» »

Brisanje virusa v spletnem brskalniku

Brisanje virusa v spletnem brskalniku

luxxx7 ::

Pozdravljeni, nikakor ne uspem izbrisati ''virusa'' iz brskalnika (npr. Mozilla). Namreč, odpira mi dodatne zavihke če sem na določeni strani, ponekod moram dvakrat stisnit, da odpre stran... V dodatnem zavihku mi odpira strani z url (www.smartnewtab.com....;www.ecofilter.com....), izbrisal sem že vse brskalnike in na novo naložil, zagnal ccleaner, malwarebytes... In nemorem nikakor odstranit te nesnage. Še kakšna pomoč, da izbrišem ta virus? ;(

Senitel ::

Nehaš obiskovat "določeno stran". To drugače ni virus.

Siddh ::

adblock


AmokRun ::

branc ::

Format.

luxxx7 ::

Nene narobe si me razumel @Senitel... To se zgodi, na čisto normalni spletni strani(npr. 24ur,avto.net,formula1...)...
@Siddh adblock imam vključen in ostaja problem.
@AmokRun še vedno je enako.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: luxxx7 ()

N0t0ri0us ::

klikni na 3 vodoravne črte pod X-om za zapreti, najdi nastavitve, na levi strani imaš potem zgoraj razširitve in odstrani vse stvari za katere ne veš kaj so oziroma jih ne uporabljaš.

luxxx7 ::

To sem že vse naredil, samo AdBlock imam med razširitvami.

loveJDM ::

ccleaner pa antimalwarebytes poženi,pa v ccleanerju izberi pod programi pa remove-nekaj sumljivega je verjetno tam not,poišči kateri je ta program

Letalec ::

na nadzorni plošči pobriši vse programe za katere ne veš kaj so.

AmokRun ::

Preveri še proxy nastavitve.

crniangeo ::

Jrt z bleeping computers strani ti bo spucal nesnago :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

BorutK-73 ::

Probaj z Avast antivirusnim programom.

Seljak ::

....ali pa z Kaspersky,Bidefender,....

MasterKiD ::

Nek adware in že 100x povedano, da se pogleda pod razširitve in se neznane odstrani in če to ne pomaga, potem pogledaš še v nadzorno ploščo pod Programi in funkcije in izbrišeš sumljive programe. Nato resetiraš računalnik in če so še vedno težave potem zaženeš Malwarebytes ter po pregledu naj naredi svoje ter nato greš ročno pod nastavitve brskalnika in spremeniš nastavitve (odstraniš zavihke in narediš privzeto okno Google recimo).

luxxx7 ::

Sem rešil včeraj z ccleaner, sem označil, še nekatere druge stvari za pobrisat in se je rešil problem. Hvala vsem še 1x!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Reklame banerji in ostala navlaka

Oddelek: Pomoč in nasveti
447074 (1996) janezvalva
»

redirect skoraj na vsaki strani.

Oddelek: Pomoč in nasveti
152363 (1297) Manager
»

Problem računalnik (VIRUS)?

Oddelek: Pomoč in nasveti
211561 (1227) NLight
»

Adblock Plus ni dovolj

Oddelek: Pomoč in nasveti
314867 (4408) vidmar7
»

Alarm plačilo 100eur

Oddelek: Informacijska varnost
223479 (2500) solatko

Več podobnih tem