» »

TIS 2001 = koda

TIS 2001 = koda

BustA ::

A ma kdo kodo za tis 2001! Sm mu svojo pa sm jo zgubu !

Resno ! Sam sej itak ni bil original
Devide Et Impera
  • zaklenil: Primoz ()

SpiDEr8 ::

upraš unaga ke ti je zrihtu to stvar!!!

teac ::

Saj lahko tudi brez kode, samo moreš, se mi zdi malo po registru hodit in neko cifro iz HEX spremenit v DEC. No, pa saj ti pravim, da ne vem točno, mogoče pa kdo drug ve!!!

teac ::

Opa, samo malo, mislim, da sem se spomnil, kako že to gre:
-v datoteko protnt.cds vpiši 488445407
-to datoteko pa boš našel tam, kjer maš inštalirane TIS.
Nisem 100%, da bo to delovalo(vem da moraš to cifro nekam vpisat, nisem pa siguren če v to datoteko). Če bo delovalo, sporoči!!!:D

BustA ::

sej jih sploh nimam instalirane sam not dam cd pa dela sam mi skoz mori za kodo !
Sej tud brez kode dela !
Devide Et Impera

teac ::

Ja, brez kode ti bo delalo 5x, potem pa se ti več nebo zagnal. Je en moj prijatelj mel isti problem. Mislim, da je TIS zagnal okoli 5-10x, potem pa mu je rekel, da ga brez kode ne more več zagnat. Probaj ga zagnat nekajkrat zapored, pa boš videl, al ti ga boš lahko še zagnal al ne. Če ti bo to uspelo-vsaka čast, ker mislim, da je Telekom, naredil omejitev (kao demo verzija, pa čeprav maš orginalen CD, si brez kode po nekaj zaganjanjih ne moreš več kaj začet s programom)!!!:D

kljukec ::

Ti sam v datoteko protnt.cds, ki jo ustvariš v direktoriju kjer imaš inštaliran TIS2001 vpišeš serijsko številko pogona (particije če jih imaš več); to dobiš tako da greš v dos in napišeš dir/p ter v zgornjem kotu ti napiše serijsko številko pogona, ki si jo prepišeš in greš v računalo kjer pretvoriš to številčno (tut kaka črka je vmes) iz Hex v Dec enote (računalo moreš imeti nastavljeno na znanstveni način).
In to cifro vpišeš v file protnt.cds.
To je lažji način, lahk pa tut disketo skopiraš z....
Ampak to je že druga stvar!
8-O
Mejte se!!!

TheHijacker ::

Kle maš crack... Skopiri ga v direktorij kjer imaš TIS inštaliran in zažen. Program sam prebere serijsko številko diska in jo skonvertirano zapiše v protnt.cds

Dela 100% na vseh verzijah TIS-a.

Če imaš probleme, kr vpraši>:D

BustA ::

sam ga sploh nimam instaliranga !
a to pel kje v registru al kje !
kva pa pol nardit, k ga nico instalirat !
Devide Et Impera

Miran ::

Inštaliri TIS2001, pol pejd v comand prompt v direktorij kjer maš instaliran TIS pol pa napis protnt /?. Mal bo popraskal po disketarju in to je to...

LP Miran
Overclock yourself !

Dami ::

Eh, jst sn dobu cd, k je blo že vse gor (tis, una zaščitna disketa in krek). Sam krek v dir posnamem, zalaufam, pol pa k me v tisu vpraša za kodo napišem kwa hočem in stvar dela.:D:D
Če kdo rab, naj pove!

BustA ::

dej mi posl na mail busta@email.si
thnx
Devide Et Impera

Dalmatinc ::

Jst se je tud nebi branil>:D

OZZY ::

Busta in dalmatinka: Check your mailbox. Crack faj je poslan in upam, da je prišel.
Pa uživite v ilegalnih opravilih.>:D:D
LP

appz ::

ta fora z protnt.cds ne laufa al sem pa sam jz smotan-kar ne verjamem

Paramedic ::

Js bi mel pa TIS 2001 CD + crack, če lahko. Dam 800 SIT.:\Mejl me.
End transmission.

marko_marko ::

Ej Hijacker ce slučajno ne boš gledal maila !



A Mi pošlješ tisti tvoj Crack po Mailu ker tisti link ne dela (vsaj meni ne )
marko.kodba@siol.net
8-O

Spajky ::

Jest bi tudi enako kot marko_marko!:P

Borci ::

Če imenik zaganjaš s CD-ja, potem ni nobenih težav. Ko te vpraša za šifro, kar klikneš in dela normalno. Samo bolj počasi kot z diska, pa še CD moraš not vtikat.
Če ne brskaš po zemljevidu pol tak dela dovolj hitro.

Primoz ::

Meni se zdi da kar nekaj ljudi iz te teme ni bralo PRAVIL. PREBERITE JIH.. (?e bom dobre volje bom danes koga zagnojil, druga?e pa to je ZADNJE OPOZORILO)
There can be no real freedom without the freedom to fail.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

zaklenjene teme tis 2003

Oddelek: Slo-Tech
81305 (1112) OrkAA

tis 2003

Oddelek: Programska oprema
5969 (934) darh
»

TIS

Oddelek: Programska oprema
51302 (1175) Blisk

tis 2002 pomlad

Oddelek: Programska oprema
6970 (781) Tomi
»

Zaščitna disketa

Oddelek: Programska oprema
91502 (1293) OZZY

Več podobnih tem