» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
341 / 374
»»

rs1975 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: rs1975 ()

kanarin ::

Luka99 je izjavil:

kater telefon kej priporocate trenutno imam poco f2 pro. tam do 500€ se stegnem do novega.


Kaj pa je narobe s Poco F2 Pro - da bi ga (že) zamenjal ?

Luka99 ::

kanarin je izjavil:

Luka99 je izjavil:

kater telefon kej priporocate trenutno imam poco f2 pro. tam do 500€ se stegnem do novega.


Kaj pa je narobe s Poco F2 Pro - da bi ga (že) zamenjal ?


nic ni narobe, deluje perfektno

Kayzon ::

Meni je na zalost vceraj ponoci padel telefon direktno na zelezno noge od delovne mize,in je ekran popolnoma razbit tako da ne dela vec. Kaj lahko sploh storim,vidim cena menjave ekrana na servisu znasa 165€,za telefon ki stane 240€...

Na Aliexpressu je pa doticni ekran 39€,sam K***** ko si ne upam sam menjati saj nisem se tega nikoli pocel pa se debele prste(storaste).

facepalm ::

Prodaj ga v takem stanju kot je in doplacaj za novega..

Vm1999 ::

rs1975 je izjavil:

Kaj je bolje vzet? Primarno boljša kamera...
https://www.banggood.com/POCO-F3-Global...
ali
https://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi-N...


Poišči raje nekaj z OIS, če je kamera primarni faktor...

Vm1999 ::

Luka99 je izjavil:

kater telefon kej priporocate trenutno imam poco f2 pro. tam do 500€ se stegnem do novega.


Pri Xiaomiju imajo vsi neke kompromise, tako da si na koncu na istem.. :/
Jaz si tudi malo ogledujem potencialno "nadgradnjo" za Poco F2, pa vedno nekaj manjka - ni paketa jack/amoled/stereo/ois/punch-hole free/sd8xx :)

6151 ::

Kayzon je izjavil:

Meni je na zalost vceraj ponoci padel telefon direktno na zelezno noge od delovne mize,in je ekran popolnoma razbit tako da ne dela vec. Kaj lahko sploh storim,vidim cena menjave ekrana na servisu znasa 165€,za telefon ki stane 240€...

Na Aliexpressu je pa doticni ekran 39€,sam K***** ko si ne upam sam menjati saj nisem se tega nikoli pocel pa se debele prste(storaste).


Kateri telefon?
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Kayzon ::

6151 je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Meni je na zalost vceraj ponoci padel telefon direktno na zelezno noge od delovne mize,in je ekran popolnoma razbit tako da ne dela vec. Kaj lahko sploh storim,vidim cena menjave ekrana na servisu znasa 165€,za telefon ki stane 240€...

Na Aliexpressu je pa doticni ekran 39€,sam K***** ko si ne upam sam menjati saj nisem se tega nikoli pocel pa se debele prste(storaste).


Kateri telefon?



10T Lite 5G(6gb/128gb)

6151 ::

Na dragon-tt je original ekran nekje 60€ s poštnino. Menjava ni težka, samo pazit moraš ko odpiraš.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

rs1975 ::

Vm1999 je izjavil:

rs1975 je izjavil:

Kaj je bolje vzet? Primarno boljša kamera...
https://www.banggood.com/POCO-F3-Global...
ali
https://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi-N...


Poišči raje nekaj z OIS, če je kamera primarni faktor...

Budget je max. 300 EUR, japke v tem rangu ni...

Luka99 ::

Vm1999 je izjavil:

Luka99 je izjavil:

kater telefon kej priporocate trenutno imam poco f2 pro. tam do 500€ se stegnem do novega.


Pri Xiaomiju imajo vsi neke kompromise, tako da si na koncu na istem.. :/
Jaz si tudi malo ogledujem potencialno "nadgradnjo" za Poco F2, pa vedno nekaj manjka - ni paketa jack/amoled/stereo/ois/punch-hole free/sd8xx :)


poco f2 pro ima skoraj vse to

Kayzon je izjavil:

Meni je na zalost vceraj ponoci padel telefon direktno na zelezno noge od delovne mize,in je ekran popolnoma razbit tako da ne dela vec. Kaj lahko sploh storim,vidim cena menjave ekrana na servisu znasa 165€,za telefon ki stane 240€...

Na Aliexpressu je pa doticni ekran 39€,sam K***** ko si ne upam sam menjati saj nisem se tega nikoli pocel pa se debele prste(storaste).


kater telefon pa je to

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Luka99 ()

RoccoC ::

ima kdo poco F3? Kako je zadovoljen če ima?

amacar ::

rs1975 je izjavil:

Vm1999 je izjavil:

rs1975 je izjavil:

Kaj je bolje vzet? Primarno boljša kamera...
https://www.banggood.com/POCO-F3-Global...
ali
https://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi-N...


Poišči raje nekaj z OIS, če je kamera primarni faktor...

Budget je max. 300 EUR, japke v tem rangu ni...

OIS = optical image stabilization ne pa iOS :))

rs1975 ::

amacar je izjavil:

rs1975 je izjavil:

Vm1999 je izjavil:

rs1975 je izjavil:

Kaj je bolje vzet? Primarno boljša kamera...
https://www.banggood.com/POCO-F3-Global...
ali
https://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi-N...


Poišči raje nekaj z OIS, če je kamera primarni faktor...

Budget je max. 300 EUR, japke v tem rangu ni...

OIS = optical image stabilization ne pa iOS :))


Ups, na hitro prebral...

Kayzon ::

Luka99 je izjavil:

Vm1999 je izjavil:

Luka99 je izjavil:

kater telefon kej priporocate trenutno imam poco f2 pro. tam do 500€ se stegnem do novega.


Pri Xiaomiju imajo vsi neke kompromise, tako da si na koncu na istem.. :/
Jaz si tudi malo ogledujem potencialno "nadgradnjo" za Poco F2, pa vedno nekaj manjka - ni paketa jack/amoled/stereo/ois/punch-hole free/sd8xx :)


poco f2 pro ima skoraj vse to

Kayzon je izjavil:

Meni je na zalost vceraj ponoci padel telefon direktno na zelezno noge od delovne mize,in je ekran popolnoma razbit tako da ne dela vec. Kaj lahko sploh storim,vidim cena menjave ekrana na servisu znasa 165€,za telefon ki stane 240€...

Na Aliexpressu je pa doticni ekran 39€,sam K***** ko si ne upam sam menjati saj nisem se tega nikoli pocel pa se debele prste(storaste).


kater telefon pa je to


Novi MI10T Lite,6GB rama pa 128GB spomina,ter 4800mah baterija. Res ne vem kaj naj,mogoce narocim ekran z aliexpressa pa probam sam zamenjati doma. Na kaj moram biti pozoren? Vidim da rabis toplotno pistolo,a zadostuje fen?

facepalm ::

Iz izkusenj ti povem, da fen v vecini primerov ni dovolj.

Kayzon ::

Okej vidim da je na mimovrste slabih 15€ fen za vroc zrak,doma imam pa lep set ifixit izvijacov tako da sem pripravljen na najhujse.

tikitoki ::

Vec, k ga ne popraviti, ne mores.

Luka99 ::

Kayzon je izjavil:

Luka99 je izjavil:

Vm1999 je izjavil:

Luka99 je izjavil:

kater telefon kej priporocate trenutno imam poco f2 pro. tam do 500€ se stegnem do novega.


Pri Xiaomiju imajo vsi neke kompromise, tako da si na koncu na istem.. :/
Jaz si tudi malo ogledujem potencialno "nadgradnjo" za Poco F2, pa vedno nekaj manjka - ni paketa jack/amoled/stereo/ois/punch-hole free/sd8xx :)


poco f2 pro ima skoraj vse to

Kayzon je izjavil:

Meni je na zalost vceraj ponoci padel telefon direktno na zelezno noge od delovne mize,in je ekran popolnoma razbit tako da ne dela vec. Kaj lahko sploh storim,vidim cena menjave ekrana na servisu znasa 165€,za telefon ki stane 240€...

Na Aliexpressu je pa doticni ekran 39€,sam K***** ko si ne upam sam menjati saj nisem se tega nikoli pocel pa se debele prste(storaste).


kater telefon pa je to


Novi MI10T Lite,6GB rama pa 128GB spomina,ter 4800mah baterija. Res ne vem kaj naj,mogoce narocim ekran z aliexpressa pa probam sam zamenjati doma. Na kaj moram biti pozoren? Vidim da rabis toplotno pistolo,a zadostuje fen?


ekrani z alija so bolj tko te opozorim narocil ze ene parkrat, in zmeraj neki problemi...

Kayzon ::

S kje pa se splaca narociti,ker tisti link k je dal en par postov nazaj nima mojega modela xiaomija.

schmts ::

Kolk pa mate kej izkušnje z banggood? Gledam, da bi si nabavil Poco X3 Pro in so cene res veliko nižje od ostalih vendorjev. Imam pa pomisleke, da ko bi carina dobila paket v roke, bi se končna cena kar zglihala s kakšnim nemškim Amazonom.

tikitoki ::

Čez pol meseca bodo carinili VSE pošiljke. Takšna je napoved, če jim to uspelo izvesti v praksi je druga stvar. Močno dvomim, da ne boš plačal DDV in po možnosti še carine.

buttcrack ::

1.6. ali 1.7.?

robertko ::

schmts je izjavil:

Kolk pa mate kej izkušnje z banggood? Gledam, da bi si nabavil Poco X3 Pro in so cene res veliko nižje od ostalih vendorjev. Imam pa pomisleke, da ko bi carina dobila paket v roke, bi se končna cena kar zglihala s kakšnim nemškim Amazonom.

Že večkrat predebatirano, pri izbiri EU Priority line poštnine (strošek je cca 5€), gre zadeva vedno mimo carinske pošte.
Če se odločiš za BG, je najbolje vzeti preko BG Slo (Aleš), če se slučajno kaj zakomplicira on pomaga rešiti zadeve, tudi okrog garancije...

6151 ::

[izbrisana tema]

Če je kdo zainteresiran, sem naročil enega preveč, ker ima ali zelo zanič sistem canclanja orderov.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Vanadium ::

Kako je z displayom pri tem RN 10? Načeloma mene mogoče zanima ker žena rabi novi telefon... Kupljen je bil kje?

6151 ::

Na tistem ki sem ga ža odprl, je super. Barve zgledajo dobre, zelo svetel je, kar je za pričakovati od OLED. Mi je bolj všeč kot pa na mix2s. S npr note9s, poco x3 pa sploh ni primerjave.

Naročen je bil iz Španije.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

SoulMan ::

Da se malo oglasim z Xiaomi MI 11. Na splošno super telefon, odziven hiter, kamera je OK, nimam pripomb. Izjemoma je baterija KATASTROFALNA :(
Če naložim xiaomi.eu ROM na telefon, bo potem kaj boljše? Je boljše prvo počakati na MIUI 12.5?

facepalm ::

Pocakaj, da dobis MIUI 12.5 update, saj "MIUI 12.5.1.0.RKBEUXM" ze krozi okoli.

Edit: https://forum.xda-developers.com/t/miui...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

kanarin ::

Vanadium je izjavil:

Kako je z displayom pri tem RN 10?


Dobil RN10 pred dvema dnevoma. Zaslon me ni ravno impresioniral (na slepo ne bi sploh rekel da gre za AMOLED zaslon). Svetel je že, ampak ko ga primerjam z AMOLEDOM na mojem MI9T PRO enostavno ni primerjave. Očitno je na Redmi modelih uporabljen res nek (pod)povprečni, torej budget AMOLED zaslon (poznamo to že iz budget linije Samsungov).

Sem pa kar navdušen nad delovanjem fingerprint senzorja na tipki za vklop - je precej hitrejše in predvsem zanesljivejše kot fingerprint pod amoled ekranom.

Še to - punch hole je BISTVENO večji, kot ga prikazujejo (reklamne - zavajujoče) slike v spletnih trgovinahh (to smo že navajeni - tudi glede bezlov) - realno stanje pokaže kakšen dejanski review na YT.

amacar ::

SoulMan je izjavil:

Da se malo oglasim z Xiaomi MI 11. Na splošno super telefon, odziven hiter, kamera je OK, nimam pripomb. Izjemoma je baterija KATASTROFALNA :(
Če naložim xiaomi.eu ROM na telefon, bo potem kaj boljše? Je boljše prvo počakati na MIUI 12.5?

Js dobim 6-7ur sot, 120hz, max resolucija, wifi+data skos prizgana, bt prizgan, brightness ekrana 60%, zunaj 100%. Baterija ni ful dobra, ampak katastrofalna pa tudi ne, konec dneva imam 20-30%. Vceraj dobil se 12.5, koncno fixani bubbles.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

SoulMan ::

Ni mi jasno od kje... Jaz dobim maximalno 3-4h SOTa, ob slabših nastavitvah... ne vem, a ga naj na servis pošljem...
Igraš tudi igre?

amacar ::

Igram samo enostavne igre ala ball sort/worlds of wonders..., cca 30-45min na dan.

SoulMan ::

Ni mi jasno.. sem na wifiju, pa pokurim baterijo do 14h... Ne vem, mogoče bom naredil FR ali pa naložil xiaomi.eu ROM.

amacar ::

Čudno, sem našel eno mojo porabo baterije. Drugače sem vedno na stock romih.

SoulMan ::

Zanimivo. Nisi pa nobenih nastavitev spreminjal?

amacar ::

Ne, razen večino appov sem nastavil na autostart in izklopil varčevanje z baterijo pri aplikacijah (da mi jih MIUI ne zapira samodejno).

SoulMan ::

Kaj pa je fora autostart? Tudi sam sem pri nekaj aplikacijah izklopil varčevanje z baterijo.

amacar ::

Ne vem, če kaj pomaga, ampak hočem da mi system ne meče appov iz rama, in to bi kao naj tudi pomagalo. Če pa v praksi pomaga pa ne vem, prej so mi na iOSu vsekakor dlje ostali odprti v ramu.. 8-O

SoulMan ::

Sem dobil zdajle update pa bom videl, če bo kaj razlike pa še nekaj aplikacij bom dal na autostart. Če ne bo boljše, bom poskusil še xiaomi.eu ROM.

buttcrack ::

ima kdo že Poco X3 Pro (8/265) pa bi podal kakšno mnenje prosim.

quadro933 ::

Ima še kdo težave na RN 9 pro z naključnim resetiranjem naprave? Men se kar ugasne in ponovno prižge, včasih tudi med klicem. Baje je ta težava softverska, pa je še niso odpravili. V glavnem sranje od telefona

Trinity ::

Kako je pa kaj z novimi zalogami na banggood? Ze en mesec čakam na redmi note 10 pro v beli barvi. Pa ne vem če dočakam ?

buttcrack ::

slabo kaže, vsak dan za en dan podaljšajo odpremo...

Leonidis ::

Zanimam se za nakup novega telefona, najbolj sem gledal Poco F3. Ker bo telefon tudi uporabljen za igre je v prednosti zaslon, cpu, gpu in v tem cenovnem rangu zgleda Poco F3 najbolj primeren. Kamere mi niso prioriteta, glede na to da bi se igrale tudi igre je mogoče smiselno vzet verzijo z 8gb rama (obstajata 6 in 8gb različici), glede baterije pa se mi zdi da je v redu. A so še kakšne alternative (nima veze če je telefon Xiaomi ali kaj drugega) ?

Trinity ::

buttcrack je izjavil:

slabo kaže, vsak dan za en dan podaljšajo odpremo...


Kje pa to vidiš?

buttcrack ::

Na banggoodu pod expected to ship before: ...

Danes je 7.6., včeraj je bil 6.6., jutri veš kaj bo. Spremljam pa že kakšen teden.

javr ::

ima kdo telefon Xiaomi, pa da mu Google Calendar deluje ? Konkretno - Reminders so totalno odpovedali. Redmi Note 9 Pro Global, MIUI 12.0.3 .
Ali pa je kje kakšen primernejši forum za ta vprašanja ? Na uporaben odgovor od "Google Calendar Help Team" ali "Mi Community" ne računam.

errhec ::

Mi9 MIUI 12.0.5 deluje normalno.
dd
««
341 / 374
»»