» »

Star wars: Han Solo

Star wars: Han Solo

1 2
3
4 5

oo7 ::

Nikec3 je izjavil:

Nekaj SJW tematike je, ki bi lahko bila tudi bolj subtilno vključena v film, ni pa nekaj pretirano.


A tudi tukaj ni šlo brez ? ;((

Nikec3 ::

oo7 je izjavil:

Nikec3 je izjavil:

Nekaj SJW tematike je, ki bi lahko bila tudi bolj subtilno vključena v film, ni pa nekaj pretirano.


A tudi tukaj ni šlo brez ? ;((

Pač, Lando je (na ne najbolj subtilen način) predstavljen kot panseksualec:
Pansexuality @ Wikipedia

Sicer če bi za katerega karakterja rekel, da mu paše ta nalepka, je to ravno Lando. :))
Pa nekaj še je večkratnega omenjanja "pravic robotov". Gre za kul moralno vprašanje, ki je omenjeno prevečkrat in se že nadležno ponavlja.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

D3m ::

Ford je Ford.

Bom spregledal film.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Nikec3 ::

http://deadline.com/2018/05/solo-a-star...

Za Disney pogoje bo tole fail. Producentka se bo morala kar zagovarjat:
Some commenters here are eager to declare Solo an all-out failure in the Justice League sense of the word, but it's still too premature. The film could see a spike in younger audiences today and tomorrow. However, at this minute it's a blase start for a Disney Star Wars title considering the hope the studio had for a new franchise. Furthermore, with overseas collapsing, profit is doubtful on Solo especially when factoring in an estimated production cost well north of $300M before P&A. Unlike other event titles, recent Disney Star Wars movies aren't driven by overseas ticket sales where foreign reps 60% or more of a title's global B.O.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

'Solo' Heads to Opening Below Forecasts Over Memorial Day Weekend

http://variety.com/2018/film/news/box-o...

:)):))

Nikec3 ::

http://www.boxofficemojo.com/news/?id=4...

Solo prvi vikend zaslužil samo 83 milijonov $, kar je za film s 300 milijonskim budgetom in za Disney definitivno flop. Jezo fanov na stran, pri Disneyu so resnično debili, da so šli:
1. Izdat nov Star Wars film 5 mesecev po izidu prejšnjega
2. Izdali film komaj 3 mesece po tem ko so pokazali prvi trailer
3. Vrgli so ga direktno v lastno konkurenco (Infinity War, Deadpool).

Debili.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

Nikec3 ::

For some perspective, Solo's domestic three-day debut was just 54% of the $155 million opening for Rogue One, its international performance wasn't even half of Rogue's $134.9 million overseas opening and that was without opening in South Korea and China. The top three markets for Solo compared to Rogue One show the UK opening was 48% of Rogue's debut, China was a third and Australia's opening was 46% of Rogue's. It will be interesting to see where the film goes from here as a worldwide performance anywhere from $525-575 million might be where this one ends up.

To bo največji Diseneyev fail po dolgem času. Katko bodo po riti našeškali.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Upam, da bo film čimbolj flopnil. Upam, da se bo to preneslo še na epizodo IX

Dokler bo Kathleen Kenedy v SW franšizi jim privoščim flope >:D

avani ::

Res je, tisti, ki bi si ga radi ogledali, si ga verjetno ne morejo v tej kostelaciji z Avengers in Deadpool. Ostalih pa zares niti ne zanima. Jaz sem najprej še nekaj pričakoval od filma, po trailerju pa ne več.

Tr0n ::

Cisto ok action flick, ki ima, k sreci, bolj malo "Star Wars" stvari not.

I liked it.

ahac ::

Nikec3 je izjavil:

Producentka se bo morala kar zagovarjat

Nikec3 je izjavil:

Katko bodo po riti našeškali.

oo7 je izjavil:

Dokler bo Kathleen Kenedy v SW franšizi jim privoščim flope >:D
Zanimivo, da nihče osebno ne omenja producentov pri drugih filmskih serijah. Ko je pa to enkrat ženska, je pa treba 100x povedat, da je samo ona kriva za en manj uspešen film... v sicer rekordno uspešnem restartu Star Wars serije (pred tem znane po slabih prequelih). 8-O


avani je izjavil:

Res je, tisti, ki bi si ga radi ogledali, si ga verjetno ne morejo v tej kostelaciji z Avengers in Deadpool. Ostalih pa zares niti ne zanima. Jaz sem najprej še nekaj pričakoval od filma, po trailerju pa ne več.
Ja, folk ne more vsak teden v kino gledat nov Disney film...
Drugo je pa to, da so Star Wars filmi včasih bili redki, nekaj posebnega in must-see za scifi fane, zdaj jih je pa tolk, da so že skoraj kot serija... in ni problema, če kakšnega spustiš.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

D3m ::

Poslovni rezultati bodo odločali o usodi. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Vazelin ::

Trailer je totalno beden od Sola, če se mene vpraša. Nezanimiv. Misterij mi je kako se lahko naredi tako brezvezen trailer, ko daš notri par 100 mio v film. Not good. In govorimo o Solu, ki je eden priljubljenejših likov SW.

Mi je pa kar malo presenetljivo, da se zna to štancanje novih SW filmov brez repa in glave tako hitro ustaviti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

oo7 ::

ahac je izjavil:

Zanimivo, da nihče osebno ne omenja producentov pri drugih filmskih serijah. Ko je pa to enkrat ženska, je pa treba 100x povedat, da je samo ona kriva za en manj uspešen film... v sicer rekordno uspešnem restartu Star Wars serije (pred tem znane po slabih prequelih). 8-O




To, da je Kathleen Kennedy ženska nima nobene veze problem je v tem, da je uničila Star Wars.

Vazelin ::

Težko govorimo o uničenju SW. Malha Disneya je s temi filmi prepolna. :D
Disney to ni kupil zato, da bo "zadovoljeval" oldschool hardcore SW klientele.
Do Sola ji je zadana naloga odlično uspevala. Bo pa verjetno na prepihu v Disneyu, če se ponovi še en slabši movie.

Roko na srce je pa res izvrsten film o SW zgolj in samo Empire Strikes Back.:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

Težko govorimo o uničenju SW. Malha Disneya je s temi filmi prepolna. :D
Disney to ni kupil zato, da bo "zadovoljeval" oldschool hardcore SW klientele.
Do Sola ji je zadana naloga odlično uspevala. Bo pa verjetno na prepihu v Disneyu, če se ponovi še en slabši movie.

Roko na srce je pa res izvrsten film o SW zgolj in samo Empire Strikes Back.:)



Disney je kupil, da bo služil denar. Ampak stara baza je prevelika, da bi jo igrnorirali zato pa box office pada.
Drugače pa filmi niso paradni konj za Disney ampak so igrače in v času Last Jedi je prodaja zelo upadla.
SW Force Awekens je zaslužil ogromno njegovo nadaljevanje Last jedi 700 miljonov manj.
Rogue one je tudi zaslužil dobro za samostojen film Solo kot kaže gre po poti Last Jedija.
Torej kje so vzroki, da toliko fanov bojkotira film ?

Tr0n ::

Saj pravim, ker ima zelo malo Star Wars feel-a. :)

oo7 ::

STAR WARS: THE LAST JEDI TOY SALES TANK

Now Disney should start worrying.

Following the poor box office performance, now it's learned that toy sales for Star Wars: The Last Jedi have tanked big time, which is a major problem as sales on toys can account for upwards of 3 times compared to the movie's gross.

That's big money.

https://www.cosmicbooknews.com/star-war...

In Solo ne bo nič bolj pripomogel k prodaji igrač.

ahac ::

oo7 je izjavil:

ahac je izjavil:

Zanimivo, da nihče osebno ne omenja producentov pri drugih filmskih serijah. Ko je pa to enkrat ženska, je pa treba 100x povedat, da je samo ona kriva za en manj uspešen film... v sicer rekordno uspešnem restartu Star Wars serije (pred tem znane po slabih prequelih). 8-O




To, da je Kathleen Kennedy ženska nima nobene veze problem je v tem, da je uničila Star Wars.


Mhm, zadnji dobri Star Wars so bili prequeli. Lucas je vedel kako se naredi dober film in priljubljene like kot je Jar Jar.
Ti novi filmi so pa vsi obupno slabi...
/s
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

opeter ::

Mene zanima, do kdaj bodo predvajali ta film v kinih? Seveda mislim pri nas. A bo na sporedu še do konca junija?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Vazelin ::

Kaj a si v zaporu do konca junija?:D

Imo bo. Predstavo ali dve dnevno.

Nikec3 ::

Zanimivo, da nihče osebno ne omenja producentov pri drugih filmskih serijah. Ko je pa to enkrat ženska, je pa treba 100x povedat, da je samo ona kriva za en manj uspešen film... v sicer rekordno uspešnem restartu Star Wars serije (pred tem znane po slabih prequelih). 8-O

A naj pljuvamo po producentu Marvel Universa, ki dela praktično vse točno tako, kot si vsaka firma želi le v sanjah? Sicer pa, da imaš v naslovu filma besedno zvezo Star Wars in še besedo Solo, pa vseeno narediš minus... Obstaja kaj hujšega od tega?

Tr0n je izjavil:

Saj pravim, ker ima zelo malo Star Wars feel-a. :)

Še vse odzive, ki sem jih bral gredo nekako takole (in z njimi se strinjam): sej ni slab film, ampak povsem nepotreben in brez dodane vrednosti". Torej, ni razloga, da bi ga šel gledat.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

opeter ::

Vazelin je izjavil:

Kaj a si v zaporu do konca junija?:D

Imo bo. Predstavo ali dve dnevno.


Ne, ampak na polno zaseden. Kino pa tudi ni v sosednji ulici ... :)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

ahac ::

Nikec3 je izjavil:

A naj pljuvamo po producentu Marvel Universa, ki dela praktično vse točno tako, kot si vsaka firma želi le v sanjah?
Kaj pa DC superhero filmi? Nisem opazil, da bi se po imenih omenjalo njihove producente, čeprav so skoraj vsi njihovi filmi zanič. Ponavadi se bolj pljuva po režiserjih ali pa studiju.
Vprašaj se po kom bi folk pljuval, če bi bil Wonder Woman slabši ali manj uspešen film: po producentih ali režiserki? Mislm, da vsi poznamo odgovor... ;)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Nikec3 ::

ahac je izjavil:

Nikec3 je izjavil:

A naj pljuvamo po producentu Marvel Universa, ki dela praktično vse točno tako, kot si vsaka firma želi le v sanjah?
Kaj pa DC superhero filmi? Nisem opazil, da bi se po imenih omenjalo njihove producente, čeprav so skoraj vsi njihovi filmi zanič. Ponavadi se bolj pljuva po režiserjih ali pa studiju.
Vprašaj se po kom bi folk pljuval, če bi bil Wonder Woman slabši ali manj uspešen film: po producentih ali režiserki? Mislm, da vsi poznamo odgovor... ;)

Kakorkoli, Kathleen Kennedy se je pri SW sama izpostavila. Ponavadi so bili intervjuji in vse kar z njo in ne z režiserji. :)
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

ahac je izjavil:

Nikec3 je izjavil:

A naj pljuvamo po producentu Marvel Universa, ki dela praktično vse točno tako, kot si vsaka firma želi le v sanjah?
Kaj pa DC superhero filmi? Nisem opazil, da bi se po imenih omenjalo njihove producente, čeprav so skoraj vsi njihovi filmi zanič. Ponavadi se bolj pljuva po režiserjih ali pa studiju.
Vprašaj se po kom bi folk pljuval, če bi bil Wonder Woman slabši ali manj uspešen film: po producentih ali režiserki? Mislm, da vsi poznamo odgovor... ;)



Imaš prav glede producentov in režiserjev. Krivi so ponavadi režiserji ali pisci in ne producenti.

Tudi jaz sem zadnjič narobe napisal, ko sem napisal, da je kriva Kathleen Keenedy kot producentka no ni kriva kot producentka kriva je kot predsednica Lucasfilma.

Nikec3 ::

Odvisno. Producenti so kar precej odgovorni za celotno "sliko". Pri Marvelu so producenti tisti, ki so si zamislili tako veliko vesolje/zgodbo in jo izpeljali. Režiserji so bolj kot ne odgovorni za vsak film posebej.

Torej, v primeru SW strategije je odgovorna producentka in Disney, glede posameznih filmov pa režiserji. Torej, za prehiter datum izida, slabo promocijo, tiščanje filma v težko konkurenco je kriv kar studio. Za neko pot zgodbe in idejo kaj vse bi naj Disney posnel in kam peljal SW franšizo, pa odgovarja producentka.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Kevin Feige je predsednik Marvel studios in tudi producent filmov

Kathleen Kennedy je predsednica Lucasfilma in producentka filmov SW

Razlika je očitna. Kevin Feige se ne umešava v stripovsko zgodbo in notri rine politiko pri Kathleen Kennedy je ravno obratno.

ahac ::

Kevin Feige se ne umešava v stripovsko zgodbo in notri rine politiko pri Kathleen Kennedy je ravno obratno.
Čakaj... ko je bil v kinu Black Panther, so vsi govoril ravno o rinjenju politike v filme. ;):P
Kje je pa ta politika pri Solo? Glede na trailerje izgleda kot najmanj političen SW film... in očitno je tudi najmanj uspešen.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

D3m ::

Black Panther je najbolj nacističen film.

|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Tr0n ::

oo7 ::

ahac je izjavil:

Kevin Feige se ne umešava v stripovsko zgodbo in notri rine politiko pri Kathleen Kennedy je ravno obratno.
Čakaj... ko je bil v kinu Black Panther, so vsi govoril ravno o rinjenju politike v filme. ;):P
Kje je pa ta politika pri Solo? Glede na trailerje izgleda kot najmanj političen SW film... in očitno je tudi najmanj uspešen.



Solo je žrtev filma Last Jedi zaradi Kenedijeve sjw politike . Fani so napovedali vojno Kathleen Kennedy :)


The Fan Backlash Against Kathleen Kennedy is in Full Force


Solo Box Office - Fan Backlash vs Kathleen Kennedy


The Solo Boycott: A Fan Backlash Story

Vazelin ::

Sem si ogledal Sola. Čeprav sem se skorajda zaklel, da to pot ne grem. Prepričal me je komentar Nikca.:D V bistvu zadeva ni ravno slaba. Zadeva je za pogledati. Seveda ni nek presežek. Glavni lik tudi deluje malce nekarizmatično ampak ok ... cast ni najmočnejše orožje Star Wars. Morda bi bil lahko film ene 10 minut krajši. Bo pa zgleda v vsakih "Star Wars Story" ena referenca na druge filme.:) Ajde recmo ene 7/10 da dam. Je pa zadeva bolj kot ne pozabljiva in dvomim, da bom še kdaj v lajfu pogledal cel film.

ps: je pa skoraj zraven sedela ena res huda bejba tja 30-33 stara in so mi misli pri ogledu malo uhajale :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

D3m ::

Vazelin je izjavil:

Sem si ogledal Sola. Čeprav sem se skorajda zaklel, da to pot ne grem. Prepričal me je komentar Nikca.:D V bistvu zadeva ni ravno slaba. Zadeva je za pogledati. Seveda ni nek presežek. Glavni lik tudi deluje malce nekarizmatično ampak ok ... cast ni najmočnejše orožje Star Wars. Morda bi bil lahko film ene 10 minut krajši. Bo pa zgleda v vsakih "Star Wars Story" ena referenca na druge filme.:) Ajde recmo ene 7/10 da dam. Je pa zadeva bolj kot ne pozabljiva in dvomim, da bom še kdaj v lajfu pogledal cel film.

ps: je pa skoraj zraven sedela ena res huda bejba tja 30-33 stara in so mi misli pri ogledu malo uhajale :P


Torej film ni slab, če ob tebi sedi bejba. :D

Če ga bom sam gledal me bo minilo. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

scipascapa ::

You folks going to kino? :O

Nikec3 ::

scipascapa je izjavil:

You folks going to kino? :O

Seveda. 10-15 krat na leto.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

D3m ::

Nope.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Tr0n ::

scipascapa je izjavil:

You folks going to kino? :O

Lani 22x, letos 8x. :)

opeter ::

1 do 2-krat na leto.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Vazelin ::

Odvisno od leta. Eno leto sem bil mislim da 30x

oo7 ::

Solo's Sophomore Weekend at the Box Office Isn't Looking So Good

https://www.cbr.com/solo-second-week-po...


Zadnji 4 Star Wars film po 8 dneh v box office

Star Wars Force awekens (2015) - $440,181,717
Star Wars: Rogue One (2016) - $244,859,930
Star Wars : Last Jedi (2017) - $321,365,440
Star Wats : Solo (2018) - $127,745,692

oo7 ::

Star Wars rumors: Lucasfilm President Kathleen Kennedy stepping down this Fall?

https://dorksideoftheforce.com/2018/06/...


Men je prav čim prej gre prej bo bolje.

SmeskoSnezak ::

Jaz ne kapiram, kaj tocno je narobe s Solom? Igralci? Zgodba? Men je film res dober, smesen in zanimiv.
@ Pusti soncu v srce... @

oo7 ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Jaz ne kapiram, kaj tocno je narobe s Solom? Igralci? Zgodba? Men je film res dober, smesen in zanimiv.



V You Tube vpiši ime Kathleen Kennedy in omeji iskanje na 1 teden ali 1 mesec pa ti bo hitro jasno.

Nikec3 ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Jaz ne kapiram, kaj tocno je narobe s Solom? Igralci? Zgodba? Men je film res dober, smesen in zanimiv.

Problem tega filma je, da je dolgočasen. Kot da bi ga robot naredil.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

SmeskoSnezak ::

Ne vem, ce smo gledali isti film.

M-Power, daj raje link na kak tocen titubin video.
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

Nikec3 ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Jaz ne kapiram, kaj tocno je narobe s Solom? Igralci? Zgodba? Men je film res dober, smesen in zanimiv.

Solo je finančni flop, ker:
1. Je The Last Jedi zelo razjezil gledalce
2. Je Solo prišel v kina 4 mesece po TLJ, in ni bilo prave marketinške kampanje
3. Je Solo priletel v kina za Avengersi in Deadpoolom
4. Je glavni igralec antipatičen
5. Ker so kritike medle
6. Ker je film pač meeeh
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Ne vem, ce smo gledali isti film.

M-Power, daj raje link na kak tocen titubin video.



Je veliko drugih video posnetkov na You tube, ki govorijo o tem ampak tale bo za na hitro najbolje opisal za kaj se gre.

oo7 ::

Katleen Kenndy predsednica Lucas filma je uničila stare priljubljene like in Star Wars franšizo spremenila v SJW in feminizem. Pa tudi rekla je, da je ne briga moški del oboževalcev. No zdaj se ji pa vse skupaj maščuje tam kjer najbolj boli v $$$$$


Lucasfilm President Kathleen Kennedy Says She Doesn't Need to Cater to Male Star Wars Fans
http://comicbook.com/starwars/2016/11/2...


SmeskoSnezak ::

Nikec3 je izjavil:

SmeskoSnezak je izjavil:

Jaz ne kapiram, kaj tocno je narobe s Solom? Igralci? Zgodba? Men je film res dober, smesen in zanimiv.

Solo je finančni flop, ker:
1. Je The Last Jedi zelo razjezil gledalce
2. Je Solo prišel v kina 4 mesece po TLJ, in ni bilo prave marketinške kampanje
3. Je Solo priletel v kina za Avengersi in Deadpoolom
4. Je glavni igralec antipatičen
5. Ker so kritike medle
6. Ker je film pač meeeh


1. point taken.
2. point taken.
3. dont give a damn...
4. subjective..
5. subjective..
6. subjective..

Financni flop? Meh... dont care. V sklopu sirse univerze je tud kak "flop" dovoljen. Imate sploh kake pripombe glede zgodbe? In kako pase not med ostale filme/serije?

Vprasanje. A na koncu smo videli Maula?
@ Pusti soncu v srce... @
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star wars - Obi-Wan Kenobi - Serija (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
19440520 (1141) oo7
»

Star Wars : Boba Fett (2020) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7412170 (4573) oo7
»

Rogue One (Star Wars) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
14333517 (16320) jype

Več podobnih tem