» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
178 / 374
»»

solatjek ::

A kdo uporablja MI CLOUD na Xiaomiju? Kaj v bistvu s tem pridobim? Te raznorazne sinhronizacije zelo kurijo baterijo?

Blumper ::

Telemah, paket še več, od 6 90 naprej bo 5 plus :-)

gregyk ::

5 plus cene:
Omenjeni aparat ima podporo za b20. Maloprodajno ceno imamo trenutno samo za 64GB model in bo znašala 249€. V paketu VEČ bo na 24 mesecev prišel obrok za aparat 9€, v paketu ŠE VEČ 6,91€, v paketu NAJVEČ pa 4,83€

radmannsdorf ::

next3steps ::

JD ga ima za 230 eur.

Linko ::

gregyk je izjavil:

5 plus cene:
Omenjeni aparat ima podporo za b20. Maloprodajno ceno imamo trenutno samo za 64GB model in bo znašala 249€. V paketu VEČ bo na 24 mesecev prišel obrok za aparat 9€, v paketu ŠE VEČ 6,91€, v paketu NAJVEČ pa 4,83€

a se ve kdaj pride?

Tomson ::

Modeli Redmi 5A, 5 in 5 Plus pridejo na Telemach čez cca. 14dni, okoli 5.aprila ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

gregyk ::

Linko je izjavil:

gregyk je izjavil:

5 plus cene:
Omenjeni aparat ima podporo za b20. Maloprodajno ceno imamo trenutno samo za 64GB model in bo znašala 249€. V paketu VEČ bo na 24 mesecev prišel obrok za aparat 9€, v paketu ŠE VEČ 6,91€, v paketu NAJVEČ pa 4,83€

a se ve kdaj pride?


Od petka 23.3. Naprej.

BladE_ ::

Nikjer ni nič objavljeno o tem?
Akcija - Reakcija

Tomson ::

Objavljeno še ni, ker kot rečeno, bi naj prišli šele čez 14dni, imajo malo težav z dobavo in se je rok dobave zamaknil v april, pa predvidevam da bodo raje počakali na zalogo oz. 100% potrditev o dobavi preden objavljajo ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

gregor ::

vroča roba :)

Xiaomi Redmi Note 5 - 4GB RAM 64GB ROM
https://www.gearbest.com/cell-phones/pp...

Xiaomi Redmi Note 5 - 3GB RAM 32GB ROM
https://www.gearbest.com/cell-phones/pp...

ima tudi B20

vprašanje samo kdaj bo na zalogi (zadostna količina) in pa kdaj bo na voljo kakšna dobra koda za velik popust ;)

gregyk ::

BladE_ je izjavil:

Nikjer ni nič objavljeno o tem?


Te odgovore sem dobil na telemach facebook kleptu včeraj, cene in da bodo na voljo od jutri, petka.

Dimnik ::

Bomo videli jutri...

KuntaKinte ::

mumbo ::

gregyk je izjavil:

BladE_ je izjavil:

Nikjer ni nič objavljeno o tem?


Te odgovore sem dobil na telemach facebook kleptu včeraj, cene in da bodo na voljo od jutri, petka.


Ne bodo, ampak nekje okvirno čez 10 dni. Bilo je res napovedano za ta petek, ampak se je žal spremenilo zaradi težave pri dobavi. Ta info je 100% točen. :)

Wolfie ::

A kdo ve kako spremeniti lock and unlock sound na redmi note 4 in pa če obstaja kakšna aplikacija za iskanje in vsakodnevno menjavo tem na lock screenu? Ta nova posodobitev je vse zajebala.

Blumper ::

Zdravo,
Dejte mi povedat, kateri Xiaomi izdelek, ki ni telefon, vam pride najbolj prav in zakaj..
Lp

Tomson ::

Robotski sesalnik, jasno. Zakaj? Mislim da je očitno! :))
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Blumper ::

Hiter odgovor. Sem tudi pričakoval tak odgovor. Moja mi ne pusti kupit, za sedaj :-)

Dimnik ::

Kdo nosi hlače? Ti ali ona?

facepalm ::

on hlace, ona kartice:)

Blumper ::

Ha ha, pa ste me dobili..
Sedaj je na porodniškem, ima čas kej posesat, se bo že spremenilo tudi to in bo robot v hiši.. A je dejansko tako dobro imet to zadevo? Da ni kot rumba, ki ve kje imaš prazen prostor, potem pa ti ikea posilja maile z reklamo za omare

radmannsdorf ::

Blumper je izjavil:

Zdravo,
Dejte mi povedat, kateri Xiaomi izdelek, ki ni telefon, vam pride najbolj prav in zakaj..
Lp

Xiaomi miška. Zato da lažje uporabljam ta forum. :)

Zgodovina sprememb…

Dimnik ::

Blumper je izjavil:

Ha ha, pa ste me dobili..
Sedaj je na porodniškem, ima čas kej posesat, se bo že spremenilo tudi to in bo robot v hiši.. A je dejansko tako dobro imet to zadevo? Da ni kot rumba, ki ve kje imaš prazen prostor, potem pa ti ikea posilja maile z reklamo za omare


Sam sem ga naročil, ne da bi ženski kaj omenil..

Super zadeva, si ne predstavljaš koliko praha, to pobere, seveda ve kje hodi in posesa cel prostor, imaš aplikacijo in delaš prek telefona, kadar hočeš...ti sploh ni treba bit doma, pa sesaš...lahko pa tudi sam sesaš s telefonom, kot daljincem....

musicfreak ::

gregor je izjavil:

vroča roba :)

Xiaomi Redmi Note 5 - 4GB RAM 64GB ROM
https://www.gearbest.com/cell-phones/pp...

Xiaomi Redmi Note 5 - 3GB RAM 32GB ROM
https://www.gearbest.com/cell-phones/pp...

ima tudi B20

vprašanje samo kdaj bo na zalogi (zadostna količina) in pa kdaj bo na voljo kakšna dobra koda za velik popust ;)



A tole je kao Note 5 Pro?

Ne vem kaj naredit, kupit spet Note 4 ali pocakat na Note 5 Pro (s tem bom moral bit sedaj se kak mesec z pocenim ekranom)...

Dimnik ::

Ja, kao note5 pro....

Ma jaz bi počakal na tvojem mestu in vzel rn5, sam bom pocakal kakšen mesec, da cena malo pade in ga potem vzamem..

Jernimator ::

Živjo,

najprej bi se opravičil, ker je to verjetno že bilo vprašano, samo 180 strani pregledat je malo preveč in ni nujno aktualno tisto napisano pred 2 leti. Torej zanimam se za nakup mi mix 2 iz aliexpresa. Sedaj pa me zanima, če je že kdo imel izkušnjo s DHL-ovim pošiljanjem, kjer naj bi bilo "custom duty free"? Je res brez davka in če imate mogoče še kakšno drugo opcijo za poceni Xiaomi telefone poleg aliexpresa in gearbesta?

Naslednje vprašanje pa je vezano na verzijo telefona, se vzame globale version ali chinese? Kako je z ROM-om v tem primeru? Je global ok ali je kakšna druga custom verzija? Kako je z bootloaderjem, katere verzije lahko/moraš in s čim se temu izogneš?

Hvala za odgovor že v naprej in lep pozdrav

Dimnik ::

Goldway, in global mi store, z dhl ni dodatnih stroškov, edino prej preveri, če nisi slucajno v remote area, če si, potem naročiš k nekomu v večje mesto, ki ni remote area...drugače je še dodatno za plačat cca 30usd

Tomson ::

Na GB imaš Mi Mix 2 Global verzijo s kodo: GBGR4th72 za 350EUR, vzameš RegisteredMail za 0EUR in v primeru dodatnih stroškov dobiš le te povrnjene s strani GB, ali pa vzameš PriorityLineEU z 5EUR in glede na vse dosedanje izkušnje dobiš paket brez dodatnih stroškov ... Ali pa vzameš na Goldway/MiStore z DHL za 380EUR.

Vzameš Global verzijo, ki ima: supports multi-languages, google play and OTA updates ... Bootloader lahko v vsakem primeru odkleneš in naložiš ROM po želji, je pa vprašanje če bo po tem potreba ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Dimnik ::

Tomson, pozabil si še, da bo z gearbesta čakal mesec dni, če ne več.....proti goldway, ki je 8-10dni, za 371eur, global verzija z eu polnilcem

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

Tomson ::

Zdaj po novem letu gre kar hitro, ko je gužva mimo, nekje 3-tedne v povprečju, načeloma je GB dobra opcija če se ne mudi (če ni EU skladišče), ker so cene najnižje, bo pa sigurno prej preko Goldwaya, mi je pa hecno, če pride glede na prakso v 8-10 dnevih, zakaj imajo napisano dostava 9-19 dni ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

buttcrack ::

9 je med 8 in 10 ;)

gregor ::

musicfreak je izjavil:

gregor je izjavil:

vroča roba :)

Xiaomi Redmi Note 5 - 4GB RAM 64GB ROM
https://www.gearbest.com/cell-phones/pp...

Xiaomi Redmi Note 5 - 3GB RAM 32GB ROM
https://www.gearbest.com/cell-phones/pp...

ima tudi B20

vprašanje samo kdaj bo na zalogi (zadostna količina) in pa kdaj bo na voljo kakšna dobra koda za velik popust ;)



A tole je kao Note 5 Pro?

Ne vem kaj naredit, kupit spet Note 4 ali pocakat na Note 5 Pro (s tem bom moral bit sedaj se kak mesec z pocenim ekranom)...



note 5 china in note 5 pro india nista čisto ista, drugačne kamere itd...
zato se indijci pritožujejo zakaj imajo slabši tel kot kitajci

lp

fireX88 ::

tega xiaomi-ja kdo uporablja. Noben od telefončkov od xiaomi mi ni všeč, ta mi je pa kar ok.

Mnenja?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

Dimnik ::

cresh ::

Dons dobil note4 iz gb skladišče gw4. V torek naročilo dobil v petek, se pravi zlo hitra dostava. Prva izkušnja z gb in xiaomi telefoni več kot odlična.

drzni86 ::

Še komu na rn4 ne poveze na wifi po nadgradnji na 9.5.4.0?

matobeli ::

Ke kdo naredil zadnji 9.5.1.0 updejt na R4pro?

cresh ::

Meni se normalno poveže 9.5.4.0

robertko ::

Updejt na RN3Pro 9.5.1.0 zaenkrat vse super ok.

drzni86 ::

Ze reseno... Pomagal izbris tocke in ponovna povezava.

Jirzy ::

matobeli je izjavil:

Ke kdo naredil zadnji 9.5.1.0 updejt na R4pro?

Ja, vse ok. Display unlock ima zdaj drugacen zvok, ostalo skoraj ne opazim razlike.

AvtoR ::

Meni je po zadnjem updejtu spet zjebal temo :( Vsakič ko je nov update mi povozi custom temo, v mojem primeru MI Note 2. Enostavno ne morem namestiti nobene druge teme, na voljo je le privzeta. Namestil sem zadnji MIUI Theme Editor, pa vseeno ne morem namestit custom teme. Kar naprej javlja da ni povezave s strežnikom... WTF...
Ima kdo podoben problem?

polpo ::

AvtoR je izjavil:

Meni je po zadnjem updejtu spet zjebal temo :( Vsakič ko je nov update mi povozi custom temo, v mojem primeru MI Note 2. Enostavno ne morem namestiti nobene druge teme, na voljo je le privzeta. Namestil sem zadnji MIUI Theme Editor, pa vseeno ne morem namestit custom teme. Kar naprej javlja da ni povezave s strežnikom... WTF...
Ima kdo podoben problem?

Zaradi EU regulative so "začasno" izklopili Themes App in Mi Message - http://en.miui.com/thread-1906854-1-1.h...
Po možnosti pomaga samo, če izbereš drugo državo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polpo ()

MxxW5 ::

Inštaliral Googlovo kamero in Youtube Vanced.

https://dhananjaytech.com/updated-googl...

https://forum.xda-developers.com/androi...

YT Vanced je fantastična zadeva in jo lahko samo priporočim. Ne le, da blokira zoprne in neprestane "LetGo" reklame (WTF is LetGo??), ampak video špila tudi v ozadju in pri ugasnjenem ekranu.

Google Camera je mixed bag. Portretni način je zanimiv. Ostalo pa.... Kakšne hude razlike v kvaliteti v primerjavi s standardno MIUI aplikacijo jaz ne opazim. Poleg tega je nestabilna kot hudič in se konstantno sesuva.

cresh ::

Hehe, zakaj bi pol dal gor Google camera, če ni razlike in se skoz fc?

Kdo uporablja na rn4 Open camera? Kakšna je?

mared ::

kam je izginil razširjeni notification bar po updatu na 9.5.4?

MxxW5 ::

cresh je izjavil:

Hehe, zakaj bi pol dal gor Google camera, če ni razlike in se skoz fc?

Kdo uporablja na rn4 Open camera? Kakšna je?


No, preden sem dal zadevo gor, nisem vedel, kako se kamera obnese in da se sesuva. :)

Zaenkrat v fazi preizkušanja. Delam fotografije z obema kamerama in primerjam. Razlike seveda so (barve, svetloba...itd.), ampak vsaj meni se ne zdi, da bi GC delala nekakšne čudežno boljše fotografije, kot je marsikje pisalo. Morebiti bi fotografski znalec drugače ugotovil, ne vem. V slabi svetlobi je pri obeh katastrofa, pri boljši pa obe naredita solidno fotografijo. Ne vem. Morebiti ne znam prav pogledati.

Cossy ::

mared je izjavil:

kam je izginil razširjeni notification bar po updatu na 9.5.4?


To tudi jaz pogrešam...upam da dajo nazaj.

dexterboy ::

Ali kdo kaj ve, bo RN4 ostal na Androidu 7.0?
Frend ima Mi Max2 in androida 7.1.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.
««
178 / 374
»»