» »

Black ice extreme 2

Black ice extreme 2

Krmec ::

a ima kdo kakšne slike kište modificirane s tem hladilnikom

Zlo rad bi videl slike s tem izdelkom da bi vidu kako je izdelano, kam se ga pritrdi, itd.!

:))
  • polepsal: Predator ()

pele-on ::

Verjetno nima noben k mu je škoda dat tok keša.Pa sploh ni tok dober je bolši kakšen od avtoodpada pa še 20 krat cenej je.

burkiburke ::

Radiator je odličen, tu nema pogovora. Cena je žal takšna kakšna je. Prednost teh radiatorjev je v tem kaj ih lahko montiraš tudi v manjša ohišja. Jaz ga mm (BlackIce Extreme 2) npr. v navadnem midi toweru SkyHawk. Slike pa si lahko pogledate tukaj
(una spodnja kišta)
Še par povezav za montažo radiatorja;
- montaža radiatorja
- montaza radiatorja, drugi del

LP, Burki

frenk ::

burkiburke: sej razumemo da bi rad naredu reklamo, sej bi jo jest tud če bi biu na tvojmu mestu, ampak so tisti radiatorji iz avtomobila boljši...tale blackice je iscer lepši in se laži vgradi ampak večini je pomembna efektivnost

Jaka83 ::

frenk: Kako lepo povedano.:D Ampak res se preveč siliš burkiburke. Sej ne rečem, da je slabo, samo meni je kičasto. Mislm da je tole bolš:










Radijator je od Yugota (grelec za kabino). In sploh ne zgleda modano (razen tistega dodatka na vrhu kište, ki je privijačen).

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Primoz ()

the_unborn ::

jst pa mislm da ta radiator sploh ni slab, saj je ze najmanjsi black ice pro izredno dober, tale pa je skoraj 4x vecji, kar pomeni...

Jaka83 ::

the_unborn: Zdej mi pa povej, kdo daje nad 15k SIT za radijator za vodno hlajenje? Jaz sem tega dobil zastonj in je sigurno vsaj tako dober, kot omenjeni radijator.

burkiburke ::

Jaka živjo, ti bom jaz odgovoril (kot vedno:D ).
Se boš tud ti strinjal da nas ma različnih, enako tko ma ljudi kateri so zagrejani za omejen radiator in to ti jaz iz prve roke povem.
Drugač pa čakam da mi prijatel zašvasa konstukcijo za vent na radiatorju katerega sm eno 3 urce vadil vn iz avta na odpadu>:D :\ .
Kdaj bo končan bom postal slikice in verjamem da bo tudi tebi všeč:))

LP, Burki


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zaščitna/okrasna mrežica za 3 x 120 vente

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
362437 (1707) Keyser Soze
»

Nov radiator

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
151403 (1243) _Dejan_
»

A bo ta radiator v redu?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
462715 (1778) nUMb
»

Zanimiva štacuna - H20

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
81144 (888) burkiburke
»

Kam namontirat radiator za vodno

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131344 (920) rap3r

Več podobnih tem