» »

Dve strani: Ocenite in komentirajte...

Dve strani: Ocenite in komentirajte...

Poletnik ::

Naredil sem dve svoje domači strani prosim da mi jih ocenite od 1-5... Vsebinsko so še zelo puste, ker še jih mislim dodelat....
1. stran in 2. stran. Pa povejte mi kok naj na prvi strani v desni frame vstavim slajder...
http://www.norestrani.com

frenk ::

trenutno st obe strani nedosegljivi:\

Trubadur ::

sm ti že na 3d povedu ampak ti bom še kle.
1. stran-1
2.stran-2
Berite Thomasa!

Mr-poki ::

in ti mislis it delat strani za denar, ko pa se svoje neznas tako kot bi bilo potrebno uredit da bi te jemali resno vsi potencialni naročniki.... mislim to pa je tist ko pravjo prevlek ego
svetujem ti da se par mescov studiras osnove izdelave privlačnih strani, po možnosti se nauči kaj delat u phpju. pa brez zamere tako je sam moje osebno mnenje
-=GoDfAtHeR=-

sopex ::

ej obe strani sux....
no bom pokomentiru na široko:
- Ko se mi je prva stran odprla, sm mislu da bom oslepel....tista rumena barva je tko kričeča, da te kr zaslepi... pol naprej pa itak nimaš nč posebnga.. 1iframe pa par fotk za meni.... nč pusebnga :D
pol maš na strani neki napisan o tvoji punci, o seb,... tega se ponavad ne daje več na spletne strani (bl pride v poštev kontakt in take zadeve)...

- 2stran se mi je prek dial-upa nalagala kr doug (no ne tok doug, ampak useen).... morš vedt, da če se stran nalaga ned 20sec, ponavad folk klikne gumb NAZAJ al pa IZHOD.... pol tist flash.... no v meniju so krene črke (nč se sploh ne vid, kaj piše)...pol je recmo tist na desni strani še kr uredu....ampak...ozadje je uredu, ampak tist k se pol informacije notr kažejo..tist je pa čist OUT!!! flash še bl pokvar (jest bi recmo v takem primeru to naredu tko, da bi se čez vidl, ampak bi blo recmo v tem kvadratku vse bolj svetlo/temno) :))

no to je samo moj komentar.... in kot je že en pred mano reku.... bobr bi blo če bi se mal nauču php-ja al pa česa podobnega.... pa mal bi mogu tud naštudirat slikce delat (kšn photoshop al pa kej podobnga).... spletnih strani se pa še ne postop delat, ker se ti trenutno nesplača, ker neboš velik keša dobu

sopex ::

aja...pa še neki...
vzam recmo en SORCE CODE od ene strani (to smo v začetku usi delal) in pol skušaj kej uredit anede.... včasih pridejo opl vn tud kšne dobre spletne strani.... seveda pa to lahko delaš sam z html kodo, ker se php kode v SORCE kodi ne vid :)

pa velik sreče pr učenju :D 8-)

upirna ::

obe sta zanič. če se misliš resno ukvarjat, naštudiraj php, asp..., ker brez tega spletna stran sploh ni "taprava". Jaz vedno pogledam v katerem jeziku je narejena in če ne vidm php (ali kakšnega drugega spletnega jezika) kar obrnem.

p.s: full napak mi je vn vrgel

Gandalfar ::

Jaz vedno pogledam v katerem jeziku je narejena in če ne vidm php (ali kakšnega drugega spletnega jezika) kar obrnem.


HALO??!?!

Jaz sem mislil, da se spletne strani gleda zaradi _VSEBINE_ in ne zaradi tega v cem je narejena?

Mr-poki ::

ma sej ta stran je tak skopa glede vsebine da nimamo kj gledat
-=GoDfAtHeR=-

darh ::

upirna, kake ti ven mečeš... jest sem pa apacha nahecal, da mi .html parsa kot php... tebi pa nič jasno... >:D
Excuses are useless! Results are priceless!

upirna ::

poglej boljše strani, vse so oz. morajo biti programersko dovršene ( si predstvljaš slo-tech brez php-ja - vsebina bi bila veliko bolj bedna - komu bi se dalo za vsako novico v dreamwaever....).

[MYTiX] ::

upirna Slo-techova stran je namenjena veliko uporabnikom zato mora bit dinamična. Če je predstavitev nekega podjetej pa ni tolko pomembno da je dinamična vendar da dobro predstavi podjetje in zato ne rabi PHP, ASP... Kolkor jst vem bo Slo-tech laufal kr u programu narjenmu u C++, ki bo generirau HTML.

upirna ::

A slučajno praviš, da bo slo-tech opustil php? Admini, je to res?

sopex ::

ej jest pa tko pravm...
če je stran predstavitvena (kšna podjetja al pa kej tazga) je najbl važn videz in mogoče tud vsebina....
pr osebnih straneh (recmo kšni downloadi,...) je najbl važn kaj maš na spletni strani, oziroma kaj lahko podnudniku interneta ponudiš da bo obiskal tvojo spletno stran :D
na portalih (kot recmo slo-tech,mobisux,...) pa je najbl važn da je dobr narjena koda (php,asp,...) in da je uporabno....seveda morajo bit na portalu tud uporabne stvari, sam kukr jest vem videz ni glih preveč važn, najbl važna je pač uporabnost...

tko da, če bi predstavitev delu za podjetja je najbl važn da obvladaš oblikovanje (photoshop,...) in HTML...dobr pa je tud da znaš vsaj kej u flashu narest... :\

Matek ::

Upirna, otročarija. Slo-Tech bi bil čist komot narejen v HTMLju, pa bi ti sploh opazu ne. S PHPjem se da naredit več stvari kot s HTMLjem, dinamično vsebino, ali pa vsaj poenostaviti stvari, nikakor pa se to ne odraža v izgledu. Kot so že napisali pred mano, če maš ti eno kratko stran s kakimi petimi podstranmi, je nesmiselno nekaj delat v PHPju.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

upirna ::

Upirna, otročarija. Slo-Tech bi bil čist komot narejen v HTMLju, pa bi ti sploh opazu ne.


Ja, me zanima, kako bi naredil forum v html-ju. Ko ti bo to ratal, bova šla pa skupi na eno pico(na pir ne, ker sem še mladoletna oseba:D )

Gandalfar ::

upirna: teb ni veliko jasno o teh stvareh, ane?

Velik del slo-techa je ze sedaj napisanega v Cju. Tisto, ko gor vidis je samo zato, da ni potrebno spreminjat povezav po celi strani. Drugace pa tiste .php skripte sploh ne obstajajo vec na disku (so nekje v enem arhivu..).

upirna ::

bleh, saj vseeno.

Matek ::

upirna, nisem mislu da bi cela stran delala samo s htmljem, ampak mislu sem, da bi bil izgled isti, ker tu se pogovarjamo o izgledu predvsem, avtor teme jo je odprl, da ocenimo, kako izgledata tisti dve strani, ki ju je naredil.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Dirkac ::

Ja, me zanima, kako bi naredil forum v html-ju. Ko ti bo to ratal, bova šla pa skupi na eno pico(na pir ne, ker sem še mladoletna oseba )


Upirna, takim bedarijam, kot jih ti pišeš, se pa človek prav mora smejat. Ker se sam aktivno ukvarjam z načrtovanjem spletnih strani in tudi kasnejšo postavitvijo, ti bom razložil nekaj osnovnih stvari.

Obstaja več vrst spletnih strani. V osnovi so strani statične in dinamične, potem pa se delijo naprej na predstavitvene (spletne vizitke), portale, e-trgovine, ...

V čem je stran narejena je odvisno od namena in potreb. Verjetno, glede na to, da se odlično spoznaš na to, veš, da obstaja več skriptnih jezikov (PHP, ASP, ASP.net ...), ki so si dokaj enakovredni po svojih zmožnostih. Poglavje zase so strani, ki so narejene v Flash-u. Te so ponavadi samo predstavitvene, ali pa igre,...

Naslednjič pa malo premisli kaj govoriš.

david ::

upirna, ti si sekan :D
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
splet01.net


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako narediti stran z administracijami

Oddelek: Izdelava spletišč
201663 (1387) OwcA
»

Zaslužek spletnih strani

Oddelek: Izdelava spletišč
472849 (1641) zinko
»

Kako izdelati spletno stran na osnovi tabele?

Oddelek: Izdelava spletišč
141943 (1681) Jackass
»

vpisovanje podatkov

Oddelek: Izdelava spletišč
131018 (938) upirna
»

V čem je PHP boljsi od navadnega HTML- ja

Oddelek: Izdelava spletišč
91644 (1422) JerKoJ

Več podobnih tem