» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
323 / 374
»»

kanarin ::

The Wiber je izjavil:

da prodajne številke govorijo o tem, da splošni populaciijii uporabnikov enostavno ni mar zanj in se znajo navadiiti na punch hole design ?\_(?)_/?


Lahko prosim pojasniš oz konkretiziraš tako izjavo ? Katere prodajne številke ? Kto vem se je Mi9T (Pro) izjemno dobro prodajal. Torej ?

Kar je ziher je edino to, da se Apple-ov notch na androidih definitivno ni prijel (na srečo) oz je bil le kratkega daha. Kot vidim je tudi "drop notcha" vedno manj (oz se pojavlja predvsem v najnižjem segmentu). Punch hole je pač tu nek kompromis (dokler ne spravijo kamero pod zaslon) - je pa tudi tukaj kar opazna vizualna razlika med večjimi punch hole-i in tistimi manjšimi.

Predvidevam, da tiste, ki jih tak dizajn niti malo ne moti oz so se "navadili"- da jih verjetno niti malo ne motijo niti morebitni mrtvi piksli na zaslonu - ker ti so pač še manj opazni (punch hole je zame vizualno gledano pač nekakšen skupek desetin oz stotin mrtvih pikslov na zaslonu - ki se mu reče "selfie kamera").

MrStein ::

Je odvisno od lokacije, ampak meni je punch hole bolj moteč kot notch.
Moteče je sicer oboje.

Zdaj odvisno tudi od velikosti in pozicije. Manjši punchhole čisto v vogalu bi še nekako šlo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Hydros ::

Mi 9T pro se je dobro prodajal iz več razlogov: cena, Snapdragon 855, OLED ekran brez moteče luknje in zavitih robov,...

Tudi mene punch hole spominja na mrtve piksle in ne razumem kako se lahko na to "navadiš".

Kebo ::

Tašča nuca nov telefon. Kako se odnese kaj Poco M3? za 110€ zgleda kr dober deal.

Egidij88 ::

Saj je dober deal, ni pa to raketa kot X3. Pa cena je bolj 140, če ga nočeš ravno dva meseca čakati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Egidij88 ()

jocoj ::

A je kdo že namestil stabilno verzijo androida 11 na MIUI 12 in testiral ? Na več mestih sem zasledil, da naj bi bila zadeva še zelo hroščata in povzroča precej preglavic.

PikaPoka828 ::

Xiaomi doorbell, kateri, kje naročiti, kaj moram paziti? Izkušnje?
Hvala lp

thymiann ::

jocoj je izjavil:

A je kdo že namestil stabilno verzijo androida 11 na MIUI 12 in testiral ? Na več mestih sem zasledil, da naj bi bila zadeva še zelo hroščata in povzroča precej preglavic.


Namestil na mi a3 in sedaj sem ponosni lastnik hard bricked telefona. Hvala ti Xiaomi.

bmwwww ::

thymiann je izjavil:

jocoj je izjavil:

A je kdo že namestil stabilno verzijo androida 11 na MIUI 12 in testiral ? Na več mestih sem zasledil, da naj bi bila zadeva še zelo hroščata in povzroča precej preglavic.


Namestil na mi a3 in sedaj sem ponosni lastnik hard bricked telefona. Hvala ti Xiaomi.



2 minuti googlanja:

First, make sure that you have adb and the usb drivers for your phone installed.

You need the fastboot stock rom for the A3 - I found a copy for you: https://xiaomifirmware.com/download/136...

1. Enter Fastboot or EDL mode, connect to computer and disconnect any external peripherals that are not needed. ( temporary)
2.Use flashall.bat method to restore the phone.
3. Download fastboot mages rom. > Important>>>>>> It must be a fastboot rom and not a Recovery rom
4. Unpack the rom twice on your desktop - Note, I said twice.
5. You will be left with a folder and inside you will see batch files and an image folder.
6. Doubleclick Flashall.bat ( be careful on what you click, you want flashall.bat only) with the phone attached an in Recovery mode, fastboot or EDL
7. Flashall.bat is a batch script that will wipe your phone and restore all images and then boot to the system.
8. You should then Setup rom
9. Afterwards, install TWRP and root then create a full Twrp backup and save to your PC.
10. This way you will have a quick solution if you ever need it again in the future.
11. Enjoy a working phone

thymiann ::

bmwwww je izjavil:

thymiann je izjavil:

jocoj je izjavil:

A je kdo že namestil stabilno verzijo androida 11 na MIUI 12 in testiral ? Na več mestih sem zasledil, da naj bi bila zadeva še zelo hroščata in povzroča precej preglavic.


Namestil na mi a3 in sedaj sem ponosni lastnik hard bricked telefona. Hvala ti Xiaomi.



2 minuti googlanja:

First, make sure that you have adb and the usb drivers for your phone installed.

You need the fastboot stock rom for the A3 - I found a copy for you: https://xiaomifirmware.com/download/136...

1. Enter Fastboot or EDL mode, connect to computer and disconnect any external peripherals that are not needed. ( temporary)
2.Use flashall.bat method to restore the phone.
3. Download fastboot mages rom. > Important>>>>>> It must be a fastboot rom and not a Recovery rom
4. Unpack the rom twice on your desktop - Note, I said twice.
5. You will be left with a folder and inside you will see batch files and an image folder.
6. Doubleclick Flashall.bat ( be careful on what you click, you want flashall.bat only) with the phone attached an in Recovery mode, fastboot or EDL
7. Flashall.bat is a batch script that will wipe your phone and restore all images and then boot to the system.
8. You should then Setup rom
9. Afterwards, install TWRP and root then create a full Twrp backup and save to your PC.
10. This way you will have a quick solution if you ever need it again in the future.
11. Enjoy a working phone


thx genius, sam še povej, kako pridem v fastboot ali edl, če je telefon cegu in se ne odziva niti na knofe, niti na polnjenje, niti na usb priklop na laptop

Valvoline ::

facepalm ::

thymiann je izjavil:

jocoj je izjavil:

A je kdo že namestil stabilno verzijo androida 11 na MIUI 12 in testiral ? Na več mestih sem zasledil, da naj bi bila zadeva še zelo hroščata in povzroča precej preglavic.


Namestil na mi a3 in sedaj sem ponosni lastnik hard bricked telefona. Hvala ti Xiaomi.

Damn.. jaz sem 1.1. obvestil vse znance z A3 naj ne updatajo na android 11. Je novica o hardbricku po vseh mobile tech straneh.

Ce ne dela edl, bo verjetno potrebno uveljavljat garancijo.
Upam da si kupil v EU trgovini..

Valvoline ::

Ce bos flashal z edljem, se itak najbolj splaca flashat portan xiaomi.eu z njihovim flasherjem. Priporocam zadnji xiaomi eu miui 11 z android 9, sam ga skoz uporabljam, zlata vreden rom. Sot nikoli pod 10h v 3d, dela vse. Ni mi jasno kak lahko uporabljate ta tovarniski android one crap od sistema.

Zgodovina sprememb…

facepalm ::

Odvisno od uporabe. Meni mi android one dosti bolj odgovarja kakor miui.
Upam da bo miui 12.5 res tako debloatan kakor obljubljajo

Vm1999 ::

Kako je potem z update-i na xiaomi.eu? Moraš te potem ročno nameščat?
In pa recimo bančne aplikacije - delujejo?

Valvoline ::

Vm1999 je izjavil:

Kako je potem z update-i na xiaomi.eu? Moraš te potem ročno nameščat?
In pa recimo bančne aplikacije - delujejo?

Ko enkrat nalozim dober in preverjen rom, vec ne updatam, ker ni potrebe, drgac pa gre rocno ja. Me sploh ne zanima android verzija na telefonu, le da je najmanj android 7 za da lahko podpira gcam. Bancnistva ne uporabljam na mobilcu, tak da ne vem.

Zgodovina sprememb…

Vm1999 ::

Se mi je zdelo. Razumem "if it ain't broke, don't fix it" filozofijo, ker je velikokrat povsem na mestu in smiselna, se mi pa na telefonu, ki ga dnevno uporabljam, ne da ukvarjat s tem.
Mogoče kdaj poskusim na starejšem RN5.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vm1999 ()

Valvoline ::

Vm1999 je izjavil:

Se mi je zdelo. Razumem "if it is perfect, don't fix it" filozofijo, ker je velikokrat povsem na mestu in smiselna, se mi pa na telefonu, ki ga dnevno uporabljam, ne da ukvarjat s tem.
Mogoče kdaj poskusim na starejšem RN5.

Fixed :V Na RN5 mors pazit kaj flashas, ker ima antirollback zascito.
Enivej, ne razumem obsedenost folka z raznimi bugastimi updejti. Pa se sami proizvajalci nam vztrajno vsiljujejo z nepotrebnimi nadgradnjami. Na tovarniskem miui ko pride novi apdejt te kar drkajo s tem nonstop, ne mores se znebit notifikacije updaterja, ce ne spremenis build.prop. Xiaomieu je za to zakon, nobenega tecnega nadlegovanja z updejti.

Zgodovina sprememb…

thymiann ::

facepalm je izjavil:

thymiann je izjavil:

jocoj je izjavil:

A je kdo že namestil stabilno verzijo androida 11 na MIUI 12 in testiral ? Na več mestih sem zasledil, da naj bi bila zadeva še zelo hroščata in povzroča precej preglavic.


Namestil na mi a3 in sedaj sem ponosni lastnik hard bricked telefona. Hvala ti Xiaomi.

Damn.. jaz sem 1.1. obvestil vse znance z A3 naj ne updatajo na android 11. Je novica o hardbricku po vseh mobile tech straneh.

Ce ne dela edl, bo verjetno potrebno uveljavljat garancijo.
Upam da si kupil v EU trgovini..


Jebiga, drugič bom šel preverit, če je kaj novic, da ti official updejt brikne telefon, očitno ne moreš zaupat nobenmu več. O Xiaomiju pa veliko pove njihov odziv, nemogoče je koga dobit, na mail ti boti pošiljajo generične odgovore, uradnih novic ali pojasnil nikjer. Za Evropejce se jim pomojem jebe in bo pač fuck it, telefon smo vam uničili, več sreče prihodnjič. Zgleda pa da je updejt prizadel vsaj stotine, če ne več Indijcev in upam, da imajo vsaj ti možnost za kako skupinsko tožbo. Bomo videli, če bo v prihodnjem tednu kaj odziva iz evropskih servis centrov ampak glede na to, da je telefon star leto in pol, brez garancije in kupljen na banggoood, je bolje, da začnem iskat nov telefon. Definitivno sem pa s Xiaomijem opravil, čeprav so mi štirje njihovi telefoni dobro služili.

facepalm ::

Ce ne bos imel srece z reklamacijo in je telefon navzven neposkodovan, ti ga lahko odkupim (rabim za dele).

thymiann ::

Valvoline je izjavil:

Ni mi jasno kak lahko uporabljate ta tovarniski android one crap od sistema.


Pa glej, men je telefon orodje pri katerim nimam nekih prevelikih zahtev, niti mi se ne da zajebavat z rootanjem in ne vem še čim. Stock android mam gor že od nexus 4ke in je za moje potrebe top. Do sedaj tudi nisem imel nobenih velikih težav, niti z Androidom, niti Xiaomijem. In v resnici take polomije kot so jo do sedaj izvedli, ni verjetno izvedel še nihče. Kot trenutno kaže, so praktično vsi, ki so naložili updejt, briknili telefon. Kot bi Xiaomi samo pušnil updejt brez testiranja. Noro.

Valvoline ::

Z edl test pointom ga lako easy popravi, tko kot na linku. Zdaj je pac kaj je, zjebal so. Enkrat sem bricknil redmi note 4 ker sem pomotoma flashal rom za mtk verzijo telefona na snapdragonu. Resil z edl flashem, odpres zadaj in povezes 2 tocke k so na fotki pa je.

Zgodovina sprememb…

facepalm ::

thymiann je izjavil:

Valvoline je izjavil:

Ni mi jasno kak lahko uporabljate ta tovarniski android one crap od sistema.


Pa glej, men je telefon orodje pri katerim nimam nekih prevelikih zahtev, niti mi se ne da zajebavat z rootanjem in ne vem še čim. Stock android mam gor že od nexus 4ke in je za moje potrebe top. Do sedaj tudi nisem imel nobenih velikih težav, niti z Androidom, niti Xiaomijem. In v resnici take polomije kot so jo do sedaj izvedli, ni verjetno izvedel še nihče. Kot trenutno kaže, so praktično vsi, ki so naložili updejt, briknili telefon. Kot bi Xiaomi samo pušnil updejt brez testiranja. Noro.


Glede macehovskega odnosa do android one linije telefonov, me nebi presenecalo, da bi bil brick nameren. Tisti brez garancije so fucked, tisti z garancijo pa dobijo nov telefon z miui:) xiaomi pocasi in predcasno zakljuci z updejti in vedno manj uporabnikov se s tem obremenjuje kaj sele tozi.

thymiann ::

facepalm je izjavil:

Ce ne bos imel srece z reklamacijo in je telefon navzven neposkodovan, ti ga lahko odkupim (rabim za dele).


si bom zapomnil, če mi ga ne uspe oživeti

facepalm je izjavil:

Glede macehovskega odnosa do android one linije telefonov, me nebi presenecalo, da bi bil brick nameren. Tisti brez garancije so fucked, tisti z garancijo pa dobijo nov telefon z miui:) xiaomi pocasi in predcasno zakljuci z updejti in vedno manj uporabnikov se s tem obremenjuje kaj sele tozi.


ne bi mogel reč, da zveni nemogoče ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: thymiann ()

Vm1999 ::

Tole je pred dnevi pričakalo taščo po update-u na Pixel 4a:

https://images.app.goo.gl/tp4HhTLfsPPqD...

Po večih poskusih se je telefon postavil brez ponastavitve na tovarniške nastavitve. Sem bil pa že pripravljen na to, da se bom moral hitro podučit o flash-anju ipd. Toliko o zanesljivosti in podpori stock androida.
Telefon sem pa priporočil ravno jaz, da se ne bo rabila zafrkavati z raznimi kitajci.

To se mi še ni zgodilo na nobeni znamki do sedaj. Problem je pa zato, ker gre za starejšega uporabnika in seveda nastopi panika.

Tako da ni garancije pri nobenem proizvajalcu, da bo vse delalo tako kot mora.

Hydros ::

Še najbol ziher da vse dela kot more je kak iPhone.
Obstaja pa tudi več custom ROMov ki podpirajo OTA update in po tem ko flashaš normalno uporabljaš

MrStein ::

backup
backup
in še enkrat: backup
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

facepalm ::

MrStein je izjavil:

backup
backup
in še enkrat: backup

Vseeno tak fuckup za marsikoga pomeni, da mora nemudoma kupiti nov telefon, ker si ne more privosciti biti brez do nadaljnega.

Valvoline ::

MrStein je izjavil:

backup
backup
in še enkrat: backup

Kaj ti pomaga backup ce se telefon brickne? Zato prva stvar k je treba naredit takoj onemogocit samodejnega posodabljanja, samega androida/telefona pa tudi appov. Telefon se posodablja max 1x letno, takrat naredis kompletni update, po forumih pogledas kateri romi so najboljsi, sprobas par, najboljsega nalozis, nastavis vse po meri in se nicesar ne dotikas naslednnje 1 leto. Po 2-3l pa menjava.

Zgodovina sprememb…

facepalm ::

Torej celo leto furas outdated sw in 1x letno porabis cel dan, da najdes in nastavis rom? Bognedaj, da najdes kaksen zoprn bug po tednu uporabe. Si spet na zacetku. To je primerno samo za tiste,nki se radi igrackamo/jo. Se meni se to ne da vec, ker sem ugotovil, da bugfree custom roma ni. Je samo vprasanje kaksne kompromise si pripravljen sklenit.
Jaz na miuiju trenutno laufam naslednji recept:
1. Debloat
2. Ota update cca teden dni po objavi, predhodno preverit feedback updatea na netu

Rezultat je delujoc in odziven telefon, vecinoma brez bugov.

Valvoline ::

Ce koga zanima btw ima bangood poco m3 v akciji za 105e za 64gb model. Za nas k iscemo normalen delavski fon pa se vedno nic na voljo.
:|

Valvoline ::

facepalm je izjavil:

Torej celo leto furas outdated sw in 1x letno porabis cel dan, da najdes in nastavis rom? Bognedaj, da najdes kaksen zoprn bug po tednu uporabe. Si spet na zacetku. To je primerno samo za tiste,nki se radi igrackamo/jo. Se meni se to ne da vec, ker sem ugotovil, da bugfree custom roma ni. Je samo vprasanje kaksne kompromise si pripravljen sklenit.
Jaz na miuiju trenutno laufam naslednji recept:
1. Debloat
2. Ota update cca teden dni po objavi, predhodno preverit feedback updatea na netu

Rezultat je delujoc in odziven telefon, vecinoma brez bugov.

V prvem letu po izzidu so ponavadi taboljse nadgradnje, pol pa gre vse strmo navzdol. Za rn4 napr je preverjeno najboljsi zadnji miui8 eu na android7, 2x daljsi sot primerjano zadnjim miui 11. Xiaomieu ponavadi nima nobenih bugov, to je debloatan in ociscen kitajski miui z dodanimi gappsi, je najboljsi z najvec funkcijami. Lahko sam nalozis kitajskega roma, ter ga sam spuces in sebi primerno zrihtas. Kitajski rom je v startu brez gappsov, ce jih kdo nima rad, nima pa evropskih jezikov, zgolj anglescina je na voljo. Eu romi so stabilni vecinoma isces tistega k bo imel najboljsi SOT.

Zgodovina sprememb…

facepalm ::

Jaz preferiram global zaradi integriranih gappsov. Xiaomi.eu nima (oz se pred parimi meseci ni imel) googlovega dialerja in sms appa. To dvoje pa rabim zaradi syncha.
Debloatam sam, za sot pa mi je vseeno, ali je 15h ali 12h. Sploh ne vem koliko mi sedaj zdrzi. Ko mi javi, da je prazen, ga tekom dneva ali zvecer priklopim na polnilec. 5000mAh ftw

Valvoline ::

Ne vem zakaj bi uporabljal googlov dialer ter sms app k je 100x slabsi, ti ze ves. Google dialer je katastrofa ce uporabljas 2 sim kartice. Backupas pa lahko vse z miui backupom, stevilke, smse, seznam itn... Sej global je vredu, ampak vztrajno posiljuje z spamom/reklamami, ter tecne notifikacije za sistemski update, katerih se ne mores znebit, razen ce ga rootas ter prckas po build propu. Pa vedno manjka par funkcij katerih ima zgolj kitajski rom, najvec kar pogresam pri globalu so automated tasks, ne vem zakaj so jih umaknil iz miui 9 naprej, pri china/eu romih je se vedno noter.

Zgodovina sprememb…

Valvoline ::

Se ne spomnim, ima google dialer levo ter desno tipko za klic za vsako simko posebej?
https://qph.fs.quoracdn.net/main-qimg-2...

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

Valvoline je izjavil:

MrStein je izjavil:

backup
backup
in še enkrat: backup

Kaj ti pomaga backup ce se telefon brickne?

To, da nisi izgubil podatkov. In jih lahko restavriraš na drugo napravo.

facepalm je izjavil:

MrStein je izjavil:

backup
backup
in še enkrat: backup

Vseeno tak fuckup za marsikoga pomeni, da mora nemudoma kupiti nov telefon, ker si ne more privosciti biti brez do nadaljnega.

Itak. Samo če imaš backup, ne izgubiš podatkov.

Če imaš backup telefon, pa niti "downtime" nimaš skoraj nič. ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

facepalm ::

MrStein je izjavil:

Valvoline je izjavil:

MrStein je izjavil:

backup
backup
in še enkrat: backup

Kaj ti pomaga backup ce se telefon brickne?

To, da nisi izgubil podatkov. In jih lahko restavriraš na drugo napravo.

facepalm je izjavil:

MrStein je izjavil:

backup
backup
in še enkrat: backup

Vseeno tak fuckup za marsikoga pomeni, da mora nemudoma kupiti nov telefon, ker si ne more privosciti biti brez do nadaljnega.

Itak. Samo če imaš backup, ne izgubiš podatkov.

Če imaš backup telefon, pa niti "downtime" nimaš skoraj nič. ;)

Itak backup je nuja. Jaz imam tudi par backup telefonov, vecina pa ne:)

Valvoline je izjavil:

Se ne spomnim, ima google dialer levo ter desno tipko za klic za vsako simko posebej?
https://qph.fs.quoracdn.net/main-qimg-2...

Meni je bolj pomemben ucinkovit caller id in spam nr. block.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

Valvoline ::

Ce nima levo/desno za vsako simko posebej je to zame neuporabno. LOL. Direct dial bljiznice tudi nima. Shame on google, tako preprosta zadeva. Pac nekateri mamo posebej sluzbeno ter osebno stevilko. :V

Zgodovina sprememb…

Valvoline ::

Xiaomijev dialer (levo/desno sim ter direct dial) pogresam pri vseh custom romih. Lahko seveda nalozis app posebej ampak ni to to in ne dela vedno tk kot bi moglo.

Ima google dialer snemanje pogovora/klica? Tega tut nima ce se ne motim.

Zgodovina sprememb…

facepalm ::

Valvoline je izjavil:

Xiaomijev dialer (levo/desno sim ter direct dial) pogresam pri vseh custom romih. Lahko seveda nalozis app posebej ampak ni to to in ne dela vedno tk kot bi moglo.

Ima google dialer snemanje pogovora/klica? Tega tut nima ce se ne motim.

Motis se.
Glede dualsim nisem preprican kako ima urejeno, ker sem vrgel sluzbeno sim ven. vse ostalo, kar si trdil da nima, ima.
Edit: sem sedaj sproval dualsim.
pac ko kliknes "call" se ti pojavi okno kjer izbiras s katero sim klicati. en tap vec kot xiaomijev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

MrStein ::

Valvoline je izjavil:


Ima google dialer snemanje pogovora/klica? Tega tut nima ce se ne motim.

To ima redkokateri, ker Google namerno blokira to funkcijo. Mogoče custom ROM-i, tam je druga pesem.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Valvoline ::

Miui dialer ga ima, ze od miui 6 naprej, lahko nastavis rocno ter avtomatsko snemanje pogovorov. Dualsim levo/desno skoz, direct dial widgeta tudi. Vse to kar sem nastel sem 100% ziher da google dialer nima, pa tudi vsi stock dialerji od lineage based custom sw nimajo.
https://cdn.guidingtech.com/imager/asse...

Zgodovina sprememb…

facepalm ::

zobnik ::

Xiaomi Redmi 9A pametni telefon, 2GB+32GB, 4G-LTE, siv

tole dobim za 100 evrov, novga, se splača

aborko ::

Se ne, 2GB pac ni dovolj dan danes, vzami vsaj 3GB oz. še bolje 4. Redmi 8 3/32 je dosti boljsa izbira, stane enako 100 eur, ima snapdragon proc,podpira gcam in ima dosti vec rama in boljso baterijo (5000mAh).

kanarin ::

Zakaj Redmi 8, če se za malo več kot 100€ da dobiti Redmi 9, ki ima neprimerljivo zmogljivejši SOC (primerjaj samo Antutu score pa bo vse jasno). Pa tudi resolucija taslona je pri devetki večja (oz običajna za današnje standarde). Tako da zame ni nobenega pametnega razloga da ne bi vzel novejšega modela.

zobnik ::

btw s tem aplikacijami se ne igram, vse kar rabim na telefonu je youtube, da ima video dovolj kvaliteten.

jocoj ::

Sedaj so umaknili posodobitev na Android 11, vsaj za mi 10 lite model.

Kebo ::

6.1. bodo na mi.com/de imeli Redmi 9 za 90€ (3gb/32gb)

facepalm ::

Sem pisal Xiaomi supportu glede bricka Mi A3 in dobil naslednji odgovor:
Greetings from Xiaomi. This is Charlotte.

As for the problem of system crash caused by Mi A3 system version, we have fed back to our technical team to deal with it quickly.

Please wait patiently. If there is any latest progress, we will inform our customers as soon as possible.

At the same time, if you need, you can try to contact our offline service center to ask if there is a solution available. During this period, we apologize for any inconvenience caused to you.

The following is the link of our offline service center, please check.

https://www.mi.com/global/service/warra...

We would appreciate your patience and understanding.

Thank you for reaching Xiaomi. Have a great day!

Keep safe.

Regards

Charlotte

Xiaomi Customer Support
««
323 / 374
»»