» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
65 / 374
»»

Dimnik ::

Roberto gre hitreje....jaz sem zadnjega rn3 dobil v 12 dneh..sedaj sem spet enega naročil, ampak so odpisali da je ta model najbol prodajan ta hip in treba počakat dobavo...sicer je komaj drugi dan od naročila....

Čakam da mi odgovorijo kako dolgo se čaka vračilo denarja, ker ga ima od danes grossoshop za enako ceno, plus garancija...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

mailer ::

robertko je izjavil:

mailer je izjavil:

Se pri top one še dobi redmi 3s oz 3s prime z 3gb rama in 32gb roma v sivi barvi oz kskšna druga stran s paypal plačilom?


Katero barvo Silver ali Gray?

Raje tistega, ki je temnejši (grey) oz ima okoli zaslona črn rob in ne bel.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

vilonja ::

Official CM 14.1 za RN 3 Pro:

SumTingWong ::

Nekaj govora je bilo o Mi5c ... kje je zdaj ta telefon, včeraj sem ga pričakoval! :8)

broken/link ::

@vilonja: jp, sem že par postov nazaj napisal. ampak je zelo zelo zelo buggyast. Ne dela fotkič/kamera/lučka, ne dela fingerprint, občiajni so FCji pri drugih appih, problemi so z alarmom,... ni še to to. Ravno danes sem šel nazaj na cm13.1 (ki se ga ne razvija več), ker cm13.1 dela. cm14 pa bo potreboval še vsaj par tednov, če ne celo mesecev.

nofaith ::

no jst mam zdej offical cm14.1 na xiaomi mi maxu pa sem do zdaj 2 buga zasledil. Eden je da mi ne dela mobilni internet (ta je kar zelo moteč) , pa včasih ko ga zbudiš je samo black screen in pol ga moraš zaklenit pa še enkrat odklenit. Drugo zaenkrat vse dela.

split screen pa dela odlično na tem telefonu :).
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nofaith ()

broken/link ::

ja, na redmi 3 note pro-ju pa je trenutno tako, da je unofficial rom bolj stabilen od officiala :) ampak unofficial verzija se je sedaj, ko je official vn prišel, zaključla, tako da sem raje šel na cm13 in bom počakal še par tednov/mesecev, kot pa da dnevno preklinjam ničkriv telefon :)

RockyS ::

Je že kdo zasledil xiaomi tv box kje v EU oz. po dostopni ceni? kakor daš iz Španskega skladišča je cena 100€.

scipascapa ::

zakaj bi tok dajal hudiča?

vilonja ::

@broken/link

Katero aplikacijo pa uporabljaš za bakcup aplikacij, če menjavaš rome?

YesPeace ::

Jest moram pa poslati nazaj na kitajsko telefon (aliexpress: TOP ONE) (Xiaomi redmi 3S) sem kliknil dispute, ker telefon ni deloval kot bi moral. Zanima me, če moram na kaj paziti? biti na kaj pozoren in pa prosil bi za nasvet, če je kdo že pošiljal, ker mi je trgovec napisal naj ne pošiljam paketa preko: Do not send it by DHL, TNT expres, UPS Fedex otherwise, we will pay the costums duty!

kako se potem tak paket pošlje nazaj?!

Lp,

koli99 ::

Ok, naročil sem Xiaomi Redmi 4 Note na Aliexpress (TopOne). Dobil sem sledeč odgovor:

1. Please make sure the consignee's information is correct.
2. Our working time is Monday - Sunday: GMT+1:30 to +4:30, GMT+5 to +11 (Beijing Time: 09:30 - 12:30, 14:00 - 19:00). We may not reply you in time due to the time difference when you leave us any message. We will reply you during the working time.
3. Please check if your address is remote area via the following link: http://raslist.dhl.com/jsp/first_main.j.... If it's remote area, please pay 30USD via this link: http://www.aliexpress.com/store/product... ?? Čemu to? Sicer sem vpisal poštno številko 6210 - Sežana, in napiše da ni remote area ampak tudi da ni valid selection? Kot poštnino sem izbral DHL (23USD) je bilo že doplačila
4. Please learn the processing time and delivery time via the following link: http://www.aliexpress.com/store/product...
5. Please leave us message if you want a sealed box. Otherwise we will unseal the box to do "Quality Control" and flash the multi-language ROM! The original box from Xiaomi and Meizu is sealed. It's only with English and without "Play Store". Mi je potrebno tu kaj storiti ali je ok kot je? Kaj pomeni da je brez Play Store? Da ne morem nalagati dodatnih aplikacij z google play stora??
6. Please double check if the network works with your carrier if your order is cellphone. It is very important! You can check via following link: http://www.willmyphonework.net/
7. Please leave us message if the order is gift. We will provide priority for your order. Sicer bo darilo, ampak verjetno gre tu za paket brez računa. Če označim kot gift bo paket prej poslan?
Please ignore the reminders if everything is fine.

Hvala za pomoč!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koli99 ()

RockyS ::

scipascapa je izjavil:

zakaj bi tok dajal hudiča?


Sej ne bi, zato me pa zanima če se da kje dobit po USA ceni (70€).

scipascapa ::

yespeace: je dober občutek pošiljati na kitajsko? to veš, da letos si brez telefona? do tja bo hodilo vsaj 2-3 tedna....potem imajo oni še neke praznike vmes....pozab do konec januarja na telefon :)

FireSnake ::

Tvoja informacija ni kaj dosti koristna.

YesPeace je izjavil:

Jest moram pa poslati nazaj na kitajsko telefon (aliexpress: TOP ONE) (Xiaomi redmi 3S) sem kliknil dispute, ker telefon ni deloval kot bi moral. Zanima me, če moram na kaj paziti? biti na kaj pozoren in pa prosil bi za nasvet, če je kdo že pošiljal, ker mi je trgovec napisal naj ne pošiljam paketa preko: Do not send it by DHL, TNT expres, UPS Fedex otherwise, we will pay the costums duty!

kako se potem tak paket pošlje nazaj?!

Lp,


Jaz sem pošiljal tja preko pošte, priporočeno. To pa zato, da sem imel številko za sledenje (ve se, kdaj dobijo zadevo).

Prej pa še povprašaj na pošti, če oni vedo, kdo je njihov carier na kitajskem. Če daš na našo špšto, bo to skoraj sigurno China post .... ampak, preveri.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

antonija ::

koli99 je izjavil:

3. Please check if your address is remote area via the following link: http://raslist.dhl.com/jsp/first_main.j.... If it's remote area, please pay 30USD via this link: http://www.aliexpress.com/store/product... ?? Čemu to? Sicer sem vpisal poštno številko 6210 - Sežana, in napiše da ni remote area ampak tudi da ni valid selection? Kot poštnino sem izbral DHL (23USD) je bilo že doplačila
DHL racuna extra ce se mora kombi peljat dlje iz vecjih mest. Nekje je to ze prva vas izven mesta, drugje so malo bolj tolerantni. Zakaj pa DHL ne uposteva postne stevilke od Sezane pa vprasaj na DHL.

koli99 je izjavil:

5. Please leave us message if you want a sealed box. Otherwise we will unseal the box to do "Quality Control" and flash the multi-language ROM! The original box from Xiaomi and Meizu is sealed. It's only with English and without "Play Store". Mi je potrebno tu kaj storiti ali je ok kot je? Kaj pomeni da je brez Play Store? Da ne morem nalagati dodatnih aplikacij z google play stora??
Dobil bos odprto skatlo, prodajalec bo preveril ali je vse OK s telefonom (v razumnih mejah). Ce imas kaksne druge zahteve jim sporoci. Gor bo pa Chinese stable ROM, ki nima Play store instaliran.
Ce noces/ne znas sam naloziti global ROMa, potem lahko prodajalcu reces naj ti nalozi global stable, ki ima Play store instaliran.

koli99 je izjavil:

7. Please leave us message if the order is gift. We will provide priority for your order. Sicer bo darilo, ampak verjetno gre tu za paket brez računa. Če označim kot gift bo paket prej poslan?
Gift povecini pomeni da telefon zapakirajo kot darilo, in ga posljejo direktno prejemniku. V sloveniji je ta koncept se bolj bogi, zunaj se pa to veliko pocne (direktno iz stacune do prejemnika).
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

FoxKnox ::

YesPeace je izjavil:

Jest moram pa poslati nazaj na kitajsko telefon (aliexpress: TOP ONE) (Xiaomi redmi 3S) sem kliknil dispute, ker telefon ni deloval kot bi moral. Zanima me, če moram na kaj paziti? biti na kaj pozoren in pa prosil bi za nasvet, če je kdo že pošiljal, ker mi je trgovec napisal naj ne pošiljam paketa preko: Do not send it by DHL, TNT expres, UPS Fedex otherwise, we will pay the costums duty!

kako se potem tak paket pošlje nazaj?!

Lp,


Morda ti ta link pomaga :
http://www.chinatechtest.com/garancijsk...
Lp

koli99 ::

antonija je izjavil:

koli99 je izjavil:

3. Please check if your address is remote area via the following link: http://raslist.dhl.com/jsp/first_main.j.... If it's remote area, please pay 30USD via this link: http://www.aliexpress.com/store/product... ?? Čemu to? Sicer sem vpisal poštno številko 6210 - Sežana, in napiše da ni remote area ampak tudi da ni valid selection? Kot poštnino sem izbral DHL (23USD) je bilo že doplačila
DHL racuna extra ce se mora kombi peljat dlje iz vecjih mest. Nekje je to ze prva vas izven mesta, drugje so malo bolj tolerantni. Zakaj pa DHL ne uposteva postne stevilke od Sezane pa vprasaj na DHL.

koli99 je izjavil:

5. Please leave us message if you want a sealed box. Otherwise we will unseal the box to do "Quality Control" and flash the multi-language ROM! The original box from Xiaomi and Meizu is sealed. It's only with English and without "Play Store". Mi je potrebno tu kaj storiti ali je ok kot je? Kaj pomeni da je brez Play Store? Da ne morem nalagati dodatnih aplikacij z google play stora??
Dobil bos odprto skatlo, prodajalec bo preveril ali je vse OK s telefonom (v razumnih mejah). Ce imas kaksne druge zahteve jim sporoci. Gor bo pa Chinese stable ROM, ki nima Play store instaliran.
Ce noces/ne znas sam naloziti global ROMa, potem lahko prodajalcu reces naj ti nalozi global stable, ki ima Play store instaliran.

koli99 je izjavil:

7. Please leave us message if the order is gift. We will provide priority for your order. Sicer bo darilo, ampak verjetno gre tu za paket brez računa. Če označim kot gift bo paket prej poslan?
Gift povecini pomeni da telefon zapakirajo kot darilo, in ga posljejo direktno prejemniku. V sloveniji je ta koncept se bolj bogi, zunaj se pa to veliko pocne (direktno iz stacune do prejemnika).


Sedaj vidim na Aliexpress da je bil paket že odposlan tako da kar je je. Verjetno glede poštnine je ok.
Na linku telefona ki sem ga kupil piše Official Stable Global ROM...?

antonija ::

No, potem bo pa gor global stable.

Itak za uradni ROM samo nalozis .zip nekam na telefon, zazenes Update app na telefonu in tam izberes da bi namestil uradni ROM. Je precej simpl v primerjavi s custom ROMi (ki so na xiaomiju tudi precej simpl :)).
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

YesPeace ::

scipascapa je izjavil:

yespeace: je dober občutek pošiljati na kitajsko? to veš, da letos si brez telefona? do tja bo hodilo vsaj 2-3 tedna....potem imajo oni še neke praznike vmes....pozab do konec januarja na telefon :)


mi je vseeno, ker je teava glede telefona že rešena :) ne bom naročeval novega sploh pa ne preko TOP ONE, ker so se mi zamerili! so me 20 dni ignorirali glede težave, tako da sem kliknil dispute... Sicer je bilo pri prvih treh telefonih vse BP. tukaj pa ko so nastale težave, se niso več odzivali.

tako da jest vračam telefon z refoundom! :) in ne pričakujem zamenjave...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: YesPeace ()

gregor ::

Teardown galore: Mi Mix, Redmi 4A and Redmi 4!
http://www.gizchina.com/2016/12/07/tear...

Xiaomi Redmi 4 Review (MIUI 8 Global ROM)
http://www.gizmochina.com/2016/12/07/xi...



Xiaomi Redmi 4 Review: CONCLUSIONS

The Xiaomi Redmi 4 is yet another great budget device on the market. In fact, it is one of the best you can get at this price point but it doesn't mean it is a perfect phone.

The device has a top-notch built quality and nice design, the internal hardware components assure a good UI and gaming performance and the camera can take decent daylight pictures. Also, the battery life is just insanely good.

However, even at this price point, we want to see the backlit capacitive keys and a better low-light camera performance. Also, the Wifi download speeds were pretty low every time I wanted to download an app from the Play Store.

At the end of the day, the Xiaomi Redmi 4 is still one of the best budget phones you can buy at the moment but make sure to consider if the previously mentioned shortcomings are important to you or not.

YesPeace ::

FireSnake je izjavil:

Tvoja informacija ni kaj dosti koristna.

YesPeace je izjavil:

Jest moram pa poslati nazaj na kitajsko telefon (aliexpress: TOP ONE) (Xiaomi redmi 3S) sem kliknil dispute, ker telefon ni deloval kot bi moral. Zanima me, če moram na kaj paziti? biti na kaj pozoren in pa prosil bi za nasvet, če je kdo že pošiljal, ker mi je trgovec napisal naj ne pošiljam paketa preko: Do not send it by DHL, TNT expres, UPS Fedex otherwise, we will pay the costums duty!

kako se potem tak paket pošlje nazaj?!

Lp,


Jaz sem pošiljal tja preko pošte, priporočeno. To pa zato, da sem imel številko za sledenje (ve se, kdaj dobijo zadevo).

Prej pa še povprašaj na pošti, če oni vedo, kdo je njihov carier na kitajskem. Če daš na našo špšto, bo to skoraj sigurno China post .... ampak, preveri.


verjetno je kar obvezno potrebno poslati priporočeno, saj moram aliexpresu poslati tracking number (v roku 5 dni) *Please add tracking details

*Logistics/tracking number:

*Logistics company & tracking website::

For example: DHL www.dhl.com
Add Tracking Details You can also: Cancel return

se grem na pošto pozanimat kaj in kako :)

hvala za pomoč! :)

gregor ::

test 2.12.16

Xiaomi Mi Note 2 - Recenzija
http://mob.hr/xiaomi-mi-note-2-recenzij...

HDvideo ::

koli99 je izjavil:

Ok, naročil sem Xiaomi Redmi 4 Note na Aliexpress (TopOne). Dobil sem sledeč odgovor:

1. Please make sure the consignee's information is correct.
2. Our working time is Monday - Sunday: GMT+1:30 to +4:30, GMT+5 to +11 (Beijing Time: 09:30 - 12:30, 14:00 - 19:00). We may not reply you in time due to the time difference when you leave us any message. We will reply you during the working time.
3. Please check if your address is remote area via the following link: http://raslist.dhl.com/jsp/first_main.j.... If it's remote area, please pay 30USD via this link: http://www.aliexpress.com/store/product... ?? Čemu to? Sicer sem vpisal poštno številko 6210 - Sežana, in napiše da ni remote area ampak tudi da ni valid selection? Kot poštnino sem izbral DHL (23USD) je bilo že doplačila
4. Please learn the processing time and delivery time via the following link: http://www.aliexpress.com/store/product...
5. Please leave us message if you want a sealed box. Otherwise we will unseal the box to do "Quality Control" and flash the multi-language ROM! The original box from Xiaomi and Meizu is sealed. It's only with English and without "Play Store". Mi je potrebno tu kaj storiti ali je ok kot je? Kaj pomeni da je brez Play Store? Da ne morem nalagati dodatnih aplikacij z google play stora??
6. Please double check if the network works with your carrier if your order is cellphone. It is very important! You can check via following link: http://www.willmyphonework.net/
7. Please leave us message if the order is gift. We will provide priority for your order. Sicer bo darilo, ampak verjetno gre tu za paket brez računa. Če označim kot gift bo paket prej poslan?
Please ignore the reminders if everything is fine.

Hvala za pomoč!


To sporočilo se preprosto ignorira če je remote area te itak obvestijo ker čene morejo plačat oni tisti dodatni strošek. Glede 5. točke bo tako kot ste se zmenili po vsej verjetnosti ti bojo dali gor Official Global ROM kar pomeni, da ti nebo treba nič štimat edino če boš želel slovenski jezik. Pri 7. točki pa ne pomeni, da ti zavijejo kot darilo temveč naj bi ti tvojo pošiljko obravnavali hitreje kot ostale vendar je čas dostave povsem enak kot če ne bi bilo za darilo (preizkušeno).
Nekaj je nekaj, nič ni nič!

buttcrack ::

sicer sledim temi že od samega začetka ampak po zadnjih novih izdajah (R4, RN$) nisem več tolk poglobljen v specse...

Mati moram nabavit nov telefon in je itak gladko izbira padla na bolj budget kitajca.

Oklevam med R4 pro, RN3 in RN4, opcija je seveda tudi R3s... Kaj predlagate?

broken/link ::

za mati bo r3s več kot dovolj.

buttcrack ::

se international varianto še da dobit? in če je že kaj več ovitkov na sceni? itak rabi en ledr flip cover ker je bolj štoraste sorte :)

aja, prioriteta ji je samo fotoaparat - v slabi svetlobi so itak vsi šrot, a ker prednjači na svetlem.

Zgodovina sprememb…

gregor ::

novi testi...

Xiaomi Redmi 4 Prime Review - Awesome Budget Smartphone. Again.
http://www.gizmochina.com/2016/12/08/xi...

Xiaomi Redmi 4 Prime Review: CONCLUSIONS

The Xiaomi Redmi 4 is yet another great budget device on the market. In fact, it is one of the best you can get at this price point but it doesn't mean it is a perfect phone.

The device has a top-notch built quality and nice design, the internal hardware components assure a good UI and gaming performance and the camera can take decent daylight pictures. Also, the battery life is just insanely good.

However, even at this price point, we want to see the backlit capacitive keys and a better low-light camera performance. Finally, the phone does not ship with the fast charger.

At the end of the day, the Xiaomi Redmi 4 is still one of the best budget phones you can buy at the moment but make sure to consider if the previously mentioned shortcomings are important to you or not.


Xiaomi Mi Note 2 review: The Galaxy Note 7 lookalike that's hot for a very different reason
http://www.pcadvisor.co.uk/review/andro...

OUR VERDICT

The Mi Note 2 was wrongly overshadowed at its launch. This is a gorgeous big-screen Android phone with very decent performance, a great camera and plenty of storage. We'd like to see a Quad-HD screen on Xiaomi's flagship phone, but this one should prove plenty sharp and clear. Google apps are not preinstalled, but there is a workaround if you are happy to do some tweaking.

roberto1 ::

Goldway ima International 3s, ampak je pa pol kar pustolvščina z ovitki oz. etuiji. Verjetno boš posegel po 2/16, potemtakem Redmi 4 2/16 mogoče tudi ni slab izbor.
Kar se tiče fotkačev kot si napisal. Ob dobri svetlobi lahko narediš pzpv zelo solidne fotke (preverjeno na 3s), potem pa gre zelo rapidno kvaliteta v maloro.

buttcrack je izjavil:

se international varianto še da dobit? in če je že kaj več ovitkov na sceni? itak rabi en ledr flip cover ker je bolj štoraste sorte :)

aja, prioriteta ji je samo fotoaparat - v slabi svetlobi so itak vsi šrot, a ker prednjači na svetlem.
Someday never comes!

buttcrack ::

goldway ima R4pro za 135$ + poštnina in samo še oklevam ali se mi splača počakat par dni da imajo v akciji RN4, ki je trenutno 167$ s poštnino - verjetno bo cca 10$ cenej.

Nujno pa rabim poleg en dober flip cover, tak da se ne bo sam odpiral oz. ne en klump.

goldwayov na sliki ima odprtino za fleš na napačni strani oz. ni za R4pro... btw, ali je boljši Nilkinov ali xiaomijev?

Zgodovina sprememb…

koli99 ::

Vidim da je polno teh ROM-ov. Global ROM, Xiaomi.EU ROM,...etc

Dobil bom Redmi Note 4 kateri bo imel nameščen Global ROM. Bo tale za ženo ok, ali raje naložim Xiaomi.EU ROM?

Klamzi ::

Torej... sem v fazi nakupa novega telefona do nekje 150€. Je trenutno ta Xiaomi Redmi 4 Prime best buy za ta denar?

matobeli ::

koli99 je izjavil:

Vidim da je polno teh ROM-ov. Global ROM, Xiaomi.EU ROM,...etc

Dobil bom Redmi Note 4 kateri bo imel nameščen Global ROM. Bo tale za ženo ok, ali raje naložim Xiaomi.EU ROM?


Če želiš najbolj troublefree pusti global. Preveri pa da je official in ne pokvarjen z strani trgovca

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

roberto1 ::

Tu nekje je zagotovo med najboljšimi poleg Redmi 3s. Če si fiksiran na 5", ne verjamem, da je kaj boljšega za ta denar.


Klamzi je izjavil:

Torej... sem v fazi nakupa novega telefona do nekje 150€. Je trenutno ta Xiaomi Redmi 4 Prime best buy za ta denar?
Someday never comes!

Klamzi ::

Odlično =)
Ampak vidim da še ni na voljo s stable Global ROM-om... je tako? Se splača počakat al kako? Nisem najbolj na tekočem :) Naj povem da v bistvu ne rabim slovenščine, je angleščina dovolj...

https://www.aliexpress.com/store/produc...

roberto1 ::

ker je Redmi 4 relativno nova zadeva, še ni Global roma, za 3s recimo je. Imaš na izbiro ali uporabljaš China Rom, ali pa odkleneš bootloader in si namestiš xiaomi.eu rom.
V obeh primerih imaš seveda angleščino, pri China romu pač srečaš kakšno pisanko vmes in odstraniš morebitnih par brezveznih appov.

Bo pa verjetno Global ra R4 kmalu na voljo!


Klamzi je izjavil:

Odlično =)
Ampak vidim da še ni na voljo s stable Global ROM-om... je tako? Se splača počakat al kako? Nisem najbolj na tekočem :) Naj povem da v bistvu ne rabim slovenščine, je angleščina dovolj...

https://www.aliexpress.com/store/produc...
Someday never comes!

Samael ::

Klamzi je izjavil:

Odlično =)
Ampak vidim da še ni na voljo s stable Global ROM-om... je tako? Se splača počakat al kako? Nisem najbolj na tekočem :) Naj povem da v bistvu ne rabim slovenščine, je angleščina dovolj...

https://www.aliexpress.com/store/produc...



Jaz sem ga dobil z vendor ROM-om, torej neko fiksno angleško različico z google play store, za katero ne bo updatov, dela pa...
Z nekoliko zajebancije okoli tega (v drugo bo najbrž lažje) namestil chinese developer rom, odklenil bootloader, twrp, superSU... namestil Xiaomi.EU ROM in sem ta kratek čas, kolikor ga imam, zelo zadovoljen s to zadevo.
Mislim, da kakor je bilo že povedano, pri 5" za ta denar ne boš našel boljšega.

Master_Yoda ::

Samo standby-ja ima pa Redmi note 3 SD ogromno. Zadnji teden nisem bil kaj dosti na telefonu (par SMSov, klicev, pol ure muzike na slusalkah vsak dan - SOT je 1 ura 15 min) in mi je telefon ne samo zdrzal brez polnjenja, samo 50% mi je skuril.



Kolikor gledam gsam battery monitor mi je od aplikacij najvec pozrl system (/system/bin/logd), tako da ce se ta log disablam bo se manj zrlo.

Xiaomi.eu 6.12.1 rom.

P.S. Automatic task imam nastavljen da mi vklopi Airplane mode med 22 in 6 uro.

Zgodovina sprememb…

koli99 ::

matobeli je izjavil:

koli99 je izjavil:

Vidim da je polno teh ROM-ov. Global ROM, Xiaomi.EU ROM,...etc

Dobil bom Redmi Note 4 kateri bo imel nameščen Global ROM. Bo tale za ženo ok, ali raje naložim Xiaomi.EU ROM?


Če želiš najbolj troublefree pusti global. Preveri pa da je official in ne pokvarjen z strani trgovca


Kako to preverim?

robertko ::

koli99 je izjavil:

matobeli je izjavil:

koli99 je izjavil:

Vidim da je polno teh ROM-ov. Global ROM, Xiaomi.EU ROM,...etc

Dobil bom Redmi Note 4 kateri bo imel nameščen Global ROM. Bo tale za ženo ok, ali raje naložim Xiaomi.EU ROM?


Če želiš najbolj troublefree pusti global. Preveri pa da je official in ne pokvarjen z strani trgovca


Kako to preverim?


Mora ti pisati Version: V8.0.4.0.MBFMIDG (MIUI8)

http://en.miui.com/download-309.html#455

kodar ::

Kaj bi pa bile glavne prednosti CM pred MIUI, ki je radni ROM za Redmi Note3?

Ali ste (in kako) naredili backup telefona pred prehodom z MIUI na CM?

broken/link je izjavil:

ja, na redmi 3 note pro-ju pa je trenutno tako, da je unofficial rom bolj stabilen od officiala :) ampak unofficial verzija se je sedaj, ko je official vn prišel, zaključla, tako da sem raje šel na cm13 in bom počakal še par tednov/mesecev, kot pa da dnevno preklinjam ničkriv telefon :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kodar ()

tt2 ::

A Redmi 4 Prime(pro) z global ROM-om je že na voljo?

kodar ::

Redmi Note 3 Pro Polnilec

Jaz sem z RN3 dobil polnilec in nek poceni adapter.
Polnilec je sicer OK, precej hitro napolni baterijo, vendar je adapter podn - moraš pazit kako ga ven vlečeš iz vtičnice, da adapter note ne ostane....

Kateri polnilec za RN3Pro uporabljate/priporočate?

Samael ::

tt2 je izjavil:

A Redmi 4 Prime(pro) z global ROM-om je že na voljo?


Ne, dela pa EU ROM brez problemov.

scipascapa ::

yoda: 7 dni pa še ni prazna baterija, se hecaš?

dragana ::

Če mojega redmi 3 pro malo uporabljam zdrži tudi 14 dni brez polnjenja.

scipascapa ::

ne me hecat?

scipascapa ::

roberto1 ::

Za primerjavo. Kolega je šel letos poleti na Korziko za 3 tedne in me prosil za telefon, kjer mu bo baterija držala vsaj 2 dni.
Dal sem mu Redmi 3 Pro, vsak dan je čekiral e-mail, fb in poklical nujne zadeve (ima trgovino in je bilo potrebno porihtat naročila).
V treh tednih ga je 4x polnil, kar je precej dober rezultat. Battery indurance v Redmi 3/Pro/S in Note 3 je res fenomenalen.
Someday never comes!

miko22 ::

Uf, ne morem verjet. Mam Mi4c, pa ga polnim vsak drug dan. Pa je to normalna uporaba, drugače ga treba polnit vsak dan. Če telefon leži na mizi pol mogoče zdrži teden dni.
««
65 / 374
»»