katerega vsi tukaj vemo, da ima daleč najbolj zgrešen in zanič okus za filme na tem forumu.

vostok_1 ::

oo7 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:



V zadnje par letih sem se redko zmotil, da sem napovedal napačno.


Alien Covenant tam si brcnil v temo.


Yes. Alien Covenant je masterpiece in ne rektalna inkontinenca.



Izi je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

V zadnje par letih sem se redko zmotil, da sem napovedal napačno.

HAHAHAHAHA! :))
Spet nova cvetka človeka za katerega vsi tukaj vemo, da ima daleč najbolj zgrešen in zanič okus za filme na tem forumu.


Naj uganem, tebi je trailer tud "noro dober".
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

VENOM Clip - To Protect and Serve (In Theaters October 5)





:):):)

FTad ::

badass! 8-)

definitivno grem v kino.

MostWanted ::

tole bo noro

vostok_1 ::

umm...no.

It could be good, but it's not.
Kot prvo PG13 povsem uniči brutalnost take pošasti in postane zgolj nek budget hulk-like dude.
Kot drugo, fight scena je že tako hudo klišejska.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

FTad ::

dej vostok_1, ti itak v vsaki temi s filmi zamoris s tem, kako je vse poden. Isto pri Predatorju. Daj, ce ti filmi niso kul, ne rabis teh filmo gledat.

Kayzon ::

Morm mu dati prav,ze sam cgi zgleda res amatersko narejen.

starboi ::

FTad je izjavil:

dej vostok_1, ti itak v vsaki temi s filmi zamoris s tem, kako je vse poden. Isto pri Predatorju. Daj, ce ti filmi niso kul, ne rabis teh filmo gledat.


Se bom postavil na stran omenjenega gospoda, saj nas je kar nekaj, ki smo naveličani konstantnega "štancanja" ene in iste zlajnane ideje, ki nam jo holivud servira v zadnjih letih. Predator je škropucalo od filma, tako, da ni nobene škode za vas povprečne gledalce, večine, kateri nosijo glavno breme , da je holivud danes to kar je .... turbokapitalist, kateremu so važni samo končni znesek prodanih vstopnic doma in na tujem ( predvsem trepetajo za azijskim trgom ), sama kvaliteta ( scenarij, cinematografija in igralske sposobnosti kadra...) pa so sekundarnega pomena. Če nas bo več takih, ki jamramo čez takšne in podobne filme se bo trend, upam, da v kratkem ustavil, zgodba zaključila in pa začelo novo poglavje, kjer bodo filmi postali umetniški , izzvali neko reakcijo gledalca in še ob tem podali kakšno življensko sporočilo za nadebudno generacijo, da bo znala uporabljati svojo glavo za kaj več kot pa za,kot se večina danes izrazi ... da dajo možgane na pašo ob ogledu filma.... Tako da ja , vsaka stvar ima svoj začetek in konec ... upam , da v kratkem doživimo konec obojega .. trenutnega holivuda in povprečnega gledalca...Lep pozdrav in srečno !.

vostok_1 ::

FTad je izjavil:

dej vostok_1, ti itak v vsaki temi s filmi zamoris s tem, kako je vse poden. Isto pri Predatorju. Daj, ce ti filmi niso kul, ne rabis teh filmo gledat.


Do sedaj bi se že lahko naučili, da imam občutek za shitty Hollywood filme.

starboi je izjavil:

FTad je izjavil:

dej vostok_1, ti itak v vsaki temi s filmi zamoris s tem, kako je vse poden. Isto pri Predatorju. Daj, ce ti filmi niso kul, ne rabis teh filmo gledat.


Se bom postavil na stran omenjenega gospoda, saj nas je kar nekaj, ki smo naveličani konstantnega "štancanja" ene in iste zlajnane ideje, ki nam jo holivud servira v zadnjih letih. Predator je škropucalo od filma, tako, da ni nobene škode za vas povprečne gledalce, večine, kateri nosijo glavno breme , da je holivud danes to kar je .... turbokapitalist, kateremu so važni samo končni znesek prodanih vstopnic doma in na tujem ( predvsem trepetajo za azijskim trgom ), sama kvaliteta ( scenarij, cinematografija in igralske sposobnosti kadra...) pa so sekundarnega pomena. Če nas bo več takih, ki jamramo čez takšne in podobne filme se bo trend, upam, da v kratkem ustavil, zgodba zaključila in pa začelo novo poglavje, kjer bodo filmi postali umetniški , izzvali neko reakcijo gledalca in še ob tem podali kakšno življensko sporočilo za nadebudno generacijo, da bo znala uporabljati svojo glavo za kaj več kot pa za,kot se večina danes izrazi ... da dajo možgane na pašo ob ogledu filma.... Tako da ja , vsaka stvar ima svoj začetek in konec ... upam , da v kratkem doživimo konec obojega .. trenutnega holivuda in povprečnega gledalca...Lep pozdrav in srečno !.


Mladim generacijam je bila kvalitetna kinoprodukcija ukradena.
Saj tudi včasih smo rekli "možgane na off in uživat", ampak smo dobili entertaining akcijo vseeno.
Danes pa ponujajo blockbusterji zgolj greznico.
Naši protesti sicer niso povsem zaman, ampak dokler bodo idjotski filmi vlekli 2-3x net boxoffice, sprememb ne bo. Upamo lahko zgolj na to, da bodo produkcijske hiše malo bolj willing za financirat low-budget indie filme.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

starboi je izjavil:

Tako da ja , vsaka stvar ima svoj začetek in konec ... upam , da v kratkem doživimo konec obojega .. trenutnega holivuda in povprečnega gledalca...Lep pozdrav in srečno !.


Res je vse se enkrat konča. Ampak trenutno je MCU na vrhuncu tako, da bodo še leta štancali te filme. Ampak se v kratkem obeta ena večja prelomnica to je Avengers 4 in začetek 4 faze. Kar pomeni, da nekateri taveliki se bodo kmalu poslovili rober downey Jr, Chris Evans...

Nikec3 ::

Mladim generacijam je bila kvalitetna kinoprodukcija ukradena.
Saj tudi včasih smo rekli "možgane na off in uživat", ampak smo dobili entertaining akcijo vseeno.
Danes pa ponujajo blockbusterji zgolj greznico.

@vostok, edina stvar ki drži je, da si ti star in zatežen. Še nobena generacija ni bila "oropana dobrih filmov", je pa še vsaka generacija od starcev morala poslušati kako je bilo včasih vse bolje.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

vostok_1 ::

Mainstream glasba in filmi so dokazano slabši kot nekoč.
Kar je res pa, še nikoli ni bilo toliko druge produkcije na voljo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

vostok_1 je izjavil:

Do sedaj bi se že lahko naučili, da imam občutek za shitty Hollywood filme.
Ja, ene tolk kot ma multimeter iz hoferja občutek za napetosti pri atmosferskih razelektritvah.

vostok_1 ::

Hofer ponuja kar kvalitetne izdelke...za bit tako dirt cheap.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::

Da...ker se jakost strel meri direktno, in ne posredno.


not
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Nikec3 ::

Mainstream glasba in filmi so dokazano slabši kot nekoč.

Ne, niso.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

vostok_1 ::

I beg to differ.

There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Tr0n ::

Tom Hardy, what's your favorite scene in Venom?

"I dunno, they cut all my good stuff out"

https://www.telegraph.co.uk/films/2018/...

Hype! ;((

Nikec3 ::

Ne vidim opcije, da bi bil ta film dober. Pa ne samo zato, ker je PG-13, večji problem je, da s kritikami čakajo do zadnjega dneva, kar je navadno pokazatelj, da film ni nevem kaj.

Tudi trailerji me niso navdušili.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Venom je PG13 zato, ker v bistvu spada v MCU in se bo v bližnji prihodnosti srečal z Spidermanom.

oo7 ::

Trenutno 28% na RT : https://www.rottentomatoes.com/m/venom_...

Še mesec nazaj so napovedovali dober box office za ta film zdaj so kritike zunaj bomo videli kako se bo film obnesel.

Nikec3 ::

oo7 je izjavil:

Trenutno 28% na RT : https://www.rottentomatoes.com/m/venom_...

Še mesec nazaj so napovedovali dober box office za ta film zdaj so kritike zunaj bomo videli kako se bo film obnesel.

Ne vem kaj ste pričakovali. Sem se malo igral Nostradamusa khm, khm. :))
Ne vidim opcije, da bi bil ta film dober. Pa ne samo zato, ker je PG-13, večji problem je, da s kritikami čakajo do zadnjega dneva, kar je navadno pokazatelj, da film ni nevem kaj.

Tudi trailerji me niso navdušili.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Vseeno mislim, da bo film prinesel več denarja kot Ant man & wasp.

borisk ::

jype je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Do sedaj bi se že lahko naučili, da imam občutek za shitty Hollywood filme.
Ja, ene tolk kot ma multimeter iz hoferja občutek za napetosti pri atmosferskih razelektritvah.


ne pozabi še vojaško tehnologijo :) milim c'mon

vostok_1 ::

Nikec3 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Trenutno 28% na RT : https://www.rottentomatoes.com/m/venom_...

Še mesec nazaj so napovedovali dober box office za ta film zdaj so kritike zunaj bomo videli kako se bo film obnesel.

Ne vem kaj ste pričakovali. Sem se malo igral Nostradamusa khm, khm. :))
Ne vidim opcije, da bi bil ta film dober. Pa ne samo zato, ker je PG-13, večji problem je, da s kritikami čakajo do zadnjega dneva, kar je navadno pokazatelj, da film ni nevem kaj.

Tudi trailerji me niso navdušili.


V bistvu sem jz spet povsem natančno napovedal.

oo7 je izjavil:

Vseeno mislim, da bo film prinesel več denarja kot Ant man & wasp.


A si ti v branži filemske industrije drgač?
Zgleda, da to ti je najpomembnejše.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

gendale2018 ::

oo7 je izjavil:

Venom je PG13 zato, ker v bistvu spada v MCU in se bo v bližnji prihodnosti srečal z Spidermanom.

a ni tko da venom ni v mcu zaradi neki bedarij z avtorskimi pravicami?
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

oo7 ::

gendale2018 je izjavil:


a ni tko da venom ni v mcu zaradi neki bedarij z avtorskimi pravicami?


Ja Venom in Spiderman spadata pod Sony. Ampak Spiderman je že nastopil v Avengersih MCU tako, da bo kmalu tudi Venom.

Je pa veliko likov tudi pod FOX-om ampak v kratkem bo Disney kupil FOX tako, da bo Disney dobil še X men, Fantastic 4...

gendale2018 ::

>Ja Venom in Spiderman spadata pod Sony. Ampak Spiderman je že nastopil v Avengersih MCU tako, da bo kmalu tudi Venom.
da bo venom v mcu je 100% al so še predvidevanja/govorice?

>Je pa veliko likov tudi pod FOX-om ampak v kratkem bo Disney kupil FOX tako, da bo Disney dobil še X men, Fantastic 4...
a potem bo wolverine v mcuju :D
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

oo7 ::

gendale2018 je izjavil:

>Ja Venom in Spiderman spadata pod Sony. Ampak Spiderman je že nastopil v Avengersih MCU tako, da bo kmalu tudi Venom.
da bo venom v mcu je 100% al so še predvidevanja/govorice?

>Je pa veliko likov tudi pod FOX-om ampak v kratkem bo Disney kupil FOX tako, da bo Disney dobil še X men, Fantastic 4...
a potem bo wolverine v mcuju :D



Ne ne ne jaz sem se orng zmotil ;((
Venom je PG13 zato, da se bo lahko v prihodnosti srečal z Spidermanom kajti Spiderman ne more biti R rated. Spiderman in Venom sta od sonija čeprav je včasih Spiderman na izsposoji v MCU tako kot je bil Iron man v Spidermanu.


Ja Wolverine bo potem lahko v MCU. Ampak to še ne bo kmalu mogoče enkrat v 4 ali 5 fazi. Zdaj v tretji fazi sta še dva filma tako, da bo še trajalo. Pa tudi Hugh Jackman je zaključil z wolverinom ;((

Ales ::

Koji k*rac ima veze ali je tale film PG13 s tem, da bo v kakem naslednjem filmu isti junak z nekim Spiderjebom v PG13? Dva različna filma imata lahko mirno različne oznake primernosti in če froci enega od njih kao ne bodo videli v kinu, nikogar ne bo kap. Bi ga zato gledale druge generacije, ki ga zdaj pač ne bodo, ker bo zgleda beden.

No ja, itak se sodobni "blockbusterji" delajo samo še za čisto določeno (zblojeno) populacijo in določen zasiguran $$$, tako da nič novega. Štancanje debilizmov goes on.

Nikec3 ::

Še noben film ni bil dober samo zato, ker bi bil PG-13... Je pa res, da so za Venoma baje posneli vse možne scene in potem R rated material rezali ven, kar pa res verjetno ni najboljša ideja.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Phantomeye ::

Ales je izjavil:

Koji k*rac ima veze ali je tale film PG13 s tem, da bo v kakem naslednjem filmu isti junak z nekim Spiderjebom v PG13? Dva različna filma imata lahko mirno različne oznake primernosti in če froci enega od njih kao ne bodo videli v kinu, nikogar ne bo kap. Bi ga zato gledale druge generacije, ki ga zdaj pač ne bodo, ker bo zgleda beden.

No ja, itak se sodobni "blockbusterji" delajo samo še za čisto določeno (zblojeno) populacijo in določen zasiguran $$$, tako da nič novega. Štancanje debilizmov goes on.


To, da dva junaka nastopata v filmih z različnimi oznakami, zelo uteži verjetnost filma, kjer se ta junaka srečata.

Primer doctor who in torchwood (btw, anagram za doctor who). Prva serija je PG-13, druga je R rated. Karakter, ki je nastopal v Who-ju je potem dobil svoj spin-off, ki nikoli ni bil sprejet kot cannon in tudi doctor who se ni pojavil v njem. Ravno zato, da ne bi mladež slučajno dobil želje, da bi gledal Torchwood, ker se je Who tam pojavil.

Zgodovina sprememb…

HighBane ::

Samo antijunake ala Deadpool ne greš gledat, ker hočeš rožice in ... junake. Me je mikalo po dolgem času iti gledat v kino, po ogledu trailerja, samo če je potrjeno, da so večino R materiala izrezali ven, me je minilo. Res da sem mislil, da bo samostojen film brez povezave z MCU.
Se niso nič naučili iz uspeha Deadpoola? Za PG-13 lahko otroci vedno gledajo Spiderman 1-3, samo glede na kvaliteto je vprašanje, če je bolj zdravo za gledat kakor R rated Venom :D.

oo7 ::

Takole zgleda pravi R rated film.



Pred Loganom je bilo en kup X-men PG13 filmov in Wolverine ni prišel nikoli, do izraza čeprav x2 je dober x-men film. V filmu Logan pa so končno prikazali pravega Wolverina ampak škoda, da so ga takega prikazali šele v zadnjem filmu.
Ampak liki kot so Logan, Deadpool, Punisher... so napisani za R rating. Npr kakpšen Spiderman R rated ne bi imel smisla, ker Spiderman ne ubija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

gendale2018 ::

>Pa tudi Hugh Jackman je zaključil z wolverinom
a ni blo nazadnje da je rekel 'če bi bil wolverine v mcu bi se pa vrnil'? naj mu lepo plačajo pa bo


pa ne vem kaj komplicirajo s temi ratingi, to bi blo treba ukinit, ker itak vsi gledamo vse
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

oo7 ::

gendale2018 je izjavil:

>Pa tudi Hugh Jackman je zaključil z wolverinom
a ni blo nazadnje da je rekel 'če bi bil wolverine v mcu bi se pa vrnil'? naj mu lepo plačajo pa bo


pa ne vem kaj komplicirajo s temi ratingi, to bi blo treba ukinit, ker itak vsi gledamo vse



Mislim, da je kar zaključil na žalost. V Loganu je bil odličen.

vostok_1 je izjavil:



A si ti v branži filemske industrije drgač?
Zgleda, da to ti je najpomembnejše.



Nisem v nobeni filmski industriji sem čisto navaden gledalec :|
Ne sploh ni pomembno mi je pa zanimivo sprejmljati tudi Box office.



Venom ima budget 100 mio $
Film, da pride na 0 mora zaslužiti 200 mio $ potem pa gre v dobiček.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

According to a report from Variety, Venom earned a total of $10 million in preview showings on Thursday night, a new record for October previews.

https://comicbook.com/marvel/2018/10/05...

scipascapa ::

slab baje

vostok_1 ::

scipascapa je izjavil:

slab baje


Heh. Nikoli ne bi uganil.
Po trailerju je zgledal noro dober film.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

avani ::

Tudi pri ars Technica niso najbolj navdušeni. Stupid, but still good enough, so napisali. Zame je ne.

https://www.google.si/amp/s/arstechnica...

vostok_1 ::

Izvrtanje luknje v glavo je stupid, ampak v tistih redkih primerih pa res pomaga.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Vazelin ::

Pogledal Ant man & wasp, film pozabil v minuti.:D

Kurzweil ::

Včeraj zvečer sem imel neke opravke in se smukal okoli Cineplexxa... si rečem, gremo na blef pogledat en film, ker me že iz prve iz celotne ponudbe ni prav prepričalo prav nič, sem si rekel, gre za hec gledat Venom, ker je bilo najmanj za čakat... in globoko obžalujem čas, ki sem ga zapravil za ogled tega filma (da Venom)... običajno imam navado napisati krajšo kritiko filma, ampak tu nimam kaj pozitivnega za napisat. Film je milo rečeno še ena Marvelova GREZNICA! Ocena 7.1 na IMDBju je absolutno previsoka, ko pa sem demografsko pogledal zakaj tako visoka ocena, pa je jasno, da so najvišje ocene dajali otroci, še posbej najstnice. Zrel človek je dal pod 7, jaz osebno tem skropucalu ne bi dal niti ocene 5! Dobro, da sem šel sam gledat, kar se redko zgodi, sicer bi se moral še danes opravičevat in poslušat šale na račun izbora "fila". Mojih 5 centov - močno odsvetujem!

Kurzweil ::

edit/add:

@M-Power, vidim pa, da ti po vseh teh letih še vedno največ govoriš o denarju. Večkrat sem ti že napisal, kvaliteta vsekakor ni pogojena s finančnim uspehom/neuspehom. Verjetno je v praksi prav obratno, največje mojstrovine so večinoma finančno neuspešne, ker večina raje ima pač nek nivo IQja in okusa na ravni med Fast and Furious in povprečnim Marvel filmom. Nekega dne ko odrasteš, če dejansko znaš prepoznati kvaliteto in ne samo avte, igralke v filmih in glavnega igralca, potem ugotoviš, da si bil smešen in neumen, ko si bil mlad. Ne razumi narobe, povsem tvoja je odločitev, kaj ti je všeč ali ne... je pa zanimivo, da 90% tvoj topicov, kar se filmov tiče dejansko služijo... vsej pri meni, kot namig kaj ne gledati. Večinoma sama akcija, nek childish mix-up Marvel ali DC junakov,... pa, da ne bo pomote, nisem eden tistih, ki bi bili mnenja, da so stripi in general otročji, podobno velja za igre in še kaj. Ampak večina omenjene današnje produkcije je patetične in neumne... brez kančka kreativnosti in izvirnosti...

vostok_1 ::

M-Power...is not like most.
It's the tism.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Nikec3 ::

Denar je pomemben, če te zanima kako bo s sequeli in tako dalje. Sej nihče ne pravi, da ima denar kaj veze s kvaliteto.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Kurzweil je izjavil:

edit/add:

@M-Power, vidim pa, da ti po vseh teh letih še vedno največ govoriš o denarju. Večkrat sem ti že napisal, kvaliteta vsekakor ni pogojena s finančnim uspehom/neuspehom.


Nikoli nisem napisal, da je film dober če veliko zasluži. Napisal sem, da mi je pač zanimivo tudi spremljati box office.

Nikec3 je izjavil:

Denar je pomemben, če te zanima kako bo s sequeli in tako dalje. Sej nihče ne pravi, da ima denar kaj veze s kvaliteto.


Točno tako.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Tr0n ::

Kurzweil je izjavil:

Film je milo rečeno še ena Marvelova GREZNICA!

Ah ja, tako napacen pa spet ni bil. :)

Gre za dokaj klasicen anti/hero filmcek z veliko akcije, ki mu sicer res manjka MCU šarma. Zato pa je tole Sony Marvel Universe in ne MCU, tako da ni cisto Marvel "proper".

Oskarja pa seveda ne bo dobil, ampak to se ve ze vnaprej, se preden se odlocis da bos sel gledat taksen stil filma. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Logan (Wolverine 3) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7413974 (4484) oo7
»

Spider-Man: Far From Home [Spider-Man 2 (2019)] (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
629878 (5508) PH03N1X
»

Spider-Man (2017) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5216185 (13108) oo7

Več podobnih tem