» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
283 / 374
»»

genesiss ::

9T Pro? Sam mislim da še ni pod 300, je kakih 15€ več.

;-) ::

pedalo je izjavil:

Ce koga zanima Redmi Note Pro 8, je v Avstriji (Electronic4you) super cena 179 eur za 64 mb verzijo.


Zelenih ze ni vec med akcijo. Tebi so ze poslali?
Men se kar niso dali naprej. Upam da nebom rabo cakat ko žuti na toti fon.

pedalo ::

Nisem narocil, sem samo delil ugodno ceno. Verjetno je posla zaloga. Ce ti je narocilo slo skozi, bos verjetno dobil.

;-) ::

Bogo stran majo, prevodi so za en drek, nepregledno, refresham v eno pa nic pomoje jutri telefona nebo. Probal bom zjutraj poklicat da ga grem iskat kje pac je ce se nebojo poslali, ker do pon. Cakat za totih 70km je beda.

Matej_K ::

NA amazon.de Redmi Note 8 pro za 199

Znesek poštnine nevem.
... .. .

louser ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

;-) ::

Matej_K je izjavil:

NA amazon.de Redmi Note 8 pro za 199

Znesek poštnine nevem.

Vseeno drazje kot na e4you.

Ce se mogoce jutri prehitro zbudim skocim v grac po crnega note 8pro ki so se na voljo, pa bo en zelen na voljo za 10€ manj kot v trgovini ko pride posta, neodpakiran.

Bom videl kak bo, ce pa kdo rabi note 7 4/64 lepo ohranjen z garancijo. 90% dela mikrofon 10% casa ne zdaj ze mesec dni dela v eno...ga odstopim ugodno, pa oba proja zadrzim. Sploh nevem kolk je tak fon vredn zdaj ko so cene vsega tak padle.

Kebo ::

Redmi Note 8t pride 159 z našim 22% in poštnino.

mailer ::

Je še kakšen drug Xiaomi do 6" z amoled zaslonom razem Mi 9 SE?
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

j4nm4n ::

Na electronic4you sem plačal in naročil v nedeljo, v ponedeljek so poslali, v torek ali sredo je bilo že pri meni. 10 kg paket. Ne vem Al je bilo iz Celovca ali Graza...

-valvoline- ::

mailer je izjavil:

Je še kakšen drug Xiaomi do 6" z amoled zaslonom razem Mi 9 SE?

mi a3. je pa z hd+ resolucijo ampak se vseeno tolk ne opazi. skoda da je na android one os, miui ima vec nastavitve ter moznosti.

mi 9 lite ali mi 9t? Katerga med obeh, 9t je cca 30-40e drazji, ma novejsega sd 730 ter popup selfi. redmi 8 bo workhorse, nekaj boljsega bi vzel za prosti cas in fotkanje :)

Zgodovina sprememb…

finkec ::

9T ima definitivno boljšo kamero.

-valvoline- ::

c1 shop ima k20 128gb deal za 210e. A se da na k20 odklepat lte frekvence, tko kot pri nekaterih prejsnih ind ter china modelih?
https://m.aliexpress.com/item/400019040...

Zgodovina sprememb…

radmannsdorf ::

Potrebujem Quickccharge 3.0 polnilec za polnjenje dveh komadov MI A3. Sam imam trenutno enega Anker, ampak potrebujem še enega, takega ki ima dva QC 3.0 izhoda.
Katere QC 3.0. polnilce imate vi?

;-) ::



Tegale imam ze zelo dolgo, zelo zadovoljen.

radmannsdorf ::

Katera firma pa je to? Prov od Qaulcomm? Kje kupil? Sem videl da so RAWpower ful cenejši od Anker. Me mika v to smer zdaj.

;-) ::

j4nm4n je izjavil:

Na electronic4you sem plačal in naročil v nedeljo, v ponedeljek so poslali, v torek ali sredo je bilo že pri meni. 10 kg paket. Ne vem Al je bilo iz Celovca ali Graza...

Men so poslali z gradca, v petek je bil se nekje med gradcom in sentiljom, zdaj pa je na dunaju.

radmannsdorf je izjavil:

Katera firma pa je to? Prov od Qaulcomm? Kje kupil? Sem videl da so RAWpower ful cenejši od Anker. Me mika v to smer zdaj.

Qualcomm pise na eni strani na drugi powstro, narocil sem enkrat preko alija ko sem slucajno videl dva komada in od takrat uporabljamo le se ta dva polnilca

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

-valvoline- ::

Evo pocen qc 3.0 iz gb
https://www.gearbest.com/chargers-cable...

A je kdo kupu oz uporablja mogoce brivnike xiaomi youpin? kak se obnesejo? V akciji so po 16-17e, a je to res xiaomi, ali je kasen nateg?

radmannsdorf ::

-valvoline-, hvala! Naročil. 4,14€ z dostavo. Načakal se bom, ampak ebiga! :)

louser ::

Tale nima dveh QC3 izhodov.

KTr1sk ::

radmannsdorf je izjavil:

Katera firma pa je to? Prov od Qaulcomm? Kje kupil? Sem videl da so RAWpower ful cenejši od Anker. Me mika v to smer zdaj.

dva takšna sem kupil za dobra 2€ dela hitro polnjenje, samo tudi od kabla je odvisno da dela polnilec kot je treba.
Me pa zanima če je varno dva ali celo tri telefona hkrati polniti na takšnem polnilcu ?
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

louser ::

Na takem za 2 evra? Če nimajo na vseh izhodih velikih moči, potem ja. Verjetno ti itak poceni šišmiš, ko dela na vseh podrtih, dela le na polovici moči.

Ugreen, Baseus so ti primarna izbira. Ugreen dela tud vse polnilce za Samsunga.
Anker, RAVpower. Ogromno je tega. Sam tistih za 2 evra ne kupovati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

KTr1sk ::

KTr1sk je izjavil:

radmannsdorf je izjavil:

Katera firma pa je to? Prov od Qaulcomm? Kje kupil? Sem videl da so RAWpower ful cenejši od Anker. Me mika v to smer zdaj.

dva takšna sem kupil za dobra 2€ dela hitro polnjenje, samo tudi od kabla je odvisno da dela polnilec kot je treba.
Me pa zanima če je varno dva ali celo tri telefona hkrati polniti na takšnem polnilcu ?

TUkaj je povazava
https://www.aliexpress.com/item/3295583...
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

settler ::

Malo dajte pazit pri teh polnilcih za 2EUR. Kitajci ne upoštevajo vseh pravil pri razdaljah med visoko in nizko napetostjo. Da ne koga fajn elektrika pošlatala...

Link do testiranih polnilcev:
https://lygte-info.dk/info/ChargerIndex...

KTr1sk ::

@settler : hvala za teste
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KTr1sk ()

NiggerBob ::

;-) je izjavil:



Tegale imam ze zelo dolgo, zelo zadovoljen.

Temu se "quick charge" rdeči izhod sesuje pri 5V/2A porabe. Ostala dva "navadna" izhoda se sesujeta pri 5V/1A. Glasno piska z visoko frekvenco, veliko šuma na izhodu, tiskanina ima slabo ločen del visoko in nizko napetost, nenormalno se greje.
Ga je pa možno odpreti, povečati razmake, poščipat odvečne žice elementov, zamenjat kondenzatorje in dodat manjkajoče elemente, kjer so Kitajci šparali na materialu.

Jaz bi priporočal raje KUULAA, quick charge izhod je sposoben dati 5V/3A brez problema in brez pretiranega gretja, navadni izhod pa dobra 2A. Ima še indikator napetosti in polnilnega toka, čeprav ni ravno laboratorijsko točen :)
https://www.aliexpress.com/item/3304099...
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

Zgodovina sprememb…

;-) ::

Tega uporabljam vec kot dve leti.

Greje se ne telefone, jbl charge in ostale zadeve vedno filam na rdecem izhodu. Piskanja tudi ne cujem. Vape ponavadi filam na navadnem izhodu. In ne samo to, se kabel imam razdeljen na tri priklope ce smo na vikendu ali moju in filamo vec stvari na izhod.

Mimogrede iscem kak powebank do 20$ kak predlog?

Vsaj da bi dvakrat nafilal note 8pro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

krop ::

mailer je izjavil:

Je še kakšen drug Xiaomi do 6" z amoled zaslonom razem Mi 9 SE?


Mi A3

klinker ::

NiggerBob je izjavil:


Jaz bi priporočal raje KUULAA, quick charge izhod je sposoben dati 5V/3A brez problema in brez pretiranega gretja, navadni izhod pa dobra 2A.


Sam sem narocu od KUULAA za avto in doma....

https://s.click.aliexpress.com/e/LQmN7s...
https://s.click.aliexpress.com/e/cudJU1...

...ves kaj ce sta zanesljiva?
Feedback ima dober, nisem pa nikjer najdu ce imata kake faile.

settler ::

Za v avto se nimaš kaj bati, je samo pretvornik iz 12V na 5V.
Za tistega 230V pa ne boš vedel, dokler ga ne bo nekdo razstavil :)

KTr1sk ::

kaj menite je ta tudi kvaliteten?
https://www.aliexpress.com/item/3301879...
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

RockyS ::

Kje najceneje dobiti mi band 4 ? Do mojega nabiralnika.

Sheteentz ::

KTr1sk je izjavil:

kaj menite je ta tudi kvaliteten?
https://www.aliexpress.com/item/3301879...

ne vemo. za hec kupi, razdri in pošlji slike. če bo notri več kot trije upori, bo že čudež. tist pokazatelj voltaže je pa tudi en hec :D

robertko ::

RockyS je izjavil:

Kje najceneje dobiti mi band 4 ? Do mojega nabiralnika.


Pri nas od 35€ naprej (Mi shop).
Iz Gearbesta pa za nekaj manj kot 25€ z že vključeno EU priority line poštnino, če se ti da čakati seveda.

NiggerBob ::

KTr1sk je izjavil:

kaj menite je ta tudi kvaliteten?
https://www.aliexpress.com/item/3301879...


Super zadeva, edino nima možnosti Quick charge. Voltmeter je dovolj točen za osnovno indikacijo, ampermeter je presenetljivo točen glede na ceno. Cca 5V/3.25A je največ, kar zmore.
Prve verzije so imele indikator napetosti/polnilnega toka vzporedno z USB režami, tale na linku ima pravokotno na USB reže, to je novejša verzija.
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

;-) ::



Zgleda da se hitro nebo fona. Ve kdo kdo je je ta kooperant avstrijske poste ?

;-) ::

Tega kuula chargerja ne najdem nikjer z eu vticnico.

Je kak drug ok z tremi porti, da jih narocim par in imam spet mir.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: dj cotto ()

Sheteentz ::

NiggerBob je izjavil:

KTr1sk je izjavil:

kaj menite je ta tudi kvaliteten?
https://www.aliexpress.com/item/3301879...


Super zadeva, edino nima možnosti Quick charge. Voltmeter je dovolj točen za osnovno indikacijo, ampermeter je presenetljivo točen glede na ceno. Cca 5V/3.25A je največ, kar zmore.
Prve verzije so imele indikator napetosti/polnilnega toka vzporedno z USB režami, tale na linku ima pravokotno na USB reže, to je novejša verzija.

Zakaj bi rabil voltmeter na chargerju? Itak so 5 voltni, saj to že veš. Pa zakaj bi mu sploh verjel, kaj ti pove?

klinker ::

Sheteentz je izjavil:

KTr1sk je izjavil:

kaj menite je ta tudi kvaliteten?
https://www.aliexpress.com/item/3301879...

ne vemo. za hec kupi, razdri in pošlji slike. če bo notri več kot trije upori, bo že čudež. tist pokazatelj voltaže je pa tudi en hec :D


No no, Rock ni nek cheap srot, ce sodim po svojih treh avto nosilcih in kablovju.

settler ::

Pisal sem temu tipu ki testira polnilce in je na mojo pobudo naročil tega on KUULAA.
Ima pa že v planu nekaj polnilcev od BlitzWolf, sem pa zaprosil za model BW-S12, ker sem ga naročil v prednaročilu, upam na pozitiven review :D

;-) ::



Ve kdo kaj je sploh ta eurodis in kdo dostavlja za njih v sloveniji. Strani majo za en drek, pravtako pa zelo pocasi dostavljajo

NiggerBob ::

Sheteentz je izjavil:

Zakaj bi rabil voltmeter na chargerju? Itak so 5 voltni, saj to že veš. Pa zakaj bi mu sploh verjel, kaj ti pove?


Retorično vprašanje, podobno temu, zakaj potrebuješ npr. obratomer v avtu. Načeloma ga res ne potrebuješ. Voltmetra res ne potrebuješ toliko, je pa ampermeter koristen.
Nisi vsi polnilci 5V, Quick charger polni z višjo napetostjo. Prav tako vidiš, če polnilec počepne pod obremenitvijo.
S pomočjo ampermetra spremljaš polnilni tok. Niso vsi kabli enaki, niso vsi telefoni enaki. Samsungi so hudo izbirčni, polnjenje z določenimi kabli gre hudo počasi, recimo 0.65A. Xiaomi Redmi se z enakim kablom polni 1.95A. Tipičen primer je ženin A50, ki ne mara določenih kablov in polni z 0.8A, z drugim kablom pa 1.45A.
Potem imaš Iphone 11, ki ne mara tega KUUALA polnilca in z nobenim kablom (niti z originalnim) na nobenemu izhodu ne gre preko 0.95A polnilnega toka, niti na Quick charge izhodu. Na tem drugem ROCK polnilcu, ki ima 3 navadne izhode, pa z lahkoto polni 2.45A.
Ali pa Teclast T20 tablica, ki sem jo kupil lani ženi za rojstni dan. Včasih zapade v neko čudno stanje in polni manj kot 0.5A. Pomaga edino, da za nekaj sekund prekineš polnjenje in ponovno vklopiš. Potem pa polni z normalnih 1.8A. To se dogaja od prvega dne, z original polnilcem ali neoriginalnim, tu ne dela razlike :) Tu ti ampermeter takoj pokaže, ali boš polnil tablico 2 dni ali pa nekaj ur.
Zakaj bi mu verjel? Ker preverjam še z neodvisnim USB testerjem.
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

Zgodovina sprememb…

bosmla ::

NiggerBob je izjavil:

Včasih zapade v neko čudno stanje in polni manj kot 0.5A. Pomaga edino, da za nekaj sekund prekineš polnjenje in ponovno vklopiš. Potem pa polni z normalnih 1.8A.

To sem tudi jaz opazil na Samsung telefonu in Asus tablici... nisem se pogruntal kaj bi bilo.

misek ::

A je možno na MIUI odstraniti zaslon levo od Home, kjer so prikazane Bližnjice, Napredna orodja, Kratka beležka in Dogodki koledarja?

Killermode ::

misek je izjavil:

A je možno na MIUI odstraniti zaslon levo od Home, kjer so prikazane Bližnjice, Napredna orodja, Kratka beležka in Dogodki koledarja?

je možno.
pinch ekrana na home scren settings(nastavitve)->more(več?)->App vault (nimam prevoda v slo je pa na prvem mestu)->Turn off(izklopi)

misek ::

Killermode najlepša hvala. Je tako enostavno ko veš kaj/kam tapniti :-)

;-) ::

Pa sem dobil note 8 pro. Prvi obcutki so ok, malce je debelejsi na otip kot note 7 na papirju zadev nisem preverjal.

Kamera je kolikor sem probal par slik strknit izjemna proti note 7, za kaj vec pa rabim vec casa.

Malo tezav sem imel s sd kartico ko sem jo prestavil iz telefona v telefon jo je hotel formatirat, zato sem shranil podatke na komp in se se malo poigral. Brez formata je ni hotel sprejeti nikakor, ampak s temi sd karticami imam itak vedno tezave.

Koliko stane ok micro sd kartica z 128 ali 256gb spomina, ki bo delala par let in katere firme-class morem bit pozoren.

-valvoline- ::



Je pa res da je tu primerjano z note 7 pro, k ima boljso kamero (sony imx586) kot navadni note 7 (samsung gk1). Gcam na rn7pro pomete z stock kamero na rn8pro.

Izak ::

Imam MI 9 Lite ki naj bi imel LED notification nad enkranom, ampak mi ga ne uspe aktivirati. Ima kdo kakšen nasvet? Imam nadgrajen MUI...

XLapsus ::

Od kod ti ideja, da ima notification nad ekranom? Ima ga samo zadaj v napisu Xiaomi.
««
283 / 374
»»