» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
316 / 374
»»

Kradimir ::

PRODAM NOV ZAPAKIRAN xiaomi mi 10 8/128 gb sive barve.
2 leti garancije :)

Djole ::

Cena? :)

Kradimir ::

Okol 500 :)

Motion ::

Pozdravljeni
Zanima me kako bi se dalo naredit back up home screena in vsega kar je pripeto na njem, skupi z sistemskimi nastavitvami (če se da). Na home screenu mam pripetih en kup spletnih strani ki so lepo posortirane po mapah. Telefon je Xiaomi mi 8 lite z MIUI 12 updejtom.
Pa rad bi se izognu kitajskim serverjem (brez xiaomi računa)

errhec ::

Naložiš Nova launcher, in si narediš backup.
Tako postaneš neodvisen od proizvajalca telefona.
Si boš pa moral še enkrat vse urediti.
dd

veteran ::

Tudi CPL launcher ima backup... ampak dvomim da ti bo uvozil vse bliznjice iz miui. Se pa potem to da lepo prenašat na drug telefon.

Če se ti pa ne da s tem ukvarjat, je miui oblak še najbolj ziher varianta. :)

https://forum.xda-developers.com/androi...

https://android-apk.org/ru.whatau.cpl/

j4nm4n ::

Eno vprašanje. Iz partisa sem downloadal par filmov/dokumentarcev. Sem jih prenesel preko kabla na telefon. Ker gre recimo za Netflix in Amazon produkcijo mi ne predvaja zvoka in tudi napiše da zaradi copyrighta. Na računalniku se da brez problema gledat. Je fora v kodekih ali pravicah? Se da to kako drugače zrihtat?

Edit: Na VLC dela, drugje ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: j4nm4n ()

buttcrack ::

kater telefon?

j4nm4n ::

Na Poco F2. Mi je zanimivo da takoj napiše da ni možno predvajati zvoka zaradi pravic. Na stock predvajalniku in na GOM playerju. VLC je zgleda top in dela vse.

buttcrack ::

mx player probi

klinker ::

Kaj pa VLCju manjka?

edi123 ::

Pozna kdo katero drugo cenejšo opcijo kot 493EUR pod pogojem da je telefon v eu?

https://m.banggood.com/Xiaomi-Mi10-Mi-1...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi123 ()

Meiniken ::

Tole?
https://geizhals.eu/xiaomi-mi-note-10-a...

Oh, my bad. Ta je note.
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Meiniken ()

facepalm ::

Sicer 503€ + verjetno 15€ postnine, ampak je 8/256gb:
https://www.amazon.it/Xiaomi-Singola-Ti...

tv6865 ::

Pozdravljeni.
Sporočam podatke o polnenju Xiaomi Readmi Note 9 Pro iz aplikacije Ampere.

original polnilec Xiaomi + original kabel Xiaomi = 400mA
original polnilec Xiaomi + kabel od Powerbanka (CN) = 900mA
Powerbank (max out 2.1A) + original kabel Xiaomi = 2100mA
Powerbank (max out 2.1A) + kabel od Powerbanka (CN) = 1800mA
original polnilec One+3 + original kabel One+3 = 1500mA

Pri polnenju z Powerbankom ali polnilcem One+3 mi nikoli ni izklopilo polnenja. Na original polnilcu pa se še displej ne zatemni pa že bipka kot da se je pričel ponovno polnit.
Očitno bo potrebno malo poklicat na servis.

Netrunner ::

Kje lahko dobim Xiaomi poco X3 za kao 200€ ?? Ali priporočate kaj drugega v ranku 200€ od xiaomi
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

jocoj ::

Na Aliexpress poglej. Imaš nekaj trgovcev. Izberi takšnega, ki pošilja iz EU (ponavadi Španija-ES). Sicer pa, če se ti ne mudi počakaj, na 11.11 in potem na črni petek in cyber ponedeljek, ko bodo še dodatne akcije.

Meiniken ::

Kolikor vem je poco x3 v začetku mel neke early bird popuste. Jst sm mojega dobil na banggood za 190+ eur z eno kodo (- 4 eur).
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

modelno1 ::

Kam so v MIUI 12 skrili nastavitev za število ikon obvestil v vrstici za obvestila? Na F2 Pro smešno zgleda, ker so samo 3 ...
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

Vm1999 ::

Kolikor sem zasledil o tem, je zgleda to "miui feature" in se ne da spremenit... :/
Kot da je samo skopirano iz F1, ki ima notch.

Večinoma sem sicer zadovoljen z F2, ima pa veliko bug-ov.

Aramis ::

Kateri je najcenejsi xiaomivki ima brezzicno polnjenje?

Hvala

Luka99 ::

poco x3

Meiniken ::

Poco x3 nima brezžičnega polnenja.
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

bosslipxx ::

Aramis je izjavil:

Kateri je najcenejsi xiaomivki ima brezzicno polnjenje?

Hvala


Mi 10

kimovil
slo-fishing.si

Zgodovina sprememb…

Djole ::

zdravo, morda lahko kdo iz prve roke pove primerjavo med redmi note 8pro in redmi note 9pro, predvsem kamera. Znanec kupuje in mora biti obvezno iz slo. Je vredno plačati cca 40€ več za 9pro?

The Wiber ::

Razlika med 8 pro in 9 pro je ravno v kameri, ki je boljša na 9-ki. Vse ostalo je pa bolj ali manj isto/primerljivo.

Dimnik ::

The Wiber je izjavil:

Razlika med 8 pro in 9 pro je ravno v kameri, ki je boljša na 9-ki. Vse ostalo je pa bolj ali manj isto/primerljivo.


Razlika v velikosti ekrana, velikosti baterije, hitrejše polnjenje, razlika v procesorjih, možnost gcam na 9tki

Apofis ::

Dimnik je izjavil:

The Wiber je izjavil:

Razlika med 8 pro in 9 pro je ravno v kameri, ki je boljša na 9-ki. Vse ostalo je pa bolj ali manj isto/primerljivo.


Razlika v velikosti ekrana, velikosti baterije, hitrejše polnjenje, razlika v procesorjih, možnost gcam na 9tki

a je res potreba po gcamu? K že v osnovi dela 9ka fantastične fotke...

Djole ::

Kaksna je pa kaj razlika v kameri med note 9pro in poco x3?

tinx ::

Djole je izjavil:

Kaksna je pa kaj razlika v kameri med note 9pro in poco x3?


Verjetno sta tu nekje. Ne morem primerjati slik ker imam samo x3. Za sam x3 lahko rečem, da dela dobre slike.

Djole ::

Hvala za odgovore :)

krho ::

Težka odločitev...
Poco X3 NFC, Mi 10 lite, Node 10 lite (tle me moti curved screen, ker je potem najbrž problem imet hard case.. ne da bi moral odpirat sprednjo stran.. kar naredi case neuporaben.)
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

jocoj ::

Zakaj težka? Odločiš se ali hočeš lažji in manjši telefon z Amoled zaslonom (Mi 10 lite) ali večji in težji z boljšo baterijo in IPS zaslonom (Poco X3). Poco X3 je tudi dobrih 50 EUR cenejši. Vse ostalo je primerljivo tam tam.

robertko ::

Ve kdo za kakšen dober deal RN9Pro, RN9 ali Poco X3. Pa po možnosti dobavljiv v kakšnih 10-tih dneh.
Hvala za predloge.

The Wiber ::

robertko je izjavil:

Ve kdo za kakšen dober deal RN9Pro, RN9 ali Poco X3. Pa po možnosti dobavljiv v kakšnih 10-tih dneh.
Hvala za predloge.

Za tako kratko časovno obdobje priporočam, da pogledaš malce po evropi, recimo na geizhals.eu in kakšnem nemškem, španskem ali pa italijanskem amazonu.

dexterboy ::

Ne gre se samo za telefone, sem pogledal na splošno; zakaj takšni dolgi dobavni roki iz GearBesta? Mi je že bilo, da stisnem naročilo za Xiaomi za sina, pa vidim, da je pošiljanje šele čez 2 tedna... Ako sploh pošljejo. No, tudi drugi artikli niso nič boljši. Eni grejo na pot šele decembra...
Sem pa dobil MIUI 12 na Mi Max 3. Vse zaobljeno, kičasto... zakaj delajo z nami kot da imamo IQ 57?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

j4nm4n ::

Honorbuy - dobiš v dveh dneh, pa še ceneje imaš nilkin ovitek, ni pa garancije.

Poco X3 za 234€ s poštnino s kodo HOMETECH5 za verzijo 6/64 (siv, moder)
Poco X3 za 251€ za vezijo 6/128 (siv, moder)

Redmi Note 9 Pro za 203,27€ s kodo NOTE9PRO za 6/64 (siva, zelena) in 226,07€ za 6/128 (Bela, siva, zelena)

Hometech 5 še za Redmi 9 in 9S. Od redmijev bi vzel 9 pro če že. Drugač pa POCO X3

Badwolff ::

j4nm4n je izjavil:

Honorbuy - dobiš v dveh dneh, pa še ceneje imaš nilkin ovitek, ni pa garancije.

Poco X3 za 234€ s poštnino s kodo HOMETECH5 za verzijo 6/64 (siv, moder)
Poco X3 za 251€ za vezijo 6/128 (siv, moder)

Redmi Note 9 Pro za 203,27€ s kodo NOTE9PRO za 6/64 (siva, zelena) in 226,07€ za 6/128 (Bela, siva, zelena)

Hometech 5 še za Redmi 9 in 9S. Od redmijev bi vzel 9 pro če že. Drugač pa POCO X3


Kako ni garancije?

j4nm4n ::

Ni garancije v smislu, če kupiš v bigbangu, telekomu itd. Če ti pade telefon na tla, tako ali tako ni nikjer.

Honorbuy je navkljub SLO skladišču še vedno kitajska trgovina, posledično imajo tam tudi servis. Nudijo 1-letno garancijo. Se pa načeloma da zmeniti, da oni odpošljejo na servis na Kitajsko in nazaj, pri čemer se plača povratna dostava.

Morientes ::

Jaz sem na GB kupil za fotra RN9s, ki je kao bil iz začetka mišljen kot RN9pro za Malezijski trg, edino v kameri je sprememba se mi zdi iz 64 na 48.

163€ 6/128 EU verzija, koristil sem še njihov kupon 25€ nad 100€, ki ga lahko dobiš 01:00 in 13:00 uri. Zdej je celo večji popust. Se splača.

flameir ::

Se je že komu zgodil, da se mu MI Band 5 (čisto nov) nikakor ni hotel povezati na telefon? Sprobano na Androidu in iOSu, na vsaj 5 telefonih. Melje in melje, potem pa na koncu napiše, da povezava ni uspela...

msms ::

Meni 4ko več ne poveže, imam jo dobro leto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: msms ()

olnt ::

Ali ima Redmi Note 9 enak polnilni kabel kot starejši? Kabli, ki se vtaknejo v telefone drugih proizvajalcev (Samsung, HTC) namreč ne gredo v Note 9?

Djole ::

Kako je z garancijo xiaomi izdelkov iz amazona, npr poco x3...motorolo iz saturna.de sem normalno uveljavljal garancijo v slo z nemskim racunom. Je s xiaomi kaj drugace?

radmannsdorf ::

Kaj je trenutno best buy price/performance? Mika me da bi zamenjal RN4x za Poco x3. Ponavadi kupujem na Honorbuy, ampak lahko tudi s kje drugje če je EU.

msms ::

The Wiber ::

Fantje, dajte kakšen evro več pa boste mirno spali.
https://geizhals.eu/?fs=poco+x3&hloc=at...

tinx ::

olnt je izjavil:

Ali ima Redmi Note 9 enak polnilni kabel kot starejši? Kabli, ki se vtaknejo v telefone drugih proizvajalcev (Samsung, HTC) namreč ne gredo v Note 9?


Ne nima enak kebel. Če bi dobro pogledal bi videl razliko. Novejši standard je USB C. Stari telefoni imajo micro USB. Doma imam Note 8 in ima že USB C.

jocoj ::

The Wiber je izjavil:

Fantje, dajte kakšen evro več pa boste mirno spali.
https://geizhals.eu/?fs=poco+x3&hloc=at...

Zakaj že? Tisto gor je povezava do uradne Xiaomi trgovine.

RoccoC ::

Kupite na Amazonu. Sam sem kupil tam Mi9T (Amazon Italija) in je crknil ekran (najprej packe nato samo še črn) po več kot enem letu. Pisal na support, poslal nazaj. Vrnili so mi celotno kupnino praktično isti dan ko so prejeli telefon skupaj s stroški transporta k meni in nazaj...
««
316 / 374
»»