» »

Voltaža

Voltaža

Zhupa ::

Imam plato Gigabyte GA60XT-A na kateri lahko voltažo v biosu samo gledam.Zanima pa me če obstaja kakšen način recimo s prestavljanjem jumperjev, da bi jo lahko tudi spreminjal.
Gledu sm že po netu pa nism nč najdu in sm se obrnu na vas k vem da ste vi pravi maherji za te zadeve.

Rabm več FSB-ja k mi celeronka 1.3GHz že počas sux-a

Danke folk

OwcA ::

Če v navodilih ni ne duha ne sluha o taovrstnem početju, ti preostane samo kakšen Vmod.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Zhupa ::

Jah v navodilih ni ne duha ne sluha o tem.
Me pa zanima če bi se najdu kandidat, ki bi mi naredu Vmod seveda za keš pa na mojo odgovornost, ker jest nimam j..c za to.

frenk ::

jest bi predlagou da bi na slo-tech lanu profesionalci to delal brezplačno...tko bi tud povečal obisk:D

Zhupa ::

Jah zgleda, da se bom kr uglasu na lan party-u in ta pruga frika za kravato potegnu.

BLaCkEnED ::

moja gigabyte tud nima za stimat voltazo proca,..........to sux:(

schurda ::

Ce boste delali voltmod, potem namesto stalnega upora dajte gor npr. trimer, ki vam bo omogocal spreminjanje napetosti. Zal moram reci, da so gigabytke v tem smislu zelo slabe, saj npr. nekatere omogocajo samo +10% visjo napetost od default. Ne vem pa ce ima katera za spreinjat napetost z jumperji.

Ce se boste odlocali za novo plosco, potem resno razmislite, kaj vam ponuja in kaj od nje hocete. Abitke so res drazje, a potem res dobis nekaj vec.
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CES 2014: Nvidia Tegra K1 kakor iz vesolja

Oddelek: Novice / Procesorji
4912910 (8629) FlyingBee
»

Sistem je crknu! kako ga spet obudit???? please help!!!

Oddelek: Navijanje
161047 (819) krikoman
»

AMD Duron 1300 Odviti !?

Oddelek: Navijanje
211201 (923) Daedalus
»

Game Port

Oddelek: Strojna oprema
17951 (836) VASkO
»

Operation Flashpoint

Oddelek: Igre
211241 (944) HellGiven2k

Več podobnih tem