» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
354 / 374
»»

zobnik ::

Poco x3 128gb dobiš v tujini za 180-190 evrov

stara mama ::

zobnik je izjavil:

Poco x3 128gb dobiš v tujini za 180-190 evrov

Imaš kak konkreten link, ker ga iščem za to ceno in ne najdem...?

woman ::

stara mama je izjavil:

zobnik je izjavil:

Poco x3 128gb dobiš v tujini za 180-190 evrov

Imaš kak konkreten link, ker ga iščem za to ceno in ne najdem...?

Tu malo pobrskaj https://www.kajkupiti.si/nakupovalni-vo...

kanarin ::

AvtoR je izjavil:


Včeraj sem si omislil novo tablico Pad 5. V HN je bila akcija z Mi Band zapestnico za 360€. Se mi zdi kar ugodna cena za to kar ponuja. Če malo primerjam na prvi vtis. Je opazno hitrejša, zaslon je malenkost večji z enako resolucijo. Ohišje je alu z dokaj ostrimi robovi in drseče.


Me res zanima glede "ostrih robov" - je dejansko moteče pri držanju oz uporabi ? Sprašujem ker tudi na moje starem Mi Pad 4 me je še najbolj motil ravno (izrazito) oster rob na strani zaslona. No, to sem potem pač rešil z ovitkom (čeprav mi slednji ravno ne ustreza). Xiaomi naredi skoraj vse prav, ga pa žal malo biksa pri ergonomiji..

AvtoR ::

Bolj kot ostri robovi me pri pad 5 moti da je zelo drseča, sploh alu rob. To je tudi edina moja pripomba.

Motion ::

Si kdo lasti Xiaomi 11T. Kako se obnese? Predvsem software.

user-pass ::

Jaz imam 11T Pro od oktobra, dela lepo, stabilno, do sedaj se ni nikoli sesul ali kaj podobnega. Je pa baterija vseeno svoh, se zgodi, da moram dvakrat na dan polnit. Fotke pa movieje dela pa dobre imho.

svecka ::

Ali ima xiaomi sploh še v ponudbi majhne telefone pod velikostjo 6"?

sloxl8 ::

Ne, zadnji je bil Mi 9 SE, ki je imel diagonalo 5.97". Trenutno najmanjši je/bo Xiaomi 12, ki ima diagonalo 6.28".

radmansdorf ::

Imam problem z robotskim sesalcem Xiaomi Mijia G1. Aplikacija izpiše "Too much load on the left wheel". Sesalec štarta, kakšen meter deluje normalno, potem pa ga očitno levo kolo začne hecat, se začne vrteti v eno smer, nato se ustavi.
Kupljen preko AE, prodajalec ne prizna garancije, na vsak način je zahteval denar za novo kolo. Ker sem ga imel poln kufer, sem naročil novo originalno kolo pri drugem prodajalcu. Komplet kolo z motorjem zamenjal, problem še kar ostaja.
Sem pisal mail na Xiaomi, v upanju da bo kakšen pozitiven odziv, ampak bo verjetno trajalo.
Sesalec je očiščen, na starem in na novem ni bilo nobene umazanije.
Je že kdo od vas imel tak problem?

kanarin ::

svecka je izjavil:

Ali ima xiaomi sploh še v ponudbi majhne telefone pod velikostjo 6"?


Pravo vprašanje tukaj je "Ali ima KDORKOLI sploh še v ponudbi majhne ANDROID telefone pod velikostjo 6" ?

Veliko vprašanje je, ali je ta "želja" določenega segmenta uporabnikov po manjših telefonih dejansko realna ali samo teoretična... Ker je drugače si ne znam razlagati , da prav noben proizvajalec nima (več) interesa oz ne poskuša pokriti tega segmenta. Čisto plastičen primer - moja mama upokojenka je imela kar nekaj let manjše Samsung telefone. Ko je bila potrebna menjava je izrazila željo po "majhnem" telefonu. Ker v ponudbi novih telefonov takih enostavno ni več, sem ji nabavil Redmi Note 10. Zdaj ko se je navadila in ga že nekaj časa uporablja ne bi niti pod razno šla nazaj na "majhen" telefon. Štekate poanto ?

wcpapir ::

Je kak servis v MB-CE, ki bi mi instantno popravil tipko na redmi note 9 s, mami je začela padati ven.

MucuCat ::

kanarin je izjavil:

svecka je izjavil:

Ali ima xiaomi sploh še v ponudbi majhne telefone pod velikostjo 6"?


Pravo vprašanje tukaj je "Ali ima KDORKOLI sploh še v ponudbi majhne ANDROID telefone pod velikostjo 6" ?

Veliko vprašanje je, ali je ta "želja" določenega segmenta uporabnikov po manjših telefonih dejansko realna ali samo teoretična... Ker je drugače si ne znam razlagati , da prav noben proizvajalec nima (več) interesa oz ne poskuša pokriti tega segmenta. Čisto plastičen primer - moja mama upokojenka je imela kar nekaj let manjše Samsung telefone. Ko je bila potrebna menjava je izrazila željo po "majhnem" telefonu. Ker v ponudbi novih telefonov takih enostavno ni več, sem ji nabavil Redmi Note 10. Zdaj ko se je navadila in ga že nekaj časa uporablja ne bi niti pod razno šla nazaj na "majhen" telefon. Štekate poanto ?


Iphone 13 in galaxy s21 sta majhna telefona pa sta zelo dobro prodajana. S22 bi naj bil še malo manjši.

Imam poco x3 pa komaj čakam, da v nižjem segmentu pride kak soliden telefon velikosti zgoraj omenjenih modelov.

Zakaj nisi tvoji mami kupil tablice?

Valvoline ::

https://www.gsmarena.com/xiaomi_12-1128...
Koncno nekaj manjsega. Zdaj pa cakamo cenejsi redmi podobnih dimezij. Drgac pa top telefoncek, sn so dragi 650-700e v predprodaji.
Se njegov veliki brat, hud spec ni kaj:
https://www.gsmarena.com/xiaomi_12_pro-...

Zgodovina sprememb…

kanarin ::

Hja, omenja se iPhone 13, Samsung S21, Xiaomi 12...torej višji rang telefonov, pa vsi nad 6 inčev, če še malo dopolnem vprašanje:

"Ali ima KDORKOLI sploh še v ponudbi majhen in cenovno sprejemljiv ANDROID telefone pod velikostjo 6" ?

@Mucucat - glede tvojega "vprašanja" - brigaj se rajši zase

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kanarin ()

Valvoline ::

kanarin je izjavil:

Hja, omenja se iPhone 13, Samsung S21, Xiaomi 12...torej višji rang telefonov, pa vsi nad 6 inčev, če še malo dopolnem vprašanje:

"Ali ima KDORKOLI sploh še v ponudbi majhen in cenovno sprejemljiv ANDROID telefone pod velikostjo 6" ?

@Mucucat - glede tvojega "vprašanja" - brigaj se rajši zase

Redmi 7a ce se ga sploh da se kje narocit. Se jaz bi kupu takoj ce ga dobim z 64gb spomina.
https://www.mimovrste.com/telefoni-na-d...

Sparkxl ::

Edini res mali telefon je iphone mini. In prodaja je porazna. 12ke so prodali samo 5% izmed vseh ajfonov.
Torej malih telefonov noben noče. Zato jih ni.

Valvoline ::

Sparkxl je izjavil:

Edini res mali telefon je iphone mini. In prodaja je porazna. 12ke so prodali samo 5% izmed vseh ajfonov.
Torej malih telefonov noben noče. Zato jih ni.

Ne bi reku. Meni je se mi a3 prevelik, jaz osebno nikoli bi vzel cegla vecjega od 6 incev. Precej folka se pritozuje nad sodobnimi prenosnimi tvji, zato se jih ogromno prodaja po oglasih pa se vracajo na prejsne telefoncke ali nabavljajo rabljene z normalno velikost. Za primer iscem kakega rabljenega xperia xz1 compact ali xz2 compact proda se vse v 5ih minutah po objavi oglasa. Dobesedno klanje, nic pametnega ne dobis da je podobno temu.

Meiniken ::

Damn... Če bi bil tisti xiaomi 12 okoli 200 eur bi resno razmislil o nakupu novega telefona.
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

amacar ::

Ma nemoj? Js bi tudi vzel lambota za 50k.

Meiniken ::

Ai dios mio... Sej za 200 eur bi tudi pričakoval temu primerne komponente. Mi je velikost preveč všeč.
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Sparkxl ::

Valvoline je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

Edini res mali telefon je iphone mini. In prodaja je porazna. 12ke so prodali samo 5% izmed vseh ajfonov.
Torej malih telefonov noben noče. Zato jih ni.

Ne bi reku. Meni je se mi a3 prevelik, jaz osebno nikoli bi vzel cegla vecjega od 6 incev. Precej folka se pritozuje nad sodobnimi prenosnimi tvji, zato se jih ogromno prodaja po oglasih pa se vracajo na prejsne telefoncke ali nabavljajo rabljene z normalno velikost. Za primer iscem kakega rabljenega xperia xz1 compact ali xz2 compact proda se vse v 5ih minutah po objavi oglasa. Dobesedno klanje, nic pametnega ne dobis da je podobno temu.


Proizvajalci niso nori...saj ne gre tu za neko zaroto proti malim telefonom. Enostavno je to nišni produkt, ki ga hoče samo 5% uporabnikov, kot so se pri applu naučili. In za tako malo povpraševanje se jim ga ne splača naredit. Ni tu neke velike znanosti zadaj.
Ti poznaš precej folka ki bi to kupilo, jaz nobenega. Verjamem da se takoj prodajo rabljeni, če pa jih skoraj da ni.

kanarin ::

Tudi meni se dozdeva, da je realno povpraševanje po novih majhnih telefonih (da ne bo nesporazuma - tu je govor o manj kot 6 inčev) dejansko zanemarljivo.Vsaj kar se Android tabora tiče. Oz. bolje rešeno, povpraševanja ni med običajnimi uporabniki ampak bolj drugje... Apple se je resda opekel s 12 mini , ampak po drugi strani pa so (oz še vedno) dolgo vlekli stare (in majhne) modele 6-8, pa tudi SE je menda tudi kar šel v promet. Po svoji strani kar malo razumljivo - za potrebe marsikaterih podjetjih so to še danes povsem ok telefoni (branje mailov, Teams,..), izbor nanje pa pade logično predvsem zaradi občutno nižje cene.

Je pa vseeno čudno, da kakšen Xiaomi , ki ima ima "miljon" modelov, med nekaterimi iščeš razlike z lupo, praktično vsak mesec izda kakšen nov model, da ne ponudi kakšnega manjšega telefona (pa ne rabi tako majhnega kot iPhone 12 mini,torej 5.4 inčev, v mislih imam tam okoli 6 inčev - torej kot recimo Xiaomi 12) v tem najbolj prodajanem nižje-srednje rangu. Ziher bi se našlo kar nekaj kupcev po mojem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kanarin ()

ZveeZ ::

kanarin je izjavil:


"Ali ima KDORKOLI sploh še v ponudbi majhen in cenovno sprejemljiv ANDROID telefone pod velikostjo 6" ?

Asus zenfone 8 za cca 600€. Ni low budget segmenta, je pa cenovno zelo sprejemljiv glede na zmogljivost.

MucuCat ::

kanarin je izjavil:

Hja, omenja se iPhone 13, Samsung S21, Xiaomi 12...torej višji rang telefonov, pa vsi nad 6 inčev, če še malo dopolnem vprašanje:

"Ali ima KDORKOLI sploh še v ponudbi majhen in cenovno sprejemljiv ANDROID telefone pod velikostjo 6" ?

@Mucucat - glede tvojega "vprašanja" - brigaj se rajši zase


kaj ma rang telefona veze? torej telefoni manjše velikosti grejo za med.. tolko o tem, da ni trga za tako velikost.

V vsakem primeru pa bi se bilo bolje pogovarjati o velikosti telefona in ne o velikosti ekrana ker iphone 11 in iphone 13 imata enako velikost ekrana pa je 13ka skoraj pol centimetra nižja.
torej take velikosti, kot je iphone 13, so bili telefoni pod 6" leto-dve nazaj.

stara mama ::

Če je odprl kdo xiaomija je videl, da je vezje precej majhno, komot bi lahko vse stlačili v manjši format.
Ampak kdo bo pol brskal in pisal sporočila na 4" zaslonu?
Mazohizem!

Sparkxl ::

Točno tak...noben. Za tistih par posebnežev ne bo šel noben telefona delat. Če bi tu res obstajalo ogromno povpraševanje, bi ga kitajci v trenutku zapolnili.
Moja žena je bila velik zagovornik malih telefonov. Do trenutka ko sem ji za rd kupil redmi note 9 pro cigl. Prvo šok in jamranje...potem razsvetljenje...zdaj ni teorije da gre nazaj na mali telefon. In tako je pri večini

sloxl8 ::

Vsakemu svoje. Sem imel Samsung S3 mini, pa potem Oneplus X, sedaj Xiaomi Mi8 in lahko rečem, da je Mi8 največ, kar lahko toleriram za normalno uporabo (po dimezijah in po teži), čeprav ga je enoročno precej nerodno uporabljati (in ne, nimam tistega štoflca na zadnji strani, ker mi je videt butasto - jbg, sem pač oldskul). Če bi imel možnost manjšega telefona, kot je Mi8, bi takoj zamenjal.

Valvoline ::

6 incev (prejsnih 5.5 incev iz 16/9 casov redmi note 4), sploh ni majhen telefon. Te 6.6+ incev 200g+ cegle so pa totalen idiotizem ter posiljevanje folka. Za tistega k ne visi 24/7 na brainwash omrezjih, uporablja fon vecinoma za klicanje, z fajn kamero ter solidno baterijo, je 5.5 incev (prejsnih 5 incev ala redmi 4 prime,mi6) najboljsa opcija.

Zgodovina sprememb…

kanarin ::

Kot je potrdil tudi Sparlxl na svojem primeru- dejansko gre za to, da ko si določeni uporabniki (še vedno) "želijo" majhen telefoni to ni dejansko želja ampak bolj navada sam bi rekel kar nekakšna iluzija, ki se razbline, ko začnejo uporabljat večji telefon. Takrat tudi nenadoma izgine želja in potreba po majhnem telefonu..

Zdaj, eni ste pa ekstremisti ko se govori o majhnih telefonih - kdo pa tu kdaj govoril o 4 inčev ?!? Govor je kvečjemu o rangu 5,5 - 6 inčev.

Pa še tisi, ki nas stalno podučujejo o razlikah med velikostjo ekrana in zaslona. Naj vas spomnem, da že nekaj let imajo zasloni ekran bolj ali manj raztegnjen čez celo površino, tako da maneverski prostor ostane samo še pri tanjšanju preostalega roba (zato je ohišje iPhone 13 lahko malo manjše do dvanajstke). Saj vsi vemo da so imeli stari telefonu velike bezle in posledično manjše diagonale zaslone, ampak to je danes že zgodovina.

Valvoline ::

kanarin je izjavil:

Kot je potrdil tudi Sparlxl na svojem primeru- dejansko gre za to, da ko si določeni uporabniki (še vedno) "želijo" majhen telefoni to ni dejansko želja ampak bolj navada sam bi rekel kar nekakšna iluzija, ki se razbline, ko začnejo uporabljat večji telefon. Takrat tudi nenadoma izgine želja in potreba po majhnem telefonu..

Zdaj, eni ste pa ekstremisti ko se govori o majhnih telefonih - kdo pa tu kdaj govoril o 4 inčev ?!? Govor je kvečjemu o rangu 5,5 - 6 inčev.

Pa še tisi, ki nas stalno podučujejo o razlikah med velikostjo ekrana in zaslona. Naj vas spomnem, da že nekaj let imajo zasloni ekran bolj ali manj raztegnjen čez celo površino, tako da maneverski prostor ostane samo še pri tanjšanju preostalega roba (zato je ohišje iPhone 13 lahko malo manjše do dvanajstke). Saj vsi vemo da so imeli stari telefonu velike bezle in posledično manjše diagonale zaslone, ampak to je danes že zgodovina.

Ne bo drzalo. Meni je ze prejsni rn5 bil prevelik, zato nabavil mi a3 par mm sem pa tja se se vedno pozna (ni bilo nic mansega drgac bi zagotovo vzel nekaj podobnega redmi 7a se tega bi vzel pa ni bilo na voljo 64gb). Najvec pogresam mi6ko, da se ni razbil za noben telefon ga ne bi menjal. Kot receno 6 inc 21/9 je zame max sprejemljivo za telefon, pa se s tem je muka. Idealno je 5,5 incev aka s10e,pixel 4 in podobno. Da bi 6.6 cegu vlacil naokoli pa res ni nobene varijante. Vsak drug rabljen telefon k se prodaja v oglasih je zaradi velikosti. Tak da zagotovo ni res da folk ima rad portable cegle.

Zgodovina sprememb…

Apofis ::

Oj. Gledam za fotra Note 9 PRO 6/128 (si ga lastim že kako leto in mi je top). A je še kaka podobno cenovno, hitro dobavljiva varianta, po možnosti v Slo.
Thx

kanarin ::

klekej ::

Imam težave s Poco x3. Med klicem mi ali utiša mikrofon ali da klic na čakanje. Prav sam "pritisne" tipko na zaslonu. Sem probal senzor pokriti s prstom med klicem in se ekran ni prižgal, tako da nimam pojma kaj mu je. Ze imel kdo podoben problem?

uhuhu ::

klekej je izjavil:

Imam težave s Poco x3. Med klicem mi ali utiša mikrofon ali da klic na čakanje. Prav sam "pritisne" tipko na zaslonu. Sem probal senzor pokriti s prstom med klicem in se ekran ni prižgal, tako da nimam pojma kaj mu je. Ze imel kdo podoben problem?


Sem imel isti problem na Redmi Note 8 in kot sem bral, je to standardna težava pri Xiaomiju. Gre za nekaj v zvezi s cenenimi senzorji za bližino.

Sam sem to reševal tako, da sem po začetku klica z gumbom za izklop ugasnil zaslon. Je pomagalo, razen če se ni med klicem zaslon sam od sebe spet prižgal.

trueme ::

Kupujem nov telefon, saj bo počasi čas za menjavo Note 3. Gledal sem 11T za okrog 360€.
Če je kdo kaj bolj na tekočem, je v tem cenovnem rangu kakšna boljša izbira?
Rad bi čimboljšo kamero (kot jo pač za tako ceno lahko dobiš), procesor ne rabim kakšen presežek, fajn je če baterija zdrži čimveč, ekran pa mislim da imajo v tem rangu vsi ok Amoled...
Hvala za kakšen feedback lastnikov 11T če je telefon vreden investicije ali pa namig za alternative.

tinx ::

Verjetno ti bodo znali drugi tukaj bolje svetovati. Ko sem jaz kupoval so hvalili kamero pri Note 10 Pro

husky1 ::

Imam težavo z Mi8 in sicer, telefon zgubi signal, vačasih tudi wifi pade in je v večini primerov potreben reset. Včasih tudi večkraten, da spet dobi signal. Dela potem poljubno, 5 min ali pol dneva. Naložil sem več verzij OS, pa ni efekta. Nekje sm zasledil, da je to lahko problem tudi baseband. Se da to kako popravit, ali je hardware fuč?

Matej_K ::

Samodejno iskanje omrežja? Daj na ročno, pa samo 3g, samo 2g, poskusi. Če kaj pomaga. Ampak če pade tudi Wifi je druga zgodba.
... .. .

Motion ::

trueme je izjavil:

Kupujem nov telefon, saj bo počasi čas za menjavo Note 3. Gledal sem 11T za okrog 360€.
Če je kdo kaj bolj na tekočem, je v tem cenovnem rangu kakšna boljša izbira?
Rad bi čimboljšo kamero (kot jo pač za tako ceno lahko dobiš), procesor ne rabim kakšen presežek, fajn je če baterija zdrži čimveč, ekran pa mislim da imajo v tem rangu vsi ok Amoled...
Hvala za kakšen feedback lastnikov 11T če je telefon vreden investicije ali pa namig za alternative.

Jst sem ga imal v izboru sam sem se na koncu odloču za A52s glih zaradi boljše kamere.

scipascapa ::

a52s boljši od xiaomi 11t? ne verjamem.

styrian ::

A je kdo tukaj ki ima nameščen najnovejši LineageOS in lahko preveri če že dela NKBMova mDenarnica na njem?

Motion ::

scipascapa je izjavil:

a52s boljši od xiaomi 11t? ne verjamem.

Maš ogromno testov na youtubu. Pri normalni svetlobi sta tam tam, pri slabi svetlobi je A52s boljši. Pr meni je bil plus za A52s tudi IP67, SD card ki ju 11T nima.

ZveeZ ::

styrian je izjavil:

A je kdo tukaj ki ima nameščen najnovejši LineageOS in lahko preveri če že dela NKBMova mDenarnica na njem?

Android 12? Ne dela niti na Asusu s stock romom odkar sem updatal na android 12.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZveeZ ()

Vm1999 ::

trueme je izjavil:

Kupujem nov telefon, saj bo počasi čas za menjavo Note 3. Gledal sem 11T za okrog 360€.
Če je kdo kaj bolj na tekočem, je v tem cenovnem rangu kakšna boljša izbira?
Rad bi čimboljšo kamero (kot jo pač za tako ceno lahko dobiš), procesor ne rabim kakšen presežek, fajn je če baterija zdrži čimveč, ekran pa mislim da imajo v tem rangu vsi ok Amoled...
Hvala za kakšen feedback lastnikov 11T če je telefon vreden investicije ali pa namig za alternative.


Samsung a52s dobiš za to ceno oz 20 eur razlike - tvoj opis zajame vse karakteristike - baterija, kamera, ekran
Sam imam dva Xiaomi-ja, ampak počasi svojo privlačnost...

kanarin ::

Motion je izjavil:

scipascapa je izjavil:

a52s boljši od xiaomi 11t? ne verjamem.

Maš ogromno testov na youtubu. Pri normalni svetlobi sta tam tam, pri slabi svetlobi je A52s boljši. Pr meni je bil plus za A52s tudi IP67, SD card ki ju 11T nima.


Recimo Redmi Note 10 Pro in Mi 11 Lite 5G imata precej odobro kamero za svojo ceno (rang pod 300€). Mi 11 Lite 5G pa ima tudi zelo soliden chipset (SD780G) ki je v bistvu bližje flaghipom kot midrange-u (povsem primerljiv s par let starim SD855).

Vm1999 ::

Vm1999 je izjavil:


Samsung a52s dobiš za to ceno oz 20 eur razlike - tvoj opis zajame vse karakteristike - baterija, kamera, ekran
Sam imam dva Xiaomi-ja, ampak počasi svojo privlačnost...


*počasi izgubljajo svojo privlačnost

Blazz ::

pozna kdo kak deal za poco f3 8gb za okoli 250 eur, je bil 239 eur 4.1. na banggood pa sm ga žal zamudil....

sem do sedaj imel Note 4X pa se mu je baterija tko napihnila da je ekran izstopu iz okvirja in se je zlomu digitizer....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

trueme ::

Vm1999 je izjavil:

trueme je izjavil:

Kupujem nov telefon, saj bo počasi čas za menjavo Note 3. Gledal sem 11T za okrog 360€.
Če je kdo kaj bolj na tekočem, je v tem cenovnem rangu kakšna boljša izbira?
Rad bi čimboljšo kamero (kot jo pač za tako ceno lahko dobiš), procesor ne rabim kakšen presežek, fajn je če baterija zdrži čimveč, ekran pa mislim da imajo v tem rangu vsi ok Amoled...
Hvala za kakšen feedback lastnikov 11T če je telefon vreden investicije ali pa namig za alternative.


Samsung a52s dobiš za to ceno oz 20 eur razlike - tvoj opis zajame vse karakteristike - baterija, kamera, ekran
Sam imam dva Xiaomi-ja, ampak počasi svojo privlačnost...


Hvala vsem za mnenja, bom pogledal še tega Samsunga malo.
Jezi me, ker sem bil že skoraj odločen, s Xiaomijem sem bil do sedaj zadovoljen, tale Mi11T je bil kao flagship killer z overall ok specifikacijami, za solidno ceno. Na Gsmarena so kamero ocenili kot zelo dobro, boljšo celo kot Pro varianta, potem ko sem gledal na YT in ostale reviewe so pa bolj kot ne kamero označili za povprečno, potem pa človek res ne ve kaj bi...
A se recimo kvaliteta slik lahko kaj izboljša s kakšno nadgradnjo ali je to bolj problem vgrajenih leč?

Blazz je izjavil:

pozna kdo kak deal za poco f3 8gb za okoli 250 eur, je bil 239 eur 4.1. na banggood pa sm ga žal zamudil....

sem do sedaj imel Note 4X pa se mu je baterija tko napihnila da je ekran izstopu iz okvirja in se je zlomu digitizer....


Škoda, tale akcija je bila pa kar huda, kar spremljam zadnje čase cene, je f3 kar težko dobiti pod 280€ za 8gb varianto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: trueme ()

user-pass ::

Mi smo stirje v druzini in vsi imamo zadnja leta samo XiaoMi telefone, vsak ima drug model, fotke pa imamo na istem Google accountu (partner & family sharing). V glavnem, lahko zlahka primerjam kvaliteto. 11t Pro (Foto HW je identicen kot 11T) dela odlicne fotke in filmcke, vsaj za en razred boljse kot npr F3 ali X3 Pro, ali A3.
Ce samo zaradi tega oklevas, po moje ni vredno.
««
354 / 374
»»