» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
345 / 374
»»

Luka99 ::

Shakey je izjavil:

Pozdrav,

a še vedno pride brez carine taka zadeva preko EU priority?

jo danes dobil prek glsja gre zdej

Rad21 ::

Kako posodobim root-an Xiaomi Poco X3 Pro? Nimam TWRP. Rootal sem ga z Magisk Manager.

robertko ::

Se je mogoče kdo ukvarjal s prikazom samo 50 SMS sporočil na MIUI-ju.
Kako rešiti, da bodo vidna vsa?
Hvala za odgovore.

javr ::

delovanje mobija se je malce spremenilo: zvok iz Youtube in Tiktok je bil prekinjajoč, presnemavanje slik iz mobija na prenosnik preko Wifi se je pogosto sesulo pred koncem prenosa, tudi drugače se mi je zdelo da ne deluje tako "gladko" kot prej, zato sem šel gledat v specifikacije:

- maja 2021 kaže verzija 12.0.3;
- julija 2021 kaže verzijo 12.0.1 .

Ali mogoče kdo ve kaj se dogaja ?
___


-
___

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: javr ()

facepalm ::

Novi update je updatal android verzijo na 11, miui pa je malenkost starejsi.

javr ::

se pravi da ni nič narobe s tem da je MIUI v maju bil 12.0.3, zdaj pa je 12.0.1 ?
___

facepalm ::

Nope.
Mogoce bi ti samo svetoval, da flashas EEA rom, namenjen za EU trg.
Sem imel 2 rn9s. Enega na EU, drugega IX (global). Slednji je bil obcutno manj odziven.

https://xiaomifirmwareupdater.com/archi...

KTr1sk ::

Jaz sem si na Note 10 pro naložil xiaomi.eu rom (v originalu je bil xiaomi.global rom)
https://sourceforge.net/projects/xiaomi...


največja razlika je,da ima drugo aplikacjo za klicanje (miui), tako da lahko snemam klice, kar prej nisem mogel, ter xiaomi.eu rom nima nobenih reklam kot ima global rom :)


https://www.gsmarena.com/newscomm-40859...
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KTr1sk ()

facepalm ::

Jaz reklam nimam nikjer. Je pa res, da imam dizejblan "security".

KTr1sk ::

facepalm je izjavil:

Jaz reklam nimam nikjer. Je pa res, da imam dizejblan "security".

reklame se da nekako tudi izklopit, jih pa ni tako veliko da bi bile moteče


ponavadi se pojavijo, če inštaliraš ročno kakšno aplikacijo .apk in ko skeniraš za čiščenje sistema
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

facepalm ::

Zato ne uporabis spam aplikacije security center oz neki takega in je problem resen:)

borisk ::

imam problem z RN9pro

včeraj je kar na lepem šel v bootloop in ne gre nikamor. resetira se vsakih nekaj sekund. ko sem ga želel poflešat mi prav tako ne gre, saj se tudi FASTBOOT po nekaj sekundah resetira.

ima kdo izkušnje z EDL in MI račun z EDL pravicami? kam poslat na servis?

facepalm ::

Kontaktiraj KRON IT d.o.o..
Na Telekomovi strani je naveden kot servis za Xiaomi.
Kar se tice EDL, sem flashal ze davno nazaj Mi5, brez nekih posebnih pravic. Ce je to se mozno pa ne vem.

NejcSSD ::

borisk je izjavil:

imam problem z RN9pro

včeraj je kar na lepem šel v bootloop in ne gre nikamor. resetira se vsakih nekaj sekund. ko sem ga želel poflešat mi prav tako ne gre, saj se tudi FASTBOOT po nekaj sekundah resetira.

ima kdo izkušnje z EDL in MI račun z EDL pravicami? kam poslat na servis?


Meni je pomagala demontaža kamere in izolacija kontakta z izolir trakom. Od takrat dela že 2 meseca. RN9pro.

Naredi več slojev izolir traku pa bo. Probaj pa najprej z odklopom kamere če se telefon normalno prižge je to to... Rabiš fen in nekaj potrpežljivosti. Pa eno pinceto za kontakte in en
križni mali

PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

kodar ::

Prosim za mnenje o Poco M3 4/64.

Starejsi uporabnik, predvsem za Youtube, Viber, branje novic in poredko kaksna foto.

Je bolje gledati Redmi Note 9, oz. ali je se kaksna boljsa alternativa?

Zamenjal bo Samsung Galaxy J4+, ki steka ?.

Hvala

kodar ::

Lepo bi bilo da ima tudi FM radio.

Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kodar ()

Technics111 ::

facepalm je izjavil:

Kontaktiraj KRON IT d.o.o..
Na Telekomovi strani je naveden kot servis za Xiaomi.
Kar se tice EDL, sem flashal ze davno nazaj Mi5, brez nekih posebnih pravic. Ce je to se mozno pa ne vem.


Samo tem kljukcem nesposobnim naj ne nosi. Kolegu so za en kurac zalepli ekran v okvir(ker je bil malo zvit) , tako da je odstopil že po 14 dnevih. Sem mu ga potem vzel narazen, spucal njihovo nesnago od lepila dol, pa sem mu zalepil s patexom all in one lepilno maso.Zadeva je v nulo in drži kot mora.

Kodrnusa ::

Ker od teh za cca 200€ ma najboljso kamero? Ali je poco x3 pro trenutni top izbira za 213€ iz bangooda?

Technics111 ::

Kodrnusa je izjavil:

Ker od teh za cca 200€ ma najboljso kamero? Ali je poco x3 pro trenutni top izbira za 213€ iz bangooda?


Najboljša izbira ti je rabljeni Huawei P30 pro za cca 250eur, ki ima daleč najboljšo kamero med vsemi jajcami od xiaomija v tem cenovnem rangu.

Luka99 ::

poco x3 ma bolso kamero...

Kodrnusa ::

Technics111 je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

Ker od teh za cca 200€ ma najboljso kamero? Ali je poco x3 pro trenutni top izbira za 213€ iz bangooda?


Najboljša izbira ti je rabljeni Huawei P30 pro za cca 250eur, ki ima daleč najboljšo kamero med vsemi jajcami od xiaomija v tem cenovnem rangu.


Hm, 2 let rabljen telefon z slabso baterijo (izrabljeno ze, ki jo bo treba kmalu menjat). Pa ne vem kje se najdete asi, ki tkole šimfate o stvareh, o katerih nimate pojma...
Še enkrat: nov telefon cca 200€ z najboljšo možno kamero?
A bo zdej v redu?

Technics111 ::

Kodrnusa je izjavil:

Technics111 je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

Ker od teh za cca 200€ ma najboljso kamero? Ali je poco x3 pro trenutni top izbira za 213€ iz bangooda?


Najboljša izbira ti je rabljeni Huawei P30 pro za cca 250eur, ki ima daleč najboljšo kamero med vsemi jajcami od xiaomija v tem cenovnem rangu.


Hm, 2 let rabljen telefon z slabso baterijo (izrabljeno ze, ki jo bo treba kmalu menjat). Pa ne vem kje se najdete asi, ki tkole šimfate o stvareh, o katerih nimate pojma...
Še enkrat: nov telefon cca 200€ z najboljšo možno kamero?
A bo zdej v redu?


Daj ne bluzi nekaj na pamet,P30 pro ima top baterijo in je ne rabiš menjat po 2 letih, tako kot na jajcah za 200eur, ker drži odlično. Pa ne mores primerjat telefona ki je bil flagship 2 leti nazaj za ceno 700eur z jajco ki stane zdaj več kot polovico majn in pričakovat za 200eur top kamero. Keri Kekci ste eni vtepeni v glavo do amena...:))))

Kodrnusa ::

Technics111 je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

Technics111 je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

Ker od teh za cca 200EUR ma najboljso kamero? Ali je poco x3 pro trenutni top izbira za 213EUR iz bangooda?


Najboljša izbira ti je rabljeni Huawei P30 pro za cca 250eur, ki ima daleč najboljšo kamero med vsemi jajcami od xiaomija v tem cenovnem rangu.


Hm, 2 let rabljen telefon z slabso baterijo (izrabljeno ze, ki jo bo treba kmalu menjat). Pa ne vem kje se najdete asi, ki tkole šimfate o stvareh, o katerih nimate pojma...
Še enkrat: nov telefon cca 200EUR z najboljšo možno kamero?
A bo zdej v redu?


Daj ne bluzi nekaj na pamet,P30 pro ima top baterijo in je ne rabiš menjat po 2 letih, tako kot na jajcah za 200eur, ker drži odlično. Pa ne mores primerjat telefona ki je bil flagship 2 leti nazaj za ceno 700eur z jajco ki stane zdaj več kot polovico majn in pričakovat za 200eur top kamero. Keri Kekci ste eni vtepeni v glavo do amena...:))))


Drugace furam oneplus telefone, zelo zadovoljen. Tole je za kolegico, ki rabi za osnovne stvari, pa familijo slika.. that's it! Nick name technics se ti ne poda, ker bi lahko malo vedel kako baterije zgubljajo kapacieto s časom in cikli...
Po 2 letih je baterija v najboljšem primeru na 80%... Tako da ne govor neumnosti...
Lepo sem vprašal za nasvet, ti se pa prerekaš tukaj!
Še enkrat za NEPISMENE: kateri NOV telefon za cca 200EUR da ima čim boljšo kamero? Se pravi x3 je boljši od pro verzije pri fotografiji?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

facepalm ::

X3 ima boljso kamero od x3 pro.
Ima pa redmi note 9 pro enako kvalitetno. Poglej katerega dobis ceneje.
Za cca 260EUR pa dobis ze rn10pro: https://www.amazon.it/Xiaomi-Smartphone...

Imho, vreden tistih 60EUR over budget.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

kanarin ::

Se strinjam, RN10 Pro je top izbira v tem cenovnem rangu, poleg amoled zaslona tudi ali predvsem zaradi kamere. Iz kitajske ga dobiš še ceneje (okoli 220€), res pa je da se boš po vsej verjetnosti načakal za dostavo.

Technics111 ::

Kodrnusa je izjavil:

Technics111 je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

Technics111 je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

Ker od teh za cca 200EUR ma najboljso kamero? Ali je poco x3 pro trenutni top izbira za 213EUR iz bangooda?


Najboljša izbira ti je rabljeni Huawei P30 pro za cca 250eur, ki ima daleč najboljšo kamero med vsemi jajcami od xiaomija v tem cenovnem rangu.


Hm, 2 let rabljen telefon z slabso baterijo (izrabljeno ze, ki jo bo treba kmalu menjat). Pa ne vem kje se najdete asi, ki tkole šimfate o stvareh, o katerih nimate pojma...
Še enkrat: nov telefon cca 200EUR z najboljšo možno kamero?
A bo zdej v redu?


Daj ne bluzi nekaj na pamet,P30 pro ima top baterijo in je ne rabiš menjat po 2 letih, tako kot na jajcah za 200eur, ker drži odlično. Pa ne mores primerjat telefona ki je bil flagship 2 leti nazaj za ceno 700eur z jajco ki stane zdaj več kot polovico majn in pričakovat za 200eur top kamero. Keri Kekci ste eni vtepeni v glavo do amena...:))))


Drugace furam oneplus telefone, zelo zadovoljen. Tole je za kolegico, ki rabi za osnovne stvari, pa familijo slika.. that's it! Nick name technics se ti ne poda, ker bi lahko malo vedel kako baterije zgubljajo kapacieto s časom in cikli...
Po 2 letih je baterija v najboljšem primeru na 80%... Tako da ne govor neumnosti...
Lepo sem vprašal za nasvet, ti se pa prerekaš tukaj!
Še enkrat za NEPISMENE: kateri NOV telefon za cca 200EUR da ima čim boljšo kamero? Se pravi x3 je boljši od pro verzije pri fotografiji?


Spet v temo mahaš :))) ne moreš posploševati P30 pro ima top baterijo, kar se za telefon tega ranga spodobi. Ne moreš primerjati baterije Realnih 4200mAh iz Huawei P30 pro, z baterijo iz xiaomija npr Redmi note 10 pro 5000mAh kjer so navedene pri flagship telefonih dejanske vrednosti kapacitete. Pri poceni jajckah pa se seveda to umetno napihuje in piše višje cifre, da folk zagrabi, v praksi pa je to čisto nekaj drugega.. Tudi sama kvaliteta in firma celic je drugačna, pri bateriji iz fona vrednega 700eur in tega za 200eur..npr baterija z oznako HB366481ECW za modele P9, P9 Lite, Honor 8,Honor 8 lite,P10 lite, P20 lite itd.. Je največji sekret od baterije v zgoraj naštetih modelih Huawei telefonov,ki so bili nizko cenovne jajce in je ta baterija po 2 letih in tudi še prej bila totalno zanič,tako da so se telefoni ob uporabi ugašali in segrevali in je bila potrebna takojšnja menjava. Pri Huawei Pro seriji tega ni, ker vsem še po 2 letih baterije dobro držijo. Miško Teh baterij sem zamenjal za kamion, tako da če rabiš kaj teh baterij, da se kaj naučiš, ti jih z veseljem dam,da neboš samo v tipkanju hraber, ker vidim da praksa ti škripa.. :)))

simnov ::

Vsak video , ki ga posnamem z telefonom je pri predvajanju videt kot , da se predvaja prehitro tudi če dam na pc isto videt kot da predvaja okoli 20% prehitro.

MrStein ::

Zveni kot 50 Hz vs 60 Hz problem.
Preveri nastavitve app-a za snemanje.
Pa update-aj, ker tole vsekakor ni prav.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Kodrnusa ::

Technics111 je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

Technics111 je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

Technics111 je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

Ker od teh za cca 200EUR ma najboljso kamero? Ali je poco x3 pro trenutni top izbira za 213EUR iz bangooda?


Najboljša izbira ti je rabljeni Huawei P30 pro za cca 250eur, ki ima daleč najboljšo kamero med vsemi jajcami od xiaomija v tem cenovnem rangu.


Hm, 2 let rabljen telefon z slabso baterijo (izrabljeno ze, ki jo bo treba kmalu menjat). Pa ne vem kje se najdete asi, ki tkole šimfate o stvareh, o katerih nimate pojma...
Še enkrat: nov telefon cca 200EUR z najboljšo možno kamero?
A bo zdej v redu?


Daj ne bluzi nekaj na pamet,P30 pro ima top baterijo in je ne rabiš menjat po 2 letih, tako kot na jajcah za 200eur, ker drži odlično. Pa ne mores primerjat telefona ki je bil flagship 2 leti nazaj za ceno 700eur z jajco ki stane zdaj več kot polovico majn in pričakovat za 200eur top kamero. Keri Kekci ste eni vtepeni v glavo do amena...:))))


Drugace furam oneplus telefone, zelo zadovoljen. Tole je za kolegico, ki rabi za osnovne stvari, pa familijo slika.. that's it! Nick name technics se ti ne poda, ker bi lahko malo vedel kako baterije zgubljajo kapacieto s časom in cikli...
Po 2 letih je baterija v najboljšem primeru na 80%... Tako da ne govor neumnosti...
Lepo sem vprašal za nasvet, ti se pa prerekaš tukaj!
Še enkrat za NEPISMENE: kateri NOV telefon za cca 200EUR da ima čim boljšo kamero? Se pravi x3 je boljši od pro verzije pri fotografiji?


Spet v temo mahaš :))) ne moreš posploševati P30 pro ima top baterijo, kar se za telefon tega ranga spodobi. Ne moreš primerjati baterije Realnih 4200mAh iz Huawei P30 pro, z baterijo iz xiaomija npr Redmi note 10 pro 5000mAh kjer so navedene pri flagship telefonih dejanske vrednosti kapacitete. Pri poceni jajckah pa se seveda to umetno napihuje in piše višje cifre, da folk zagrabi, v praksi pa je to čisto nekaj drugega.. Tudi sama kvaliteta in firma celic je drugačna, pri bateriji iz fona vrednega 700eur in tega za 200eur..npr baterija z oznako HB366481ECW za modele P9, P9 Lite, Honor 8,Honor 8 lite,P10 lite, P20 lite itd.. Je največji sekret od baterije v zgoraj naštetih modelih Huawei telefonov,ki so bili nizko cenovne jajce in je ta baterija po 2 letih in tudi še prej bila totalno zanič,tako da so se telefoni ob uporabi ugašali in segrevali in je bila potrebna takojšnja menjava. Pri Huawei Pro seriji tega ni, ker vsem še po 2 letih baterije dobro držijo. Miško Teh baterij sem zamenjal za kamion, tako da če rabiš kaj teh baterij, da se kaj naučiš, ti jih z veseljem dam,da neboš samo v tipkanju hraber, ker vidim da praksa ti škripa.. :)))


Sem ji narocil x3 pro na firmo z amazon.de za 190€.
Bo ziher zadovoljna ker zdej ma nek 2 let star huawei jajc, ki dela kockaste slike...
Hvala, da si me podučil. Po 2h letih nobena baterija ni vec na 90%, tko, da vidim da si strucko.
Ne vem kaj vsiljujete neke samsunge pa apple pa huawei telefone, ce je folk zadovoljen z 200€ xiaomijem...

RockyS ::

Če koga zanima prodam par mesecev star x3 pro, 256GB/8GB, modre barve.

Zraven vse tako kot ob nakupu + zaščitno steklo za ekran in leče.

facepalm ::

Menjas za rn10pro?;))

RockyS ::

Lahko. Odvisno od velikosti spomina. Vec na zs

simnov ::

MrStein je izjavil:

Zveni kot 50 Hz vs 60 Hz problem.
Preveri nastavitve app-a za snemanje.
Pa update-aj, ker tole vsekakor ni prav.

Anti banding imam na samodejno

simnov je izjavil:

MrStein je izjavil:

Zveni kot 50 Hz vs 60 Hz problem.
Preveri nastavitve app-a za snemanje.
Pa update-aj, ker tole vsekakor ni prav.

Anti banding imam na samodejno


Jov sem dal zdaj na 60hz in končno odkar imam ta telefon normalno snema.:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: simnov ()

RockyS ::

Vidim da bi naj redmi note 10 pro 256GB obstajal. Ampak ga res ni nikjer za nabaviti?
Pa res nima možnosti za sd kartico?

zobnik ::

Zanima me okvirna cena (bi ga kupil) poco M3 64 gb, star 3 mesece.
Je 110 preveč

psychoshorty ::

Lep pozdrav!

Uporablja kdo mogoce kateri xiaomijev router? Sam sem si iz Amazona kupil Xiaomi Mi AIoT AX3600 za piclih 70€. Hardware zgleda ok, s cim drugim pa nimam izkusenj. Anyone perhaps?

Tnx, psy.

MrStein ::

zobnik je izjavil:

Zanima me okvirna cena (bi ga kupil) poco M3 64 gb, star 3 mesece.
Je 110 preveč

V sosednji temi omenjajo poco M3 za 100 EUR, novega. https://slo-tech.com/novice/t788011/p72...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Buggy ::

Redmi Note 10 4/64 non-pro pod 200€ s postnino vred in dobavo v roku enega tedna (Slovenska garancija - ni pa nujno) se kje drugje kot na extreme digital?

Hvala!

facepalm ::

RockyS je izjavil:

Vidim da bi naj redmi note 10 pro 256GB obstajal. Ampak ga res ni nikjer za nabaviti?
Pa res nima možnosti za sd kartico?

Pro "global" obstaja samo 6/64, 6/128 in 8/128gb ter imajo vsi sd slot.

Buggy je izjavil:

Redmi Note 10 4/64 non-pro pod 200€ s postnino vred in dobavo v roku enega tedna (Slovenska garancija - ni pa nujno) se kje drugje kot na extreme digital?

Hvala!

Amazon :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

quadro933 ::

Zdravo.

Ima še kdo kakšne težave z RN 9 PRO? Meni se včasih kar resetira sam od sebe? Ponavadi je to med klicem, kar je blazno moteče. Na servisu pravijo, da je to tovarniška napaka te serije in čakajo na popravek...

Pa še eno vprašanje, se še komu včasih ikonce zgoraj levo popacajo?

So Xiaomi Mi telefoni kaj boljši od RN?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: quadro933 ()

kanarin ::

quadro933 je izjavil:


So Xiaomi Mi telefoni kaj boljši od RN?


Logično je da so boljši, saj gre za višji cenovni rang.

Mimogrede, a je kdo že nadgrajeval na MIUI 12.5.1 ? Konkretno me zanima za MI 9T Pro - za SMS uporabljam Textro in od nadgradnje se mi za prav določene SMS-e, torej COnversatione (poslano iz avtomatike) ob vklopu ekrana pojavi "bubble". Iščem ko budala kako to izklopiti (ker mi je res moteče) pa nikakor ne najdem.

Pa še glede prikaza za glasnost zvoka - zakaj za vraga so iz modre na beli podlagi spremenili na belo na sivi podlagi ?!? A je kdo od MIUI razvijalcev sploh preverjal kakot to izpade na beli podlagi ? Spet - ne vidim opcije kako to spremeniti (barve).

quadro933 ::

Kako pa je z reklamami? A imajo vsi Xiaomi vključene reklame?

Hydros ::

kanarin je izjavil:

Mimogrede, a je kdo že nadgrajeval na MIUI 12.5.1 ? Konkretno me zanima za MI 9T Pro - za SMS uporabljam Textro in od nadgradnje se mi za prav določene SMS-e, torej COnversatione (poslano iz avtomatike) ob vklopu ekrana pojavi "bubble". Iščem ko budala kako to izklopiti (ker mi je res moteče) pa nikakor ne najdem.

https://forum.xda-developers.com/t/how-...

quadro933 je izjavil:

Kako pa je z reklamami? A imajo vsi Xiaomi vključene reklame?

Ne, po mojih izkušnjah imajo reklame samo RN oziroma telefoni nižjega cenovnega razreda, pa še pri teh se dajo večinoma izklopit.

KTr1sk ::

quadro933 je izjavil:

Kako pa je z reklamami? A imajo vsi Xiaomi vključene reklame?

tule je primerjava Xiaomi telefona, med dražjim in cenejšim telefonom, ne izgleda bistvene razlike v samem sistemu
Zato pa jaz si naložim miui.eu rom ki dejansko nima reklam
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Vanadium ::

Dejansko v kolikor je snapdragon procesor in relativno popularen model, imaš na xda veliko izbiro romov. Sam furam na RN9s PixelPlusUI v3.7 in sem zelo zadovoljen.

damirj79 ::

Ima kdo omogočen vowifi na xiaomi (mi10) na telekomu? Deluje na katerih drugih telefonih?

scipascapa ::

zobnik je izjavil:

Zanima me okvirna cena (bi ga kupil) poco M3 64 gb, star 3 mesece.
Je 110 preveč


pred kratkim prodal za 95€, tko ja preveč.

Technics111 ::

scipascapa je izjavil:

zobnik je izjavil:

Zanima me okvirna cena (bi ga kupil) poco M3 64 gb, star 3 mesece.
Je 110 preveč


pred kratkim prodal za 95€, tko ja preveč.


Za 100eur dobiš rabljenega Poco F1.

Grega3 ::

Zdravo. Katero zaščitno steklo priporočate za Poco x3 nfc? Naročil sem eno iz kitajske ampak je veliko premajhno tako po dolžini in širini. Mogoče kakšen link. Hvala. Lp

TheUnderd0g ::

Prijatelj je pred dvema tednoma naročil določen xiaomi telefon v določeni slovenski trgovini, kjer je v opisu, na več mestih, pisalo, da telefon podpira NFC (enak model, samo nima podpore za to). Takoj po prejemu je šel na morje in hkrati ugovoril, da telefon tega ne podpira. Prodajalce je kontaktiral, pa so mu samo na kratko odgovorili, da bi moral telefon podpirat to in da naj še malo razišče :D

Kaj je tle za naredit? Zgleda, da je bil popravljen tudi opis tega artikla, od zadnjega nakupa, ker ni večjega števila omemb te funkcionalnosti (sedaj samo na eni sliki z opombo).

Zgodovina sprememb…

««
345 / 374
»»