» »

Zložljivo skiro

Zložljivo skiro

bella_trix ::

Pozdravljeni, iščem zložljivo skiro za odrasle. V oko sta mi padla naslednja modela: Skiro No rules 205 mm in Skiro z napihljivimi kolesi MW 205 mm. Ker del moje poti vključuje 50 m makedama razmišljam, da bi bil nakup skiroja z napihljivimi kolesi morda boljša izbira. Ima kdo izkušnje s tovrstnim skirojem? Vesela bi bila tudi ostalih mnenj glede omenjenih skirojev oz. če ima morda kdo predlog za kak drug skiro (ranga 100e).

Ted ::

Hoferjev bo verjetno kmalu spet na voljo, verjetno v naslednjem tednu:

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

20cm kolesa, ABEC 7, za ta denar ne boš našla boljšega. Meni se odlično obnese, kolesa so dovolj velika da občasni kamenček ali neravna podlaga ni pretirano problematična. Za makedam pa res ni najbolj primeren, za makedam verjetno potrebuješ večja kolesa, četudi napihljiva...
Mah...

bella_trix ::

Hvala za info! Sem pregledala katalog za naslednji teden pa ga žal še ne bo... Upam da bo kmalu, sicer pa bo treba poiskati alternativo.

Vanich ::

Evo, jaz sem našel najbolj primerno zložljivo skiro - lahko jo uporabljajo in odrasli in otroci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanich ()

Stari maček ::

Hudič je, če te matrajo spoli...tisti skiro. Iščem zložljivi skiro, in ne drvarsko sekiro....

Vanich ::

Stari maček je izjavil:

Hudič je, če te matrajo spoli...tisti skiro. Iščem zložljivi skiro, in ne drvarsko sekiro....


sorči, samo ni bilo naglasov - jaz sem prebral "iščem zložljivo s(e)kiro". (črka "e" se pri besedi "sekira" požre v veliki večini Slovenije)
...seveda se pa delam norca, tako primeren "double entendre" je bil premikaven.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanich ()

bella_trix ::

Vanich je izjavil:

Evo, jaz sem našel najbolj primerno zložljivo skiro - lahko jo uporabljajo in odrasli in otroci.



Zelo smešno. Kljub moji napaki pri spolu pridevnika pa tvoj argument težko zdrži, saj je na tvoji sliki sekira in ne skira.

Ted ::

Mah...

bella_trix ::

So mi ravno odgovorili tudi iz Hoferja ja. Hvala vseeno. :)

111111111111 ::

Vanich je izjavil:

Evo, jaz sem našel najbolj primerno zložljivo skiro - lahko jo uporabljajo in odrasli in otroci.



+1 za foro. :) Tudi jaz sem na hitro prebral in mislil da išče sekiro. :D Pol me je skiro presenetil. :)

mailer ::

Skiro bo na voljo naslednji teden v Hoferju.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

tac ::

Pozor pri skirojih na napihljive pnevmatike in odraslih (težjih).
Imam skiro hudoro, v osnovi z obema napihljivima gumama. Ker sem v kategoriji 100+, sem moral skoraj vsakodnevno pumpati gume, da se nisem preveč ustavljal zaradi ugreza gum.
Zdaj imam samo sprednjo gumo napihljivo, zadnja je trda, še kar gre. Je pa veliko bolj mirna vožnja, sploh po luknjah in mokrem.

K3kec ::

Pa kdo to uporablja za vsakodnevni transport?

bella_trix ::

111111111111 je izjavil:

Vanich je izjavil:

Evo, jaz sem našel najbolj primerno zložljivo skiro - lahko jo uporabljajo in odrasli in otroci.



+1 za foro. :) Tudi jaz sem na hitro prebral in mislil da išče sekiro. :D Pol me je skiro presenetil. :)


Potemtakem bi se tema imenovala "zložljiva skira".

K3kec je izjavil:

Pa kdo to uporablja za vsakodnevni transport?


Tisti, ki se vozimo z avtobusom in imamo nato še 3 km hoje do cilja.

tigrr ::

Jaz se vozim s takole skirco dnevno v službo, razdalja v eno smer je 2.5 km v eno smer, peš mi vzame 25 min, s skirojem 10 min.
Če grem na bus, je to 10-15 min + 1.2 EUR, tko da na leto to pomeni ca. 8 mesecev x 20 dni x 2.4 EUR = cca. 350 EUR.
Mam napihljive gume, so udobne (skiro se ne trese) - idealne za po granitnih kockah in kakšnem makadamu, na mokrem ne zdrsne. Pumpam ca 1x na mesec do dva.. za pred in po šihtu je skiro res super telovadba, zelo je podobn teku na smučeh, ko se navadiš..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Električni skuter/skiro .... (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7824803 (4632) sds
»

Nakup skiroja

Oddelek: Loža
355697 (1835) Apel

Električni skiro- lahek, zložljiv, zmogljiv

Oddelek: Na cesti
186638 (5946) bluefish
»

Skiro v mestu (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9115045 (10555) bandidosss

Več podobnih tem