» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
317 / 374
»»

Luka99 ::

zdravo kaksna huda akcija za poco x3 al kaj se zdaj kupuje tam do 200€

Egidij88 ::

Poco ima reklame baje? Jaz sem vzel Redmi Note 9S za cca 180 na Ali.

Luka99 ::

kaksne reklamacije??

radmannsdorf ::

Reklame?

MarkoMan ::

Imas kodo singelday12 , pa lahko se kak store kupon .. najcenejsi x3 je okoli 180 (s postnino iz eu) in s9 okoli 150
vsak zacetek in zacetnik je tezek

bmwwww ::

Egidij88 je izjavil:

Poco ima reklame baje? Jaz sem vzel Redmi Note 9S za cca 180 na Ali.


Naročil, dobil in podaril mami Poco X3. Ko sem ga nastavljal, nisem vmes naletel na reklame, tako da nevem s kje ti to.

jocoj ::

Na aliju (Xiaomi Spain Store) je trenutno Poco X3 64 GB - 164 EUR iz španskega skladišča. Koda 11FAST20

Xiaomi Gshopper Store na aliju. Poco X3 128 GB - 191 EUR iz španskega skladišča. Koda 11FAST25

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jocoj ()

Egidij88 ::

Dave2D pravi, da ima reklame.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Egidij88 ()

Vm1999 ::

Je bil zgleda prelen, da bi jih odkljukal v tistih nekaj sistemskih aplikacijah :)

jocoj ::

Ima reklame, vendar imaš na youtube vodič po katerem jih v petih minutah izklopiš.

Luka99 ::

MarkoMan je izjavil:

Imas kodo singelday12 , pa lahko se kak store kupon .. najcenejsi x3 je okoli 180 (s postnino iz eu) in s9 okoli 150


mas mogoce link oziroma na keri spletni strani to?

radmannsdorf ::

jocoj je izjavil:

Na aliju (Xiaomi Spain Store) je trenutno Poco X3 64 GB - 164 EUR iz španskega skladišča. Koda 11FAST20

Xiaomi Gshopper Store na aliju. Poco X3 128 GB - 191 EUR iz španskega skladišča. Koda 11FAST25

Madona, meni noče prijet nobene od teh dveh kod na avstrijski naslov. V Slovenijo prime?

krho ::

Ne ne prime.. Pomoje sta samo za španijo... NA tale 11 je en kup kod, ki so per country.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krho ()

Egidij88 ::

Aha, se da izklopit, hvala. Kaj Xiaomi polnilci imajo vsi usb-a na usb-c kabel? Iscem kaksen polnilec, ki bi imel usb c vtičnico in potem usb c na usb c kabel. Edini ki sem ga našel, je 65w od xiaomi.

tinx ::

In kje naj bi imel te reklame? Si lastim X3 pa reklam nisem zasledil.

Vm1999 ::

MIUI ima reklame v sistemskih aplikacijah, kot so gallery, music, file manager, downloads, ipd.
Na žalost je treba v vsaki od teh aplikacij posamezno v nastavitvah (ikona zobnika oz. tri pikice) izklopiti "recommendations". Vzame nekaj minut.

Opažam pa tudi, da že nekaj časa ob namestitvi novih aplikacij iz Google Play Store, MIUI-jev Security zažene "virus scan" in je nadležno... ampak se da tudi to izklopit. Bodisi v sami Security aplikaciji, bodisi takrat, ko se izvede ta nadležni scan.



Se opravičujem za mešano rabo angleških in slovenskih besed, ampak imam že dalj časa vse operacijske sisteme v angleščini, tako da niti ne vem kakšni so točni slovenski prevodi (sploh pri MIUI so dokaj slabi).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vm1999 ()

Luka99 ::

ma kdo zdej ksno delujoco kodo

jocoj ::

Aliexpress Xiaomi official store - Poco X3 128 GB za 196 EUR iz španskega skladišča - koda - HOTUKDALS20

Koda zaenkrat še dela, sem preveril ta trenutek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jocoj ()

gregc1 ::

jocoj je izjavil:

Aliexpress Xiaomi official store - Poco X3 128 GB za 196 EUR iz španskega skladišča - koda - HOTUKDALS20

Koda zaenkrat še dela, sem preveril ta trenutek.

lahko daš link ker jaz ne najdem

gregc1 ::

gregc1 je izjavil:

jocoj je izjavil:

Aliexpress Xiaomi official store - Poco X3 128 GB za 196 EUR iz španskega skladišča - koda - HOTUKDALS20

Koda zaenkrat še dela, sem preveril ta trenutek.

lahko daš link ker jaz ne najdem

global version je uredu?

broken/link ::

Global je najboljši.

gregc1 ::

jocoj je izjavil:

Aliexpress Xiaomi official store - Poco X3 128 GB za 196 EUR iz španskega skladišča - koda - HOTUKDALS20

Koda zaenkrat še dela, sem preveril ta trenutek.

sm najdu. koda deluje. samo ni iz španije je iz kitajske. 40 do 50 dni je dostava.

jocoj ::

Prepozen si bil. V času pisanja je bil na voljo tudi iz Španije.

The Wiber ::

jocoj je izjavil:

The Wiber je izjavil:

Fantje, dajte kakšen evro več pa boste mirno spali.
https://geizhals.eu/?fs=poco+x3&hlo......

Zakaj že? Tisto gor je povezava do uradne Xiaomi trgovine.

Standardna dvoletna evropska garancija na eletronske naprave maybe? Ki je povrhu še neodvisna od države, le članica EU mora biti...

stara mama ::

gregc1 je izjavil:

jocoj je izjavil:

Aliexpress Xiaomi official store - Poco X3 128 GB za 196 EUR iz španskega skladišča - koda - HOTUKDALS20

Koda zaenkrat še dela, sem preveril ta trenutek.

sm najdu. koda deluje. samo ni iz španije je iz kitajske. 40 do 50 dni je dostava.

https://www.aliexpress.com/item/1005001...
Tule je Poco X3 za 204€ iz španije (6/128)

;-) ::

Meni se po par tednih uporabe poco x3 izkazal za stalno večji polom.

Ob igranju COD Mobile se segreva, če ga med igranjem polnim se delajo artefakti, sicer za kako sekundo na spil strese igro in vrze popaceno sliko ter pici dalje. Gretje me ne moti, čele nebi padli fpsji na 15-20 in posledicno strelja zelo počasi.

Kamera je slabša kot pri redmi note 8 pro.

note 8 pro igre delujejo bolj gladko, manj se greje in slike so boljše.

V 64MP načinu fotografiranja moraš imeti telefon čisto statičen še kako sekundo po tem ko sprožiš drugače je slika popačena-prepotegnjena.

Oglasov ne opazim. Je pa kar nekaj takih stvari na katerih je pogorel na celi črti in ga vec nebi kupil.

facepalm ::

;-) je izjavil:

Meni se po par tednih uporabe poco x3 izkazal za stalno večji polom.

Ob igranju COD Mobile se segreva, če ga med igranjem polnim se delajo artefakti, sicer za kako sekundo na spil strese igro in vrze popaceno sliko ter pici dalje. Gretje me ne moti, čele nebi padli fpsji na 15-20 in posledicno strelja zelo počasi.

Kamera je slabša kot pri redmi note 8 pro.

note 8 pro igre delujejo bolj gladko, manj se greje in slike so boljše.

V 64MP načinu fotografiranja moraš imeti telefon čisto statičen še kako sekundo po tem ko sprožiš drugače je slika popačena-prepotegnjena.

Oglasov ne opazim. Je pa kar nekaj takih stvari na katerih je pogorel na celi črti in ga vec nebi kupil.


Zato je smiselno odsteti 20€ vec za telefon in ga kupiti na amazonu. Ga vrnes in je.

Zakaj bi slikal 64mpx slike s 16mpx senzorjem? Je pricakovano, da bodo slike slabse.

;-) ::

Zato ker je širša, več zajame in to rabim. Ni problem kakovost slik ampak da jih raspotegne, prilozim sliko.

zdajle sem probal in noče razpotegnit. V64mp načinu je objekt manjši, okolice pa je več, tudi 2x lahko zazoomas kar iz slik iz auto nacina nemores oz so bolj popacene

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

gregc1 ::

mogoče še kdo popluva pocota x3?

sem ga glih včeraj naročil za 192€ iz kitajske. moram počakat veliko dni da bo pri meni :)

jocoj je izjavil:

Prepozen si bil. V času pisanja je bil na voljo tudi iz Španije.

hvala za kodo. sem ga naročil iz kitajske in pride. mogoče letos :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregc1 ()

msms ::

Dodaj še lep zanesek za carino in DDV.

jocoj ::

Ja, to si ga posral. Storniraj, če še ni odposlano in naroči iz španskega skladišča, kjer je spet na voljo

Poco X3 128GB špansko skladišče - 197 EUR. Trgovina Aliexpress Xiaomi Official Store - koda: MYDEALZ20

gregc1 ::

a res kaj? carina? fak? a ni to že zrihtan. ne je že odposlano. shit. carino sem pozabil. bo ziher carina? ker zadnjič sem naročil tudi iz kitajske pa ni bilo carine.

jocoj ::

Carine ne bo. Bo pa 22% DDV plus manipulativni stroški. Odvisno na kateri strani točno si naročil in za kakšno vrsto poštnine gre.

gregc1 ::

aliexpres. kok me bo to prišlo dodatno. približno?

jocoj ::

Aliexpress ni trgovina. To je platforma kot naprimer ebay. Gor imaš tisoče različnih prodajalcev. Iz točno katere trgovine si naročil in katera poštnina je bila izbrana?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jocoj ()

gregc1 ::

jocoj je izjavil:

Aliexpress ni trgovina. To je platforma kot naprimer ebay. Gor imaš tisoče različnih prodajalcev. Iz točno katere trgovine si naročil in katera poštnina je bila izbrana?

AliExpress Standard Shipping
Ships From China Bundle Official standard
(Xiaomi Official Store)

tole.

Morientes ::

Žal bi morala biti EU priority line poštnina, standardna boš znal plačati, seveda če bodo eno izmed teh ogromnih vreč v PLC izbrali in not tvoj paket. :D Pričakuj SMS ali pa ne, kok sreče boš mel.

Netrunner ::

Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

radmannsdorf ::

jocoj je izjavil:

Ja, to si ga posral. Storniraj, če še ni odposlano in naroči iz španskega skladišča, kjer je spet na voljo

Poco X3 128GB špansko skladišče - 197 EUR. Trgovina Aliexpress Xiaomi Official Store - koda: MYDEALZ20

Naročen. Brez kode sem vzel 64Gb verzijo za 186€ s poštnino.

Morientes ::

000 iz GB lahko dobiš RN9 za - 161EUR 4/128 verzija EU priority line vključen v ceno.

S paypalom še 5$ dol, pa če imaš še kak kuponček za par evrov še dol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Morientes ()

tinx ::

Ja to si ga posral. Treba mal gledat katero poštnino izbereš in ali je iz EU skladišča... Jaz ponavadi kar iz Banggood ali kaj podobnega kupim. Do zdaj je še vse prišlo brez dodatnih stroškov. Seveda moraš tudi v teh trgovinah paziti, da izbereš EU priority line. Sem dal pa malo več za X3 kot ti. Skoraj 220 eur za 128GB. Glede na to, da si ga ti naročil za 192 eur, niti ne boš tako strašno več dal na koncu kot sem dal jaz :D Sem pa drugače zadovoljen s telefonom. Baterija je super. Priložen polnilec je tak, da lahko koga ubiješ, če mu ga v glavo zabrišeš :) Res je kot en cegu. Telefon pa zelo hitro napolni. Slike za moj okus dela super. Seveda ob predpostavki, da je to telefon ranga 200 eur. Prav tako nisem opazil problemov kot jih ima uporabnik zgoraj. Sem testiral več različnih načinov... 64 mpx sproži v trenutku. Igric res, da ne igram tako, da ne morem kaj veliko povedati o tem. Kakšne karte odigram, ker pa ni problemov. Reklam nisem zasledil dokler jih nisem šel iskat. Sploh niso moteče. Pri nameščeni aplikaciji MUSIC, sem recimo našel reklamo tam nekje pri 20. komadu. Reklama je samo kot nek napis (ni pop up...), ki je aktiven, če ga klikneš te preusmeri na download aplikacije katera se reklamira. V mojem primeru je bila to aplikacija Joom. Skratka sem zadovoljen in je vse nekje kot sem pričkoval od X3. Res pa je, da nisem nek heavy user. Če si kdo želi več od tega, bo pa moral seči malo bolj globoko v žep.

Netrunner ::

@Morientes => hvala za info. V kakšni trgovini si to gledal?

Telefon kupujem za mojo boljšo polovico in me zanima če xiaomi ponuja kakšen manjši telefon? Vse primerjam z mojim p20 pro kateri naj bi bil velik vendar po današnjih standardih spada očitno med male :)
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Apofis ::

gregc1 je izjavil:

aliexpres. kok me bo to prišlo dodatno. približno?

če bo smola 50€+

Meiniken ::

Mislim, za 190 eur boš nekje sprejel kompromis. Pa valda se ne pričakuje top-grade telefona za tak denar. Zato se vnaprej pogleda reviewe.

Za moje potrebe je telefon super. Ne špilam iger na telefonu, ker tako samo žre baterijo in jo posledično hitreje uniči.

@;-) Čudi me, da nisi omenil vibracij zvočnika glede na to, da ga dost držiš. Namreč, ko držiš telefon se ob višanju glasnosti telefona čuti vibracije zvočnika na zadnji strani.

Amapak še vedno... 190 eur.
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Morientes ::

000 gearbest - Xiaomi Redmi Note 9 4G Smartphone MTK Helio G85 Octa Core 2.0GHz 6.53 inch 48MP + 8MP + 2MP + 2MP 5020mAh Battery NFC EU Version - White 4GB+128GB https://gearbest.app.link/Htwwo5Wgnbb

Barve lahko izberaš. Mal poglej po netu še za kak kuponček.

Manjši telefoni so problem. Vsi so ogromni.

Netrunner ::

Kakšna je razlika med "4gb + 128gb" in "4gb + 128gb NFC" ?? sam NFC senzor prinese 50€ razlike? .. čeprav kar gledam specifikacije naj bi vsi modeli imeli NFC ?

pa še to sem zaseldil :) bela barva ima obe verziji po isti ceni druge barve pa so 220€ če je nfc poleg? napaka?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Ganon ::

Globalna različica Note 9 Pro, je dobila MIUI 12 nadgradnjo.

Netrunner ::

Od kod pošilja gearbest? Je to iz EU ali so še kakšni stroški carine ipd ?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Netrunner ::

Priority line je brez dodatnih stroškov čeprav je iz HK skladišča ali se motim? Nočem še kakšnih dodatnih stroškov carine ipd?

Gledam konkretno ta telefon https://www.gearbest.com/cell-phones/pp... pa kar me moti je še to, da nikjer ne vidim ali je to "global" ali ne. Nočem dobiti kitajskih navodil pa še slovenskega bandwitha da ne bo podpiral :)
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Apofis ::

Ganon je izjavil:

Globalna različica Note 9 Pro, je dobila MIUI 12 nadgradnjo.

upgrade zgleda kr fajn, sam ma ene nadležne animacije pri zapiranju programov ipd. k mi jih ne rata izklopit? kaka ideja? thx
««
317 / 374
»»