» »

Begunska kriza v Sloveniji 2016

Begunska kriza v Sloveniji 2016

««
20 / 103
»»

ohnowhy ::

jype je izjavil:

Ad hominem? Brez argumentov, na nivoju tehle nacistkov, ki samo ponavljajo floskule. Sram te je lahko.

Me je sram. Ima vaša velespoštovana gnada še kaj dodati? Nima? No, potem pa...

jype ::

fartman> Me je sram. Ima vaša velespoštovana gnada še kaj dodati? Nima? No, potem pa...

Imam dodati, seveda: Nepošteni ljudje niste bili velik problem, dokler se niste začeli zavzemati za rušenje temeljev Evrope.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

ohnowhy ::

jype je izjavil:

fartman> Me je sram. Ima vaša velespoštovana gnada še kaj dodati? Nima? No, potem pa...

Imam dodati, seveda: Nepošteni ljudje niste bili velik problem, dokler se niste začeli zavzemati za rušenje temeljev Evrope.

Vzeto na znanje... Še kaj, velecenjeni Jype?

ProGo ::

jype je izjavil:

fartman> Me je sram. Ima vaša velespoštovana gnada še kaj dodati? Nima? No, potem pa...

Imam dodati, seveda: Nepošteni ljudje niste bili velik problem, dokler se niste začeli zavzemati za rušenje temeljev Evrope.


Nepošteni? Misliš, nacisti? Prosim za doslednost, okey?

Pa sploh ne diskutiram vaše hipoteze o paralelah med ISISom in slovenskimi nacisti, se mi zdi zelo dobro in prepričljivo argumentirana.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ProGo ()

ohnowhy ::

ProGo je izjavil:

Nepošteni? Misliš, nacisti? Prosim za doslednost, okey?

Pa sploh ne diskutiram vaše hipoteze o paralelah med ISISom in slovenskimi nacisti, se mi zdi zelo dobro in prepričljivo argumentirana.

Ne obremenjuj se, Jype je benigen.

jype ::

ProGo> Nepošteni? Misliš, nacisti? Prosim za doslednost, okey?

Bistvena lastnost nacizma je grešni kozel, ki se ga je treba znebiti zlepa ali zgrda. Včasih so to bili židje, danes so pa židje, muslimani, Ukrajinci, Romi... Kdorkoli je pri roki, je dober.

Nacisti so vedno intelektualno nepošteni, dokler ne dosežejo znatne politične in vojaške premoči. Temu rečejo "takija".

fartman> Vzeto na znanje... Še kaj, velecenjeni Jype?

Ja, še to sem pozabil omeniti: Če ne boste prenehali s pozivanjem k nestrpnosti, sovraštvu, nasilju in zoper solidarnost, vas bomo kaznovali.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

ProGo ::

jype je izjavil:

ProGo> Nepošteni? Misliš, nacisti? Prosim za doslednost, okey?

Bistvena lastnost nacizma je grešni kozel, ki se ga je treba znebiti zlepa ali zgrda. Včasih so to bili židje, danes so pa židje, muslimani, Ukrajinci, Romi... Kdorkoli je pri roki, je dober.

Nacisti so vedno intelektualno nepošteni, dokler ne dosežejo znatne politične in vojaške premoči. Temu rečejo "takija".

Izraza takija še ne poznam, poznam pa taharuša, ampak se veselim multikultija, ki me bo kulturno obogatil. Tako kot so Albanci poskušali obogatiti celjskega dijaka z dejstvi o poslovanju z Albanci.

ohnowhy ::

jype je izjavil:

ProGo> Nepošteni? Misliš, nacisti? Prosim za doslednost, okey?

Bistvena lastnost nacizma je grešni kozel, ki se ga je treba znebiti zlepa ali zgrda. Včasih so to bili židje, danes so pa židje, muslimani, Ukrajinci, Romi... Kdorkoli je pri roki, je dober.

Nacisti so vedno intelektualno nepošteni, dokler ne dosežejo znatne politične in vojaške premoči. Temu rečejo "takija".

Ti pa precej široko fronto biješ pri sebi... Sem se moral kar malo nasmehniti, oprosti.

ProGo ::

jype je izjavil:

ProGo> Nepošteni? Misliš, nacisti? Prosim za doslednost, okey?

Bistvena lastnost nacizma je grešni kozel, ki se ga je treba znebiti zlepa ali zgrda. Včasih so to bili židje, danes so pa židje, muslimani, Ukrajinci, Romi... Kdorkoli je pri roki, je dober.

Nacisti so vedno intelektualno nepošteni, dokler ne dosežejo znatne politične in vojaške premoči. Temu rečejo "takija".

fartman> Vzeto na znanje... Še kaj, velecenjeni Jype?

Ja, še to sem pozabil omeniti: Če ne boste prenehali s pozivanjem k nestrpnosti, sovraštvu, nasilju in zoper solidarnost, vas bomo kaznovali.


Sevedam treba je kaznovati naciste, to niti ni treba dokazovati. Genialno!

ZaphodBB ::

Nova poročila z Danske. Očitno ima Danska hud problem s sistemskih rasizmom.

http://www.breitbart.com/london/2016/03...
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

ohnowhy ::

jype je izjavil:

Ja, še to sem pozabil omeniti: Če ne boste prenehali s pozivanjem k nestrpnosti, sovraštvu, nasilju in zoper solidarnost, vas bomo kaznovali.

Daj, raje pejdi skočit v jezero pa kakšno dolžino preplavat, ne da iščeš sovražnike vsepovsod in da groziš s fojbami.

ProGo ::

ohnowhy je izjavil:

jype je izjavil:

Ja, še to sem pozabil omeniti: Če ne boste prenehali s pozivanjem k nestrpnosti, sovraštvu, nasilju in zoper solidarnost, vas bomo kaznovali.

Daj, raje pejdi skočit v jezero pa kakšno dolžino preplavat, ne da iščeš sovražnike vsepovsod in da groziš s fojbami.

Resistance is futile.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ProGo ()

jype ::

fartman> Daj, raje pejdi skočit v jezero pa kakšno dolžino preplavat, ne da iščeš sovražnike vsepovsod in da groziš s fojbami.

Danes sem ob reki.

ProGo> Tako kot so Albanci poskušali obogatiti celjskega dijaka z dejstvi o poslovanju z Albanci.

Vidiš, niso bili Albanci. Albancev v Sloveniji živi več deset tisoč, pa jih ogromna večina nikogar ne pretepa.

ProGo> Sevedam treba je kaznovati naciste, to niti ni treba dokazovati. Genialno!

Zakaj se zavzemaš za genocid nad slovensko kulturo? Kaznovati je treba vsakogar, ki krši zakon, vsakomur, ki tožilniško zanika, je pa treba povedat, kar mu gre: Nezdružljiv je s slovensko kulturo!

ZaphodBB> Nova poročila z Danske. Očitno ima Danska hud problem s sistemskih rasizmom.

Kako nenavadno, da ljudje, ki pribežijo na zahod iz revnih dežel, bolj pogosto potrebujejo finančno pomoč kot tisti, ki tja pridejo iz bogatih dežel.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

ohnowhy ::

jype je izjavil:

ZaphodBB> Nova poročila z Danske. Očitno ima Danska hud problem s sistemskih rasizmom.

Kako nenavadno, da ljudje, ki pribežijo na zahod iz revnih dežel, bolj pogosto potrebujejo finančno pomoč kot tisti, ki tja pridejo iz bogatih dežel.

Najboljše potem, da se kar vse revne uvozi, ja?

jype ::

fartman> Najboljše potem, da se kar vse revne uvozi, ja?

Ja, nacisti radi polagate besede v usta. Bom še jaz:

Najboljše potem, da se kar vse revne pobije, ane?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

Mufasa ::

Najboljše da 3mrd revežev spustimo v šengen...to bi bil ekonomska renesansa
"Es ist nicht genug, zu wissen, man muss auch anwenden;
es ist nicht genug, zu wollen, man muss auch tun."
- Johann Wolfgang von Goethe

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mufasa ()

ohnowhy ::

jype je izjavil:

Ja, nacisti radi polagate besede v usta. Bom še jaz:
Najboljše potem, da se kar vse revne pobije, ane?

Eh, jype, ti imaš neke želje in težnje po fojbiranju 90% EU,
vmes je, še posebej po implicirani statistiki solatkota in PrihajaNodija (in še koga)
v tistu UTD temi, kar nehaj revnih.

Zdaj pa, če vaša gnada nima nič proti, jaz več ne morem zapravljati brezplodno.

D3m ::

ohnowhy je izjavil:

D3m je izjavil:

djabi je izjavil:

RTVSLO: Danski imam poziva vlado k priznanju otroških porok

Danski imam Oussama El Sadi je pozval vlado v Köbenhavnu, naj prizna otroške poroke med begunci, saj je to del tradicije in kulture številnih beguncev, ki prihajajo v Evropo.

A to pomeni, da bo potrebn v EU-ju zaradi migrantov priznati in uzakoniti pedofilijo?


To slabšalni izraz. In ja, podpiram. 8-)

Kaj natančno je slabšalni izraz?
Kaj natančno podpiraš?


jype je izjavil:

...

Jype, ko te bom vprašal, boš vedel. Zdaj pa, prosim, svoje neumnosti zadrži zase, nisem razpoložen za brezplodne debate, sploh pa ne s teboj.


Točno sem napisal kaj podpiram. Samo si zmedeno prebral.
|HP EliteBook|R5 6650U|

jype ::

fartman> Eh, jype, ti imaš neke želje in težnje po fojbiranju 90% EU,

Ne, revnih je več, kot nacistov. Ti imaš take želje, ti zagovarjaš, da pobijemo reveže.

Mufasa> Najboljše da 3mrd revežev spustimo v šengen...to bi bil ekonomska renesansa

Še en, ki bi se rad šel genocid in na revne kar streljal. Edino ni še čisto jasno, a bi streljal samo revne, ki nimajo modrih oči, ali kar vse.

fartman> Zdaj pa, če vaša gnada nima nič proti, jaz več ne morem zapravljati brezplodno.

Zgleda, da nisi finančno neodvisen.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

ohnowhy ::

D3m je izjavil:

Točno sem napisal kaj podpiram. Samo si zmedeno prebral.

Aja, ne vem, se ne spomnim več, morda moram zamenjati svoj detektor za cinizem.

jype ::

fartman> Aja, ne vem, se ne spomnim več, morda moram zamenjati svoj detektor za cinizem.

Tudi intelektualno moraš še precej dozoreti, preden boš lahko doumel nivo pisanja na tem forumu.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

ohnowhy ::

jype je izjavil:

fartman> Eh, jype, ti imaš neke želje in težnje po fojbiranju 90% EU,

Ne, revnih je več, kot nacistov. Ti imaš take želje, ti zagovarjaš, da pobijemo reveže.

Jype, prosim, za citat, kjer sem jaz to napisal. Če citata nimaš, pejdi raje malo fojbirat, menda si velik strokovnjak za to.

jype je izjavil:

Tudi intelektualno moraš še precej dozoreti, preden boš lahko doumel nivo pisanja na tem forumu.

Mi pravi en levičarski nesposobnež :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ohnowhy ()

jype ::

fartman> Jype, prosim, za citat, kjer sem jaz to napisal.

Ti me kar prvi citiraj.

fartman> Mi pravi en levičarski nesposobnež :)

Haluciniraš.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

ohnowhy ::

jype je izjavil:

fartman> Jype, prosim, za citat, kjer sem jaz to napisal.

Ti me kar prvi citiraj.

fartman> Mi pravi en levičarski nesposobnež :)

Haluciniraš.

Ubogi jype, jaz tebe ne bom nič citiral, ker mi ni potrebno. Aja, no, potem pa ti to pravi en levičarski velesposobnež.

Kakorkoli že, jype... Debata s tabo je brezplodna, vsaj meni, ki še moram intelektualno dozoreti, da bom tebe, anarholevičarskega terorista, razumel, kako boš fojbiral 90% EU.

jype ::

fartman> kako boš fojbiral 90% EU.

Spet halucinacije.

V resnici ste norci, ki bi si zaslužili enosmerno vozovnico v fojbo, v patetični manjšini.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

D3m ::

Tako je.

We want Loli waifu!
|HP EliteBook|R5 6650U|

jype ::

D3m> We want Loli waifu!

Z androidom al iOS?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

D3m ::

Both.

Over and out. Going home.

Cya.
|HP EliteBook|R5 6650U|

ProGo ::

jype je izjavil:

ProGo> Tako kot so Albanci poskušali obogatiti celjskega dijaka z dejstvi o poslovanju z Albanci.

Vidiš, niso bili Albanci. Albancev v Sloveniji živi več deset tisoč, pa jih ogromna večina nikogar ne pretepa.


Oja, pa so bili Albanci. Ali praviš da so v PU Celje nacisti?
http://nova24tv.si/aktualno/zdi-se-kot-...
"Napad skoraj 20 pripadnikov albanske narodnosti z bejzbolskimi palicami na dijake v Celju ... in v torek aretirali tri tuje državljane, stare 17, 18 in 19 let, včeraj pa še 19- letnega kosovskega Albanca, so sporočili s PU Celje"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ProGo ()

jype ::

ProGo> Oja, pa so bili Albanci.

Niso bili Albanci. Če bi bili Albanci, bi _vsi_ Albanci bili taki, pa niso. Bili so kreteni.

Razen, če verjameš, da vsi Slovenci s kalašniki streljajo na sosede in policiste, ker je en Slovenec v Halozah to storil. Potem pa že.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

Cervantes ::

Nabavil Charter Arms Target Bulldog .357 Special.
Just come now, you refuckgies!

Zgodovina sprememb…

jype ::

Jaz sem samo nov potni list in osebno naredu, je precej bolj učinkovito.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

Cervantes ::

jype je izjavil:

ProGo> Oja, pa so bili Albanci.

Niso bili Albanci. Če bi bili Albanci, bi _vsi_ Albanci bili taki, pa niso. Bili so kreteni.

Razen, če verjameš, da vsi Slovenci s kalašniki streljajo na sosede in policiste, ker je en Slovenec v Halozah to storil. Potem pa že.

Pa še pesa je fental.
Prekleti Albanci!

jype ::

Cervantes> Pa še pesa je fental.

Ja, uni pamži s Tržiča pa mačke. Sklep: Slovenci ne marajo živali.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

Cervantes ::

jype je izjavil:

Cervantes> Pa še pesa je fental.

Ja, uni pamži s Tržiča pa mačke. Sklep: Slovenci ne marajo živali.

Ja, tisti so bili tudi kandidati za častni doktorat prištinske univerze.

jype ::

Ja ampak tisti niso bili Albanci, samo obnašal so se tko :)

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

Cervantes ::

Z kandidata sploh ni nujno, da je Albanec.
Lahko je, hipoteticno, celo iz Grasupla.

jype je izjavil:

Jaz sem samo nov potni list in osebno naredu, je precej bolj učinkovito.

Probaj ga zabrisat migrantu v glavo.
Bo potegnu cčrto ali te bo fajn namlatu?
Al bo reku U? Slovenian passport? Hvala stari.

Zgodovina sprememb…

jype ::

A potem se Albancu, ki konča nemški faks in ima dobro plačano službo v Franciji... Reče Slovenec?

Cervantes> Probaj ga zabrisat migrantu v glavo.

Lahko kar samemu sebi?

Cervantes> Bo potegnu cčrto ali te bo fajn namlatu?

Po moje je bolj odvisno od mentalnega stanja, kot od tega, ali migrira ali je ustaljen.

Cervantes> Al bo reku U? Slovenian passport? Hvala stari.

Baje so kar iskana roba, ja.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

Cervantes ::

Odlična dedukcija.
Absolutno, seveda.

xxxul ::

Cervantes je izjavil:

Nabavil Charter Arms Target Bulldog .357 Special.
Just come now, you refuckgies!

Rebec pravi da je več kot 100 komadov varijant AK prodal letos, poleg ostalega orožja... namiguje da je to povezano z to krizo, tko da nisi edini z to idejo.

Mrbit je pa tko Jype mislu da bo mela begunska kriza pozitiven ekonomski učinek? Še malo pa se bomo začel še pr nas pogovarjat o 2nd Amendment.

Cervantes ::

Samemu sebi?
Probaj raje s ceglom, bolj spektakularno.

jype ::

Cervantes> Probaj raje s ceglom, bolj spektakularno.

Trdim drogam se izogibam. Še posebej alkoholu in tobaku.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

Cervantes ::

Kaj pa keksen drug gradbeni material?
Travsa se ekološko uporablja namesto železa v železobetonu.:))

Uh, dost mam.
Se slišva ke od ene 3h zjutraj.
Jebeš planico.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Cervantes> Travsa se ekološko uporablja namesto železa v železobetonu.:))

To sicer ni trda droga, ampak mi vseeno ne diši.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

Cervantes ::

Ne pije, ne kadi, ne s... kaj že?
Ja kakšen dedec pa si??
Ostane ti samo še malicija...

jype ::

Cervantes> Ostane ti samo še malicija...

Nikoli nisem uporabljal dišav ali modnih dodatkov.

Od vseh hribovcev sem jaz daleč najbolj zarukan.

Ampak tut načitan!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

Fojbiran ::

jype:

Od vseh hribovcev sem jaz daleč najbolj zarukan.


S jypom se pa celo enkrat strinjam. Kdo bi si mislil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fojbiran ()

jype ::

Fojbiran> S jypom se pa celo enkrat strinjam. Kdo bi si mislil.

Ti je pa vseeno žal, ker si mislil, da sem metro.

Evo ga, nazi talker:



Kako se je končalo, dobro vemo. Pa da nobena ograja ne pomaga, tudi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

Karaya 52 ::

Mufasa je izjavil:

http://www.rtvslo.si/svet/danski-imam-p...


Če si sposodim slogalne LGTBjevcev, bo ljubezen premagala vse. Dva otroka se imata rada in se poročita. A ni to lepo? Sestrična in bratanec se imata rada in se poročita. Ja pa iiiiiiii. Ljubezen premaga vse, tudi genetske bolezni, ki se jih mora proglasiti za družbeni konstrukt. Leta so družbeni konstrukt. Veliko je petdesetletnikov v katere so ujeti 10letni dečki. Zakaj se taki nebi smeli poročati z otroci, ha? Ali pa mama in sin, imata se rada. Poroka, lepo.

Bi pa predlagal, da se poleg "predlagaj izbris" doda še gumb "mikroagresija". Namigovanje da obstajajo bolezni zaradi nekaterih kulturnih navad je mikroagresija.

Cervantes ::

Še zmeram težim.
Mulrikultivator je Ghetto Generator.
Pa si lahko vse tiste Human Rights papirje vtakšneš v rit.
Ali v kakšno drugo telesno odprtino of your choice.
Lahko pa tudi direktno v smeti.
Tvoj,
Forever nazi,
C.
««
20 / 103
»»