» »

Begunska kriza v Sloveniji 2016

Begunska kriza v Sloveniji 2016

««
76 / 103
»»

dice7 ::

Vir?

razerznak ::

vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Vanich ::

dice7 je izjavil:

Vir?


Večkrat citirano v tej temi. Poišči nazaj.

dice7 ::

Torej vir ne obstaja.
Pa dajmo se malo antipropagande prilepit

http://www.ibtimes.co.uk/germany-serbia...

Zgleda je taharusanje postala mednarodna senzacija in ne omejeno samo na ahmeda

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

Vanich ::

Vse je, tudi uradni viri in statistika.

ZaphodBB ::

Zgleda je taharusanje postala mednarodna senzacija in ne omejeno samo na ahmeda

Ne, taharušanje kot javni pojav je še vedno izrazito ahmedijanska dejavnost.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Heavy ::

dice7 je izjavil:

Torej vir ne obstaja.


Čez to smo šli že tolikokrat, da so eni že pisali da kako pogrevamo juho. Ne ti meni da vir ne obstaja.

http://www.balkaninsight.com/en/article...

Pa še srbi in makedonci so vmes.
#TeamFelix

dice7 ::

No, torej moja prvotna trditev drzi

Vanich ::

dice7 je izjavil:

No, torej moja prvotna trditev drzi


Ne, ne drži. Tudi tistih nekaj iz Srbije in Makedonije so šiptarji.

dice7 ::

Ne vem no, zgoraj omenjeni Boris Pavlovic se ne bi strinjal

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

Vanich ::

dice7 je izjavil:

Ne vem no, zgoraj omenjeni Boris Pavlocic se ne bi strinjal


Verjetno, ker je Rom.

dice7 ::

Pavlović is the ninth most frequent surname in Serbia.[1]

Vanich ::

dice7 je izjavil:

Pavlović is the ninth most frequent surname in Serbia.[1]


Seveda.Vsak drugi Rom v Srbiji se piše Pavlović.

dice7 ::

Minor ethnics - Roma (2.1%)

Matako ::

boolsheat je izjavil:

Takih skupin je še več, ena je bila v Oxfordu, 8 let so delovali, vsaj 300 deklic:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Oxford_...

Omenjeni so še drugi primeri, vzorec je povsod bil isti, muslimanski moški so zlorabljali bele deklice.


Tole me je pa sprožilo!!

Večinoma zlorabljajo kar kake sorodnice ali sovaščanke.

http://www.dhakatribune.com/crime/2016/...

Dafuq? Prvič, kdo za vraga sploh še uporablja mujezine - kaj nimajo zvočnikov in drugič... ma brezveze. Mohamedanstvo FTW.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

_dice7 ::

Jaz ne vem kaj je narobe z vami neo nacističnimi white supremacisti da nočete sprejeti neomejenega števila melaninsko supreiornih nadljudi? Vse te laži o temu kako se ne bojo integrirali in ne bojo služili za naše penzione lahko takoj ovržemo če pogledamo romsko skupnost pri nas.

Samo nacij pač lažete in zavajate s takimi članki:

Po napadu na poštarja prekinjena dostava pošte v romsko naselje Žabjek

Iz zanseljivih virov vem, da je celotno zadeva izpeljala Pošta slovenije v sodelovanju z igralci RTV dramskega krožka, ker so rekli da imajo poln k nositi pošto tem smrdljivim ciganom. Shame zlovenija, shame, shame.

eric_cartman ::

Iz zanseljivih virov vem, da je celotno zadeva izpeljala Pošta slovenije v sodelovanju z igralci RTV dramskega krožka, ker so rekli da imajo poln k nositi pošto tem smrdljivim ciganom. Shame zlovenija, shame, shame.

Delno bom off-topic.

Zanesljiv vir?.... Seveda, ker so cigani tako zelo nedolžni.. Nikol ne bom pozabil, ko sem delal v Grosupljem.. Takrat pri svojih 17 sem še kadil. Delal sem v tisti stavbi, kjer je lokal Groš.. Zadaj so bila neka podjetja. Fantje so šli na montažo, jaz pa sem montiral še neke stvari v delavnici.

Seveda sm šel ven, si prižgal cigaret in šel do Groša na kavo med malico, nakar je do mene pristopil nek 7-9 letni ciganček, ki mi reče naj mu dam cigaret. Najprej sm se začel smejat, ker mi ni blo jasno zakaj bi dal otroku cigaret.

Od tu dalje pa mogoče kdo, ki živi blizu lahko potrdi zgodbo. Do mene je pristopila natakarica in je rekla naj mu dam kar hoče (mimogrede si je takrat tudi on naročil Coca colo - pa čeprav brez denarja). Pa šokiran gledam tamalga kako si prižge cigaret in vprašam natakarico v čem je fora.. Zakaj sem ravnokar otroku dal cigareto? Pa pravi, da vedno, ko ni dobil kar hoče, je šel poklicat svoje 3 starejše brate in so prišli že drugič uničit cel lokal. Baje da so mel ogromno škode prav zaradi njih.. V Grosupljem imajo prav z njimi stalne probleme. Verjetno danes ni dosti drugače.

Nauk zgodbe: Niso vsi Romi problematični, jih je pa ogromno.. In če bi bil jaz poštar v tistem delu, bi mi bilo tudi zelo neprijetno hodit med temi ljudmi. Očitno je imel z njimi slabe izkušnje, ker če bi ga vsak ogovoril in ga vprašal kako je, dvomim, da bi rabili po tvojem kakršnokoli dramsko uprizarjanje.

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

To da bi moral kak cigan delat je diskriminatorno!
Pošta Slovenije bi rada zdaj zaposlila pismonošo romskega rodu, s čimer pa se v romski zvezi ne strinjajo, saj menijo, da bi v takem primeru šlo za diskriminacijo.


Oni ne morejo delat ker bodo potem ob socialno:
"Tudi mi smo se skupaj z romskim svetnikom vključili v iskanje nekoga, ki bi za štiri ure opravljal to delo, a ga ne najdemo. Vsak, s katerim smo se pogovarjali, se izgovarja, da mu bodo potem odtegnili socialno pomoč," pa je ob tem povedal Janez Doltar z novomeške občine.



migrantska golazen bo pa počela čisto enako. Živeli bodo na socialni do konca svojih dni.

Telbanc ::

krneki0001 je izjavil:

To da bi moral kak cigan delat je diskriminatorno!
Pošta Slovenije bi rada zdaj zaposlila pismonošo romskega rodu, s čimer pa se v romski zvezi ne strinjajo, saj menijo, da bi v takem primeru šlo za diskriminacijo.


Oni ne morejo delat ker bodo potem ob socialno:
"Tudi mi smo se skupaj z romskim svetnikom vključili v iskanje nekoga, ki bi za štiri ure opravljal to delo, a ga ne najdemo. Vsak, s katerim smo se pogovarjali, se izgovarja, da mu bodo potem odtegnili socialno pomoč," pa je ob tem povedal Janez Doltar z novomeške občine.



migrantska golazen bo pa počela čisto enako. Živeli bodo na socialni do konca svojih dni.


Ja sam njim ne bojo jemali nepremičnin, za to, tako kot slovencem.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

ZaphodBB ::

http://abcnews.go.com/Health/wireStory/...

Famous for its efforts to put women on an equal footing with men, Sweden is experiencing a gender balance shift that has caught the country by surprise: For the first time since record-keeping began in 1749, it now has more men than women.

Swedes don't quite know what to make of this sudden male surplus, which is highly unusual in the West, where women historically have been in the majority in almost every country. But it may be a sign of things to come in Europe as changes in life expectancy and migration transform demographics.

"This is a novel phenomenon for Europe," said Francesco Billari, a University of Oxford demographer who is president of the European Association for Population Studies. "We as researchers have not been on top of this."

The tipping point in Sweden happened in March last year, when population statistics showed 277 more men than women. The gap has since grown to beyond 12,000. While that's still small in a population of almost 10 million, it's "not unreasonable" to suspect that Sweden will have a big male surplus in the future, said Tomas Johansson, a population expert at the national statistics agency, SCB.

Seveda, seveda to ni vse skupaj nič - če gledaš celotno populacijo. A če vzameš v zakup, da gre v glavnem za moške med 15-30, zadeva dobi povsem drugačen obraz.

Ampak hej! To ni še nič, pravijo mojstri statistike.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Matako ::

eric_cartman je izjavil:


Zanesljiv vir?.... Seveda, ker so cigani tako zelo nedolžni.. Nikol ne bom pozabil, ko sem delal v Grosupljem.. Takrat pri svojih 17 sem še kadil. Delal sem v tisti stavbi, kjer je lokal Groš.. Zadaj so bila neka podjetja. Fantje so šli na montažo, jaz pa sem montiral še neke stvari v delavnici.

Seveda sm šel ven, si prižgal cigaret in šel do Groša na kavo med malico, nakar je do mene pristopil nek 7-9 letni ciganček, ki mi reče naj mu dam cigaret. Najprej sm se začel smejat, ker mi ni blo jasno zakaj bi dal otroku cigaret.

Od tu dalje pa mogoče kdo, ki živi blizu lahko potrdi zgodbo. Do mene je pristopila natakarica in je rekla naj mu dam kar hoče (mimogrede si je takrat tudi on naročil Coca colo - pa čeprav brez denarja). Pa šokiran gledam tamalga kako si prižge cigaret in vprašam natakarico v čem je fora.. Zakaj sem ravnokar otroku dal cigareto? Pa pravi, da vedno, ko ni dobil kar hoče, je šel poklicat svoje 3 starejše brate in so prišli že drugič uničit cel lokal. Baje da so mel ogromno škode prav zaradi njih.. V Grosupljem imajo prav z njimi stalne probleme. Verjetno danes ni dosti drugače.

Nauk zgodbe: Niso vsi Romi problematični, jih je pa ogromno.. In če bi bil jaz poštar v tistem delu, bi mi bilo tudi zelo neprijetno hodit med temi ljudmi. Očitno je imel z njimi slabe izkušnje, ker če bi ga vsak ogovoril in ga vprašal kako je, dvomim, da bi rabili po tvojem kakršnokoli dramsko uprizarjanje.


Zgodba je epska in na nek svoj način celo simpatična edino... le kaj se je kasneje zgodilo z natakarico, ko si je mali spomnil, da bi od nje imel še kaj drugega kot coca-colo? :|
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

krneki0001 ::

Matako je izjavil:

Zgodba je epska ...:|


Prioblem je ker to ni zgodba ampak resničen dogodek.

Matako ::

Ja saj! Mogoče bolj tematsko povezano... izgleda, da taharuše postajajo bolj dvoranski šport. Logično, prostori so klimatizirani, zaščiteni pred vremenskimi neprilikami, notranje ulice spominjajo na ograde z drobnico ...

http://www.morgenpost.de/berlin/article...

Članek govori kako se je skupinica cca 35 profesorjev z "večinoma emigrantskim ozadjem" redno zbirala na določeni točki v Boulevard šoping centru v Berlinu, kjer so potem šli v akcijo. Nekakšen taharuš krožek. Dokler ni prišlo do spopada z varnostniki in policijo.
/\/\.K.

D3m ::



Ne vem. Ampak je full podeben Juretu.
|HP EliteBook|R5 6650U|

_dice7 ::

Seeing more grizzly-polar hybrids likely means polar bears are in serious trouble

...more hybrids is occurring because more male grizzlies are wandering into polar bear country, and encountering female polar bears during mating season.

If You're Not A Grizzly Bear, Is Mating With One A Good Idea?

Theoretically, this imbalance favors the spread of grizzly bear genes at the expense of the polar bear. There is empirical evidence that this imbalance is occurring because second generation hybrids in the wild tend to have a genetic makeup that is biased in favor of the grizzly bear.

Waw, neverjetno. Geni white bear supremacistov bojo izumrli, ker se razmnožujejo s plemenitimi barvno obdarjenimi grizliji. Upam da ne bo kakšen neo naci sedaj rekel da je isto pri ljudjeh, da so plemeniti melaninsko superiorni geni bolj agresivni od bledoličnih primitivcev.

Saj vsi vemo da race don't real ker nas je Bog vse ustvaril popolnoma enake, ne pa neka neo naci teorija evolucije.

razerznak ::

_dice7 je izjavil:

Seeing more grizzly-polar hybrids likely means polar bears are in serious trouble

...more hybrids is occurring because more male grizzlies are wandering into polar bear country, and encountering female polar bears during mating season.

If You're Not A Grizzly Bear, Is Mating With One A Good Idea?

Theoretically, this imbalance favors the spread of grizzly bear genes at the expense of the polar bear. There is empirical evidence that this imbalance is occurring because second generation hybrids in the wild tend to have a genetic makeup that is biased in favor of the grizzly bear.

Waw, neverjetno. Geni white bear supremacistov bojo izumrli, ker se razmnožujejo s plemenitimi barvno obdarjenimi grizliji. Upam da ne bo kakšen neo naci sedaj rekel da je isto pri ljudjeh, da so plemeniti melaninsko superiorni geni bolj agresivni od bledoličnih primitivcev.

Saj vsi vemo da race don't real ker nas je Bog vse ustvaril popolnoma enake, ne pa neka neo naci teorija evolucije.


White is super race pr ljudeh , ostali so same smeti, no kitajci japonci in korejci so se dobri , ostali pa za garbage
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Matako ::

Malezija je bila že prej ShariaReady(tm), ampak predvidljivo, t.i. zmerni muslimani so se zopet izkazali za velike fane:
http://www.khmertimeskh.com/news/25506/...

Zmerni muslimani so zgolj "rezervna klop" islamistov. Težava teh zmernežev je, da za razliko od islamistov zlahka pridejo v razne parlamente, komisije in tam furajo svojo "zmerno" agendo. Trojanec.

Edini zmerni musliman je nič-musliman. Nula-mula.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

ProGo ::

Matako je izjavil:

Malezija je bila že prej ShariaReady(tm), ampak predvidljivo, t.i. zmerni muslimani so se zopet izkazali za velike fane:
http://www.khmertimeskh.com/news/25506/...

Zmerni muslimani so zgolj "rezervna klop" islamistov. Težava teh zmernežev je, da za razliko od islamistov zlahka pridejo v razne parlamente, komisije in tam furajo svojo "zmerno" agendo. Trojanec.

Edini zmerni musliman je nič-musliman. Nula-mula.


Pa saj vidiš da bodo tepli zmerno, brez da bi pritekla kri:
"He added that the punishments would be limited and canings meted out under the law would not injure or draw blood."

Torej bodo milostljivi. Podobno kot je treba tepsti ženo muslimanko, tako, da je ne poškoduješ, z občutkom.

Matako ::

ProGo je izjavil:


Podobno kot je treba tepsti ženo muslimanko, tako, da je ne poškoduješ, z občutkom.


Ahmed dela to z občutkom ... :))
/\/\.K.

ProGo ::

Matako je izjavil:

ProGo je izjavil:


Podobno kot je treba tepsti ženo muslimanko, tako, da je ne poškoduješ, z občutkom.


Ahmed dela to z občutkom ... :))


Razen če je ženska kafir, še posebej če hodi po ulicah brez spremstva moškega. Potem pa je možno vse, saj ni zaščitena kot muslimanka.
http://cdn2-b.examiner.com/sites/defaul...

AC_DC ::

_dice7 je izjavil:

Jaz ne vem kaj je narobe z vami neo nacističnimi white supremacisti da nočete sprejeti neomejenega števila melaninsko supreiornih nadljudi? Vse te laži o temu kako se ne bojo integrirali in ne bojo služili za naše penzione lahko takoj ovržemo če pogledamo romsko skupnost pri nas.

Samo nacij pač lažete in zavajate s takimi članki:

Po napadu na poštarja prekinjena dostava pošte v romsko naselje Žabjek

Iz zanseljivih virov vem, da je celotno zadeva izpeljala Pošta slovenije v sodelovanju z igralci RTV dramskega krožka, ker so rekli da imajo poln k nositi pošto tem smrdljivim ciganom. Shame zlovenija, shame, shame.

12 dni stara novica:
http://www.delo.si/novice/kronika/s-pes...

in posladek:
http://www.delo.si/novice/slovenija/vla...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

_dice7 ::

AC_DC je izjavil:

in posladek:
http://www.delo.si/novice/slovenija/vla...


Seveda so brezposelni, ko pa neo nazi kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk slav supremacisti nočete zaposliti teh plemenitih ljudi, ki so iz popolnoma vsakega vidika vam superiorni!

Se spomnim ko so enkrat v Revozu razpisali 20 delovnih mest izključno za romske doktorje znanosti, samo potem ni noben prišel. Gotovo so jim slav supremacisti grozili, ker so se bali da se izkaže kako so inferiorni napram plemenitemu romskemu moškemu.

ProGo ::

Da bolj plastično ponazorimo, kaj je ta caning (ne, ni konzerviranje v pločevinke!), in koliko krvi ne priteče:
http://islamizationwatch.blogspot.si/20...

krneki0001 ::

Imam idejo. Obrate za sortiranje in predelavo smeti odpreti, potem pa zaposlit migrante, da bodo smeti sortirali. plastiko od kovine verjetno ločijo tudi brez šol.

ProGo ::

Ta nacizem je prava pan-evropska epidemija, širi se z bliskovito hitrostjo.
Tukaj je vidna infekcija še ene gostiteljice:

Wrop ::

Dobro bi bilo, da bi videli, kako v praksi deluje država, ker je sharia law uzakonjen samo za muslimane.

[Trigger on]
16 letnice delajo samomore, ker jih sharia police aretira po pomoti.
Ta caning res ni od muh. Bo potrebno našega muftija vprašati, če podpira kazni, ki so zapisane v Koranu.
[Trigger off]

Matako ::

Wrop je izjavil:

Bo potrebno našega muftija vprašati, če podpira kazni, ki so zapisane v Koranu.
[Trigger off]


Verjetno bo nekaj palamudil pa ja pa ne, pa u pa a.

Ni zmernih mohamedancev.
/\/\.K.

ProGo ::

Darkjaar ::

ZbitaGrinta ::

D3m je izjavil:



Ne vem. Ampak je full podeben Juretu.



mogoče pa je tičji strokovnjak
Živa resnica:https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

morbo ::

The argument goes that Sweden needs a lower minimum wage to help create the thousands upon thousands of jobs needed to absorb the record inflow of people seeking refuge.

Oh boy! Gay-trans-woman aktivist na zgornji sliki, že pripravlja fojbe za nestrpne švednaciste.

Ampak resno. Očitno tudi ultra liberalci spoznavajo da neizobraženi imigranti s slabim znanjem jezika, ne morejo bit konkurenčni na trgu dela drugače kot z nižanjem svoje cene dela.

Matako ::

To bo nekaj za naše SJWje:

https://www.indiegogo.com/projects/fear...

Menda bo nastopalo veliko prestrašenih naceljnov in pogumnih ahmedov ne bo pa veliko streljanja - ljubitelji akcijskih filmov bodo verjetno tako ostali razočarani. Ampak to je napaka - ljudje bi veliko raje primaknili kaj. No saj kako holivudsko alo-akbar eksplozijo bodo menda stisnili notri?

Drugače pa, to bo mogoče zanimivo:

http://www.yenisafak.com/en/news/turkey...

Se spomnite vseh tistih "tower defense" glupih igric?
An automated speaker from the tower will warn the element or person in three languages to leave the area immediately. It the element doesn't leave the area, an automated machine gun will start firing at it.

Všeč mi je beseda "element". ;)
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

_dice7 ::

A horrific gang rape of a mentally-handicapped Jewish woman earlier this month, allegedly committed by three Palestinian Authority Arabs who shouted anti-Semitic comments during the attack

The police announced on Wednesday it had arrested two Palestinian Authority Arabs for the rape of a 20-year-old disabled Israeli woman in southern Tel Aviv on Israeli Independence Day several weeks ago. Imad Al-Din Daraghmeh, 42, is accused of filming as he and two other attackers raped, urinated, and spit on the young woman - all while berating her with anti-Semitic slurs. He also allegedly threatened to murder her aunt and brother if she complained to the police.

_dice7 ::

morbo je izjavil:

švednaciste

Sweden is Full: 4,500 Wild Rapefugges to be Let Loose on the Streets

Švedom je zmanjkalo stanovanj, sedaj pa ne vejo ali naj grejo v gradnjo neskončnega števila novih bivališč in tako nemudoma strmoglavijo nepremičninski trg, ali pa ackhmedistance naselijo po ulicah kjer bojo prosto izvajali plemenitenje.

Nazi jype pa se je še gor preselil in tako odžrl stanovanje kakemu ubogemu plemenitemu ackhmedu. #endwhitepriviliđ!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Fritz ()

ZbitaGrinta ::

18 women are sexually assaulted at German concert, with victims surrounded by mobs of migrant men and groped in copycat attacks like those in Cologne
http://www.dailymail.co.uk/news/article...

18 women filed complaints after Schlossgrabenfestes festival in Darmstadt

Police in Germany have already arrested three Pakistani asylum-seekers
Živa resnica:https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

boolsheat ::

Je že več prijav:
26 women are sexually assaulted at German concert, with victims surrounded by mobs of migrant men and groped in copycat attacks like those in Cologne

Taharuš party so imeli navihani znastveniki. Jihad jype bo dejal, da gre za nepotrebno objavljanje teh dogodkov v medijih.

_dice7 ::

Iraqi migrant who said he was gay to claim asylum jailed for sex attack on girl, 11

AN IRAQI migrant who said he was gay when claiming asylum in Austria has been jailed for a sex attack on an 11-year-old girl at a swimming pool.


Fantje, morda ne spada v to temo, ampak mislim da je ta sirijski doktor pravkar odkril zdravilo za homoseksualnost?

SimplyMiha ::

Še Dalajlama pravi, da je v Evropi preveč beguncev: Refugee Crisis In Europe 2016: Dalai Lama Says There Are 'Too Many' Asylum-Seekers In EU

Grdi, grdi naci?

ZaphodBB ::

SimplyMiha je izjavil:

Še Dalajlama pravi, da je v Evropi preveč beguncev: Refugee Crisis In Europe 2016: Dalai Lama Says There Are 'Too Many' Asylum-Seekers In EU

Grdi, grdi naci?

Kako "Nemčija ne sme postati Arabska država???". FUCKING WHITE MALE!

p.s.: Da je Dalajlama naci je znano že od nekdaj. Kdor ne verjame naj malo pogugla.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Matako ::

ZaphodBB je izjavil:

SimplyMiha je izjavil:

Še Dalajlama pravi, da je v Evropi preveč beguncev: Refugee Crisis In Europe 2016: Dalai Lama Says There Are 'Too Many' Asylum-Seekers In EU

Grdi, grdi naci?

Kako "Nemčija ne sme postati Arabska država???". FUCKING WHITE MALE!

p.s.: Da je Dalajlama naci je znano že od nekdaj. Kdor ne verjame naj malo pogugla.


Q: Kaj je epsko?

A: Ko imaš Dalaj Lamo za asistenta v šarac timu na meji.

Tudi to še pride!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()
««
76 / 103
»»