» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
318 / 374
»»

veteran ::

Vm1999 je izjavil:

Je bil zgleda prelen, da bi jih odkljukal v tistih nekaj sistemskih aplikacijah :)


Ja.. nekateri imajo radi reklame, podpirajo oglasevalce in korporacije. :)

Dns nastaviš na adguard ali na dnsforge - ta poleg reklam blokira tudi en kup xiaomi spyware-a.

https://kb.adguard.com/en/general/dns-p...

robertko ::

Če koga zanima, Amazon italijanski, redmi note 9 pro 6/128, znižan iz 279 na 199€ s kodo ZOH6HWTA
+ poštnina.

robertko ::

So pa še kode za Mi 10 T pro, Mi 10, Mi 10 lite, pocoX3, če koga zanima.
Trgovina je ZENEZ-EU...

Djole ::

Kje pa so kode napisane se za ostale

robertko ::

GizDeals - Le migliori offerte dalla Cina
Le migliori offerte dalla Cina e non solo direttamente sul tuo smartphone.

Tutti i nostri gruppi e canali offerte: @aligiz, @banggooditaly, @edwaybuyitaliagiz, @gizgearbest
@gizdealsgroup, @gizdealsamazon, @gizdealsebay, @facciamolaspesa

https://t.me/gizdeals

Djole ::

robertko je izjavil:

GizDeals - Le migliori offerte dalla Cina
Le migliori offerte dalla Cina e non solo direttamente sul tuo smartphone.

Tutti i nostri gruppi e canali offerte: @aligiz, @banggooditaly, @edwaybuyitaliagiz, @gizgearbest
@gizdealsgroup, @gizdealsamazon, @gizdealsebay, @facciamolaspesa

https://t.me/gizdeals


Super, hvalaa :D

Netrunner ::

jaz gledam pa tega iz italjanskga amazona in je samo 5€ več kot flash sale na gearbest-u iz hk skladišča.

Je že kdo kupoval telefon iz italije? Kaj polnilec je za naše vtičnice in so navodila in jezik telefona v angleščini?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

AngelOfDeath ::

Gledam malo te xiomije pa vidim da je

mi 10 5g 256 cca 529€ na geizhalsu v AT

https://geizhals.at/xiaomi-mi-10-256gb-...

Kar je ceneje kot pa tisti na Amazonu z 128GB.

Ćakam edino na BF da vidim če bodo cene kaj padle.
edit: Slovnica

jocoj ::

Netrunner je izjavil:

jaz gledam pa tega iz italjanskga amazona in je samo 5€ več kot flash sale na gearbest-u iz hk skladišča.

Je že kdo kupoval telefon iz italije? Kaj polnilec je za naše vtičnice in so navodila in jezik telefona v angleščini?
To je navadni note9 in ne pro. Cena zanj ni ugodna.

Netrunner ::

saj nočem PRO, cena pa se mi zdi kar ok napram pri nas. Kje lahko najdem ugodneje?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Netrunner ()

jocoj ::

Že na Gearbest ga imaš za 138 EUR brez kuponov plus EU priority line poštnina je par EUR in brez dodatnih stroškov. Pride v cca 2-3 tednih. Kje drugje pa verjetno še ceneje dobiš. Kakšen poseben razlog, da ne bi vzel note 9pro ali poco x3, če že imaš 200 EUR proračun?

Netrunner ::

@jocoj => na gearbestu je 190€ https://www.gearbest.com/cell-phones/pp...

Iščem z NFC, brez NFC pa ja, je ceneje. Razlog pa je predvsem velikost in teža. poco x3 je kul vendar je kod da bi imel opeko v roki.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

jocoj ::

Z NFC imaš na Banggood za 152 EUR. Če se ti ne mudi, počakaj na kakšen kupon, ker bo sigurno kakšna ponudba. Npr. na dan 11.11. je bila cena 131 EUR.

radmannsdorf ::

Dela komu MirrorLink(povezava z avtoradiem) na Xiaomi? Bolj točno, za Poco x3 me zanima :)

;-) ::

Meiniken je izjavil:

Mislim, za 190 eur boš nekje sprejel kompromis. Pa valda se ne pričakuje top-grade telefona za tak denar. Zato se vnaprej pogleda reviewe.

Za moje potrebe je telefon super. Ne špilam iger na telefonu, ker tako samo žre baterijo in jo posledično hitreje uniči.

@;-) Čudi me, da nisi omenil vibracij zvočnika glede na to, da ga dost držiš. Namreč, ko držiš telefon se ob višanju glasnosti telefona čuti vibracije zvočnika na zadnji strani.

Amapak še vedno... 190 eur.


Res je vibracije na zadnjem delu ohišja se ti prve dni zdijo kot da bo telefon razpadel. Mislim da mi že polnilna enota malo miga v ohišju, nekaj je zluftano točno kaj pa še nisem preverjal.

Morientes ::

Netrunner je izjavil:

saj nočem PRO, cena pa se mi zdi kar ok napram pri nas. Kje lahko najdem ugodneje?


GB - 138€ + EU Priority line + Zavarovanje = 152€ minus 5$ s paypalom gearbest.com/cell-phones/pp_009163315400.html?wid=1349303
Sicer boš iz GB čakal kot žuti, mogoče bolje iz BG vzeti, kjer boš telefon prej dobil.
Jaz iz GB čakam 1 mesec da mi tri pošiljke sploh pošljejo od njih. Žalost.

robertko ::

Netrunner je izjavil:

saj nočem PRO, cena pa se mi zdi kar ok napram pri nas. Kje lahko najdem ugodneje?


Še ena od možnosti naročila:

https://www.honorbuy.com/1851-redmi-not...

Dostava 2-5 dni, vpišeš Vouchers: honorbuy , za -4,3€, skupaj cena s poštnino cca 166€

Gregor5816 ::

Na telefonu mi je crknil LCD, kupujem novega do max 300€, do sedaj še nisem imel Xiaomi produktov. V ožji izbor sta prišla Redmi note 9 pro in Poco x3. Telefona sta skoraj identična, kakšna je razlika?

robertko ::

Gregor5816 je izjavil:

Na telefonu mi je crknil LCD, kupujem novega do max 300€, do sedaj še nisem imel Xiaomi produktov. V ožji izbor sta prišla Redmi note 9 pro in Poco x3. Telefona sta skoraj identična, kakšna je razlika?


Poglej tukaj:

https://www.kimovil.com/en/compare/xiao...

Uporabnik ::

Se da dobit kitjaca, ki je ok in ki ni večji kot 6, 6.1 inča?
If You Don\'t Stand for Something, You\'ll Fall for Anything

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uporabnik ()

damirj79 ::

AngelOfDeath je izjavil:

Gledam malo te xiomije pa vidim da je

mi 10 5g 256 cca 529€ na geizhalsu v AT

https://geizhals.at/xiaomi-mi-10-256gb-...

Kar je ceneje kot pa tisti na Amazonu z 128GB.

Ćakam edino na BF da vidim če bodo cene kaj padle.



Go4it. Tko sm jst podobno dobil na eni IA spletni strani kake 200€ nižjo ceno, kot kjerkoli drugje. Itak sem ga naročil. Drugi dan so imeli popravljeno ceno, mojega so pa poslali po ceni, ki je veljala na trenutek naročila.

Apofis ::

Gregor5816 je izjavil:

Na telefonu mi je crknil LCD, kupujem novega do max 300€, do sedaj še nisem imel Xiaomi produktov. V ožji izbor sta prišla Redmi note 9 pro in Poco x3. Telefona sta skoraj identična, kakšna je razlika?

https://www.google.com/amp/s/amp.reddit...

;-) ::

Gregor5816 je izjavil:

Na telefonu mi je crknil LCD, kupujem novega do max 300€, do sedaj še nisem imel Xiaomi produktov. V ožji izbor sta prišla Redmi note 9 pro in Poco x3. Telefona sta skoraj identična, kakšna je razlika?


Mati ima 9pro. Kvaliteta izdelave je neprimerno boljsa, zvocnik ne trese ohisja in ne skripa. FPS v Cod mobile ima konstantno visji. Moj je vroč po 10 min igranja, njen se na dotik nič. Baterija je tu-tu težko ocenim ker je blažji uporabnik mama.

Fotografije delajo iste praktično, razen moj ima tezave..

Luka99 ::

;-) je izjavil:

Gregor5816 je izjavil:

Na telefonu mi je crknil LCD, kupujem novega do max 300€, do sedaj še nisem imel Xiaomi produktov. V ožji izbor sta prišla Redmi note 9 pro in Poco x3. Telefona sta skoraj identična, kakšna je razlika?


Mati ima 9pro. Kvaliteta izdelave je neprimerno boljsa, zvocnik ne trese ohisja in ne skripa. FPS v Cod mobile ima konstantno visji. Moj je vroč po 10 min igranja, njen se na dotik nič. Baterija je tu-tu težko ocenim ker je blažji uporabnik mama.

Fotografije delajo iste praktično, razen moj ima tezave..


kaksne tezave?

;-) ::



Takšne.



Drugače nočne slike so kar kul.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

Luka99 ::

jaz ne vidim tezav

;-) ::

Prva slika ne vidis kako je razpotegnjena?

Luka99 ::

ja in kaj je tukaj narobe z telefonom??
haha

Egidij88 ::

Poco X3 global version, AliExpress. Ima slovenščino?

;-) ::

Luka99 je izjavil:

ja in kaj je tukaj narobe z telefonom??
haha

telefon dela take slike. s čim pa je potem narobe z daljincem za telefon?

facepalm ::

;-) je izjavil:

Luka99 je izjavil:

ja in kaj je tukaj narobe z telefonom??
haha

telefon dela take slike. s čim pa je potem narobe z daljincem za telefon?

Si sprobal kaksen gcam?
Prilozene slike so grozne. Se moj rn9s s "48mpx" Samsung senzorjem dela obcutno lepse slike.
Sem pa preslatal pocota x3 in nisem opazil takih slik. Ima tipicen "xiaomi postprocessing" ampak z gcam se tudi to resi.
Vsekakor bi takega, kakrsen je tvoj, nemudoma vrnil trgovini.

Luka99 ::

a to je wide leca??

;-) ::

Slike so grozne ker sem jih pomanjsal. To je druga stvar zgor ja je prepotegnjena, slikaš tri slike in je ena prepotegnjena dve pa ne.

Gcam se nisem sprobal.

Luka99 ::

pocakaj na update to ni hW issue

;-) ::

zdaj sem nalozl gcam, izgleda da je ok z gcam

radmannsdorf ::

Poco X3 iz Španije je prispel po 4 dneh.

Zico44 ::

Kateri in za koliko denarja?

Gregor5816 ::

Naročil Redmi note 9 pro na honorbuy 2 dni nazaj, ponoči dobim mail da je naročilo odpremljeno, dopoldne sem dobil dostavljeno.

radmannsdorf ::

Zico44, 64Gb verzija, grey, 181+5€.

tremarcto ::

Pozdrav vsem

Danes sem dobil Xiaomi Poco X3 iz Španije, pa se mi zdi da ima med pogovorom zelo zadušen zvok, napol imam občutek kot da bi bil zvočnik na zadnji strani.

Imate ostali lastniki tega telefona podobne izkušnje ali ne?

Hvala in LP

;-) ::

ne

tinx ::

Tudi pri menei je ogovor ne. Meni se recimo zdi precej glasen med pogovorom. Glasnost imam zato na minimum.

;-) ::

Je že kdo menjaval rom na x3 za kak custom? in katerega?

PeterGriffin ::

Si že kdo lasti poco f2 pro, kakšna je kaj kamera iz vaših izkušenj? Reviewi so zelo različni

krho ::

Jest ga ne bi.. Na YT je en test.. k je mal zamaknil kamero... pol pa le ta neha delat.. Pa telefon kao zazna padec in proba pospravit kamero sam je čist prepočasen.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Dimnik ::

PeterGriffin je izjavil:

Si že kdo lasti poco f2 pro, kakšna je kaj kamera iz vaših izkušenj? Reviewi so zelo različni


Jaz sem spet nazaj na xiaomi, poco f2 nabavljen pred tremi dnevi, posodobljen na miui 12, kamere še nisem testiral v različnih pogojih, tako da ne morem ocenit, sem namestil gcam, trenutno sem opazil, da gcam naredi malo temnejše slike od original kamere, pri normalni svetlobi....
Glede sprednje kamere, pa lahko povem da sistem zapiranja deluje, stestirano na mi9t, mehanizem je enak, tako da ja, jo zapre pri padcu...no če pade iz 30cm seveda ne zapre, ampak se pri majhni razdalji kamera ne uniči, saj ni iz papirja.

Telefon odziven, baterija drži dva dni brez problema, zaenkrat zadovoljen, sem pa že bil v nabavi za S20FE, sem si premislil oz. našel poco f2, novega v slo z 2 letno garancijo in mi ni žal...evo hitri odgovor

Djole ::

Dimnik je izjavil:

PeterGriffin je izjavil:

Si že kdo lasti poco f2 pro, kakšna je kaj kamera iz vaših izkušenj? Reviewi so zelo različni


Jaz sem spet nazaj na xiaomi, poco f2 nabavljen pred tremi dnevi, posodobljen na miui 12, kamere še nisem testiral v različnih pogojih, tako da ne morem ocenit, sem namestil gcam, trenutno sem opazil, da gcam naredi malo temnejše slike od original kamere, pri normalni svetlobi....
Glede sprednje kamere, pa lahko povem da sistem zapiranja deluje, stestirano na mi9t, mehanizem je enak, tako da ja, jo zapre pri padcu...no če pade iz 30cm seveda ne zapre, ampak se pri majhni razdalji kamera ne uniči, saj ni iz papirja.

Telefon odziven, baterija drži dva dni brez problema, zaenkrat zadovoljen, sem pa že bil v nabavi za S20FE, sem si premislil oz. našel poco f2, novega v slo z 2 letno garancijo in mi ni žal...evo hitri odgovor


Super, hvala za odgovor. Tud sam se nagibam k nakupu iz amazona za 300€. Ima tudi moja na mi 9t pro zapirajoco selfi kar me ne skrbi, pa tud sicer dela super fotke njen tel, ta poco me pa po reviewih fotoaparata nekako ni preprical, zato se malo oklevam, ceprav za 300€ verjetno ne bom zgresil

radmannsdorf ::

Kupil sem Amazon basics USB C -> HDMI kabel. Če ga priklopim v Poco X3, in v tv recimo, ne deluje. Ni signala. Prav tako sem probal na avtoradiu, laptopu, z istim kablom na Xiaomi MI A3, pa ni haska. Je kakšna fora, da moram omogočit video out? Ker če ni treba nič omogočit, je kabel hin. Sem že odprl dispute.

Master_Yoda ::

;-) je izjavil:

Je že kdo menjaval rom na x3 za kak custom? in katerega?



Jaz uporabljam Nitrogen OS (A11) na Poco X3. Baterija ob isti uporabi drzi dlje kot na MIUI. Je pa res da laufam telefon brez google servisov, z microG.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

Vm1999 ::

radmannsdorf je izjavil:

Kupil sem Amazon basics USB C -> HDMI kabel. Če ga priklopim v Poco X3, in v tv recimo, ne deluje. Ni signala. Prav tako sem probal na avtoradiu, laptopu, z istim kablom na Xiaomi MI A3, pa ni haska. Je kakšna fora, da moram omogočit video out? Ker če ni treba nič omogočit, je kabel hin. Sem že odprl dispute.


Mogoče je problem v usb 2.0?
««
318 / 374
»»