» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
115 / 374
»»

Relanium ::

Ok hvala!
Root upam da nebi smel biti problem, sicer ko nameščam posodobitve ga itak vsakič povozi.

RejZoR ::

Kaj pa je tole?

http://en.miui.com/unlock/

Nekje sem ujel, da s tem lahko uradno odkleneš bootloader.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

roberto1 ::

RejZoR je izjavil:

Kaj pa je tole?

http://en.miui.com/unlock/

Nekje sem ujel, da s tem lahko uradno odkleneš bootloader.


Če smo že 100x tole napisali, lahko verjetno še 1x:))))) Tule je zadeva razložena!
Someday never comes!

RejZoR ::

To mi je čist jasno, pravim samo, da je to tud uradna metoda...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

roberto1 ::

To je edina metoda.
Vse ostalo se konča z bootloopi oz zbrickanimi napravami!
Someday never comes!

kekoke ::

RejZoR je izjavil:

Kako je pri Xiaomi Mi5 s polnjenjem? Berem okoli, da naj bi telefon podpiral QuickCharge 3.0 ampak zraven pa dajejo charger, ki podpira samo QuickCharge 2.0. Koliko časa rabi QC 2.0 polnilec na QC 3.0 telefonu, da doseže neko napolnjenost?


Nazadnje ura in 25 minut od 0 do 100, do 90% v 60 minutah. Original polnilec. Ko je bil nov je največ polnil z 2450mA, sedaj polni z 2950mA, dokler je dovolj hladen.

okica11 ::

Zakaj pa je sploh potreba po custom ROMih? Kaj se z njimi pridobi oz. izgubi?

RejZoR ::

Če hočeš imet vedno najnovejšo verzijo brez navlake. Kitajski ROM-i so vedno okičeni do konca in to nekaterim ni všeč. In ker imajo tolk crapa not pomeni, da je ogromno dela za vsak update, kar posledično pomeni, da so novi releasi Androida redki oz sploh neobstoječi. Al pa so zaradi količine potrebnih sprememb rushani in posledično bugasti.

Če pa je zadeva praktično stock z nekaj spremembami kot jih ima npr LineageOS pa je stvar vedno up to date, manj bugasta in deluje lepše ker ni not 100 stvari, ki bi odžirale resource. So pa ponavadi kitajski launcherji in ROM-i precej lepi, ker so azijci obsedeni z efekti in barvitimi vmesniki. Vsaj časi ogabnih azijskih .BMP vmesnikov iz PC-jev so k sreči mimo :D
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

roberto1 ::

okica11 je izjavil:

Zakaj pa je sploh potreba po custom ROMih? Kaj se z njimi pridobi oz. izgubi?


Velikokrat se poln potencial hardwarea tako odklene. Nekateri originalni romi so slabo zoptimizirani, veliko je nepotrebne navlake, manjkajo jeziki itd. Veliko ljudi ima pač željo bolj obvladovat, kaj je nameščeno na telefonu, imajo raje "clean" android look itd.

Pridobi se skoraj brez izjeme hitrost in velikox boljša avtonomija baterije, velikokrat se pa zgodi da kakšna stvar ne deluje. Kaki bluetoothi znajo zafrkavat, drop signala, težave s svetlostjo, slaba kamera itd itd...

Romov je na voljo mali milijon, v različnih izvedenkah. Če imaš Snapdragon telefon, bi lahko skoraj vsaj dan namestil drugačen rom.
Moja izkušnja je taka, da so te stvari sicer super, ampak v kompletu v veliki večini najbolje delujejo originalni romi. Za tistih par K ali 10K višji score na Benchmarkih, če se komu da....

Je pa res, da je luštno te stvari preizkušat, da vidiš na kakšnem levelu so lahko volunterski nadobudni posamezniki proti celim oddelkom v velikih korporacijah.
Someday never comes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roberto1 ()

Samael ::

RejZoR je izjavil:

Če hočeš imet vedno najnovejšo verzijo brez navlake. Kitajski ROM-i so vedno okičeni do konca in to nekaterim ni všeč. In ker imajo tolk crapa not pomeni, da je ogromno dela za vsak update, kar posledično pomeni, da so novi releasi Androida redki oz sploh neobstoječi. Al pa so zaradi količine potrebnih sprememb rushani in posledično bugasti.

Če pa je zadeva praktično stock z nekaj spremembami kot jih ima npr LineageOS pa je stvar vedno up to date, manj bugasta in deluje lepše ker ni not 100 stvari, ki bi odžirale resource. So pa ponavadi kitajski launcherji in ROM-i precej lepi, ker so azijci obsedeni z efekti in barvitimi vmesniki. Vsaj časi ogabnih azijskih .BMP vmesnikov iz PC-jev so k sreči mimo :D


Predlagam, da predno si daš LineageOS vseeno preizkusiš (global ali eu) MIUI - global bo tako ali tako verjetno že gor. Če nisi eksplicitno navezan na to, česar si vajen, ti bo mogoče celo všeč. Sploh pa boš presenečen, kako zelo tekoče teče in kako zelo špartansko je ta zadeva narejena da NE odžira resursov. Kitajci so tu naredili eno pošteno delo.

RejZoR ::

Launcher (EMUI) na Huawei-u mi je recimo zelo všeč čeprav ima sam pristop precej drugačen od stock Androida (zasloni z ločenim app drawerjem). Edino kar mi je res zelo tečno je power saving feature, ki ga ne moreš povsem izklopit. Pač, zadeva je task killer, ki killa vse appe ko se ugasne ekran razen če eksplicitno določiš, da jih ne. Kar pomeni, da če pogosto menjaš programe in preizkušaš nove moraš kar naprej hodit v nastavitve in jih dajat na listo izjem, kar rata čez čas izjemno tečno. Upam da Xiaomi nima tega narejenega na isti način čeprav kitajci so blazno usekani na task killerje...

Itaq če ne drugega bom na LineageOS presedlal čez čas, če bo stock ratal preveč zastarel al pa če mi bo res kaj tolk tečno. Kot sem recimo pred leti naredil pri Galaxy S2. Ko je stock OS ratal tolk zastarel sem dal gor CyanogenMod in je bil telefon spet kot prerojen, pa čeprav je bil takrat že zelo zastarel.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Samael ::

RejZoR je izjavil:

Edino kar mi je res zelo tečno je power saving feature, ki ga ne moreš povsem izklopit. Pač, zadeva je task killer, ki killa vse appe ko se ugasne ekran razen če eksplicitno določiš, da jih ne. Kar pomeni, da če pogosto menjaš programe in preizkušaš nove moraš kar naprej hodit v nastavitve in jih dajat na listo izjem, kar rata čez čas izjemno tečno. Upam da Xiaomi nima tega narejenega na isti način čeprav kitajci so blazno usekani na task killerje...


Ima. Do maksimuma :)
Kdaj (recimo pri music playerjih - po mojih izkušnjah) tudi (battery usage) lista izjem ni dovolj, moraš iti v memory optimisation, pa iti v MIUI optimization, pa iti v ... pa za popizdit.

RejZoR ::

Se pravi bom precej hitro imel gor LineageOS... Na Ascend P7 ga nimam, ker nima podpore za ta telefon. Če pa jo ima, jo pa bom izkoristil. Če pa bi že hotel to pa imaš itaq gaziljon task killerjev, ki jih naložiš kasneje.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

antonija ::

EU ROM dej vseeno probat. Zelo ociscen stock ROM z dodatnimi jeziki in nekaj optimizacije. Jaz sem na prejsnjih telefonih imel CM ROM, zdej mi je pa EU ROM povsem OK. Sem pa na stable verziji, pa vsake toliko ko se spomnim grem pogledat ce je ze nova verzija, kar znese ene 2-3 update-i na leto.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

RejZoR ::

Telefon pride iz Francije, tko da je verjetno, da ga že ima gor (zadeva je vsaj po označbah mišljena za Evropski trg).
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

antonija ::

EU ROM je nacelno "custom", in je malo verjetno da bo prisel na zapakiranem telefonu razen ce je prodajalec izrecno napisal kaj ti bo nalozil gor.

Odkleni bootloader, potem pa iz tukaj nalozi ustrezen ROM.

P.S.: Jaz nisem flashal TWRPja na telefon; gor sem pustil tovarniski recovery, za dostop do TWRP pa uporabim samo ukaz
fastboot boot twrp.img
brez
fastboot flash recovery twrp.img
.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: antonija ()

Matevzs01 ::

Zdravo.
A je kdo že dajal Xiaomi telefon na servis? Kam bi lahko to jaz poslal?
Imam Redmi 3S ampak ima probleme s SIM kartico na obeh slotih, enostavno se ne registrira na omrežju in zato ne gre klicat.
Vglavnem, nazaj na kitajsko nebi pošiljal, nevem pa kje ima uradni servis mimovrste, ki tudi prodaja Xiaomije, tako, da če mi kdo lahko pomaga bi bil zelo hvaležen.

Lep pozdrav

RejZoR ::

Aha, sem mislil, da že po defaultu za Evropo dajejo gor kakšen drugačen ROM...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Drmr ::

Jaz sem dobil na Redmi Note 4 global ROM in sem povsem zadovoljen z njim. Ok, kaksen google app bi lahko bil, oziroma bi bilo lepo da bi se jih dalo vrect dol, bom pa prezivel tudi s tistimi 4imi odvecnimi appi.
Sicer pa sem se hitro privadil na MIUI, cisto lustna zadeva, dela lepo tekoce, lepe animacije in teme, skratka nimam nekih blaznih pripomb in potrebe po menjavi.
V kratkem se obeta MIUI 9 update.

antonija ::

To je meni vsec pri EU ROMu: gor je Play store, brez vse ostale navlake (brez news, music, games, itd.). utube, gmail in vse ostalo je opcionalno ce si zelis instalirati iz play stora. Precej ociscen je EU ROM.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Samael ::

antonija je izjavil:

To je meni vsec pri EU ROMu: gor je Play store, brez vse ostale navlake (brez news, music, games, itd.). utube, gmail in vse ostalo je opcionalno ce si zelis instalirati iz play stora. Precej ociscen je EU ROM.


Pa tudi bolj "logičen" je z vidika uporabnika. Napr. že v detajlih, kot je sms landscape view (rotacija), ki v stock sms aplikaciji na global romu ne obstaja (?!), na EU pa. OZ. malce bolj podrobno s xiaomi.eu:

EU ROM features (Whats not in Global):
Enabled search in statusbar
Enabled search gesture (swipe up) on the desktop
Enabled MiDrive in File Explorer
Added landscape mode for SMS app
Sunrise/Sunset in the weather app
Google apps support integrated
Importing theme from zhuti.xiaomi.com via ThemeManager
No useless Chinese bloatware apps
More free RAM due to less background processes
Unified flat style app icons for both system and 3rd party apps (eg. Play Store icon flat too, unlike official global MIUI)
Advanced menu with color icons (not just text like in official MIUI releases)
No any Chinese character under the full system
Mi Video, Mi Music, Mi Radio, Mi Browser: No any useless Chinese content
No possibility to re-lock bootloader accidentally with flash any xiaomi.eu release
Added real 27 languages translation made by Official MIUI Fansites and MIUI Fans
Added EU T9 dialer support
Added charging sound switch
Added Spell Checker switch
Added Screen-OFF animation
Optimized GPS settings for EU
Optimized Battery consumption
Optimized RAM consumption
Added OIS auto-calibration for MI5
Added support for Camera2 API for MI5
Added 3D Touch to MI5S 3GB RAM version
Added GSMalphabet into SMS app
Added more icons grid layout 4x5, 4x6, 5x5, 5x6
Added Toggles 5x3 layout
Deodexed
And more, and more made by our 5 years MIUI mods experience..

RejZoR ::

Wiiiiiiii, jutri ga dobim. Pa čeprav je bila "economic" brezplačna dostava :)
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Samael ::

Upam, da ti bo dobro služil :)
*knock*knock*

okica11 ::

Moj redmi note 4 international (3gb+32 SD) je pa ravnokar prispel v UK. V kratkem gre torej dalje k meni :).
Na strani piše da je OS MIUI 8, Official Global Firmware, Support OTA update, No root.
Bom videl kaj je v resnici gor. Če pravite da je EU rom boljši se lahko prilagajam. Ker prihajam iz WP platforme mi je v bistvu vseeno kateri OS je gor, le da vse na njem lepo laufa. Del z manjšo avtonomijo me ne skrbi absolutno pa si ne želim telefona kjer bi zaradi ROMa karkoli zafrkavalo/ne delovalo (stabilnost). Jezik bi v bistvu raje imel angleški :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: okica11 ()

lopov ::

Čez vikend bom naložil EU rom. Telefon (Redmi 4 Pro)je zdaj že kar nekaj časa v uporabi in bi pred flashanjem želel shraniti prejete SMS/MMS. Uporablja se uradna aplikacija.

Kakšen je priporočen postopek za backup? Preko Mi računa?

Thx,
b.

PS: kako se sloveni "flashanje"?

antonija ::

Lahko jih z mi moverjem preneses na kaksen drug android... kaj vec se pa za njih nisem sekiral. Pri prvem flashu na EU ROM sem pobrisal tudi data, pri nadaljnih nadgradnjah pa pustim data pri miru.

P.S.: "bliskanje"? :))
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: antonija ()

roberto1 ::

lopov je izjavil:

Čez vikend bom naložil EU rom. Telefon (Redmi 4 Pro)je zdaj že kar nekaj časa v uporabi in bi pred flashanjem želel shraniti prejete SMS/MMS. Uporablja se uradna aplikacija.

Kakšen je priporočen postopek za backup? Preko Mi računa?

Thx,
b.

PS: kako se sloveni "flashanje"?



če boš v MiCloud obljukal te zadeve, ti bodo sms-i in klici ostali. Ampak.....meni je delovalo v smeri kot je v tvojem primeru (se pravi iz uradnega na EU rom, v obratni smeri pa ni syncalo).
Tako da previdno, raje morda za backup kak drug sms backup inštalirat in si to posebej shranit.
Someday never comes!

klinker ::

Hmm. Jst sem na R3Pro od moje ze kar nekajkrat fleshnu razlicne rome in je sync vedno odlicno deloval.
To ima miui res dobro postelano.

facepalm ::

Je se kdo dobil dodatnih 20gb prostora na micloud for no apparent reason?

antiz ::

Pozdravljeni. Prvič se odločam o nakupu telefona iz Kitajske in imam obilo vprašanj, ki bi jih rad razjasnil pred nakupom. Želim nabaviti Mi6, ki bo 28. 6 na Xiaomi Online Store - AliExpressu imel znižanje in telefon bo stal 369$ oziroma 330€. Če izberem AliExpress Standard Shipping, ki stane 2,91€ in prosim, da se navede nižja vrednost, kakšna je možnost, da bo vendarle potrebno plačati carino? Če bo potrebno plačati carino le ta znaša 20% ddv od 330€ + 2,91€, + carina(11,7€?), + (6€?) stroški carinjenja? Sem izračunal pravilno, torej cirka 413€? Druga možnost je DHL, ki je malo dražji, 8,88€ vendar prodajalec navaja da bo v 95% potrebno plačati carino in po prebranih temah tukaj ima večina negativne izkušnje z DHL, vendar me malenkost skrbi varovanje paketa. Druga stvar, ki me zanima pa je band 20. Sam sem na bobu in živim v centru Maribora. Ali pomeni pomanjkanje band 20, da mi bo v najslabšem primeru na bolj ruralnih območjih deloval max 3g? Kaj menite, se mi izplača naročiti iz AliExpressa, glede na to, da so cene na Honorbuy in TheSolutionShop in drugih EU direct precej visoke?

antonija ::

Cariniki ti pa ne bojo spustili skozi telefona brez carine in davka... ni sans. Razen ce komplet spregledajo vsebino paketa, ampak zadnje case so pri kitajcih kar pozorni :(

Zaracunali ti bojo pa najprej carino (ne vem kaksna je stopnja za telefone, poglej na strani od carinske uprave) in stroske carinjenja, potem pa cez vse skupaj upalili se davek. Ce je npr. carina 10% in je vrednost paketa 400 EUR, potem najprej placas 40 EUR carine, potem pa se 22% od 440 EUR davka, kar je skoraj 97 EUR. V tem teoreticnem primeru (zaradi izmisljenje carinske stopnje) bi placal priblizno 540 EUR, pa se kaksnih 10 EUR je treba pristeti zaradi stroskov postopka cairnjenja in podobnih jajc.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

miko22 ::

lopov je izjavil:

Čez vikend bom naložil EU rom. Telefon (Redmi 4 Pro)je zdaj že kar nekaj časa v uporabi in bi pred flashanjem želel shraniti prejete SMS/MMS. Uporablja se uradna aplikacija.

Kakšen je priporočen postopek za backup? Preko Mi računa?

Thx,
b.

PS: kako se sloveni "flashanje"?


Daj poročaj razliko. Jaz mam tudi R4Pro, pa me zanima kak boš kaj zadovoljen, da te mogoče posnemam :)

PacificBlue ::

@antiz
Se bolj splaca iz honorbuya. Za 480evricev:). Kar se pa band20 tice, uporablja Bob(oz. Simobil) veliko baznih postaj na LTE20, tako da zal bi pol uporabljal 3G omrezje.

BOCo. ::

@antiz
Po novem se zadevo splača tudi naročiti na SolutionShop Global. Carine ni, plačaš ceno naprave + 20 evrov poštnine.

https://eu.thesolutionshop.global/produ...

Več o njihovem pošiljanju si preberi https://eu.thesolutionshop.global/eu-de... (EU Express). Zadeva zanesljivo deluje, prejel svoj Mi Pad 3 brez carine in ostalih stroškov.

itak37 ::

Jest sem pri Goldaway izbral postnino DHL, telefon je prisel preko UK v 10ih dneh, placal nisem ne carine ne DDVja. Telefon ne podpira B20, tako da namesto LTE se poveze z 3G H+, hitrost je se zmeraj zelo hitra, 5Mbs DL.

RejZoR ::

Ni treba folk strašit s 3G. Na 3G se nahaja tud H+. In H+ vsaj v mojem primeru dosega za 1Mbps nižji download od 4G na Ascend P7. Upload je enak. Je pa običajno 20/5 (bolj na podeželjskih koncih) kar je še vedno več kot dovolj za večino stvari. S tem da manj žre baterijo in signal je s H+ vedno boljši.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

scipascapa ::

antiz ::

itak37 je izjavil:

Jest sem pri Goldaway izbral postnino DHL, telefon je prisel preko UK v 10ih dneh, placal nisem ne carine ne DDVja. Telefon ne podpira B20, tako da namesto LTE se poveze z 3G H+, hitrost je se zmeraj zelo hitra, 5Mbs DL.


Kako to, da ni bilo carine in DDV-ja? Je to zaradi tega ker Goldway pošilja najprej v UK in nato v EU? Mislite, da bo Xiaomi izdal International serijo Mi6 z b20? So kakšne informacije?

DaGajsek ::

Zdravo,
hvala za razlago garancije, nekako je logična.

Ima kdo slučajno kake izkušnje z MI5s z nedelovanjem/neprepoznavanjem SIMa?

Sam uporabljam T-2, večino časa gostujem na omrežju Mobitel zaradi LTEja. Za slednjega vem da lahko pozabim nanj v večini primerov, pa vseeno, ali kdo uporablja dotični telefon na T2 SIMu? Ali kdo ima kakršnekoli probleme pri uporabi telefona pri uporabi drugih SIMov drugih ponudnikov?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DaGajsek ()

Excavator ::

Če dobim MI5s ali Mi Note 2 4/64 za enako ceno(470e), kateri se bolj splača?
Solutionshop pošilja garantirano tax-free z EU-Express ne?

SumTingWong ::

https://www.aliexpress.com/item/Origina...
350 €

Jaz bi izbral Mi Note 2. Hvalijo vse, razen kamere. Kamera je pa na vseh Xiaomi mobitel bolj tako tako. Edino z Mi6 naj bi bila neka nadgradnja, čeprav še vedno ni to to.

-valvoline- ::

Kasna je razlika med note 4 in 4x? Oba sta z sd625.
Ju3 bo neka akcija:
https://sale.aliexpress.com/__pc/brands...

Zgodovina sprememb…

kekoke ::

lopov je izjavil:

Čez vikend bom naložil EU rom. Telefon (Redmi 4 Pro)je zdaj že kar nekaj časa v uporabi in bi pred flashanjem želel shraniti prejete SMS/MMS. Uporablja se uradna aplikacija.

Kakšen je priporočen postopek za backup? Preko Mi računa?

Thx,
b.

PS: kako se sloveni "flashanje"?


Preko Mi računa ti bekapira minimum, za SMS je sicer OK, ni pa data od aplikacij. Če rabiš več daš local beckup, preneseš na računalnik ali kartico, če jo imaš. Za vse appe, ki shranjujejo poleg data še v posebne mape jih moraš prenesti ročno. Kljub temu jaz izgubim določene MIUI nastavitve in nekatere sistemske app settinge. Če ima kdo postopek za beckup, ki to povrne telefon v 100% isto stanje se priporočam.

facepalm je izjavil:

Je se kdo dobil dodatnih 20gb prostora na micloud for no apparent reason?

Ja, na mi5 sem ga dubu, razumu sem ga kot tiho opravičilo ker je trenutni ROM sranje, ni posodobitve 2 meseca, sedaj so začasno suspendirali še beta izdajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kekoke ()

kekoke ::

antonija je izjavil:

Cariniki ti pa ne bojo spustili skozi telefona brez carine in davka... ni sans. Razen ce komplet spregledajo vsebino paketa, ampak zadnje case so pri kitajcih kar pozorni :(

Zaracunali ti bojo pa najprej carino (ne vem kaksna je stopnja za telefone, poglej na strani od carinske uprave) in stroske carinjenja, potem pa cez vse skupaj upalili se davek. Ce je npr. carina 10% in je vrednost paketa 400 EUR, potem najprej placas 40 EUR carine, potem pa se 22% od 440 EUR davka, kar je skoraj 97 EUR. V tem teoreticnem primeru (zaradi izmisljenje carinske stopnje) bi placal priblizno 540 EUR, pa se kaksnih 10 EUR je treba pristeti zaradi stroskov postopka cairnjenja in podobnih jajc.


Kot že velikokrat povedano, carine ni, DDV je 22%, stroški postopka so minimalno 8€ (tudi če nič ne obdavčijo), nad 150€, ko morajo ugotoviti ali gre za carinsko blago ali ne pa so ti stroški že mnogo višji, mislim da v rangu 30€.

Dimnik ::

-valvoline- je izjavil:

Kasna je razlika med note 4 in 4x? Oba sta z sd625.
Ju3 bo neka akcija:
https://sale.aliexpress.com/__pc/brands...


Na tem linku je razlika med redmi note4 in redmi note 4x ta, da je rn4 3/32 in podpira band b20 in ima zraven eu polnilec, rn 4 pa je 3/16 in ne podpira band b20

kekoke ::

antiz je izjavil:

Pozdravljeni. Prvič se odločam o nakupu telefona iz Kitajske in imam obilo vprašanj, ki bi jih rad razjasnil pred nakupom. Želim nabaviti Mi6, ki bo 28. 6 na Xiaomi Online Store - AliExpressu imel znižanje in telefon bo stal 369$ oziroma 330€. Če izberem AliExpress Standard Shipping, ki stane 2,91€ in prosim, da se navede nižja vrednost, kakšna je možnost, da bo vendarle potrebno plačati carino? Če bo potrebno plačati carino le ta znaša 20% ddv od 330€ + 2,91€, + carina(11,7€?), + (6€?) stroški carinjenja? Sem izračunal pravilno, torej cirka 413€? Druga možnost je DHL, ki je malo dražji, 8,88€ vendar prodajalec navaja da bo v 95% potrebno plačati carino in po prebranih temah tukaj ima večina negativne izkušnje z DHL, vendar me malenkost skrbi varovanje paketa. Druga stvar, ki me zanima pa je band 20. Sam sem na bobu in živim v centru Maribora. Ali pomeni pomanjkanje band 20, da mi bo v najslabšem primeru na bolj ruralnih območjih deloval max 3g? Kaj menite, se mi izplača naročiti iz AliExpressa, glede na to, da so cene na Honorbuy in TheSolutionShop in drugih EU direct precej visoke?


Po mojih izračunih bi jutri za telefon v Xiaomi online z DHL dal 440€, ta trenutek v Goldway naročiš istega za 400€. Podrobnosti nalašč ne bom pisal, preberi vsaj zadnjih 15 strani te teme in si vzami čas za razmislek o alternativah. Pri najcenejših si praktično brez kakršnekoli garancije.

Miami_T ::

Dimnik je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Kasna je razlika med note 4 in 4x? Oba sta z sd625.
Ju3 bo neka akcija:
https://sale.aliexpress.com/__pc/brands...


Na tem linku je razlika med redmi note4 in redmi note 4x ta, da je rn4 3/32 in podpira band b20 in ima zraven eu polnilec, rn 4 pa je 3/16 in ne podpira band b20


Ni res. Ne obstaje še Redmi Note 4 ali 4X international, ki bi podpiral B20. Edina razlika je v velikosti spomina. RN4 je 3/32, RN4X pa 3/16.

Dimnik ::

Miami_T je izjavil:

Dimnik je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Kasna je razlika med note 4 in 4x? Oba sta z sd625.
Ju3 bo neka akcija:
https://sale.aliexpress.com/__pc/brands...


Na tem linku je razlika med redmi note4 in redmi note 4x ta, da je rn4 3/32 in podpira band b20 in ima zraven eu polnilec, rn 4 pa je 3/16 in ne podpira band b20


Ni res. Ne obstaje še Redmi Note 4 ali 4X international, ki bi podpiral B20. Edina razlika je v velikosti spomina. RN4 je 3/32, RN4X pa 3/16.


Seveda je res in obstaja, ne piši na pamet, raje poglej pod opis telefonov

Besna Glista ::

A se splača MI6 nabavit jutri v akciji za 370€ ? Kako je z dobavo, carino?

Hvala.

Miami_T ::

Dimnik je izjavil:

Seveda je res in obstaja, ne piši na pamet, raje poglej pod opis telefonov

Sorry. Moja napaka.
««
115 / 374
»»