» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
358 / 374
»»

KTr1sk ::

Meni je prioriteta znamka Xiaomi, ko kupujem preverim če ima snapdragon procesor,da ga odklenem in naložim "xiaomi eu.rom".
Ta rom ne meče ven reklam ima drugo aplikacijo za klicanje in stike, kjer omogoča snemanje pogovorov ;). Kateri telefon še to omogoča brez dodatne aplikacije?
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

kanarin ::

Mimogrede, če kdo mogoče misli in pričakuje, da ima Redmi Note 11 Pro pa boljšo kamero kot RN10Pro bo kar precej razočaran:

The Redmi Note 11 Pro is actually a downgrade if we talk about cameras


https://www.gizmochina.com/2021/11/01/r...

https://www.nextpit.com/redmi-note-11-p...

Bolt ::

kanarin je izjavil:

@Bolt - hvala ker si me oz nas vse razsvetlil oz založil z zelo koristnimi in relevantinimi informacijami, članki in argumenti. In seveda s tem zelo predmetnim komentarjev. Kaj, hmm, aja...sploh nisi. Si pač samo ubogi trolček, bogpomagaj, tudi tako pač obstajajo (ki svoje frutracije puščajo oz poskušajo zdraviti tu na tem forumu).


Ajd ne nakladaju spet. Moj komentar ni bil, da ti iščem informacije temveč da povem kakšen fan trollček si.
Nimam časa vas razsvetljevat, ker je tega sranja toliko, da je par dni premal, da bi našel ves tvoj drek, ki si ga nasral v tej temi. Če kdo sprošča svoje fustracije si to ti. Ker ti nikjer drugje ne pustijo si se spravil tu na forum.
Tvoje trolanje sloni na nekih bohpomagaj člankih iz računalniških novic, monitorja in youtuba... To je pa vse.
Me sploh ne zanimajo ta nizkokakovostna sranja od xiaomija, tako da takih stvari sploh ne gledam. Ni pa treba bit nek raketni znanstvenik, da ugotoviš, da si nek zaljubljen fanček v xiaomi klump, ki ne vidi 5mm pred sabo.
Ti kar, saj ti ne prepovedujem imet to sranje, če si ti zadovoljen z njim, saj potem je takoj jasno na kakšnem nivoju si. Samo ni pa treba potem zavajat cel svet s tvojimi fetiši, ker obstaja veliko, veliko boljših alternativ od tega nizkokakovostnega xiaomija. Ne veliko, temveč vsi.
Xiaomi se je nakako približal ostalim le z modelom mi11 ultra, 12 pro, kaj bo naprej bomo še videli, tam pa potem vemo kakšne so cene in je spet vprašanje kdo bi potem sploh kupil xiaomija, če pa za tak denar dobiš potem že malo bolj uveljavjene znamke. Tako da vemo kje smo in kdo kupuje xiaomije. Mal se sam zamisli, če si tega zmožen, da ti ne bom jaz spet iskal.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

OK.d ::

LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()

kanarin ::

Bolt je izjavil:


Me sploh ne zanimajo ta nizkokakovostna sranja od xiaomija, tako da takih stvari sploh ne gledam. .


Ampak kljub temu še vedno pa najdeš čas in voljo da trolaš v Xiaomi temi? To pove več o tebi kot vse tvoje brezvsebinske blodnje, argumentov pač ti nimaš. In še to - enostavno bedno je brat to stalno polivanje gnojnice lastnikov/oboževalcev flagship telefonov - nad nizkocenovnimi mobilniki. Pa noben sploh ne zna pojasnit zakaj sploh obstaja tako velika bolečina lastnikov teh telefonov, ki ne morejo sprejeti dejstva da marsikateremu povsem ustreza in je zadovoljen tudi z mnogo cenejšim telefonom. Razen (pre)velikega ega in zlobe ne najdem drugega tehtnega razloga. A mogoče niste srečni s svojim flagshipi, imate mogoče celo slabo vest - da čutite tako močno potrebo po žaljenju ostalih ?

Jaz pač ne čutim prav nobene potrebe in želje da bi kupoval flagshipe, pa bodi prepričan ,da bi si lahko vsako leto brez nobenih težav privoščil novega (pa ne samo enega). Je marsikaj v življenju dosti pomembnejše kot si lastiti trenutni super-duper telefon (ki je itak že naslednjo leto zastarel model).

Bolt ::

kanarin je izjavil:

Bolt je izjavil:


Me sploh ne zanimajo ta nizkokakovostna sranja od xiaomija, tako da takih stvari sploh ne gledam. .


Ampak kljub temu še vedno pa najdeš čas in voljo da trolaš v Xiaomi temi? To pove več o tebi kot vse tvoje brezvsebinske blodnje, argumentov pač ti nimaš. In še to - enostavno bedno je brat to stalno polivanje gnojnice lastnikov/oboževalcev flagship telefonov - nad nizkocenovnimi mobilniki. Pa noben sploh ne zna pojasnit zakaj sploh obstaja tako velika bolečina lastnikov teh telefonov, ki ne morejo sprejeti dejstva da marsikateremu povsem ustreza in je zadovoljen tudi z mnogo cenejšim telefonom. Razen (pre)velikega ega in zlobe ne najdem drugega tehtnega razloga. A mogoče niste srečni s svojim flagshipi, imate mogoče celo slabo vest - da čutite tako močno potrebo po žaljenju ostalih ?

Jaz pač ne čutim prav nobene potrebe in želje da bi kupoval flagshipe, pa bodi prepričan ,da bi si lahko vsako leto brez nobenih težav privoščil novega (pa ne samo enega). Je marsikaj v življenju dosti pomembnejše kot si lastiti trenutni super-duper telefon (ki je itak že naslednjo leto zastarel model).


Dragi moj kanarček, tema je "xiaomi telefoni in ostale naprave"
Ja, časa več kot dovolj zato pridem na vsake toliko časa pogledat temo kaj je novega, ker me tanima še kaj drugega kot neki nizkocenovi telefoni. In glejga hudiča vedno naletim na tvoje trolanje.
Argumente sem povedal že neštetokrat sedaj ali jih ne znaš ali pa namenoma nočeš prebrat.
Glede na tvoje blodnje prej slednje.
Nč bat ne čutim nobene bolečine, bolečina bi bila če bi si lastil tak klump.
Me pa sploh ne moti, če je nekdo zadovoljen s takim telefonom, moti me predvsem TVOJE trolanje in poveličevanje tega klumpa. Meni dol pade s kakšnim si ti zadovoljen to sem ti že povedal in to dovolj pove o tvojem nivoju. Če si tak pri telefonih in ostalih napravah potem mi je popolnoma jasno kakšen si na ostalem področju.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

kanarin ::

@Bolt ob branju tvojih brezvsebinskih nebuloz dobim kvečjemu tole asocijacijo "vsako tele ima svoje vesele"

Veselo trolanje še naprej, ne mislim ti več odgovarjat.

Bolt ::

kanarin je izjavil:

@Bolt ob branju tvojih brezvsebinskih nebuloz dobim kvečjemu tole asocijacijo "vsako tele ima svoje vesele"

Veselo trolanje še naprej, ne mislim ti več odgovarjat.


Pa še vedno odgovarjaš! A jesi tele.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

ZveeZ ::

KTr1sk je izjavil:

Meni je prioriteta znamka Xiaomi, ko kupujem preverim če ima snapdragon procesor,da ga odklenem in naložim "xiaomi eu.rom".
Ta rom ne meče ven reklam ima drugo aplikacijo za klicanje in stike, kjer omogoča snemanje pogovorov ;). Kateri telefon še to omogoča brez dodatne aplikacije?

S custom romom predvidevam, da vsak?

KTr1sk ::

@ZveeZ: samo miui custom rom "eu.rom", ki so za Xiaomi telefone,nobenega drugega custom rom ne poznam, ki ima že vgrajen snemalnik pogovora. Pozna kdor še kakšen drug custom rom, ki to ima to funkcijo vgrajeno?
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

NiggerBob ::

KTr1sk je izjavil:

@ZveeZ: samo miui custom rom "eu.rom", ki so za Xiaomi telefone,nobenega drugega custom rom ne poznam, ki ima že vgrajen snemalnik pogovora. Pozna kdor še kakšen drug custom rom, ki to ima to funkcijo vgrajeno?

Mi 9T, Mi 9T Pro s serijskim global romom imata to opcijo.
Redmi Note 5 serijskim global romom ima to opcijo.
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NiggerBob ()

ZveeZ ::

Afaik je opcija snemanja klicev nedovoljenja v EU (morda se motim), zato jih ima Xiaomi le na kitajskih/indijskih romih.
Tudi googlov dialer podpira snemanje pogovorov.. v Indiji ;)

KTr1sk ::

Ja preden sem naložil eu.rom sem nekako uspel vklopit Google dialer z snemalnikom, ki pa je vedno pred pogovorom javil, da se pogovor snema, tako da edini je bil Miui eu.rom ki dela kot mora

i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

c0ck4m0u53 ::

misek je izjavil:

Ali obstaja kakšen preverjen alternativni firmware za Xiaomi Mi A2 Lite? Uradna podpora se je namreč zaključila lani poleti.


S crDroid imam dobre izkušnje na MI A1 in A2

Android 11/ crDroid 7 oz najnovejši Android 12/ crDroid 8
If citizens cannot trust that laws will be enforced in an evenhanded
and honest fashion, they cannot be said to live under the rule of law.
Instead, they live under the rule of men corrupted by the law. - Dale Carpenter

Gregex ::

Ima kdo poco x3 pro? Imam google messages. Kako za vraga naštimam, da ko mi nekdo pošlje skupinsko sporočilo, da ko odgovorim, da samo pošiljatelju odgovorim in ne vsem v skupini. Še več: naredi mi ločene klepete za vsakega posebaj. Guglam in tudi v nastavitvah nič ne najdem.

Maxl ::

Tole si probal?
Messages - Settings - Advanced - Group Messaging pa nastaviš na Send an SMS reply to all recipients and get individual replies (mass text)

Gregex ::

Hvala za odgovor. Sem probal, brez učinka. Res mi je čudno. Na MI 9t pro imam enake nastavitve in dela kot mora, na pocotu pa ne. Če ima še kdo kak nasvet.

Maxl ::

SIM kartica je enaka pri 9T pro in X3 poco, ko si probal? Drugače pa imaš še dve možnosti: 1. počakaš na update na Android 12 (MIUI 13), ki pride v prihodnjih tednih, 2. ponastaviš telefon na tovarniške.

bajsibajsi ::

Kateri savmi za manj kot 140 eur (najraje EU warehouse). Je kaj med Redmi 9A 2/32 (76 eur) in Redmi Note 10/11 4/64?

Xiaomi Redmi Note 11 4/64 je bil dobavljiv za 157 eur, ampak je skoraj prevec, saj se bo uporabljalo le za klice, sms in kaksno fotko.

kanarin ::

Mislim da iščeš nekaj kar ne obstaja.

darck ::

ZveeZ je izjavil:

Reviewi so verjetno iz casov, ko je rn10pro stal cca 220€.
Sedaj pri ceni okoli 300€ ima pa precej konkurence. Prvi, ki mi pride na pamet je Oneplus nord.


Sodelavec ima že skoraj eno leto OnePlus Nord in glede fotoaparata kako naredi slike je dosti slabši kakor moj Redmi Note 8 Pro sploh ko to primerjava v službi z slikanjem.

darck ::

Zanimivo je tudi to,da mi eden sodelavec pove,da je zelo nezadovoljen z novim telefonom Xiaomi poco x3 pro saj nikakor mu zaslon z nobeno nastavitvijo ni osvetljen na belo barvo ampak skoz vleče na rumeno. Sva pogledala ali ima vse nastavljeno kot mora biti pa tudi iste nastavitve sva dala in prinerjala z mojim Note 8 Pro pa NIČ razlika ogromna. Moj telefon prijazuje normalno belo barvo pri njemu še kar naprej rumenkasto. Prav jezen je saj poprej je imel Blackview telefon kateri je bil zakon kot pravi.

Veron ::

Ima kdo Mi 11T pro in je kaka stvar, ki ga moti?

wave ::

darck je izjavil:

Zanimivo je tudi to,da mi eden sodelavec pove,da je zelo nezadovoljen z novim telefonom Xiaomi poco x3 pro saj nikakor mu zaslon z nobeno nastavitvijo ni osvetljen na belo barvo ampak skoz vleče na rumeno. Sva pogledala ali ima vse nastavljeno kot mora biti pa tudi iste nastavitve sva dala in prinerjala z mojim Note 8 Pro pa NIČ razlika ogromna. Moj telefon prijazuje normalno belo barvo pri njemu še kar naprej rumenkasto. Prav jezen je saj poprej je imel Blackview telefon kateri je bil zakon kot pravi.


Mogoče ima vklopljen "reading mode", če ne pa naj se poigra z nastavitvami zaslona, kjer ima več možnosti spremembe barve.

darck ::

wave je izjavil:

darck je izjavil:

Zanimivo je tudi to,da mi eden sodelavec pove,da je zelo nezadovoljen z novim telefonom Xiaomi poco x3 pro saj nikakor mu zaslon z nobeno nastavitvijo ni osvetljen na belo barvo ampak skoz vleče na rumeno. Sva pogledala ali ima vse nastavljeno kot mora biti pa tudi iste nastavitve sva dala in prinerjala z mojim Note 8 Pro pa NIČ razlika ogromna. Moj telefon prijazuje normalno belo barvo pri njemu še kar naprej rumenkasto. Prav jezen je saj poprej je imel Blackview telefon kateri je bil zakon kot pravi.


Mogoče ima vklopljen "reading mode", če ne pa naj se poigra z nastavitvami zaslona, kjer ima več možnosti spremembe barve.


Nima vključenega za branje in probali smo vse mogoče nastavitve a razlika je kot dan in noč moj telefon normalno prikazuje belo barvo pri kolegu pa vleče bolj na rumenkasto

ZveeZ ::

Tako je, ko se uporabi vec razlicnih zaslonov, razlicnih proizvajalcev v istem modelu telefona.
Janez bo dobil dober zaslon, njegov sosed pa s spranimi barvami in cudno osvetlitvijo. oba vzeta iz iste police v trgovini, oba "brezhibna".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZveeZ ()

Anney ::

Veron je izjavil:

Ima kdo Mi 11T pro in je kaka stvar, ki ga moti?


Imam samo 11T, všečen fon, moti me edino fingerprint ob strani, sem navajen spredaj. Drugače pa odziven.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Aston_11 ::

darck je izjavil:

wave je izjavil:

darck je izjavil:

Zanimivo je tudi to,da mi eden sodelavec pove,da je zelo nezadovoljen z novim telefonom Xiaomi poco x3 pro saj nikakor mu zaslon z nobeno nastavitvijo ni osvetljen na belo barvo ampak skoz vleče na rumeno. Sva pogledala ali ima vse nastavljeno kot mora biti pa tudi iste nastavitve sva dala in prinerjala z mojim Note 8 Pro pa NIČ razlika ogromna. Moj telefon prijazuje normalno belo barvo pri njemu še kar naprej rumenkasto. Prav jezen je saj poprej je imel Blackview telefon kateri je bil zakon kot pravi.


Mogoče ima vklopljen "reading mode", če ne pa naj se poigra z nastavitvami zaslona, kjer ima več možnosti spremembe barve.


Nima vključenega za branje in probali smo vse mogoče nastavitve a razlika je kot dan in noč moj telefon normalno prikazuje belo barvo pri kolegu pa vleče bolj na rumenkasto

Lahko ima vklopljen tudi tisti mode, ki spreminja barvo glede na to, ali je dan ali noč.

Meiniken ::

Lahko da je s samim zaslonom kaj narobe, lahko pa da ima vključeno funkcijo nočne svetlobe (običajno se ji reče Night Light) kot je Aston_11 zgoraj omenil. Čisto mogoče, da je po defaultu že vključena saj so tople barve očem bolj prijazne in oči po daljši uporabi manj bolijo.
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

tikitoki ::

Telefon vrni in bo problem resen.

Magic1 ::

Težko, ker je folk nabavil 20€ cenejšo varjanto od Kitajcev. Tam nimaš opcije vračila.
Magic

kanarin ::

Imam en problem na Mi Pad 5 - MIUI 13 (13.0.3 Global). Dobil prejšnji teden tablico - z MIUI 12.5. Uporabljam gestures imel sem vklopljeno opcijo "Hide full screen indicator". Danes nadgradim na MIUI 13 in te opcije ni več ! WTF ?!? In tako moram zdaj gledati to skrajno nadležno in povsem nepotrebno belo/črno črto na dnu ekrana. A se to vseeno da kako odstranit ? Zakaj neki je Xiaomi odstranil to in še eno opcijo "Gesture confirmation" (Home Screen-System Navigation) , je to namenoma ali gre mogoče za kakšen bug?

amacar ::

permanent gesture bar je "feature" - https://forum.xda-developers.com/t/miui...

Videl v živo Xiaomi 12 v xiaomi shopu, me je kar zamikalo zamenjati zaradi form factorja, pa še pri kitajcih se dobi za cca 650EUR. Po drugi strani ne pridobim nič napram trenutnemu Mi 11.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

simnov ::

boljše mi 11 pro kot 12 ima 5x optični

Kebo ::

Poco f3 je na nemškem amazonu za 264€ s poštnino, precej dober deal.

Kodrnusa ::

Mama ima nov telefon redmi 9t. Priblem je da mmsi ne delujejo. Apn sem nastavil iz t2 strani pa vseeno ne deluje. Ali ima kdo mogoce apn nastavitve ki delujejo na xiaomi. Podatke ugasa, ko dobi mms pa prizge pa vseeno ne prenese. Prav tako prizge podatke ko hice poslati pa ne deluje. Hvala za pomoc.

svecka ::

nastavi, da se sprejme mms šele ob potrditvi.

Drugače pa mamo presedlaj na boljše alternative npr Viber, Whatapp,... ker mms slike so porazne in brezvezne....pa tudi mms dolgi teksti so brezvezni.

Kodrnusa ::

svecka je izjavil:

nastavi, da se sprejme mms šele ob potrditvi.

Drugače pa mamo presedlaj na boljše alternative npr Viber, Whatapp,... ker mms slike so porazne in brezvezne....pa tudi mms dolgi teksti so brezvezni.

Sem uredil. Mama je stara 73 in ima viber. Vendar nimajo vsi njeni sorodniki vibra..

Bolt ::

Kodrnusa je izjavil:

Mama ima nov telefon redmi 9t. Priblem je da mmsi ne delujejo. Apn sem nastavil iz t2 strani pa vseeno ne deluje. Ali ima kdo mogoce apn nastavitve ki delujejo na xiaomi. Podatke ugasa, ko dobi mms pa prizge pa vseeno ne prenese. Prav tako prizge podatke ko hice poslati pa ne deluje. Hvala za pomoc.

Kupi mami en normalen telefon pa ne bo problemov. Na mami ti pa res ni treba šparat.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

ZveeZ ::

Kodrnusa je izjavil:

svecka je izjavil:

nastavi, da se sprejme mms šele ob potrditvi.

Drugače pa mamo presedlaj na boljše alternative npr Viber, Whatapp,... ker mms slike so porazne in brezvezne....pa tudi mms dolgi teksti so brezvezni.

Sem uredil. Mama je stara 73 in ima viber. Vendar nimajo vsi njeni sorodniki vibra..

Namesto vibra ji aktiviraj RCS oz "chat" v googlovem messages appu. Ce bo posiljala slike, bo avtomatsko poslalo preko RCS oz preko MMS ce drugi uporabnik nima aktiviranega RCS.

Vm1999 ::

Še komu RCS kdaj ne dostavi sporočila in potem čez nekaj ur opaziš, da sploh ni šlo ven - češ, da "čaka prejemnika, da se poveže na wifi" ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vm1999 ()

amacar ::

amacar je izjavil:

permanent gesture bar je "feature" - https://forum.xda-developers.com/t/miui...

Videl v živo Xiaomi 12 v xiaomi shopu, me je kar zamikalo zamenjati zaradi form factorja, pa še pri kitajcih se dobi za cca 650EUR. Po drugi strani ne pridobim nič napram trenutnemu Mi 11.

Nisem si mogel pomagat, naročil vseeno danes za 555EUR (581EUR - 26EUR cashbacka) + gratis mi band 6 (bom probal prodati za 25EUR).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

sloxl8 ::

Kje maš ti 581EUR za 12ko? Si mislil 12X? Slovenski mi store pravi 899EUR za 12ko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sloxl8 ()

amacar ::

sloxl8 je izjavil:

Kje maš ti 581EUR za 12ko? Si mislil 12X? Slovenski mi store pravi 899EUR za 12ko.

Nene, je kar pravi XIaomi 12. Sem vzel tule (preverjeno pride mimo carine zaradi Priority Line): https://www.banggood.com/Xiaomi-12-Glob... (dodal še -3$ allowance kupon, ter dobil 26EUR cashbacka, ker sem vzel preko quidco)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

megason ::

Imam mobitel Xiomi MiA3.
Počil mi je ekran...A je smiselna menjava ekrana ? Ali je bolje,da kupim nov mobitel?

sloxl8 ::

amacar je izjavil:

sloxl8 je izjavil:

Kje maš ti 581EUR za 12ko? Si mislil 12X? Slovenski mi store pravi 899EUR za 12ko.

Nene, je kar pravi XIaomi 12. Sem vzel tule (preverjeno pride mimo carine zaradi Priority Line): https://www.banggood.com/Xiaomi-12-Glob... (dodal še -3$ allowance kupon, ter dobil 26EUR cashbacka, ker sem vzel preko quidco)

Hvala za namig.

manta ::

Jaz imam xiaomi 12, zaenkrat ok, samo baterija je pa porazna. Skuri mi jo prej ko v enem dnevu. ob enaki uporabi mi je redmi note 9 pro zdrzal skoraj 2 dni

ZveeZ ::

megason je izjavil:

Imam mobitel Xiomi MiA3.
Počil mi je ekran...A je smiselna menjava ekrana ? Ali je bolje,da kupim nov mobitel?

Financno se ti bolj izplaca nov telefon, ker amoled ekran ni poceni.

blazer141 ::

Pozdravljeni,

Imam težave z zaslonom na svojem Xiaomi Mi Note 10 Lite. Zaslon je danes nenadoma začel utripati oz. flickering. Utripa že tako hudo da je stvar non stop in tako nemorem sploh dostopati do naprave (tudi ko ga želim povezati na PC prek USB mi ga ta ne prepozna saj nimam možnosti vključiti USB debugginga). Zanima me če je že imel kdo podobno izkušnjo ter bi mi znal pomagati še preden nesem telefona na servis. Glede garancije nevem kako bi se stvar vlekla saj rabim telefon čim prej popravljen. Kupil sem ga avgusta 2020 prek amazona tako, da sklepam da garancija še velja oz. sklepam, da je dve leti od nakupa. Prebral sem na parih forumih, da naj bi bl za omenjeni model napaka z zaslonom že tovarniška. Hvala za vse informacije že v naprej.

Technics111 ::

blazer141 je izjavil:

Pozdravljeni,

Imam težave z zaslonom na svojem Xiaomi Mi Note 10 Lite. Zaslon je danes nenadoma začel utripati oz. flickering. Utripa že tako hudo da je stvar non stop in tako nemorem sploh dostopati do naprave (tudi ko ga želim povezati na PC prek USB mi ga ta ne prepozna saj nimam možnosti vključiti USB debugginga). Zanima me če je že imel kdo podobno izkušnjo ter bi mi znal pomagati še preden nesem telefona na servis. Glede garancije nevem kako bi se stvar vlekla saj rabim telefon čim prej popravljen. Kupil sem ga avgusta 2020 prek amazona tako, da sklepam da garancija še velja oz. sklepam, da je dve leti od nakupa. Prebral sem na parih forumih, da naj bi bl za omenjeni model napaka z zaslonom že tovarniška. Hvala za vse informacije že v naprej.



Že 1000x napisano, low budget telefonov z amoled zasloni se ne kupuje, ker imajo konstantne težave. Sploh Xiaomiji zadnje serije so katastrofa, odkar so začeli amolede vgrajevati namesto navadnih lcdjev. Če hočeš ta telefon obdržati, ti predlagam zamenjavo zaslona z kitajsko kopijo incell, bo delalo v nulo.
««
358 / 374
»»