» »

Begunska kriza v Sloveniji 2016

Begunska kriza v Sloveniji 2016

««
13 / 103
»»

gvido ::

Bryn je izjavil:


Po drugi strani pa imaš tu Luksemburg, kjer je domačega prebivalstva le približno 52%-53% pa je ena najbogatejših držav v EU.


Mhm, seveda. Ampak migranti v Luksemburgu v večini prihajajo iz Portugalske, Italije, Francije, Belgije in Nemčije. Nekaj tudi iz bivših jugoslovanskih republik. Delež prebivalcev muslimanske vere znaša okoli dva odstotka. Kje je tukaj multikulti?

Bryn ::

gvido je izjavil:

Bryn je izjavil:


Po drugi strani pa imaš tu Luksemburg, kjer je domačega prebivalstva le približno 52%-53% pa je ena najbogatejših držav v EU.


Mhm, seveda. Ampak migranti v Luksemburgu v večini prihajajo iz Portugalske, Italije, Francije, Belgije in Nemčije. Nekaj tudi iz bivših jugoslovanskih republik. Delež prebivalcev muslimanske vere znaša okoli dva odstotka. Kje je tukaj multikulti?


Lol, nisem vedel, da multikulti pomeni, da je večje število muslimanov prisotno v državi. Do zdaj sem razumel besedo kot več različnih kultur na pretežno istem območju, moja napaka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bryn ()

ZbitaGrinta ::

bolje da bi evropa pomagala ljudem v južni afriki kot pa tem raznim ahmedom ki ne znajo ceniti kar dobijo




70,000 Whites Murdered in 'Modern' South Africa; Obama's African Legacy


Since Nelson Mandela and the communist African National Congress (ANC) took over South Africa, more than 70,000 whites have been murdered and untold numbers have been robbed, raped and tortured.

But you will not hear about this in the Western media, which fawns over the black terrorists who now run the once-prosperous country.

http://americanfreepress.net/70000-whit...



Zgodovina sprememb…

gvido ::

Bryn je izjavil:

gvido je izjavil:

Bryn je izjavil:


Po drugi strani pa imaš tu Luksemburg, kjer je domačega prebivalstva le približno 52%-53% pa je ena najbogatejših držav v EU.


Mhm, seveda. Ampak migranti v Luksemburgu v večini prihajajo iz Portugalske, Italije, Francije, Belgije in Nemčije. Nekaj tudi iz bivših jugoslovanskih republik. Delež prebivalcev muslimanske vere znaša okoli dva odstotka. Kje je tukaj multikulti?


Lol, nisem vedel, da multikulti pomeni, da je večje število muslimanov prisotno v državi. Do zdaj sem razumel besedo kot več različnih kultur na pretežno istem območju, moja napaka.

Se mi je zdelo da ne boš razumel. Si nakazal že s tem, ko si s hruškami repliciral na jabolčno debato med nebivedu in AC_DC. Hint: kultura narodov zgoraj omenjenih držav je podobna.
Delež muslimanov sem zapisal zgolj kot sugestijo, zakaj je Luksemburg ena najbogatejših držav v EU.

ZbitaGrinta ::

White South Africans 'fearing for their lives' ask EU for right to 'return'

http://www.express.co.uk/news/world/579...

WHITE South Africans are asking the European Union to give them the "the right to return home" after claims they are facing "ethnic cleansing".


merkel in ostali eu imajo raje ahmede in ostale arabce kot pa svoje

Matako ::

ZbitaGrinta je izjavil:

White South Africans 'fearing for their lives' ask EU for right to 'return'

http://www.express.co.uk/news/world/579...

WHITE South Africans are asking the European Union to give them the "the right to return home" after claims they are facing "ethnic cleansing".


merkel in ostali eu imajo raje ahmede in ostale arabce kot pa svoje


Južnoafričanke z vstopom v EU ne bodo imele težav z zvito uporabo burk. Oz. to bo potem "boerka"! :)) V bistvu ... bi se na ta način lahko pretihotapili tudi južnoafričani - itak na mejah vlada pomakanje žensk za foto-op.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Bryn ::

gvido je izjavil:

Bryn je izjavil:

gvido je izjavil:

Bryn je izjavil:


Po drugi strani pa imaš tu Luksemburg, kjer je domačega prebivalstva le približno 52%-53% pa je ena najbogatejših držav v EU.


Mhm, seveda. Ampak migranti v Luksemburgu v večini prihajajo iz Portugalske, Italije, Francije, Belgije in Nemčije. Nekaj tudi iz bivših jugoslovanskih republik. Delež prebivalcev muslimanske vere znaša okoli dva odstotka. Kje je tukaj multikulti?


Lol, nisem vedel, da multikulti pomeni, da je večje število muslimanov prisotno v državi. Do zdaj sem razumel besedo kot več različnih kultur na pretežno istem območju, moja napaka.

Se mi je zdelo da ne boš razumel. Si nakazal že s tem, ko si s hruškami repliciral na jabolčno debato med nebivedu in AC_DC. Hint: kultura narodov zgoraj omenjenih držav je podobna.
Delež muslimanov sem zapisal zgolj kot sugestijo, zakaj je Luksemburg ena najbogatejših držav v EU.


Eh multikulti čisto lepo deluje, dokler se dosledno kaznuje deviante. Ampak seveda vi tega ne razumete, ker ste preveč zaposleni z musliman = slabo.

ZbitaGrinta ::

Black on White Genocide in South Africa

1 - 31 JANUARY 2016

32 FARM ATTACKS
9 FARM MURDERS

http://stopwhitegenocideinsareports.blo...

_dice7 ::

Bryn je izjavil:

Eh multikulti čisto lepo deluje, dokler se dosledno kaznuje deviante. Ampak seveda vi tega ne razumete, ker ste preveč zaposleni z musliman = slabo.


Pokaži en primer te tvoje teorije? Ker če mešaš kulturo taharuša s kulturo feminizma, potem je vsem razen regresivnim levičarjem jasno, da ne bo šlo. Sploh ko bo v zaporu 80% muslimanov, se boste feministke spret pritoževale: racismus, kkkkkkkkk, nazism!

UK: Muslims fill 44% of high security prisons, out of a 5% Muslim population

Deri se sedaj buuuuu, islamofobija!!! Buu faschist go hom!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bryn ()

Matako ::

Kljub temu, da se je že davno porazgubil ves modžo scene z mrtvim otrokom na obali, ki je umrl zaradi debilnosti lastnega očeta (čisti uboj iz malomarnosti)... nekateri še vedno ne dojamejo. Nakar se čudijo zehanju in zighajlanju.

http://nypost.com/2016/03/11/germany-ci...
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

gvido ::

Bryn je izjavil:


Eh multikulti čisto lepo deluje, dokler se dosledno kaznuje deviante. Ampak seveda vi tega ne razumete, ker ste preveč zaposleni z musliman = slabo.


Se strinjam, multikulti lepo deluje, dokler je velika večina prebivalcev - evropske kulture.

Bryn ::

gvido je izjavil:

Bryn je izjavil:


Eh multikulti čisto lepo deluje, dokler se dosledno kaznuje deviante. Ampak seveda vi tega ne razumete, ker ste preveč zaposleni z musliman = slabo.


Se strinjam, multikulti lepo deluje, dokler je velika večina prebivalcev - evropske kulture.


Ti kaj pa je evropska kultura? Če se ne motim smo se v zadnjih 100+ let dvakrat na polno klali. Nimamo enega skupnega jezika, niti skupne vere tudi običaji se konkretno spremenijo na vsakih 200km. Pojdi recimo na sever Norveške pa primerjaj če imamo podobno kulturo. Heh, do pred 25 leti še Evropi nismo bili, pa govoriš o evropski kulturi :D

Golaz ::

nagobčnik je izjavil:

Golaz je izjavil:


Kakorkoli, jaz takšnih ljudi NOČEM za svoje sosede, če jih pa vi želite si jih pa lahko brez problema naselite v svoje domove.


Garantirano (če nisi ravno v največji vukojebini) imaš za soseda koga, ki ga tule naslavljaš z "vi". Če si migrante naselijo v svoje domove, jih boš imel tudi ti za sosede. Kako lahko torej za eno in isto situacijo rečeš, da je nočeš, hkrati pa je menda izvedljiva brez problema?


Raje živim v "vukojebini" kjer imam 10ha veliko zemljišče za sebe v osrčju narave, kot pa v nekem bloku na 5mX5m površini in stotimi sosedi s katerimi se ne bi razumel. Ko se zjutraj zbudim in pogledam skozi okno raje vidim cvetje, drevesa kot pa beton na beton in avte vse naokoli. Vi "blokovški" ljudje mi greste prav na jetra z vašim egoizmom in ozkim pogledom na svet. Na vasi si večkrat pravimo neprijetne izkušnje ,ki smo jih imeli z vami... Jih ne primanjkuje. Vam ne zamerim, verjetno bi se tudi meni zmešalo, če bi moral celotno življenje preživeti v stanovanju, ki je po velikosti malo večje od dvigala.

Kakorkoli nazaj na temo, ko sem pisal tisti stavek sem imel v mislih ogromna begunska središča. Se opravičujem za nesporazum.

_dice7 ::

Bryn je izjavil:

gvido je izjavil:

Bryn je izjavil:


Eh multikulti čisto lepo deluje, dokler se dosledno kaznuje deviante. Ampak seveda vi tega ne razumete, ker ste preveč zaposleni z musliman = slabo.


Se strinjam, multikulti lepo deluje, dokler je velika večina prebivalcev - evropske kulture.


Ti kaj pa je evropska kultura? Če se ne motim smo se v zadnjih 100+ let dvakrat na polno klali. Nimamo enega skupnega jezika, niti skupne vere tudi običaji se konkretno spremenijo na vsakih 200km. Pojdi recimo na sever Norveške pa primerjaj če imamo podobno kulturo. Heh, do pred 25 leti še Evropi nismo bili, pa govoriš o evropski kulturi :D


Do pred 25 leti nismo bili v Evropi?


WAT?

Ha ha ha ha, ali sploh veš kaj je kultura? To da imamo Evropejci raznoliko kulturo je slabo? Kaj nisi eden tistih ki podpira multikulturo? :D To dejansko ne moreš verjeti kako ste levičarji samo kup sloganov, ki pričajo sami proti sebi :D

Je Evropejci smo imeli veliko vojn, a če to primerjaš za arabci ki se koljejo dnevno zadnjih 1400 let, ni ravno uspešen poizkus evilwhitenazikkkkkk man. Ali pa poglej tvoje ljubljene Afričane, ne le klanje še kanibalizem imajo dandanes na spisku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: _dice7 ()

Bryn ::

Golaz je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

Golaz je izjavil:


Kakorkoli, jaz takšnih ljudi NOČEM za svoje sosede, če jih pa vi želite si jih pa lahko brez problema naselite v svoje domove.


Garantirano (če nisi ravno v največji vukojebini) imaš za soseda koga, ki ga tule naslavljaš z "vi". Če si migrante naselijo v svoje domove, jih boš imel tudi ti za sosede. Kako lahko torej za eno in isto situacijo rečeš, da je nočeš, hkrati pa je menda izvedljiva brez problema?


Raje živim v "vukojebini" kjer imam 10ha veliko zemljišče za sebe v osrčju narave, kot pa v nekem bloku na 5mX5m površini in stotimi sosedi s katerimi se ne bi razumel. Ko se zjutraj zbudim in pogledam skozi okno raje vidim cvetje, drevesa kot pa beton na beton in avte vse naokoli. Vi "blokovški" ljudje mi greste prav na jetra z vašim egoizmom in ozkim pogledom na svet. Na vasi si večkrat pravimo neprijetne izkušnje ,ki smo jih imeli z vami... Jih ne primanjkuje. Vam ne zamerim, verjetno bi se tudi meni zmešalo, če bi moral celotno življenje preživeti v stanovanju, ki je po velikosti malo večje od dvigala.

Kakorkoli nazaj na temo, ko sem pisal tisti stavek sem imel v mislih ogromna begunska središča. Se opravičujem za nesporazum.


Offtopic: če se ti sam ne bi razumel s stotimi sosedi, potem bi bil problem izključno v tebi :D Sicer pa si tudi mi "blokovški" ljudje pravimo neprijetne izkušnje, ki smo jih imeli z vami "nerazgledanimi kmetavzarji", tako da je čist ok, da ostane tako kot je, kmet na kmetiji, meščan pa v mestu.

_dice7 ::

Bryn je izjavil:

Offtopic: če se ti sam ne bi razumel s stotimi sosedi, potem bi bil problem izključno v tebi :D Sicer pa si tudi mi "blokovški" ljudje pravimo neprijetne izkušnje, ki smo jih imeli z vami "nerazgledanimi kmetavzarji", tako da je čist ok, da ostane tako kot je, kmet na kmetiji, meščan pa v mestu.


Ha ha ha, nerazgledani kmetavzarji, hkrati pa ljubi milijone nerazgledanih Ackhmedov ki prihajajo na taharuš, sekanje glav in jizyo v evropo. Svašta žena rodi :D

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Fritz ()

Matako ::

Golaz je izjavil:


Ko se zjutraj zbudim in pogledam skozi okno raje vidim cvetje, drevesa kot pa beton na beton in avte vse naokoli. Vi "blokovški" ljudje mi greste prav na jetra z vašim egoizmom in ozkim pogledom na svet.


Ne boš dolgo. Zate aktivisti kopljejo prav posebno fojbo za hribovce! Tako z betonskim dnom.
/\/\.K.

ZaphodBB ::

Bryn je navaden ksenofob.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Karaya 52 ::

Naši makedonski prijatelji so napadeni. Obrambne ukrepe bo potrebno stopnjevati.



vir: RTV

Zgodovina sprememb…

p1nky ::

Vprašanje za tiste ki zagovarjajo migracije: v Slovenijo jih pride recimo od 10.000 do 200.000 po Hanžkovo.

Kaj potem? Jih futramo? Učimo? Zdravimo? Pripeljemo njihove družine? Jim damo stanovanja?

Mi pa zato, da vse to plačamo, nehamo jesti in podaljšamo delavnik na ene 18 ur na dan, ni penzije, itd?

Hvala za realen odgovor.


Vprašanje za tiste, ki jih ne:

Kaj bomo naredili? Kdaj bomo kaj naredili? Ker če ne bomo naredili nič, se tudi spremenilo ne bo nič. In prosim, brez izgovorov, pa saj ne moremo nič, itak se nič ne da, brezveze, bom raje še malo počakal... ker potem res ne bo nič. V tem primeru je tudi popolnoma brezveze, da se nekaj pogovarjamo o tem, kako smo proti, itd, če pa je naše delovanje tako, kot da nam je to ok.
Torej?

razerznak ::

pinky če jih tolko pride , se lahko v državi pričakuje vojna, druge nebo , z tem pa pride tudi genocid muslimanov
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

p1nky ::

Največja težava, da ljudje nič ne naredimo, pa verjetno izhaja iz tega:
Asch conformity experiments @ Wikipedia

Mediji peljejo igro, ljudje pa sledijo kot ovčke... zelo poučen (in žalosten) eksperiment.

maco-maco ::

200.000 je pa preveč. Nad prišleki sicer nisem navdušen, a vseeno je potrebno nekaterim pomagat. Čimprej jih je potrebno kaj naučit in vključit v družbo. Seveda morajo spoštovati naše zakone, drugače letijo ven.

Kar nekaj ''naših'' ljudi in podjetij, bi tako dobili delo. Delno bi to financirali tudi iz EU-ja. Ko pa jim najdemo delo, pa se preživljajo sami in plačujejo davke.

Prikazani so statistični podatki o izdanih delovnih dovoljenjih za zaposlitev tujcev in veljavnih delovnih dovoljenjih (vključno z delom tujcev brez delovnih dovoljenj, v primerih, ki jih določa zakon).
2015
Izdana delovna dovoljenja 14.811
Veljavna delovna dovoljenja 22.805


Če prišteješ še vse, ki delajo brez delovnih dovoljen + dela ''naših'' na črno, bi prišel do kar konkretnih števil delovnih mest.

Ko se odpravi ''nelegalno'' delo, se tudi pridobi sredstva od davkov in vplačil.

Bi bilo pa potrebno povečat sredstva za policijo in inšpekcijske službe.


Sedaj me pa popluvajte.
Kaj?

elson2k ::

maco-maco je izjavil:

Seveda morajo spoštovati naše zakone, drugače letijo ven.
Sedaj me pa popluvajte.


Ne bomo te popljuvali, nisi napisal nič deviantnega. Edino s tem spoštovanjem naših zakonov bi znala bit malo težka. Že za naše izvoljence ljudstva je to težava, pa so tukaj celo življenje in to zavestno počnejo, kaj šele za nekoga ki prihaja iz čisto druge kulture.

Še te naše bi morali ven nagnat.

ZbitaGrinta ::

maco-maco je izjavil:

200.000 je pa preveč. Nad prišleki sicer nisem navdušen, a vseeno je potrebno nekaterim pomagat. Čimprej jih je potrebno kaj naučit in vključit v družbo. Seveda morajo spoštovati naše zakone, drugače letijo ven.

Kar nekaj ''naših'' ljudi in podjetij, bi tako dobili delo. Delno bi to financirali tudi iz EU-ja. Ko pa jim najdemo delo, pa se preživljajo sami in plačujejo davke.

Prikazani so statistični podatki o izdanih delovnih dovoljenjih za zaposlitev tujcev in veljavnih delovnih dovoljenjih (vključno z delom tujcev brez delovnih dovoljenj, v primerih, ki jih določa zakon).
2015
Izdana delovna dovoljenja 14.811
Veljavna delovna dovoljenja 22.805


Če prišteješ še vse, ki delajo brez delovnih dovoljen + dela ''naših'' na črno, bi prišel do kar konkretnih števil delovnih mest.

Ko se odpravi ''nelegalno'' delo, se tudi pridobi sredstva od davkov in vplačil.

Bi bilo pa potrebno povečat sredstva za policijo in inšpekcijske službe.


Sedaj me pa popluvajte.



200 000 si ti normalen?
že tako je v sloveniji brezposelnih 110 000 ljudi 300 000 na pragu revščine ti bi jih pa še 200 000 pripeljal v slovenijo?


isto je bedarija ko govorijo da treba v evropo navoziti ne vem koliko tujcev ker bela rasa pada in treba povečati populacijo a ne povedo da je že miljarda ljudi na tem svetu katerim primankuje pitna voda
ob vsej tej rasti populacije

pravijo da bo že leta 2020-2025 2 miljarde ljudi prikrajšanih za pitno vodo ampak važno je da so firme in denar čeprav ne bo vode za vse važno da so pare in ferrari a ne?

maco-maco ::

Pravim, da je 200.000 preveč.
5.000 (neke take cifre so bile za SLO) pa se mi ne zdi nek blazen problem.
Kaj?

elson2k ::

ZbitaGrinta je izjavil:

maco-maco je izjavil:

200.000 je pa preveč.



200 000 si ti normalen?
že tako je v sloveniji brezposelnih 110 000 ljudi 300 000 na pragu revščine ti bi jih pa še 200 000 pripeljal v slovenijo?


isto je bedarija ko govorijo da treba v evropo navoziti ne vem koliko tujcev ker bela rasa pada in treba povečati populacijo a ne povedo da je že miljarda ljudi na tem svetu katerim primankuje pitna voda
ob vsej tej rasti populacije

pravijo da bo že leta 2020-2025 2 miljarde ljudi prikrajšanih za pitno vodo ampak važno je da so firme in denar čeprav ne bo vode za vse važno da so pare in ferrari a ne?


Saj je napisal da je preveč. 200.000 bi jih uvozil samo Hanžek, pod pogojem da jih on niti ne vidi, kaj šele doma katerega gosti.

Nekaj sto ali tisoč - pod pogojem prostovoljne asimilacije - pa res ne bi smel bit problem.

maco-maco ::

Edino s tem spoštovanjem naših zakonov bi znala bit malo težka. Že za naše izvoljence ljudstva je to težava, pa so tukaj celo življenje in to zavestno počnejo, kaj šele za nekoga ki prihaja iz čisto druge kulture.

Še te naše bi morali ven nagna


Na tem je definitivno potrebno delat, tudi če ne pridejo begunci. Pa plačevanje davkov tudi.
Zato pa pravim, da bi potrebovali več denarja za policijo in inšpekcije,...
Na dolgi rok se to sigurno izplača.
Kaj?

AC_DC ::

maco-maco je izjavil:

Pravim, da je 200.000 preveč.
5.000 (neke take cifre so bile za SLO) pa se mi ne zdi nek blazen problem.

5k je etničnih na Dolenjskem in so z njimi ogromni problemi zadnjih 25 let.

ZbitaGrinta ::

slovenija je rekla da jih bo sprejela okoli 560 če še ne motim v 1 letu

potem so še prosilci za azil tukaj je problem ker to prosijo samo taki ki so bili zavrnjeni že na švedskem nemčiji avstriji to je potrata časa našega in njihovega to bi morali zakonsko prepovedati če ne zaprošiš prvo v sloveniji in če je prej zaprosil drugje in je zavrnjen je konec

5000 je definitivno preveč itak pa slovenija ima trenutno kapacitet za okoli 1000 ljudi ki jih lahko preživi na daljši rok

Zgodovina sprememb…

elson2k ::

AC_DC je izjavil:

5k je etničnih na Dolenjskem in so z njimi ogromni problemi zadnjih 25 let.


Jep. Ampak izključno zato ker jim sistem potihem dovoljuje tisto kar ostalim ne. Se pa da potegnit analogija, jasno.

Telbanc ::

ZbitaGrinta je izjavil:

slovenija je rekla da jih bo sprejela okoli 560 če še ne motim v 1 letu

potem so še prosilci za azil tukaj je problem ker to prosijo samo taki ki so bili zavrnjeni že na švedskem nemčiji avstriji to je potrata časa našega in njihovega to bi morali zakonsko prepovedati če ne zaprošiš prvo v sloveniji in če je prej zaprosil drugje in je zavrnjen je konec

5000 je definitivno preveč itak pa slovenija ima trenutno kapacitet za okoli 1000 ljudi ki jih lahko preživi na daljši rok



1000 je maximum, ker majo veliko nataliteto. Treba jih vključit preden si ustvarijo geto, ali kaj podobnega. razselit po celi Sloveniji.

Po debaklu Merklove bojo tud pri nas previdnejši. Prave desnice si noben ne želi.

Sej veste, kaj je to prava desnica...ne nakladača kot Janša in Jelinčič, ampak res prava desnica, pol nam bog pomagaj.

Sam se človek nasmehne, še mesec nazaj so na posijevali z "multikulturnost je naa prihodnost, pa če to hočemo ali ne"......

Zdej je jasno, da po mirni poti do tega ne bo prišlo.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

ZaphodBB ::

Po debaklu Merklove bojo tud pri nas previdnejši.

I wouldn't count on that.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

Telbanc ::

ZaphodBB je izjavil:

Po debaklu Merklove bojo tud pri nas previdnejši.

I wouldn't count on that.


Kaj pa vem, neumni so lih prav.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

ZbitaGrinta ::

Karaya 52 je izjavil:

Naši makedonski prijatelji so napadeni. Obrambne ukrepe bo potrebno stopnjevati.



vir: RTV



kako boš integriral take ljudi če še ne razumejo da je meja zaprta in tega ne spoštujejo?

maco-maco ::

5k je etničnih na Dolenjskem in so z njimi ogromni problemi zadnjih 25 let.

Upam, da smo se kaj naučili in ne bomo ponovili napak, ki so to povzročile.


Sam se človek nasmehne, še mesec nazaj so na posijevali z "multikulturnost je naa prihodnost, pa če to hočemo ali ne"......

Zdej je jasno, da po mirni poti do tega ne bo prišlo.


Definitivno na tak način, da nobeni strani sploh ni do druge, multikulti ne deluje.

Prostovoljna multikulturnost pa je sigurno prihodnost, saj živimo v zelo globaliziranem svetu. Seveda sprejmeš zakone gostiteljske države, to je pa tudi to, glede prilagajanja. V nasprotnem primeru bomo dobili zgolj zemljane, vse enake.
Kaj?

razerznak ::

Nebo nobene integracijr, zato ker ko je vojne v siriji konec spokajo nazaj
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

_dice7 ::

Swedish kids beg to leave 95% immigrant school after beatings and strangling

Two Swedish schoolboys have sent a letter to the principal, begging her to let them stay home from school after they and several other Swedish children were beaten, strangled, and tripped up by immigrant children.

Brez skrbi, tarče so beli otroci, torej ni nobenih žrtev vrednih omembe.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bryn ()

jype ::

Nice, nacisti so končno ugotovili, da ograje ne delujejo. Zdaj pride na vrsto njihov pravi obraz. Streljali bodo na družine z otroci, ker je to edini način, da zavarujejo svoje volkswagne.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

_dice7 ::

jype je izjavil:

Nice, nacisti so končno ugotovili, da ograje ne delujejo. Zdaj pride na vrsto njihov pravi obraz. Streljali bodo na družine z otroci, ker je to edini način, da zavarujejo svoje volkswagne.


Beden komenar 1/10. Odkar so te deportirali stran od familije, sploh nisi več na nivojo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bryn ()

ZbitaGrinta ::

HALA TIVOLI kako se prbere nazaj?

I LOV IT ALAH

razerznak ::

Jure a vidu kaj dela ograja na meji idumeniju? Kar 12k ljudi tam caka
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Telbanc ::

jype je izjavil:

Nice, nacisti so končno ugotovili, da ograje ne delujejo. Zdaj pride na vrsto njihov pravi obraz. Streljali bodo na družine z otroci, ker je to edini način, da zavarujejo svoje volkswagne.


Kaj pa bi ti naredil? Streljalo se na begunce ne bo, bo pa ograja in natezanje, mal sem mal tja, da bi jih spustli.

Aja, ti bi jih integriral


http://nova24tv.si/aktualno/nova-realno...

"Nova realnost v slovenskem vrtcu - v Mengšu prve praktikantke z naglavno ruto"
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bryn ()

maco-maco ::


Najbrž sta redovnici, ki sta prišli pomagat.
Kaj?

-valvoline- ::

Bryn je izjavil:

gvido je izjavil:

Bryn je izjavil:


Po drugi strani pa imaš tu Luksemburg, kjer je domačega prebivalstva le približno 52%-53% pa je ena najbogatejših držav v EU.


Mhm, seveda. Ampak migranti v Luksemburgu v večini prihajajo iz Portugalske, Italije, Francije, Belgije in Nemčije. Nekaj tudi iz bivših jugoslovanskih republik. Delež prebivalcev muslimanske vere znaša okoli dva odstotka. Kje je tukaj multikulti?


Lol, nisem vedel, da multikulti pomeni, da je večje število muslimanov prisotno v državi. Do zdaj sem razumel besedo kot več različnih kultur na pretežno istem območju, moja napaka.


Za vse kao mlultikulti opranoglavce obvezen ogled.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bryn ()

ZaphodBB ::

Nice, nacisti so končno ugotovili, da ograje ne delujejo. Zdaj pride na vrsto njihov pravi obraz. Streljali bodo na družine z otroci, ker je to edini način, da zavarujejo svoje volkswagne.

Škoda, da ima sodobna družba tako negativen in diskriminatoren odnos do duševnih bolnikov. Upam, da boš našel pomoč katero potrebuješ.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Cervantes ::

Saj Jype jih ne bi integriral.
On bi jih multikultiviral.

jype ::

ZaphodBB> Škoda

Samo en od naju verjame, da je rešitev v nasilju, pa to nisem jaz.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

ZaphodBB ::

Samo en od naju verjame, da je rešitev v nasilju, pa to nisem jaz.

Ne, je pa tvoj shizofreni alter ego. Žal je težko vedeti kdo je kdo, ker se oba nahajata v isti glavi.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

ZaphodBB ::

In other news, očitno se migranti v Avstriji dobro integrirajo. So že začeli povzemat lokalne šege in navade.
http://www.express.co.uk/news/world/652...
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype
««
13 / 103
»»