» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
97 / 374
»»

sbor ::

No, nekaj modelov je na voljo preko xiaomi.eu prodajalne - poljaki zalaufali spletno trgovino. https://xiaomi.eu/store/xiaomi/smartpho...

next3steps ::

kumer je izjavil:

okrog dobav tel brez carine je nastala prava zmešnjava, pa tako lepo je vse teklo, sedaj pa :'(
upam, da se kaj uredi glede tega, ker še bolj aktualno bo to postalo ko bo na voljo MI6 in če bo cena ugodna...
zakaj bi dal 600-700 eur za SGS8, če lahko dobim mi6 za 350-400 eur :)

LP

A to misliš enega z davkom, drugega brez?
Kapiram . . .

kumer ::

SumTingWong je izjavil:

600-700 € za SGS8 :)) morda z vezavo pri operaterju. Ta samsung bo drag ko svinja. Sigurno blizu 900 € v prosti. Tudi sam pa cakam mi6, da vidim kaj ponuja.


ali bo res tako drag, to pa je noro, za tel pa ne dam take cifre, raje kupim nokio za 50 eur ;)

marko71 ::

Danes prišel moj telefon Xiaomi Redmi Note 4X preko DPD, brez carine, naročen 20.3.17 zgodaj zjutraj
lp

kumer ::

next3steps je izjavil:

kumer je izjavil:

okrog dobav tel brez carine je nastala prava zmešnjava, pa tako lepo je vse teklo, sedaj pa :'(
upam, da se kaj uredi glede tega, ker še bolj aktualno bo to postalo ko bo na voljo MI6 in če bo cena ugodna...
zakaj bi dal 600-700 eur za SGS8, če lahko dobim mi6 za 350-400 eur :)

LP

A to misliš enega z davkom, drugega brez?
Kapiram . . .


sgs8 z davkom, mi6 brez davka:), če se ga bo seveda dalo dobit, kakšna bo točna cena tudi še ne vemo
verjetno pa bo nekje v tem rangu kot sem napisal (z vključeno provizijo prodajalca)

če se motim pa me popravite

LP

miko22 ::

Kaj je kdo poskusil naročiti preko anglije, če pride brez davka s pomočjo cheaperandmore ?

kanarin ::

marko71 je izjavil:

Danes prišel moj telefon Xiaomi Redmi Note 4X preko DPD, brez carine, naročen 20.3.17 zgodaj zjutraj
lp


Kje si ga pa naročil ?

marko71 ::

kanarin je izjavil:

marko71 je izjavil:

Danes prišel moj telefon Xiaomi Redmi Note 4X preko DPD, brez carine, naročen 20.3.17 zgodaj zjutraj
lp


Kje si ga pa naročil ?


na Goldway-u ampak 20.3.17, pred problemi z carino

jrihter ::

To moram delit z vami, redmi note 4x; po 1. polnjenju je sedaj po 3 dneh in pol baterija na 21 odstokih. Bluetooth vedno prižgan, prenos podakov tudi, wifi pa par ur.
SOT 4 ure. Super telefon, zelo zadovoljen z nakupom (Goldway).

SumTingWong ::

kumer je izjavil:

SumTingWong je izjavil:

600-700 € za SGS8 :)) morda z vezavo pri operaterju. Ta samsung bo drag ko svinja. Sigurno blizu 900 € v prosti. Tudi sam pa cakam mi6, da vidim kaj ponuja.


ali bo res tako drag, to pa je noro, za tel pa ne dam take cifre, raje kupim nokio za 50 eur ;)


Nisem bil ravno daleč. Sem sicer mislil da bo kakšna finta z 849 € :))

The Samsung Galaxy S8 and S8+ will launch in Midnight Black, Orchid Gray, Arctic Silver, Coral Blue and Maple Gold. The duo will go on sale on April 21. The S8 will cost €809, while the S8+ is €909.

Čakamo 11.4., če bo takrat razkrit Mi6!

roberto1 ::

jrihter je izjavil:

To moram delit z vami, redmi note 4x; po 1. polnjenju je sedaj po 3 dneh in pol baterija na 21 odstokih. Bluetooth vedno prižgan, prenos podakov tudi, wifi pa par ur.
SOT 4 ure. Super telefon, zelo zadovoljen z nakupom (Goldway).


Kateri rom imaš?. Jaz imam na 4x baterijo cca 3 dni, SOT pa 7ur in se mi zdi veliko slabše kot na Global Stable. Global Developer ima namreč Nougat in bo verjetno to krivo. Kolega ima Note 3 Pro in ima SOT 15ur in pol, kar je cifra, ki je še nisem videl na telefonu.
Someday never comes!

Klamzi ::

Ponavadi mi na R4P po 4 dneh in SOT 6 ur ostane okoli 25%. Imam pa stalno vklopljen prenos podatkov, ostalo vklapljam po potrebi...

111111111111 ::

Evo prvi vtisi o Xiaomi Redmi Note 4X 3GB/32GB naložen MIUI Global 8.1 Stable:
Plusi:
Fingerprint dela odlično, vsi zasloni so tekoči, swift key je prednameščen.
Minusi:
Bedna aplikacija za telofoniranje, ne moreš imenika snycat direktno moraš brskat po nastavitvah, aplikacija za sms-e je ravno tako crap, ne moreš odmakniti ikonic iz zaslona, lahko samo odnamestiš program (Namestiti moram dodaten launcher), pri izbiri regije ni Slovenije.

Pod črto: Super naprava, nič ni narobe kar se ne bi dalo rešiti z aplikacijo. Priporočam.

EDIT: ste se prijavili v Mi Account? Kaj je sploh to?

Zgodovina sprememb…

roberto1 ::

111111111111 je izjavil:

Evo prvi vtisi o Xiaomi Redmi Note 4X 3GB/32GB naložen MIUI Global 8.1 Stable:
Plusi:
Fingerprint dela odlično, vsi zasloni so tekoči, swift key je prednameščen.
Minusi:
Bedna aplikacija za telofoniranje, ne moreš imenika snycat direktno moraš brskat po nastavitvah, aplikacija za sms-e je ravno tako crap, ne moreš odmakniti ikonic iz zaslona, lahko samo odnamestiš program (Namestiti moram dodaten launcher), pri izbiri regije ni Slovenije.

Pod črto: Super naprava, nič ni narobe kar se ne bi dalo rešiti z aplikacijo. Priporočam.

EDIT: ste se prijavili v Mi Account? Kaj je sploh to?



Meni sync z google računom in kontakti dela brezhibno na vseh xiaomijih. Pzpv je to ena izmed stvari s katero res nikoli ni bilo težav.
Default launcher je love/hate, definitivno pa bi potreboval kak resize ikon, kar pa reši Apex/Nova brez težav, če je potrebno. Če iščeš alternativne appe za call/sms, priporočam Textro in Truecaller. Oba sicer plačljiva, ampak sta vredna teh par EUR.

Na Global Stable/Developer je na obeh Slovenija kot regija. Na starejših buildih in romih trgovcev je res ni bilo. Na Global 8.2.2.0 in na Developer 7.3.23 zagotovo je. Niso pa zmeraj države zložene po abecedi (lame).

Mi account je njihov račun, s katerim si lahko podobno kot na icloud syncaš vse nastavitve telefona. To res deluje dobro, ker zelo veliko migriram med Xiaomiji, mi zmeraj synca vse nastavitve in tudi call log ter sms log. Potrebuješ ga tudi v primeru, če odklepaš bootloader.
Someday never comes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roberto1 ()

roberto1 ::

btw. Če kdo kupuje Redmi 4a in mu ni všeč 16gb in rose/gold varianta, ima Gearbest Global verzijo Grey, z B20 in 32gb spomina za 118€. S kodo "RedmiSA" se zbije cena še za 18€ na okroglo 100-ko. Z davkom prideš pol na 140€, kar ni slabo, glede na to da so ti modeli zelo redki.
Someday never comes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roberto1 ()

Vladislav ::

Hi,
zanima me kateri telefonček od spodnjih mi priporočate?

Xiaomi Redmi 4 MIUI 8 5.0'' 4G Smartphone Octa Core 2GB 16GB 13MP Rear Camera US

ali

XIAOMI Redmi Note 3 4G MIUI Global 8 Helio X10 Octa Core Fingerprint 5.5"google


... gre se za budget do 150 EUR

Hvala

Samael ::

Vladislav je izjavil:

Hi,
zanima me kateri telefonček od spodnjih mi priporočate?

Xiaomi Redmi 4 MIUI 8 5.0'' 4G Smartphone Octa Core 2GB 16GB 13MP Rear Camera US

ali

XIAOMI Redmi Note 3 4G MIUI Global 8 Helio X10 Octa Core Fingerprint 5.5"google


... gre se za budget do 150 EUR

Hvala


Tu je težko svetovati, ker si navedel dva telefona različnih velikosti. Moja osebna preferenca, ne glede na vse druge specifikacije, bo vedno manjši 5.0'' telefon.
Verjetno bi bilo lažje, če bi se odločil kako velik telefon si želiš in znotraj tega iskal opcije, pa tudi svetovati ti bo tako lažje.

scipascapa ::

roberto samo to ni best/huda verzija od 4 ne?

out of stock.

Zgodovina sprememb…

Dimnik ::

scipascapa je izjavil:

roberto samo to ni best/huda verzija od 4 ne?

out of stock.


Seveda ni, to je začetna verzija...redmi 4A, "huda" je redmi4 pro

kumer ::

jrihter je izjavil:

To moram delit z vami, redmi note 4x; po 1. polnjenju je sedaj po 3 dneh in pol baterija na 21 odstokih. Bluetooth vedno prižgan, prenos podakov tudi, wifi pa par ur.
SOT 4 ure. Super telefon, zelo zadovoljen z nakupom (Goldway).


mama ima redmi 3 in ji baterija drži cca 7 dni ;), seveda pa ne govori ravno dosti in sms, gmail... bolj poredko uporablja

____

Xiaomi Redmi Note 4X High version with 10 colors, 4GB RAM, Deca-core Chip Hits TENAA
https://www.gizmochina.com/2017/03/30/x...

Xiaomi Redmi Note 4X with higher specs, appears on TENAA
http://www.gizchina.com/2017/03/30/xiao...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kumer ()

roberto1 ::

To je unikatna verzija 4a z 32gb spomina, ki ima b20, Global rom, pa grey je.
Take stvari je treba skočit v momentu, ker je Flash sale. Jaz sem ga mel v cartu včeraj zvečer za 100€, zdaj je seveda drugačna cena.
"Hud" R4 zna stat v teh novih razmerah, ko bo treba davek poravnavat, blizu 180-190€.
Zato sem tole linkal:)

scipascapa je izjavil:

roberto samo to ni best/huda verzija od 4 ne?

out of stock.
Someday never comes!

roberto1 ::

Danes in še par dni recimo Note 4x s popustom in no tax (kolikor pač to drži z dpd) 168€ na grossoshop. Ampak pač treba reagirat immediately, če kdo kupuje in hoče prihranit par 10€:)
Someday never comes!

Dimnik ::

roberto1 je izjavil:

Danes in še par dni recimo Note 4x s popustom in no tax (kolikor pač to drži z dpd) 168EUR na grossoshop. Ampak pač treba reagirat immediately, če kdo kupuje in hoče prihranit par 10EUR:)


Objavil tip, kateri je v redni vezi z grossoshop

Grossoshop IT
PostPostao/la sasha2511 » Sri ožu 29, 2017 10:18 am

evo sad je i sluzbeno na Grossu..
nema vise SF expressa, samo DHL a preko njega je moguce da ide na carinu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

Vladislav ::

Samael je izjavil:

Vladislav je izjavil:

Hi,
zanima me kateri telefonček od spodnjih mi priporočate?

Xiaomi Redmi 4 MIUI 8 5.0'' 4G Smartphone Octa Core 2GB 16GB 13MP Rear Camera US

ali

XIAOMI Redmi Note 3 4G MIUI Global 8 Helio X10 Octa Core Fingerprint 5.5"google


... gre se za budget do 150 EUR

Hvala


Tu je težko svetovati, ker si navedel dva telefona različnih velikosti. Moja osebna preferenca, ne glede na vse druge specifikacije, bo vedno manjši 5.0'' telefon.
Verjetno bi bilo lažje, če bi se odločil kako velik telefon si želiš in znotraj tega iskal opcije, pa tudi svetovati ti bo tako lažje.


Načeloma mi velikost ni pomembna, pomembne so mi pa sevede specifikacije ter uporabniške izkušnje.
Me pa zanima zakaj nihče ne omenja nakupov na ebay-u?

roberto1 ::

Dimnik je izjavil:

roberto1 je izjavil:

Danes in še par dni recimo Note 4x s popustom in no tax (kolikor pač to drži z dpd) 168EUR na grossoshop. Ampak pač treba reagirat immediately, če kdo kupuje in hoče prihranit par 10EUR:)


Objavil tip, kateri je v redni vezi z grossoshop

Grossoshop IT
PostPostao/la sasha2511 » Sri ožu 29, 2017 10:18 am

evo sad je i sluzbeno na Grossu..
nema vise SF expressa, samo DHL a preko njega je moguce da ide na carinu


pol pač to ne bo šlo. Kaki Eu warehouse opcije bo treba gledat v prihodnje. Dražje bo, to ni dvoma:)
Someday never comes!

kanarin ::

No, končno sem se tudi jaz odločil za svoj prvi Xiaomi telefon. Izbral sem Redmi 4 Pro (grey) , včeraj zvečer nakazal sem 154 € 8(daj niti ne vem več kako sem prišel do take cene), izbral sem standardno Free Shipping dostavo, bom poročal, ko ga dobim koliko bo me bo stalo vse skupaj (upam da manj kot 200 €). Danes zhutraj sem dobil sporočilo, da je "your order has been shipped" :D

Dimnik ::

Se boš načakal, da pride telefon do tebe. Pa mislim, da boš čez 200e, ker samo ddv je 33e+ stroški carinjenja+ obvestilo o dokazovanju plačila.....

Kaj pa kake eu warehaus nisi pogledal?

kumer ::

edeno od teh prodajalcev ki so pošiljali brez ddv, carine bi moral povedat kaj se je zgodilo da sedaj noben več nima te opcije
res čudno da so vsi to ukinili, pa naj gre za pošiljke preke UK, FR...

xiaomi tel torej ne bodo več tako ugodni kot so bili, škoda
sicer še vedno cenejši, ampak pri tel za 350 eur bo ddv + carina že kar cca 90 eur :'( itd

sbor ::

jrihter je izjavil:

To moram delit z vami, redmi note 4x; po 1. polnjenju je sedaj po 3 dneh in pol baterija na 21 odstokih. Bluetooth vedno prižgan, prenos podakov tudi, wifi pa par ur.
SOT 4 ure. Super telefon, zelo zadovoljen z nakupom (Goldway).

Kateri rom imaš nameščen? Ker ravno za pohvalit se ni - redmi 3 mi pri 20% pokaže 6 dni uporabe in 7 ur SOT. Nameščen xioami.eu zadnja beta.

jrihter ::

roberto1 je izjavil:

jrihter je izjavil:

To moram delit z vami, redmi note 4x; po 1. polnjenju je sedaj po 3 dneh in pol baterija na 21 odstokih. Bluetooth vedno prižgan, prenos podakov tudi, wifi pa par ur.
SOT 4 ure. Super telefon, zelo zadovoljen z nakupom (Goldway).


Kateri rom imaš?. Jaz imam na 4x baterijo cca 3 dni, SOT pa 7ur in se mi zdi veliko slabše kot na Global Stable. Global Developer ima namreč Nougat in bo verjetno to krivo. Kolega ima Note 3 Pro in ima SOT 15ur in pol, kar je cifra, ki je še nisem videl na telefonu.


Imam global stable 8.2.2.0.
Moram pa povedat pa še to, da kar veliko govorim prostoročno preko bluetootha v avtu.
Meni je to kar solidno. Prej sem imel Samsung S5, pa sem ga moral redno polnit vsak drugi dan.

roberto1 ::

jrihter je izjavil:

roberto1 je izjavil:

jrihter je izjavil:

To moram delit z vami, redmi note 4x; po 1. polnjenju je sedaj po 3 dneh in pol baterija na 21 odstokih. Bluetooth vedno prižgan, prenos podakov tudi, wifi pa par ur.
SOT 4 ure. Super telefon, zelo zadovoljen z nakupom (Goldway).


Kateri rom imaš?. Jaz imam na 4x baterijo cca 3 dni, SOT pa 7ur in se mi zdi veliko slabše kot na Global Stable. Global Developer ima namreč Nougat in bo verjetno to krivo. Kolega ima Note 3 Pro in ima SOT 15ur in pol, kar je cifra, ki je še nisem videl na telefonu.


Imam global stable 8.2.2.0.
Moram pa povedat pa še to, da kar veliko govorim prostoročno preko bluetootha v avtu.
Meni je to kar solidno. Prej sem imel Samsung S5, pa sem ga moral redno polnit vsak drugi dan.



Rezultat je super, jaz se ne spomnim, kdaj sem nazadnje prižgal BT, wifi in podatke vklapljam po potrebi. Tako da to ni slabo za tvoj vzorec uporabe.
Someday never comes!

MrStein ::

kumer je izjavil:

edeno od teh prodajalcev ki so pošiljali brez ddv, carine bi moral povedat kaj se je zgodilo da sedaj noben več nima te opcije
res čudno da so vsi to ukinili, pa naj gre za pošiljke preke UK, FR...

Britain faces €2bn EU bill for Chinese customs fraud (je plačljivo, poiščite po naslovu na google in tam kliknite link, potem odpre)


https://www.heise.de/ct/ausgabe/2017-7-...
(celoten članek je plačljiv)

"Die EU-Kommission hat von den Tricksereien der Online-Händler jedenfalls genug."
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

roberto1 ::

vprašanje zakaj si je do zdaj nekdo "zatiskal oči". Verjetno tisti ni dobil več takšnega deleža, kot ga je zahteval. Da so šele zdaj to v Eu ugotovili in ukrepali, so bajke za majhne otroke.
Pa kot sem rekel - proizvajalci, ki so za EU plačevali vse potrebne licence, pristojbine in davke in nevem kaj še vse - tudi verjetno niso bili veseli, da jim je dobiček uhajal.

Ima pa vse skupaj eno dobro stran. Te naprave so konkretno zdrmale budžet in srednji razred telefonov. Tudi veliki proizvajalci si ne upajo za midrange telefon več zahtevati 500EUR, ker vedo da jih ne bodo prodali. Pustimo seveda dejstvo, da je s strališča garancije vsekakor dobro kupit napravo z eu servisom in proizvedeno pa eu-compliant specifikacijah. Matsikdo tukaj pa je imel tudi z našimi servisi zelo kavbojsko izkušnjo. Ampak definitivno je pomirjajoče imet garancijo doma ali v EU, to ni dvoma.

Kljub vsemu pa ne verjamem, da bo to ustavilo uvoz teh naprav. Na takšen ali drugačen način:)
Someday never comes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roberto1 ()

Gtonek1 ::

roberto1 je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Evo prvi vtisi o Xiaomi Redmi Note 4X 3GB/32GB naložen MIUI Global 8.1 Stable:
Plusi:
Fingerprint dela odlično, vsi zasloni so tekoči, swift key je prednameščen.
Minusi:
Bedna aplikacija za telofoniranje, ne moreš imenika snycat direktno moraš brskat po nastavitvah, aplikacija za sms-e je ravno tako crap, ne moreš odmakniti ikonic iz zaslona, lahko samo odnamestiš program (Namestiti moram dodaten launcher), pri izbiri regije ni Slovenije.

Pod črto: Super naprava, nič ni narobe kar se ne bi dalo rešiti z aplikacijo. Priporočam.

EDIT: ste se prijavili v Mi Account? Kaj je sploh to?



Meni sync z google računom in kontakti dela brezhibno na vseh xiaomijih. Pzpv je to ena izmed stvari s katero res nikoli ni bilo težav.
Default launcher je love/hate, definitivno pa bi potreboval kak resize ikon, kar pa reši Apex/Nova brez težav, če je potrebno. Če iščeš alternativne appe za call/sms, priporočam Textro in Truecaller. Oba sicer plačljiva, ampak sta vredna teh par EUR.

Na Global Stable/Developer je na obeh Slovenija kot regija. Na starejših buildih in romih trgovcev je res ni bilo. Na Global 8.2.2.0 in na Developer 7.3.23 zagotovo je. Niso pa zmeraj države zložene po abecedi (lame).

Mi account je njihov račun, s katerim si lahko podobno kot na icloud syncaš vse nastavitve telefona. To res deluje dobro, ker zelo veliko migriram med Xiaomiji, mi zmeraj synca vse nastavitve in tudi call log ter sms log. Potrebuješ ga tudi v primeru, če odklepaš bootloader.

Kupil enako verzijo na mimovrste, se lahko obetem posodobitve in z tem slovenščino?
Telefon ne najde nobene posodobitve.
Lp

kanarin ::

Dimnik je izjavil:

Se boš načakal, da pride telefon do tebe. Pa mislim, da boš čez 200e, ker samo ddv je 33e+ stroški carinjenja+ obvestilo o dokazovanju plačila.....

Kaj pa kake eu warehaus nisi pogledal?


Sem gledal marsikaj, ampak kaj ko je povsod s tako opcijo bistveno dražje. Vseeno še tli (resda bolj majhno) upanje, da bi to lahko šlo nekako mimo carine, če pa ne bo pač ne bo.

Če nisi izbirčen glede modelov ima v trenutnih razmerah še Mimovrste povsem konkurenčne cene, še posebej ko je na voljo kakšna odprodaja (vrnjen artikel z odprto emalabažo). Žal pa Redmi 4 pro modela ne ponujajo, sicer bi verjetno naročil kar tam. En izziv a vas forumaš - a v trenutnih razmerah se kje sploh najde (bistveno) cenejšo varijanto a običajni Redmi 4 ali Redmi 4 Note ? Pa dajte upoštevat v hitro dostavo in 2 letno garancijo na eni (Mimovrste) strani in dodatne stroške (DDV, stroški carinskega postopka) ter dolgo čakanje na telefon na drugi (Aliexpress in podobno) strani.

kanarin ::

Recimo (to sem pozabil prej napisat), pred par dnevi je bil na Mimovrste na voljo Redmi Note 4 za 182 € (odprodaja seveda), če bi bil zainteresiran za ta model bi ga takoj vzel za to ceno, brez pomisleka. In dejansko ni bil dolgo časa na voljo...

Samael ::

sbor je izjavil:

jrihter je izjavil:

To moram delit z vami, redmi note 4x; po 1. polnjenju je sedaj po 3 dneh in pol baterija na 21 odstokih. Bluetooth vedno prižgan, prenos podakov tudi, wifi pa par ur.
SOT 4 ure. Super telefon, zelo zadovoljen z nakupom (Goldway).

Kateri rom imaš nameščen? Ker ravno za pohvalit se ni - redmi 3 mi pri 20% pokaže 6 dni uporabe in 7 ur SOT. Nameščen xioami.eu zadnja beta.



Po PRVEM polnjenju dvomim, da je večini tu telefon zdržal več kot dan pa pol, tako da če je njemu res 3 dni, se je s tem še kako za pohvaliti :)

Mislim, halo? Ste popolnoma brand new telefon samo nafilali, na hitro preleteli aplikacije, poslali dva smsja, en krajši telefonski klic in potem telefon pustili pri miru do naslednjega dne?
Po prvem polnjenju mi je baterija trajala kakšen dan pa pol. Kako tudi ne bi? Igračkanje, nalaganje tega, onega, vrtenje napravice po roki, to ono tretje... In kmalu za tem je bil odklenjen še bootloader, rootanje, flashanje, itd...
Ene dva tedna je trajalo, da je se je vse navdušenje in igračkanje z napravico umirilo in je baterija začela trajati 4 do 5 dni.

nejcmr ::

Kje priporočate za nakup Mi 5s Plus? Garancija predvidevam da je samo na Grossoshop?

Relanium ::

roberto1 je izjavil:

Dimnik je izjavil:

roberto1 je izjavil:

Danes in še par dni recimo Note 4x s popustom in no tax (kolikor pač to drži z dpd) 168EUR na grossoshop. Ampak pač treba reagirat immediately, če kdo kupuje in hoče prihranit par 10EUR:)


Objavil tip, kateri je v redni vezi z grossoshop

Grossoshop IT
PostPostao/la sasha2511 » Sri ožu 29, 2017 10:18 am

evo sad je i sluzbeno na Grossu..
nema vise SF expressa, samo DHL a preko njega je moguce da ide na carinu


pol pač to ne bo šlo. Kaki Eu warehouse opcije bo treba gledat v prihodnje. Dražje bo, to ni dvoma:)

Ziher ne bo šlo skozi?
Trenutno še obstaja ta opcija, kolikor vidim. Vprašanje pa, kaj bo če jo izbereš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Relanium ()

roberto1 ::

Gtonek1 je izjavil:

roberto1 je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Evo prvi vtisi o Xiaomi Redmi Note 4X 3GB/32GB naložen MIUI Global 8.1 Stable:
Plusi:
Fingerprint dela odlično, vsi zasloni so tekoči, swift key je prednameščen.
Minusi:
Bedna aplikacija za telofoniranje, ne moreš imenika snycat direktno moraš brskat po nastavitvah, aplikacija za sms-e je ravno tako crap, ne moreš odmakniti ikonic iz zaslona, lahko samo odnamestiš program (Namestiti moram dodaten launcher), pri izbiri regije ni Slovenije.

Pod črto: Super naprava, nič ni narobe kar se ne bi dalo rešiti z aplikacijo. Priporočam.

EDIT: ste se prijavili v Mi Account? Kaj je sploh to?



Meni sync z google računom in kontakti dela brezhibno na vseh xiaomijih. Pzpv je to ena izmed stvari s katero res nikoli ni bilo težav.
Default launcher je love/hate, definitivno pa bi potreboval kak resize ikon, kar pa reši Apex/Nova brez težav, če je potrebno. Če iščeš alternativne appe za call/sms, priporočam Textro in Truecaller. Oba sicer plačljiva, ampak sta vredna teh par EUR.

Na Global Stable/Developer je na obeh Slovenija kot regija. Na starejših buildih in romih trgovcev je res ni bilo. Na Global 8.2.2.0 in na Developer 7.3.23 zagotovo je. Niso pa zmeraj države zložene po abecedi (lame).

Mi account je njihov račun, s katerim si lahko podobno kot na icloud syncaš vse nastavitve telefona. To res deluje dobro, ker zelo veliko migriram med Xiaomiji, mi zmeraj synca vse nastavitve in tudi call log ter sms log. Potrebuješ ga tudi v primeru, če odklepaš bootloader.

Kupil enako verzijo na mimovrste, se lahko obetem posodobitve in z tem slovenščino?
Telefon ne najde nobene posodobitve.
Lp



Napiši prosim kateri rom imaš na napravi. Pri nas v trgovini še nisem nikoli kupil kakšnega kitajca, tako da ne vem kaj imajo nameščeno. Če imaš Global Stable, menda je zadnji 8.2.2.0, zadnji Developer je 7.3.23.
Someday never comes!

B_tec ::

jaz sem probal naročit redmi 4x in mi da opcijo SF express (no customs). še niso spremenili ?
http://www.grossoshop.net/xiaomi-redmi-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: B_tec ()

Scaramouche ::

B_tec je izjavil:

jaz sem probal naročit redmi 4x in mi da opcijo SF express (no customs). še niso spremenili ?
http://www.grossoshop.net/xiaomi-redmi-...


kok to pride skup z poštnino in carino?

PacificBlue ::

Relanium je izjavil:

roberto1 je izjavil:

Dimnik je izjavil:

roberto1 je izjavil:

Danes in še par dni recimo Note 4x s popustom in no tax (kolikor pač to drži z dpd) 168EUR na grossoshop. Ampak pač treba reagirat immediately, če kdo kupuje in hoče prihranit par 10EUR:)


Objavil tip, kateri je v redni vezi z grossoshop

Grossoshop IT
PostPostao/la sasha2511 » Sri ožu 29, 2017 10:18 am

evo sad je i sluzbeno na Grossu..
nema vise SF expressa, samo DHL a preko njega je moguce da ide na carinu


pol pač to ne bo šlo. Kaki Eu warehouse opcije bo treba gledat v prihodnje. Dražje bo, to ni dvoma:)

Ziher ne bo šlo skozi?
Trenutno še obstaja ta opcija, kolikor vidim. Vprašanje pa, kaj bo če jo izbereš.

Moj paket je že v Avstriji, očitno šlo skoz:). Naročil 21.3.

Dimnik ::

Ja kar je bilo naročeno do 21,22.marca je še šlo mimo, no mogoče so pa sprostili pakete naročene po tem datumu tudi, ker zaenkrat niso vedeli ali bodo šli paketi v dostavo ali bodo vrnili kupnino..

Fajn bi bilo, če je kdo naročil po 22.3. da se javi in sporoči stanje...

Relanium ::

Sem naročil včeraj iz grossota s SF express, bomo vidli ;)

kumer ::

torej kje se bodo sedaj kupovali xiaomi tel, če bo vse šlo čez carino?
pri prodajalcih ki so že bili omenjeni oz morda pri gearbest, banggood ipd?
je že kdo odkril kako EU trgovino z ugodnimi cenami?
LP

111111111111 ::

V EU saj imaš garancijo.

SumTingWong ::

https://www.ibuygou.com/

Ni najbolj ugodno, vendar imajo 2-letno evropsko garancijo.

Matej_K ::

Mimovrste pa je...Ni sicer fuul ugodno, v kakšnih primerih drago pa tudi spet ne...
... .. .

Dimnik ::

SumTingWong je izjavil:

https://www.ibuygou.com/

Ni najbolj ugodno, vendar imajo 2-letno evropsko garancijo.


Moraš doplačat eu garancijo, imaš možnost eno ali dve leti,gratis imaš kitajsko garancijo, sem probal naročit note4x....
««
97 / 374
»»