» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
275 / 374
»»

dexterboy ::

Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

j4nm4n ::

Če koga zanima, sem v Budimpešti in sem šel pogledat uradno trgovino. Od telefonov so imeli razstavljene Mi9, Mi9T, Mi9SE, Redmi Note 7, Redmi 7, 2 skiroja M365, Pro verzija ni informacij. Imajo sesalca, ure, ščetke (Soocas, Oclean, Xiaomi) pa vse skoraj za Mi Home, razne slušalke, nahrbtnike, lučke, kuhalnike, razvlazevalce itd.

Za pogledat je, Mi Shop ima čist solidne cene v primerjavi z njimi, prek kuponov od Tomsona pa itak ni primerjave

Tak do ene 19.45 se mam čas kaj vzet in lahko kake drobnarije prinesem? Ptuj Maribor se gibljem, tudi Ljubljana.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: j4nm4n ()

musicfreak ::

V soboto mi je zal padel na tla Redmi Mi 9T in je na dveh delih pocen ekran (dela vse). Koliko bi prisla menjava stekla, kaj se najbolj splaca?

aborko ::

Zna biti kr drago, amoled pač. Kaj si imel case gor? Zaščitno steklo?

musicfreak ::

nic

Dimnik ::

Okrog 110e z aliexpresa, komplet display...

Moj je že tudi padel iz žepa, se je na zgornjem vogalu okrušilo samo zaščitno steklo, je pa tudi v original ovitku

planetzemlja ::

planetzemlja je izjavil:

dj cotto je izjavil:

planetzemlja je izjavil:

V bistvu imam eno vprašanje glede Redmi 6:

Je pa res da sem spreminjal ene nastavitve: autorisation/revocation za msa in Security, vendar izgleda da to ne vpliva oziroma me zanima če to vpliva. Na tistih aplikacijah kjer je bilo mogoče sem tudi izkolopil recommendations.


msa vsekakor nima vpliva na to. Jaz jo na rootanih telefonih vedno odstranim.


hvala. jaz nisem rootal...meni se je tudi zdelo tako. izgleda da vpliva če onemogočiš settings/Manage apps/Maps/App permissions. Imel sem vse onemogočeno razen dovoljenje za kamero. Ko sem omogočil vse, je delalo. bom videl kako bo.


mogoče je vplivalo, da sem imel v Google play services izločeno kamero (sicer pa opozori ko jo izklopiš, ampak ne za Google maps). Potem, ko sem jo omogočil, so se Google maps nalagali normalno preko gsm. Vmes sem še poskusil odinštalirati posodobitve Google maps (odinštalirati se apa ne da), pa ni bilo učinka.

PreviousUser ::

radmannsdorf je izjavil:

Že ima kdo MI A3? Me mika da bi ga vzel. Na ebay iz UK s ega dobi že za dobrih 190€(zastonj dostava). Je še kje ceneje iz EU?


Tole je pa dosti ugodno. Pred dvema dnevoma sem kupil v Sloveniji A2 Lite za 179 evrov... Ne vem, kako še drži tako ceno...

Matej_K ::

Kakšen je pa fotič v MI A3 če primerjamo z Redmi Note 7. oz. zdaj kar z novim Redmi Note 8?
... .. .

;-) ::

;-) je izjavil:

No pa ima moj redmi note 7 kupljen 20.marca tezave.

Interni zvocnik je prenehal delat. Je to kaka znana tezava ali je mozno da je kaj nastimano?

Nikakor ne spravim zvoka iz njega...

Dlje casa ze opazam da se diskonekta in konekta na wifi vsake par sekund ampak to me se toliko ni motilo ker hitro vmes priklopi na mobilne.


Vceraj se spravim izpolnit tisti servisni list in javim naj prevzamejo telefon. Danes zjutraj pa mi zvocnik zacne delat, enako wifi vec ne preklaplja. Res nevem kaj je bilo krivo ker sem vmes vrnil na tovarniske nastavitve in sprobal vse kar se sprobat da in ni nic pomagalo. No sedaj sem prevzem telefona odlozil, kaj pa hocejo ugotovit ce telefon sedaj dela kot je treba.

Cudna so pota gospodova

erdnuss ::

Danes mi je na tla padel Xiaomi Mi8 in sedaj ekran ne dela in sveti samo črno, čeprav sprednja šipca ni počena. A to je treba menjat cel LCD zaslon? A ima kdo kake izkušnje s servisom Xiaomijev v Sloveniji?

Hvala!

buttcrack ::

digitizer je šel verjetno

Sneijderman ::

Fantje, rabim pomoč. Mojega LG G4 je načel zob časa in je čas za menjavo. Sem popolnoma nezahteven uporabnik, fino je, da ima dober fotoaparat. Čisto sem padel ven iz te mobilne tehnologije, ampak vidim, da je Huawei dober za price/performance. Sem pri A1, dal bi pa nekje 300€. Kakšen predlog?

kodar ::

Opazil sem, da mi več ne dela merilec srčnega utripa (HR) na Xiaomi Stratos 2 uri.
Kupljena je pred 9 meseci preko banggood trgovine.
- Ali ima kdo podobne izkušnje s to uro (okvara HR senzorja)?
- Kako najlažje uveljaviti garancijo (popravilo/zamenjava/vračilo kupnine)?

P.S.
Naredil sem tudi reset na tovarniške nastavitve
Naložen je zadnji ROM

Hvala za nasvete

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kodar ()

FX6300B ::

Sneijderman je izjavil:

Fantje, rabim pomoč. Mojega LG G4 je načel zob časa in je čas za menjavo. Sem popolnoma nezahteven uporabnik, fino je, da ima dober fotoaparat. Čisto sem padel ven iz te mobilne tehnologije, ampak vidim, da je Huawei dober za price/performance. Sem pri A1, dal bi pa nekje 300€. Kakšen predlog?


poglej mal kakšen mi 9t za dobrih 300 dobiš iz honorbuya v roku 2h dneh imajo namreč skladišče v novi gorici..
May the force be with you!

dexterboy ::

Redmi Note 8 in Redmi Note 8 Pro so že zunaj ali kaj?
GB že ponuja RN8 Pro, ampak po ceni, ki ni za nikamor, je enaka 9T modelu...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

FX6300B ::

hmm to je že zunaj :O če se dobi za isto ceno potem definitivno Redmi note 8, boljši performance kamera večje resolucije, boljša baterija, edino kar je razlika je super amoled, fingerprint v zaslonu, pa bolj "premium" izdelava pri mi 9t
https://www.kimovil.com/en/compare/xiao...

koker gledam GB jih nima EU stock tako da bi rabil pe 22% davka + nekih 15EUR "stroškov carinjenja" prištet tako da moje mnenje go for mi 9t ga mam tudi sam zaenkrat kar zadovoljen :P
May the force be with you!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FX6300B ()

Steinkauz ::

A misli Xaiomi dat kakšen normalno velik telefon, torej do 6"?

Ostajam na Honor 7, ker vse kar dajo novejši model ven gre čez 6" tudi, če je bil prejšni model 5,neki"

buttcrack ::

Pa uppštevaš da so imeli stari foni gumbe pod zaslonom in precej roba, danes pa je ekran do roba?
Cole ekrana nimajo nekega hudega pomena, primerjaj dejansko velikost.

mailer ::

Steinkauz je izjavil:

A misli Xaiomi dat kakšen normalno velik telefon, torej do 6"?

Ostajam na Honor 7, ker vse kar dajo novejši model ven gre čez 6" tudi, če je bil prejšni model 5,neki"

Imaš mi9 se, ki za svojo ceno ponuja veliko.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

jozerus ::

Sem pred 3 tedni dobil Redmi MI9T. vse bilo super. sedaj se pa baterija izprazni v cca 2 urah, sem iskal app ki laufajo v ozadju, jih ni. kaj bi lahko bilo.

-valvoline- ::

RN8 pro je z mtkjevim cpujem. No no.

FX6300B ::

jozerus je izjavil:

Sem pred 3 tedni dobil Redmi MI9T. vse bilo super. sedaj se pa baterija izprazni v cca 2 urah, sem iskal app ki laufajo v ozadju, jih ni. kaj bi lahko bilo.

imam tudi jaz približno isto časa pa vse ok zdrži skoraj 2 dni.. se ti telefon kaj greje drugače? pa ga sigurno napolniš do 100% ker v 2h urah da to izprazniš bi se moral kar orng segreti telefon
May the force be with you!

jozerus ::

Ja se greje in izprazni v cca 2-3 urah. Ne najdem aplikacije, ki bi delovala v ozadju.
lahko je kakšen stik na plošči ali pa pri polnilnem konektorju. Ja napolnim pa ga na 100%

FX6300B ::

jozerus je izjavil:

Ja se greje in izprazni v cca 2-3 urah. Ne najdem aplikacije, ki bi delovala v ozadju.
lahko je kakšen stik na plošči ali pa pri polnilnem konektorju. Ja napolnim pa ga na 100%

hmm zanimivo probaj magari naresti factory reset če ne pomaga pa garancija?
May the force be with you!

Skyfall ::

Pocofone 128GB za 320€ v Sloveniji se še splača nakup?

bajsibajsi ::

Skyfall je izjavil:

Pocofone 128GB za 320€ v Sloveniji se še splača nakup?


Ne najbolj. Glede na to, da s CN za ta denar dobis Mi9. Odvisno koliko ti je pomembno, da je kupljen pri nas (garancija).

FX6300B ::

vzemi mi 9t honorbuy imajo EU skladišče v novi gorici...
May the force be with you!

husky1 ::

Xiaomi mi8 ne pokaže notification pri nekaterih aplikacija, pri drugih pa kukr se "sprdne", naprimer gmail včasih pokaže, včasih pa kot da ni nič. Zato moram vedno preverit v aplikaciji, da sem siguren. Je kakšna rešitev za to?

mikhaair ::

Ja. Menjas znamko telefona.

Qcube ::

husky1 je izjavil:

Xiaomi mi8 ne pokaže notification pri nekaterih aplikacija, pri drugih pa kukr se "sprdne", naprimer gmail včasih pokaže, včasih pa kot da ni nič. Zato moram vedno preverit v aplikaciji, da sem siguren. Je kakšna rešitev za to?


Imaš vključeno varčevanje energije za tisto aplikacijo in jo avtomatično killa čez določen čas. V nastavitvah si popravi.

starfotr ::

husky1 ::

mikhaair je izjavil:

Ja. Menjas znamko telefona.


Prosim, če se lahko vzdržiš takih nezrelih odgovorov. Telefon je super.

Qcube je izjavil:


Imaš vključeno varčevanje energije za tisto aplikacijo in jo avtomatično killa čez določen čas. V nastavitvah si popravi.


Hvala, narejeno.

mikhaair ::

Na podlagi moje izkušnje je to edina opcija. Sej mogoče se da postulat, ampak klinc ga gleda. 9se.

Kebo ::

Stric se je odločil da bo prešaltal iz 2006 nokie na smartphone, kaj se kaj dobi za cca 150€. Našel sem MI A3 na Banggod za 161€. Priporočate kaj drugega? Kakšna je situacija z EU Priority Line poštnino in našo carino?

buttcrack ::

tako kot od samega začetka. dostava v cca 14ih dneh gladko mimo carine.
Za ta denar je OK nakup.

free_rider ::

imam MI A3 kakšnih 14 dni.
128GB model, sicer iz Gearbesta za 200€. prišel normalno, brez carine.

recenzija v Stvari: "Za telefon nočem dat nič"

BCSman ::

A xiaomiji (redmi 6) sploh podpirajo RDS preko FM tunerja? Ker aplikacija Radio prikazuje samo frekvence. Sem se maltral dobit kako aplikacijo za offline fm tuner na googleplayu ampak je misija nemogoce, povsod posiljujejo izkljucno z internetnim radiem.

errhec ::

dd

BCSman ::

Pojma nimam zakaj chrome noce downloadat apk-ja, nobenega razloga ne napise.

bosslipxx ::

Če nisi prijavljen na miui forum ne bo šlo
slo-fishing.si

Skyfall ::

Zgoraj sem spraševal za Pocofone f1. Telefon sem naročil in ne čaka na pošti...Mi9se je zaenkrat še predrag v Slo. Ok nima veze.

Po prebiranju interneta sem ugotovil,da ima Poco še vedno težave z display-jem in sicer "ghost touch" itd. To težavo ima na tisoče ljudi in nebi rad dal 320€ za pokvarjen telefon.

Mi lahko kdo s prve roke pove, če ima težavo ter ali je to software ali hardware problem?
Tisočkrat hvala!

MxxW5 ::

Jaz imam Pocophone F1, ampak ne vem, kaj je ghost touch. Povej, za kakšno napako naj bi šlo, pa ti bom povedal, če jo telefon ima.

Brainstorm ::

Že ima kdo MI 9T pro?
So kaj izboljšali hlajenje, sem zasledil na forumih, da naj bi navaden MI trokiral pri veliki obremenitvi zaradi pregrevanja.

anketar ::

free_rider je izjavil:

imam MI A3 kakšnih 14 dni.
128GB model, sicer iz Gearbesta za 200€. prišel normalno, brez carine.

recenzija v Stvari: "Za telefon nočem dat nič"


đizs fucking krajst, kolk je cutanja scen v prvih 3 minutah, da me je skor minil pogledat do konca

Skyfall ::

MxxW5 je izjavil:

Jaz imam Pocophone F1, ampak ne vem, kaj je ghost touch. Povej, za kakšno napako naj bi šlo, pa ti bom povedal, če jo telefon ima.


Napiši na YouTube Pocophone ghost touch pa boš videl malo morje teh filmčkov

MxxW5 ::

Jaz sem inštaliral tisti program (multitouch tester) in nimam tega. Tudi sicer česa takega nisem opazil. Včasih (redko) se zgodi kvečjemu obratno: ne zazna dotika (tipičen primer je ekran za vpis PIN).

Fif55 ::

Imam Pocophone in nima ghost toucha.

Če pa ima kdo te probleme pa je rešitev enostavna:
"How to fix Fix it?
Steps
1. go to settings>additional settings>button and gesture shortcuts>take a screenshot
2. and set it to none.
3. reboot

that's it!"

Luka99 ::

prodam mi 9 64/6 ugodno 051471936, vem da tukaj ni plac za oglase

blze ::

Zakaj pa prodajaš?
Jaz sem lih pravkar kupil Mi 9
uživejte
blze

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: blze ()
««
275 / 374
»»