» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
116 / 374
»»

-valvoline- ::

mi max 2 4/64 bo okrog 220e kar je tudi noro dober nakup, z 5000mah in 6.4incev. Ne vem ce mi ne bo mal prevelik. :v

Samael ::

-valvoline- je izjavil:

mi max 2 4/64 bo okrog 220e kar je tudi noro dober nakup, z 5000mah in 6.4incev. Ne vem ce mi ne bo mal prevelik. :v


Ne bo no. Pravi mini Walkie Talkie ;-)

RejZoR ::

Ravno dobil svojega belega Xiaomi Mi5. Prvi vtis? WOW. Zadeva ima res premium feel. Prišel je že z najnovejšim Nougat Androidom in MIUI 8. Btw, da se izklopit app killer yay :D Mislim da sploh ne bo potrebe po LineageOS, vsaj zaenkrat ne. Ker mi je zadeva zelo všeč out of the box. Tud nastavitev imaš cel kup, isto kot na starem CyanogenMOD če ne celo več. Čist vse si lahko nastaviš po svojem okusu. Pa vgrajen data counter ima, tko da 3G Watchdog sploh ne rabim več, kar je še en dodaten plus.

Edino kar je mal smotano, da je zraven prišel ameriški charger, so pa zraven dodal še EU potovalni adapter. Ampak je mal štorasta zadeva, tko da ga bom polnil kar s Type C adapterjem od laptopa... No biggie.

Skratka, za dobrih 250€ res ne morem zahtevat več, ker že zdej presega vsa pričakovanja.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

-valvoline- ::

a majo kje po stacunah pr nas tega mi max 2? da se sproba ce je fizicno sprejemljiv? pa ne zarad teze, ampak kasen bo feedback k bo v roki.

Bellzmet ::

@rejzor: kje si naročil?

RejZoR ::

Točno ta dealer (jih ima še kar nekaj):
http://www.ebay.com/itm/Xiaomi-5-Mi-5-D...

Naročil v petek se mi zdi, prejel danes po DHL-u.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Drmr ::

No moj vtis glede redmi note 4 je podoben kot od RejZoRja. Prvi Xiaomi in glede na ceno se res nimam kaj pritozevat, zelo pozitivno presenecen, res deluje nadvse premium. Baterija je pa itak top, meni zdrzi 3 dni ne pretirane uporabe. Stock global MIUI dela lepo.
Mogoce bi sprobal Europe MIUI, samo me moti da potem menda odpade OTA. Pa tudi ne da se mi nekaj zaje** s telefenom non-stop, bi rad da dela in to je to.

Glede tehle akcij, se bojim da ne boste kaj dosti dobili... Cene izgledajo malo prevec utopicne da bi bilo realno (vsaj MI6), po moje bodo imeli par kosov potem pa bo razprodano in bodo na voljo po stari ceni.

Samael ::

Drmr je izjavil:


Mogoce bi sprobal Europe MIUI, samo me moti da potem menda odpade OTA.

Saj stable (mesečni) udpate je še vedno OTA, če se ne motim? Odpade pri weekly, beta verziji.
(vsaj zdi se mi - jaz sem na weekly)

antonija ::

Jaz imam EU stable, ampak OTA se nisem videl. Mogoce sem ga davno nazaj izklopil... ampak ga niti ne pogresam. Tako redko updatam da mi ni muka porabit 5 minut za upgrade.

Pa EU ROM se mi vseeno zdi dosti boljsi od global ROMa, sploh ker nima skoraj nobene google navlake.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

lopov ::

Mi5s naročen v petek popoldan pri Goldway, EU shipping, danes pravkar dostavljen :)

miko22 je izjavil:

lopov je izjavil:

Čez vikend bom naložil EU rom. Telefon (Redmi 4 Pro)je zdaj že kar nekaj časa v uporabi in bi pred flashanjem želel shraniti prejete SMS/MMS. Uporablja se uradna aplikacija.

Kakšen je priporočen postopek za backup? Preko Mi računa?

Thx,
b.

PS: kako se sloveni "flashanje"?


Daj poročaj razliko. Jaz mam tudi R4Pro, pa me zanima kak boš kaj zadovoljen, da te mogoče posnemam :)


Moram še prepričat, da mi zaupajo telefon za ta poseg :)
License to flash je že zrihtan!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lopov ()

Besna Glista ::

RejZoR je izjavil:

Točno ta dealer (jih ima še kar nekaj):
http://www.ebay.com/itm/Xiaomi-5-Mi-5-D...

Naročil v petek se mi zdi, prejel danes po DHL-u.


Kakšni problemi s carino, itd. ?

Se odločam ali o tem ali jutri naročit MI 6 ...

RejZoR ::

Ne, zadeva je šla iz Francije k nam, torej kar sem plačal je bil končni strošek. Gor sem zalepil link točno do trgovca kjer sem vzel, če kdo želi preverjeno zadevo.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Besna Glista ::

Verjetno bom kar naročil.. Razen če me kdo ne prepriča, da je MI 6 toliko boljši .. =)

RejZoR ::

MI 6 je boljši, sploh iz vidika konstrukcije je bistveno močnejši (poglej JerryRigEverything teste na YT). Ampak men steklena hrbtna stran bolj dogaja in tud preskok v ceni je tolk visok, da vsaj za moje potrebe ne vidim razloga, da bi plačal 450€ za telefon. Je tale žverca za 255€ hitra za popizdit.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Besna Glista ::

Meni je tudi 450€ bistveno preveč Ampak ga imajo ravno jutri znižanega na 370$, kar me pa že malo vleče hehe,,

RejZoR ::

6GB RAM, Kryo Octa-core, ena najboljših konstrukcij na trgu, če ti je 370EUR kul, kaj še čakaš?

EDIT:
Zanimivo, na GSMArena piše, da ima navadni Mi5 1.8GHz Kryo procesor, men pa CPU-Z kaže 2,15 GHz. Kaj je zdej pravo? Če je 2,15 GHz se nič ne pritožujem, samo ziher bi bil rad :D
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RejZoR ()

Dimnik ::

Mi5 3/32 ima 1,8GHz, mi5 3/64 pa 2,15GHz

RejZoR ::

Ja, samo v CPU-Z in v About piše Clock speed 307MHz - 2,15 GHz. Zato nisem ziher...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Dimnik ::

Ti imaš 3/64 se pravi 2,15GHz

RejZoR ::

Eh butl jezst, še brat ne znam več očitno. :D
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

knap ::

Xiaomi mi max 2 recenzija: nova velika best buy zvijezda koja nece razocarati
http://www.racunalo.com/xiaomi-mi-max-2...

SumTingWong ::

370€ je brez carine, za Mi6.

400€ te pride jutri s stroski Mi6, danes pa 410€ preko Goldway.

Dimnik ::

Z davkom in stroškom postopka ga pride cca 450e, tako da se bolj splača goldway, pri naročilu vpišeš kodo od supporta eu in dobiš gratis zraven steklo in etui

Besna Glista ::

Meh, predrago mi je to. MI5 za 250€ bo kar ok.

Dimnik ::

Mi5 dobiš na goldway za 227eur s poštnino dhl

Besna Glista ::

link?

Dimnik ::

Original Xiaomi Mi5 M5 Mi 5 Prime 64GB ROM Mobile Phone Snapdragon 820 5.15" FHD 16MP Fingerprint ID NFC [Official Global ROM]
http://s.aliexpress.com/q2yIRvIn
(from AliExpress Android)

Izbereš belo barvo in dhl

Pod sporočilo prodajalcu pa vpišeš kodo:GW-EUsupport in dobiš gratis steklo in etui

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

Besna Glista ::

Hvala! Pa to ziher pride brez carine potem preko DHL?

Dimnik ::

Ja

BC3 ::

mi5 je zadnje čase v akciji 177 EVR, 2x - 3x na teden

mi5s pa za 220

https://www.kimovil.com/en/special/dail...

jaz se odločam med mi5 in zuk z2 pro (6/128)...
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

Dimnik ::

Verjetno gre iz teh trgovin prek carine,plus poštnina..

RejZoR ::

Mogoče kdo ve kako določiš kateri screen je glavni, ko stisneš Home gumb? Gledam v nastavitvah, pa ne najdem. Pri ostalih telefonih je nekje na vrhu screena ko jih urejaš hiška, ki določa kateri je home screen, tle p ani nič. Al narobe gledam?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Dimnik ::

Prva stran je home screen

Excavator ::

SumTingWong je izjavil:

https://www.aliexpress.com/item/Origina...
350 €

Jaz bi izbral Mi Note 2. Hvalijo vse, razen kamere. Kamera je pa na vseh Xiaomi mobitel bolj tako tako. Edino z Mi6 naj bi bila neka nadgradnja, čeprav še vedno ni to to.


370e, moja napaka. Solution shop je cenejši z poštnino.

antonija ::

RejZoR je izjavil:

Mogoče kdo ve kako določiš kateri screen je glavni, ko stisneš Home gumb? Gledam v nastavitvah, pa ne najdem. Pri ostalih telefonih je nekje na vrhu screena ko jih urejaš hiška, ki določa kateri je home screen, tle p ani nič. Al narobe gledam?
Tkole.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Dimnik ::

345e je z poštnino na goldway

RejZoR ::

Dimnik je izjavil:

Prva stran je home screen


Ja ne ni, ko stisnem HOME knof mi vrže na drugo stran. Zato pa sprašujem. Vsi ostali so imel v screen ediutorju enostavno hiško in si označil kateri je glavni. Tle pa ne najdem nič.

EDIT:
Ja shit no, s TREMI prsti moraš "uščipnit" ekran, da se pojavi ta menu. Jao, tipični azijski debilizem, namesto da bi bilo v long screen press menuju kjer urejaš vse povezano s screeni...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RejZoR ()

Dimnik ::

To s tremi prsti tudi lahko nastaviš, da ti naredi screenshot

Samael ::

RejZoR je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Prva stran je home screen

Ja shit no, s TREMI prsti moraš "uščipnit" ekran, da se pojavi ta menu. Jao, tipični azijski debilizem, namesto da bi bilo v long screen press menuju kjer urejaš vse povezano s screeni...

Mogoče imaš pa te zadeve v nastavitvah?
Ne bom trdil, ker ne poznam tvojega telefona ampak recimo Redmi 4 pro ima spodaj 3 touch screen gumbe, kjer srednji naredi isto kot tale swipe s tremi prsti. Mogoče je tudi kaj v: system & device -> additional settins -> buttons.

Dimnik je izjavil:

To s tremi prsti tudi lahko nastaviš, da ti naredi screenshot

Malce drugače. Za homescreen setup potegneš tri prste skupaj, screenshot pa s tremi prsti navzdol :)

lopov ::

BC3 je izjavil:

mi5 je zadnje čase v akciji 177 EVR, 2x - 3x na teden

mi5s pa za 220

https://www.kimovil.com/en/special/dail...

jaz se odločam med mi5 in zuk z2 pro (6/128)...


Pa je tukaj tudi možnost dostave brez carine?

Jaz se odločam med rabljenim Oneplus 3T in novim Mi5s.
Rajši bi 3T, a je velik (5.5") kar za moje roke glih ni :/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lopov ()

RejZoR ::

Še komu nagaja update avast! definicij v MIUI ? Imaš AVL, Tencil in avast amapak samo od avast noče posodobit. Tolk da vem al je samo na mojem al nasplošno. Ker na netu enim dela enim ne, sam noben ne ve vzorca...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Dami ::

RejZoR je izjavil:

Še komu nagaja update avast! definicij v MIUI ? Imaš AVL, Tencil in avast amapak samo od avast noče posodobit. Tolk da vem al je samo na mojem al nasplošno. Ker na netu enim dela enim ne, sam noben ne ve vzorca...

Ni samo na tvojem :(
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

RejZoR ::

Škoda :( No, sej Tencent (prej sem naredil typo) ima precej dobro detekcijo na nivoju najboljših, tko da je ok. AVL mi pa ni znan...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zico44 ::

A je že kdo dobil Xiaomi Mi Max 2/64GB (ali 128GB)? Kje je najbolj ugodno?

ivanuscha ::

Na honorbuy naj bi kmalu dobili global verzijo v črni barvi.

scipascapa ::

rejzor: kateri ROM je gor? update delajo ok, slo je?

sundance ::

Včeraj prejel mi5 pro (3/64), goldway, koda napisana par strani nazaj, 8dni od datuma naročila. Zaenkrat zadeva top. Zraven kot je bilo rečeno silikonski etui + 2x screen protector. Oboje solidno glede na to da je zastonj, bo dokler ne pride drugo.
Telefon res zaenkrat odličen. (225eur vključno z dhl poštnino)
lp

Besna Glista ::

Danes naročil, se pravi bo naslednji teden že v mojih rokah :P

RejZoR ::

scipascapa je izjavil:

rejzor: kateri ROM je gor? update delajo ok, slo je?


Gor je Android 7.0 NRD90M z MIUI Global 8.2.2.0. Vsaj na moji iz eBaya. Sem probal update ampak pravi, da je to zadnja verzija trenutno.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Samael ::

RejZoR je izjavil:

scipascapa je izjavil:

rejzor: kateri ROM je gor? update delajo ok, slo je?


Gor je Android 7.0 NRD90M z MIUI Global 8.2.2.0. Vsaj na moji iz eBaya. Sem probal update ampak pravi, da je to zadnja verzija trenutno.


uff... a ni to staro?
Samael != Samuel
««
116 / 374
»»