» »

Caller ID spoofing

Caller ID spoofing

Pesimist ::

Ker uporabljam dva mobilna telefona z dvema sim in ne nosim obeh istočasno zraven. Work in private(oba telekom z 10+GB data), me zanima katere aplikacije omogočajo, da drugi sluzben telefon omogoča izbirno možnost prikaza Caller ID prvega, da se kliče prek data pač.
Naložil sem nekaj kredita na Viber in to omogoča, gledal nekaj komunikator od telekoma in izgleda podobno le z naročnino 3€.

Viber ni praktični sej je to nek loophole. Aktiviras z stevilko fona 1 na fonu 2. Menda uporaba tako ni bila mišljena. Plus konstantno treba spreminjat in reaktivrat o hocem viber uporabljat na drugem.
  • spremenilo: Pesimist ()

lukaz ::

Pesimist je izjavil:

gledal nekaj komunikator od telekoma in izgleda podobno le z naročnino 3€.


To je to.

Pesimist ::

bom probal z prvim, da se nebojo spomnili 3€ zaračunat za 2 dni.

Nejcos ::

Kater telefon pa imaš če to ni skrivnost? Sam bi potreboval dober android telefon z dual sim.

Pesimist ::

Ko sem reko da uporabljam dva sim sem mislim, 1 sim per 1 telefon. S7 edge in OneplusX (polomlen)

Dual sim telefone pa drugace lahko tudi tu kupis ce ze ker slovenski prodajalci jih imajo redkeje v ponudbi. Vsaj Samsunge in Sonije.
https://si.mobileshop.eu/mobilni-telefo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Mehmed ::

Skype zmore to, ce povezes racun s svojo cifro pa vrzes kes gor.

Mehmed ::

Samo uni ki jih klices ne bodo vedeli razlike, tko da ce se ti ne javijo takoj ampak klicejo nazaj bi sel ta klic na telefon, ki ga nimas pri sebi takrat, ce se ne motim.

Pesimist ::

aha thx. Ja sej imam preusmeritev SMSov in klicev. Trenutno se mi celo najbol fajn zdi komunikator, pa se na Pcju lahko z blutooth slusalko uporablam.

sem aktiviral zdaj in deluje odlično.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach mobilno omrezje, kako ste zadovoljni? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5430871 (4217) link_up
»

VoLTE v Sloveniji? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13031325 (11616) Ghost007
»

Telefon do 350€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
509418 (7256) DeeCoy
»

Ugodna naročnina za Avstrijo

Oddelek: Mobilne tehnologije
273399 (2143) joker16_7
»

Dual sim telefoni?

Oddelek: Mobilne tehnologije
91380 (1017) Samson

Več podobnih tem