» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
144 / 374
»»

borisk ::

dokler ne bodo podpirali B20(tisti trije modeli ne štejejo) se praktično ni spremenilo nič. sam imam RN3 pri mobitelu in načeloma nimam težav, kljub temu pa najdem območja, ki nimajo 4g povezljivosti

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: borisk ()

Tomson ::

-valvoline- je izjavil:

Redmi note 4 sem updatal na miui 9 global, pa so zginili widgeti-shortcuti za sinhronizacijo ter hotspot. Jih ni vec v widgetih. Zoprno. Pa zgoraj ni vec tistega notifikaciskega krogeca ko se telefon sinhronizira. A je slo kaj narobe z updateom ali je tudi pr vas enako?


Si updejtal na Global Stable?

... I upgraded my Mix 2 to MIUI 9 Global Stable and can confirm this fixed the issue for me.


... i have mi max 2 , i dont know why , all my widgets are gone after update. GRRRRR


... Shame on u xiaomi. Such a major problem with widgets disappearing and yet you do nothing about it. I'm using the expensive mimix2 bit my widgets keep disappearing maybe I should go back to using my oneplus phone.


Bo verjetno hitro kakšen popravek ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Drmr ::

tebodi je izjavil:

Ker nisem našel kakšne rešitve, glede na to, da je tukaj navedena tudi Xiaomi baterija:

http://www.izberixiaomi.si/gearbest-in-...
Xiaomi Power Bank 2C - Prenosna baterija s kapaciteto kar 20000 mAh in dvojnim USB izhodom.

Kot že nekaj časa ugotavljam, iz Kitajske ne pošiljajo baterij/powerbank v Slo, tudi Gearbest ne.
Ali je to še vedno tako ali kdo ve za kakšno rešitev? (Razen trgovci, ki npr. pošiljajo iz Španije...)


Ravno sem tudi sam opazil da Gearbest power bankov ne posilja vec v Slovenijo... Pa ravno ko imajo poceni Xiaomijeve. Razmisljal sem da bi poskusil dati na gearbestu drug naslov in ga potem pri placilu na Paypalu spremeniti.

Tomson ::

Po večini nihče izven EU več ne pošilja baterij, ker so pač težave/prepovedi s transportom. Bo treba zaenkrat kar v EU nabavljat.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

-valvoline- ::

Tomson je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Redmi note 4 sem updatal na miui 9 global, pa so zginili widgeti-shortcuti za sinhronizacijo ter hotspot. Jih ni vec v widgetih. Zoprno. Pa zgoraj ni vec tistega notifikaciskega krogeca ko se telefon sinhronizira. A je slo kaj narobe z updateom ali je tudi pr vas enako?


Si updejtal na Global Stable?

... I upgraded my Mix 2 to MIUI 9 Global Stable and can confirm this fixed the issue for me.


... i have mi max 2 , i dont know why , all my widgets are gone after update. GRRRRR


... Shame on u xiaomi. Such a major problem with widgets disappearing and yet you do nothing about it. I'm using the expensive mimix2 bit my widgets keep disappearing maybe I should go back to using my oneplus phone.


Bo verjetno hitro kakšen popravek ...

Jap, global stable je. Sej deluje lepo in tekoce, se mi zdi mal boljse k prej, pa tudi baterija zdrzi vec. Nisto tisti widgeti tolk nepogresljivi, ampak ko se jih navadis na homescreenu pol pa jih pogresas.

Zgodovina sprememb…

tomy5 ::

Drmr je izjavil:

tebodi je izjavil:

Ker nisem našel kakšne rešitve, glede na to, da je tukaj navedena tudi Xiaomi baterija:

http://www.izberixiaomi.si/gearbest-in-...
Xiaomi Power Bank 2C - Prenosna baterija s kapaciteto kar 20000 mAh in dvojnim USB izhodom.

Kot že nekaj časa ugotavljam, iz Kitajske ne pošiljajo baterij/powerbank v Slo, tudi Gearbest ne.
Ali je to še vedno tako ali kdo ve za kakšno rešitev? (Razen trgovci, ki npr. pošiljajo iz Španije...)


Ravno sem tudi sam opazil da Gearbest power bankov ne posilja vec v Slovenijo... Pa ravno ko imajo poceni Xiaomijeve. Razmisljal sem da bi poskusil dati na gearbestu drug naslov in ga potem pri placilu na Paypalu spremeniti.


https://www.enaa.com/oddelki/telefonija...
Ne splača se ti take sitnice kupovat na GB.

aborko ::

Tale na 1a je še prve generacije, če iščeš enakega kot na gb, potem je ta cca 2x dražji pri nas...
https://www.enaa.com/oddelki/telefonija...

Drmr ::

Geekbuying se vedno posilja baterije ;).

Miptrip ::

Kako je z lte povezavo na Xiaomi Mi Note 2 64GB, kolikor jaz razumem nima b20 banda? Ali ima kdo da bi povedal kaj več.

Tomson ::

Ne, nima. Podpira:

FDD-LTE: B1/B3/B5/B7
TD-LTE: B38/B39/B40/41

Če si npr. na Telekomu sploh ni problema, na A1 in Telemachu pa so v določenih delih Slovenije Band20 baze ... Je pa defenitivno za 245€ tole sicer dober telefončič, predvsem všečen po izgledu, ampak če videz ni prioriteta se najde v tem cenovnem rangu še kar nekaj dobrih modelov...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Miptrip ::

Ne trenutno sem na A1 tako, da je želim lte. Kateri modeli so še kaj na voljo v tem rangu.

broken/link ::

Tomson je izjavil:


Če si npr. na Telekomu sploh ni problema
tudi na Telekomu so lahko problemi z LTE-jem, ker tudi Telekom na določenih predelih nima pokritega predela z b20 - glej npr. okolico Vrhnike.

Zgodovina sprememb…

Tomson ::

Možno, sam še nisem opazil. Imam Mi Note 3, pa do danes še nisem imel situacije, ko ne bi imel 4G/LTE signala.

@Mitrip:

Bestbuy ta hip je defenitivno Xiaomi Mi A1 Global, za slabih 200EUR, ki pokriva vse LTE postaje v Slo (če NFC ni nuja)...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

facepalm ::

Se vedno ne razumem hypa nad A1. Note 4 international ima enak hw z boljso baterijo in nizjo ceno. Kamero pa zanemarljivo (ce sploh) slabso. Ce imas sreco in dobis telefon s Sonyjevim senzorjem, pa je note4 v vseh pogledih boljsi.
Niti vanilla android se ni izkazal boljsi v performanceu napram miui.
S cim A1 opravici tistih dodatnih 30eur?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

Tomson ::

Mene osebno je prepričal in navdušil. Mogoče na papirju ne izgleda, ampak A1 dejansko izgleda bolje, bolj kvalitetno, je še bolj odziven, kamera je res izjemna, je ne morem prehvalit, precej boljša od Note4, baterija je na papirju precej manjša, a v real life zdrži do 2 dni, je pa pri Note4 še nekoliko boljša, AndroidOne je pač AndroidOne (marsikomu veliko pomeni). Je pa defenitivno Redmi Note 4 Global za 135€ še ta hip izjemen telefon glede na ceno. Ampak bolje, se vedno plača več, nesorazmerno s ceno. Tak pač je.

If one looks at the core hardware of this phone, then it is largely similar to that on the Redmi Note 4. We're talking about the Qualcomm Snapdragon 625 octa-core processor which has been built on a 14nm manufacturing process, 4GB RAM, 64GB of onboard storage, dual SIM support and a 5.5-inch 1080p LCD screen with Corning's Gorilla Glass. But in the case of the A1, the performance particularly is better in day to day usage which is a great thing because the Redmi Note 4 was no slouch. On the contrary, it remains one of the best performing smartphones in the segment. The A1 goes one step further with the vanilla Android Nougat 7.1.2 Nougat experience running in tow with Android One.

It feels perceptibly faster in day to day usage than the Redmi Note 4. Apps load up faster and switch faster, and multitasking is a breeze for basic things like WhatsApp, Facebook, YouTube, Gmail, Apple Music, browsing the web, Instagram etc. in fact we could have as many as 25 apps open at the same time and the phone wouldn't get warm or start hanging or misbehaving. While this doesn't even happen with the Redmi Note 4, it just seems like the A1 is impervious to any software freezes.

So much so for day to day tasks one can compare the performance to a phone like the OnePlus 5 even though it uses an inferior processor and packs less amount of RAM. That's the level of optimisation that's been done on the phone.


One of the big differences between the A1 and the Redmi Note 4 is the battery on the phone. The Redmi Note 4 made a name for itself with its hulking 4,000mAh battery which would never run out of juice, however, on the Mi A1, there's a smaller 3,080mAh battery which a pretty standard affair these days. That being said, even here Xiaomi has worked with Google to optimise things and the end result is very good battery life which is more than the average phone with a 3,080mAh battery life.


The Mi A1 raises the bar for what one expects in a mid range Android smartphone. Previously, the game was restricted to good hardware but Xiaomi in collaboration with Google has ratchet up the ante by adding the missing piece of great software. Despite there being phones with stock Android in the market, the Mi A1's clutter free Android One certified experience gives the peace of mind of timely software updates and simplicity of use.

More than that, on hardware alone, it is a formidable beast, with one of the best dual camera implementations around besting even the OnePlus 5 which is almost twice its price and great hardware all around, it is easily now the benchmark for what one should expect in its price range.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Dr-4Skull ::

Imam Xiaomi Redmi in me zanima, kako odklenem bootloader?

Login to Mi Website to Apply for Unlocking Permissions
Press the 'Unlock now' Button.
Fill your name and the reason to unlock. (You need to fill a valid reason in English). Also, write your phone number.
In a few days to receive an SMS from Xiaomi regarding the approval of your unlocking permission.
After receiving the unlock permissions, I'll recommend you to wait for a week before you begin the unlocking process.

Ali ni druge možnosti?

broken/link ::

to je edina možnost.

Dr-4Skull ::

Prejel sem SMS ampak javi napako v Mi Unlock.

"After 71 hours of trying to unlock the device."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dr-4Skull ()

Killermode ::

Dr-4Skull je izjavil:

Prejel sem SMS ampak javi napako v Mi Unlock.

"After 71 hours of trying to unlock the device."

počakaj vsaj toliko ur od SMS-a preden odkleneš napravo.

Zico44 ::

Dr-4Skull je izjavil:

Imam Xiaomi Redmi in me zanima, kako odklenem bootloader?

Login to Mi Website to Apply for Unlocking Permissions
Press the 'Unlock now' Button.
Fill your name and the reason to unlock. (You need to fill a valid reason in English). Also, write your phone number.
In a few days to receive an SMS from Xiaomi regarding the approval of your unlocking permission.
After receiving the unlock permissions, I'll recommend you to wait for a week before you begin the unlocking process.

Ali ni druge možnosti?


Je druga možnost. Jaz imam MI Mix 2, ki je imel gor China ROM in zaklenjen bootloader.
Ker nisem uspel dobiti unlocka, sem vse zrihtal s pomočjo te aplikacije: http://www.xiaomitool.com/

Brez unlocka sem naložil global ROM (MIUI), potem pa še še OTA na MIUI9.
Vse je šlo brez najmanjše težave!

Avtor Francesco je dobil zasluženo donacijo!

Tomson ::

Trenutno najboljša cena, če komu prav pride:

Xiaomi Mi A1 Global 4/64GB črn s kodo: BlackfridaySI18 za 175€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

EDIT
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

daki1 ::

Pozdravljeni
Zanima me kateri telefon priporočate za malo starejšo osebo (55), ki bi rada prešla iz nokie 225 na telefon z zaslonom na dotik. Najbolj si želi, da bi telefon delal solidne fotke in pa dobro baterijo. Kaj pa vi, ki bolj obvladate sceno predlagate za čimmanj denarja, pa da bi telefon deloval kolikor toliko tekoče. Pogoj pa je, da je garancija v Sloveniji. Cena pa okoli 150€.
To rabim predloge, da to pokažem naprej in da se izbere potem en telefon.

facepalm ::

150eur, slo garancija, soliden fotoaparat, tekoce delovanje in dobra baterija nekako ne gre skupaj. Vsaj brez vezave ne.

daki1 ::

facepalm je izjavil:

150eur, slo garancija, soliden fotoaparat, tekoce delovanje in dobra baterija nekako ne gre skupaj. Vsaj brez vezave ne.

Se mi je kar zdelo. Za kakšno ceno pa bi se dobilo kaj pa recimo do 200EUR, da vsaj približno zadosti zahtevam. Glede na to, da bo to uporabljala starejša oseba verjetno tudi ne bo milion aplikacij na telefonu in igric. Pa tudi fotke delajo proti sedanji nokii 225 vsi x-krat boljše. Baterija sem povedal, da naj ne pričakuje polnjenje 1x na teden.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: daki1 ()

Zorro ::

Mogoče kak LG X Power. Sicer je 159 €. Baterija zdrži precej, pa dela kar dobre fotke pri dnevni svetlobi. Ena recenzija.

daki1 je izjavil:

Pozdravljeni
Zanima me kateri telefon priporočate za malo starejšo osebo (55), ki bi rada prešla iz nokie 225 na telefon z zaslonom na dotik. Najbolj si želi, da bi telefon delal solidne fotke in pa dobro baterijo. Kaj pa vi, ki bolj obvladate sceno predlagate za čimmanj denarja, pa da bi telefon deloval kolikor toliko tekoče. Pogoj pa je, da je garancija v Sloveniji. Cena pa okoli 150€.
To rabim predloge, da to pokažem naprej in da se izbere potem en telefon.

daki1 ::

Zorro je izjavil:

Mogoče kak LG X Power. Sicer je 159 €. Baterija zdrži precej, pa dela kar dobre fotke pri dnevni svetlobi. Ena recenzija.

daki1 je izjavil:

Pozdravljeni
Zanima me kateri telefon priporočate za malo starejšo osebo (55), ki bi rada prešla iz nokie 225 na telefon z zaslonom na dotik. Najbolj si želi, da bi telefon delal solidne fotke in pa dobro baterijo. Kaj pa vi, ki bolj obvladate sceno predlagate za čimmanj denarja, pa da bi telefon deloval kolikor toliko tekoče. Pogoj pa je, da je garancija v Sloveniji. Cena pa okoli 150€.
To rabim predloge, da to pokažem naprej in da se izbere potem en telefon.


Tudi zanimiv.
Sedaj zbiram predloge, da potem to skupaj pregledamo in da se uporabnica odloči.
Hvala

OK.d ::

LPOK.d

matobeli ::

Se strinjam z Xiaomi, ampak bi bil ta model boljši: https://mobitrgovina.com/izdelek/xiaomi...

Večja baterija (3120mAh vs 4100mAh), malo boljši proc in kamera, 1GB rama več, čitalec prstnih odtisov (če to kaj pomeni). Pomojem vredno 50€.

tomy5 ::

https://www.mimovrste.com/pametni-telef...

Baterija bo takemu uporabniku zdržala nekaj dni.

Konlov ::

tomy5 je izjavil:

https://www.mimovrste.com/pametni-telef...

Baterija bo takemu uporabniku zdržala nekaj dni.

Uuuu, 6000. Mega. Če bi to vedel. Edino kar je, uporabnica želi solidne fotke, kar pa pri teh kitajčkih ni pogosto. Moj Redmi 4x pro dela kar precej slabše fotke od sony xperije Z3 npr. Ima pa baterijo, ki zdrži celi dan, sony pa v povprečju do 13h....

flameir ::

A je kdo kupil amazfit? Kako se obnese itd. Bi naročil, če še velja tista koda. :)

Hvala.

tomy5 ::

flameir je izjavil:

A je kdo kupil amazfit? Kako se obnese itd. Bi naročil, če še velja tista koda. :)

Hvala.


Imel in prodal. Problem je da je HR precej netočen in je uporaben zamo za otroke ki bi se 2 dni igrali, netočen in pozno zazna.
GPS je v primerjavi s telefoni in resnimi urami slab - netočen, ne vzorči dovolj pogosto in tudi natančnost trpi. V povprečju je med meritvami falil za 5 do 10% kar je veliko če tečeš ali kolesariš z namenom da bi to meril.
Je pa luštna igračka, ampak rekreativcem bi svetoval dal za uro VSAJ 150 do 200 € če želiš natančnost. Ne ne želiš natančnosti pa itak ne rabiš take ure.

next3steps ::

Amazfit katerega?
Health band zgleda vsaj zame zanimiv, tudi njegova funkcija delo več kot odlično.

daki1 ::

Hvala za pomoč. Bom povedal naprej vaše predloge.
Sem pa zase že pred časom gledal in bi verjetno vzel xiaomi a1 - zame ni pogoj nakup v SLO zaradi garancije, sedaj pa je dokaj ugoden z kodo na gearbest. Je pa res, da nima NFC, ampak bom že zdržal brez. Rabil sem ga samo za pobiranje podatkov s kolesarskega števca.
S katero opcijo pošiljanja je najmanj možnosti za dodatne stroške. Sem nekje že zasledil, pa sedaj ne najdem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: daki1 ()

daki1 ::

Oziroma ali obstaja za tak denar primerljiv telefon z NFC.

Tomson ::

Obvezno PriorityLine EU Express ...

Kolikor gledam koda zaenkrat še deluje na 175€:

Xiaomi Mi A1 Global 4/64GB črn s kodo: BlackfridaySI18 ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

Še ena boljša, Xiaomi Mi A1 Global 4/64GB črn s kodo: BFridayGB04 za 170€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

flameir ::

tomy5 je izjavil:

flameir je izjavil:

A je kdo kupil amazfit? Kako se obnese itd. Bi naročil, če še velja tista koda. :)

Hvala.


Imel in prodal. Problem je da je HR precej netočen in je uporaben zamo za otroke ki bi se 2 dni igrali, netočen in pozno zazna.
GPS je v primerjavi s telefoni in resnimi urami slab - netočen, ne vzorči dovolj pogosto in tudi natančnost trpi. V povprečju je med meritvami falil za 5 do 10% kar je veliko če tečeš ali kolesariš z namenom da bi to meril.
Je pa luštna igračka, ampak rekreativcem bi svetoval dal za uro VSAJ 150 do 200 € če želiš natančnost. Ne ne želiš natančnosti pa itak ne rabiš take ure.


Hvala za feedback. Imaš katero v mislih za tak denar? Ubistvu bi rabil predvsem HR, GPS je zgolj bonbonček. Drugače pa bi uro uporabljal tudi tekom dneva za hitri pregled SMSov, morda za menjavo predvajane glasbe (če sploh ima to funkcijo?), pa morda za kakšno budilko. Kot smartwatch pač.

Tomson ::

Danes prihaja nekaj hudih cen na GB:

Xiaomi Mi Mix 2 6" 6/64GB s kodo: NLBF112420 iz 461EUR na 343EUR ...
Xiaomi Redmi 4X 3/32GB s kodo: NLBF112449 za 94€ ...
Xiaomi Mi Note 3 6/64GB s kodo: Bfriday237 za 284€ ...
Mi Band 2 za 11EUR: NLBF112444, pa NLBF112401 ob 11h in NLBF112406 ob 16h ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Dr-4Skull ::

Ali je Xiaomi Redmi boljši od Samsung Galaxy J5 (2017)?

antonija ::

Xiaomi Redmi ____?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Master_Yoda ::

Tomson je izjavil:

Danes prihaja nekaj hudih cen na GB:

Xiaomi Mi Mix 2 6" 6/64GB s kodo: NLBF112420 iz 461EUR na 343EUR ...
Xiaomi Redmi 4X 3/32GB s kodo: NLBF112449 za 94€ ...
Xiaomi Mi Note 3 6/64GB s kodo: Bfriday237 za 284€ ...
Mi Band 2 za 11EUR: NLBF112444, pa NLBF112401 ob 11h in NLBF112406 ob 16h ...


Kako pa je kaj s DDV? Ima kdo na Aliexpressu slucajno kaksno akcijo ?

Tomson ::

Naročiš preko PriorityLineEU poštnine, kolikor pišejo slo-techovci so vsi dobili brez dodatnih stroškov. Tudi sam letos 9/9 paketov preko te opcije brez dodatnih stroškov...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

flameir ::

Kaj pa če naročiš iz gearbesta direkt prek paypala?

daki1 ::

Še eno vprašanje. Ali je xiaomi miA1 boljši od galaxy J5 2016 in koliko? Sedaj imam J5 2016 okoli leto in 4 mesece od tega je bil enkrat na servisu in je bil narejen factory reset,pa je ze spet poooocaaaasen.
Koliko bi pridobil z MI A1, hitrost, kvaliteta slik...

flameir ::

daki1 je izjavil:

Še eno vprašanje. Ali je xiaomi miA1 boljši od galaxy J5 2016 in koliko? Sedaj imam J5 2016 okoli leto in 4 mesece od tega je bil enkrat na servisu in je bil narejen factory reset,pa je ze spet poooocaaaasen.
Koliko bi pridobil z MI A1, hitrost, kvaliteta slik...


Predvsem bi pridobil z kakšnim custom romom. Malo dela pri Samsungo, pa občutno boljše delovanje. Predlagam tole: https://forum.xda-developers.com/galaxy...

daki1 ::

flameir je izjavil:

daki1 je izjavil:

Še eno vprašanje. Ali je xiaomi miA1 boljši od galaxy J5 2016 in koliko? Sedaj imam J5 2016 okoli leto in 4 mesece od tega je bil enkrat na servisu in je bil narejen factory reset,pa je ze spet poooocaaaasen.
Koliko bi pridobil z MI A1, hitrost, kvaliteta slik...


Predvsem bi pridobil z kakšnim custom romom. Malo dela pri Samsungo, pa občutno boljše delovanje. Predlagam tole: https://forum.xda-developers.com/galaxy...


Koliko je možnosti, da kaj zaj...m, še nisem nikoli delal tega in ne vem če bi se lotil.

facepalm ::

Tomson je izjavil:

Danes prihaja nekaj hudih cen na GB:
Mi Band 2 za 11EUR: NLBF112444, pa NLBF112401 ob 11h in NLBF112406 ob 16h ...


Pravkar narocil miband2, s postnino me je prislo 12,17eur.
Hvala za kodo:)

Edit: ima kdo kakso kodo za te slusalke?
https://www.gearbest.com/sports-fitness...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

flameir ::

daki1 je izjavil:

flameir je izjavil:

daki1 je izjavil:

Še eno vprašanje. Ali je xiaomi miA1 boljši od galaxy J5 2016 in koliko? Sedaj imam J5 2016 okoli leto in 4 mesece od tega je bil enkrat na servisu in je bil narejen factory reset,pa je ze spet poooocaaaasen.
Koliko bi pridobil z MI A1, hitrost, kvaliteta slik...


Predvsem bi pridobil z kakšnim custom romom. Malo dela pri Samsungo, pa občutno boljše delovanje. Predlagam tole: https://forum.xda-developers.com/galaxy...


Koliko je možnosti, da kaj zaj...m, še nisem nikoli delal tega in ne vem če bi se lotil.


Praktično 0, razen če si res antitalent.
Najprej sledi temu: https://forum.xda-developers.com/galaxy...

Nato pa samo googlaj, kako priti v recovery mode - pri samsungu ponavadi volume up + home button + on/off button. V recoveryju nato narediš "wipe data/factory reset" in inštaliraš rom, ki ga dobiš na prvem linku, ki sem ti ga dal. Če sem kaj pozabil, me lahko kdo popravi.
««
144 / 374
»»