» »

Diskoteke - Nočno Življenje v Sloveniji??

Diskoteke - Nočno Življenje v Sloveniji??

«
1
2

PartyYoung ::

Pozdravljeni!

Glede nočnega življenja sem zelo razočaran iščem diskoteke v Celju, Mariboru ter Ljubljani. V Ljubljani se še nekaj dokaj manj pa v Mariboru. Kaj se dogaja s Celjskimi žurkami?

Ali mladina ne zna več žurirati pa samo še pred telefoni visi, žalostno. :(


Kateri diskoteke, žurke bi mi vi priporočali?

koyotee ::

Kar je še ambasada, ostalo je pa en kup najstnikov brez keša, na knofih in speedu.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

JesseP ::

Ker je v Ambasadi kej drugačna situacija :) Še mal primesi italjanov pa imaš combo.

@PartyYoung če želiš kolikor toliko "normalen" folk, poglej kdaj dogaja v Sputniku v Ljubljani. Ni ravno diskoteka, je tak lušten lounge, kjer majo čez vikend kakšno žurko :)

koyotee ::

Ja, nima vsak 25€ za vstopnino :))
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Ljublancan1 ::

Top, Cirkus, Cvetličarna, Parlament, PrSkelet pa še kaj se najde - Ljubljana od teh priporočam Cirkus ali Cvetličarno, TOP je tudi ok, a za moje pojme predrag ...........

off topic : moraš vedit da je kar dosti punc pride "kao" neki žurirat da si nabija mal ego pa potem vidiš kot si omenil folk ko visi na telefonih je res žalostno kok so nas te naprave zasvojile.

Glede Maribora je : Stuk Trust, KMŠ - Klub Plus Minus je zaprl svoja vrata.
Celje : Casablanca, Disco Planet Celje - polom glede Celja
Ambasada Gavioli je pa itak najboljši klub v Sloveniji a kaj ko je v Izoli:)

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

Ambasada Gavioli je v soboto pokala po šivih (Oldies Goldies). Vzdušje je bilo noro. Ni pa poceni. Mi smo morali iz Maribora v Izolo, tam prespati in drugi dan nazaj. Vsekakor obvezna izkušnja za vsakogar, ki tam še ni bil in mu je vsaj približno všeč takšna glasba. Cene so dogodku primerne. Vstopnina na dan dogodka 30 EUR, predprodaja 20 EUR. 0.33L Heineken 4 EUR, pol litra vode 2,5 EUR, žganje še bistveno dražje.

AG



AG2



AG3

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

Tim55 ::

LJ: Še Companeros; pa "Pod skalco" je zmeri dobr :)

Unknown_001 ::

Jebemti, jaz ne vem kaj je vam ta Club-life tok všeč. Jaz sem ene parkarat bil v teh diskotekah ampak na pijačah pa tako odirajo da je za znoret. Pa še če skor nobenga ne poznaš, (obvezna lastna družba) si bolj kot ne moteč element razen za pijane vlačuge od katerih pa raj sam bežat da kaj ne stakneš. Po možnost srečaš kako odprto družbo ampak to je redkost. Maš en kup modrlov ki se delajo zajebane, njihove babe tud pogledat ne smeš,... Pol maš grupe bab kinse delajo zajebane, vsaka kao v zvezi itd itd Da ti ja dopizdi.

Pa ajde, saj je še kr kul ampak še vedno drago ko svinja. Jaz ne vem od kje nekaterim denar za to, sploh kolegom študentom, pa sam nimam finančnih težav-nadpovprečni prihodek ampak vseeno imam občutek da tok ga pa spet nimam da bi lahko tako razmetaval. Sem pa že večkrat naredil računico da je ceneje neko roštiljado organizirat, vsak nekaj zrihta, pije in jre lahko vsak kokr mu paše in kar mu paše, ljudi vsaj malo poznaš in dtužba laufa + vsi se mate fajn. Sploh če si v kakem društvu maš tega ogromno, gasilske veselice, pikniki, ...
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

shadeX ::

Jaz sem ene parkarat bil v teh diskotekah ampak na pijačah pa tako odirajo da je za znoret.


Zato pa se vsaj en toliko zuni napiješ s svojo pijačo predn greš, da potem manj zapraviš :)

Pa še če skor nobenga ne poznaš, (obvezna lastna družba)


Normalno.

si bolj kot ne moteč element razen za pijane vlačuge od katerih pa raj sam bežat da kaj ne stakneš


Prave "vlačuge" takoj spoznaš. FI luknje je temu primeren. Je ubistvu kar velika večina deklet, ki hočejo sam tisto noč fajn zažurat. (ne z namenom, da komu povleče). Načeloma takih ni težko prepoznat (npr obleka, mimika telesa, govor, itd).


Maš en kup modrlov ki se delajo zajebane, njihove babe tud pogledat ne smeš,.


Word. Srečam kolegico, jo obgovorim, pride njen tip pijan ko krava, mi je kmalu sredi diskoteke glavo razbil.


Pa ajde, saj je še kr kul ampak še vedno drago ko svinja. Jaz ne vem od kje nekaterim denar za to, sploh kolegom študentom, pa sam nimam finančnih težav-nadpovprečni prihodek ampak vseeno imam občutek da tok ga pa spet nimam da bi lahko tako razmetaval.


Ponavadi je moto študenta, da "samo enkrat se živi". Takrat denar praktično nima veze. In ubistvu kar drži. Ko si starejši, se s kolegi spominjaš dobrih starih časov na ta račun. :)

Sem pa že večkrat naredil računico da je ceneje neko roštiljado organizirat, vsak nekaj zrihta, pije in jre lahko vsak kokr mu paše in kar mu paše, ljudi vsaj malo poznaš in dtužba laufa + vsi se mate fajn. Sploh če si v kakem društvu maš tega ogromno, gasilske veselice, pikniki, ...


Z leti ko postajaš starejši in ti diskoteke in žuri že dopizdijo, začneš z izgovori kaj se bolj splača. V zadnjem odstavku si čist mene opisal :). Ni ga čez roštiljado, popivanje s kolegi nekje na samem oz. na mirnem placu. Po možnosti kakšna soča, da se še ja vržeš notr in shladiš. Je pa res da je mogoče da mi tako bolj ugaja, ker sem že nekaj časa v dolgoletni zvezi in mi je oprezanje za ženskami z globokimi dekolteji mal mimo. Moji samski vrstniki, še vztrajajo v diskačih :)

Ljublancan1 ::

Tim55 je izjavil:

LJ: Še Companeros; pa "Pod skalco" je zmeri dobr :)


Pa Franci na Balanci za starejše obvezno :) Uff ja COMPANEROS je tudi uredu klub, priporočam!

Ljublancan1 ::

P.S. jaz ne vidim problema kaj je tu narobe, če se dva dasta dol ali karkoli jaz s tem nimam problemov in ne obsojam. Če nekomu tako paše, naj dela mene to ne moti. Tudi včasih so to delali, sedaj je samo 90x več obsojanja. Seks baje sprošča ane :) Gremo nazaj k temi...

Invictus ::

Ljublancan1 je izjavil:


Pa Franci na Balanci za starejše obvezno :) Uff ja COMPANEROS je tudi uredu klub, priporočam!

Definitivno. Baje najhitrejši klub za kopulacijo, kakor mi pravijo kolegi. ;)
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

scipascapa ::

Kranj razen Tuša nima ničesar več...Downtown, Rosa, Creina itd...ali Skala v Preddvore al kaj je že to bilo pred 10-15 leti...
Vse mrtvo....je pa res, da si včasih šel za jurja-dva ven z lahkoto....danes 20€ samo štartnina.

otago ::

Nihče ni omenil Metelkove. Včasih imajo super koncerte (letni vrt in dvorana Gala hala, Menza pri koritu).

Problem je, da se zbira vedno bolj ali manj ista populacija, se pravi starejša(25 do 35 in potem osamelci do 60, hipi stil, razni AI in UTD zagovorniki ali pa 100% levaki) in neka mladina(konec srednje šole, bruci), s katero nimaš kaj početi oz. ni dostopa. Je pa pivo 1,8- ali pa je že 2,0EUR? Kot dodatek imaš nekaj zanimivosti. Lahko si ogledaš ali pa pogovoriš z Afganistanci ali pa v živo opazuješ osvajalsko tehniko temnopoltih obiskovalcev Metelkove. Če opazuješ ene ppl ure, vidiš da imajo neverjeten success rate.

Kino Šiška je super, kakšen koncert. Draga pijača sicer. Je pa res težje koga spoznat.

Sem prišel do spoznanja, da največ ljudi spoznaš, če greš ven v družbi 2-3 ljudi(vsaj 2, manj kot 3, z 1 ok, ampak mora biti res dober kolega). Omogoča, da greš "iz svojega kroga", spoznaš znance in prijatelje svojih 2-3 takratnih družbenikov. Morda je tako še najlažje kakšno žensko spoznat. Hodit ven v večji družbi sošolcev in znancev, kolegov, prijateljev z štuka študenta je pa lahko kontraproduktivno. Lahko se imaš fajn, lahko ne. Notranja klima skupine, kakor tudi vso premikanje iz npr. študenta v KMŠ ali na Metelkovo se lahko vleče po 1-2 uri, ker vsem se ne da, bi šli jest, eni bi šli s taksijem, drugi peš, tretji z biciklom. Četrti nimajo bicikla in so jim včeraj ukradli kolo. Preveč moraliziranja :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

lonz ::

Ravno danes sva s sodelavcem govorila, da smo bili mi (še) srečna generacija glede žuranja v Celju. Imeli smo KLjUB, Casablanco, Evergreen, Barfly, Lokal, Underground, Zamorc..., pa še cem kaj pozabil.
Sedaj pa deluje samo še Kasa in Branibor; je pa res, da ne hodimo več toliko ven in dam možnost da se mladina zbira kje drugje, pa tega ne vem. Na splošno pa mladina nima neke blazne želje okol hodit; so raje za zasloni.
...arrrrrr, shiver me timbers...

hazy ::

Kakšne diskoteke, get real ffs, its 21st cent, 80s are over!!! ;)

r3dkv1c4 ::

K4, so prijetne fešte tam.

Ponavadi je tudi muzika malo drugačna in folk bolj normalen.
Ni egotriperjev.Vzdušje je bolj sproščeno, itd....
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Ljublancan1 ::

Takole nekako...



Klub K4 zgleda res uredu, dobra glasba ne komercialna. Na Metelkovi še nisem bil bo treba it, zagotovo baje je tudi tam dobro.

zelenkaktus ::

Ljubljana definitivno cutty's pub, centralna postaja :)

AnotherMe ::

Zaradi stanja kakršno je trenutno na celjskem, pa se razvija kultura kvalitetnih invite-only privatnih zabav... Odlični DJ-ji, top ozvočenje, light, skrita lokacija, max 150-200 povabljenih gostov...

Vitez ::

Ne vem, v kakšna ratna območja vi to hodite, jaz še vedno grem kdaj v kak klub, nikoli mi nihče ni težil, niti me pretepel, niti mi grozil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

klemenSLO ::

KAj pa prenovljeni CuttySark nasport ASa v LJ? Baje da je zdaj to to v Lj. Stil Hombre-ja izpred 15 let nazaj, ko še ni bil gostilna.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Smurf ::

AnotherMe je izjavil:

Zaradi stanja kakršno je trenutno na celjskem, pa se razvija kultura kvalitetnih invite-only privatnih zabav... Odlični DJ-ji, top ozvočenje, light, skrita lokacija, max 150-200 povabljenih gostov...

+1 osebno hodim le se na take zadeve. Ponavadi vsak pozna nekoga in so ljudje bolj odprti, manj je problemov, ni odnosa "jaz sem najbolj zaj***".

Ljublancan1 ::

Smurf je izjavil:

AnotherMe je izjavil:

Zaradi stanja kakršno je trenutno na celjskem, pa se razvija kultura kvalitetnih invite-only privatnih zabav... Odlični DJ-ji, top ozvočenje, light, skrita lokacija, max 150-200 povabljenih gostov...

+1 osebno hodim le se na take zadeve. Ponavadi vsak pozna nekoga in so ljudje bolj odprti, manj je problemov, ni odnosa "jaz sem najbolj zaj***".


-1 glede tega še nisem slišal da bi bilo kaj. Se pa strinjam tudi to je dobro 200 ljudi, druženje, zabava ni bad :)

Glede pretapanja ali kaj podobnega še nisem imel problemov razen enkrat z enim iz juga -_-

Zgodovina sprememb…

klemenSLO ::

Lani smo bli v Ostravi na hokejskem prvenstvu skupine A in smo zašli v en manjši lokal. Tm je špilu en band, in je blo res prijetno vzdušje. A je kej tazga v Lj, da maš muzko v živo in da to ni cvetličarna?
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Ljublancan1 ::

klemenSLO je izjavil:

Lani smo bli v Ostravi na hokejskem prvenstvu skupine A in smo zašli v en manjši lokal. Tm je špilu en band, in je blo res prijetno vzdušje. A je kej tazga v Lj, da maš muzko v živo in da to ni cvetličarna?


Cutyshark mi je že ene par ljudi priporočalo. Ne vem pa, če v živo igrajo.

Zgodovina sprememb…

Smurf ::

klemenSLO je izjavil:

Lani smo bli v Ostravi na hokejskem prvenstvu skupine A in smo zašli v en manjši lokal. Tm je špilu en band, in je blo res prijetno vzdušje. A je kej tazga v Lj, da maš muzko v živo in da to ni cvetličarna?

Orto, prulcek bar, klub ZOO, tega imas kolikor hoces.

M.B. ::

Sam sem v MB bil v KMŠju pa Tušu pa tam pod Restavracijo Lev ko je neka klet. Nekak navdušen nisem bil. To je blo še v srednji šoli pa smo bli s kolegicami med najstarejšimi tam. Pa ko si se menjal z enega diska v drugega je muzka bla praktično ista.

Nevem pa kak so ti bolj novi klubi: Luft pa Club Rotovž. Ki so mogoče še ena opcija.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

mdural ::

Vsako mesto ima vsaj nekaj, Novo mesto-zero.

Vitez ::

M.B. je izjavil:

Sam sem v MB bil v KMŠju pa Tušu pa tam pod Restavracijo Lev ko je neka klet. Nekak navdušen nisem bil. To je blo še v srednji šoli pa smo bli s kolegicami med najstarejšimi tam. Pa ko si se menjal z enega diska v drugega je muzka bla praktično ista.

Nevem pa kak so ti bolj novi klubi: Luft pa Club Rotovž. Ki so mogoče še ena opcija.


V Mariboru imaš marsikaj, če nisi več med najmlajšimi so najboljše opcije Takos, R club ( klet Rožmarina), razni eventi v KGB..

[D]emon ::

Ste malo derailali. :)

Sam sem v mlajsih letih hodil na Metelkovo, magari sam ce se druzbi ni dalo, ker itak lahko folk tam spoznas pa takrat se ni bil folk zategnjen tako kot zadnje case ratuje.


Zdaj se mi pa ne da tja lazit. Rajsi grem 500m dol po cesti v lokal na pir, kako igro pikada in kaksno debato. :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Ljublancan1 ::

Držite se teme prosim ! @Demon se vidi da si že starejši :) Metelkova je res 1A *glede na to da vsi priporocajo kaj pa priporočaš da obiščem ker še nikoli nisem bil tam?

Zgodovina sprememb…

[D]emon ::

Sam na Metelkovi nasplosno nisem hodil po klubih, razen obcasno v Tiffany/Monokel kadar je bila dobra glasba. (Pa ceprav v Monoklu nabijajo muziko tako na glas da si se dobro uro naglusen.)

Vecinoma smo posedali na svetilniku, na tribunah, ali pa pred Menzo. :) Klubi nikoli niso bili pretirano moja scena.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Scorpia ::

Pubi so v Ljubljani kar popularni, med vikendi vedno polni. Drugače ja, včasih še 10 let nazaj, si za tisočaka, dva...(v tolarjih seveda) v kmš-ju imel več kot zadosti. In drugje tudi, čeprav so bili malo dražji. Danes če greš ven, pa pod 50e ne prideš, te že pri vhodu oropajo, pijače da ne govorim. Sama voda, tako da je še najboljše pit pivo, pa zunaj pit pravo mešanico.
Zadnje čase pa je vse bolj ali manj prazno, nič se ne dogaja. Varnostniki te pustijo zastonj, čeprav je vstopnina. Malo se je treba pogajat, ampak na koncu popustijo.

Drugače, pa Zagreb, Banja Luka, Beograd... pa še problemov, ne boš imel, spoznati ženske. Niso tako zategnjeni, kot pri nas. Še najbolj presenečen nad Hrvaticami, v ZG sem jih kar veliko spoznal. Sploh za BL da ne govorim, koliko je poceni. Pri nas, na osebo porabiš 50e za en dober žur. Za 4 osebe, pa maš en izlet v BL za dva dni, z žuranjem prideš še pod 200e skupaj s prevozom in spanjem, ter kosila. Tako, da če je ekipa taprava, se splača k sosedom žurat. Mi že vrsto let, dol hodimo žurat.
////

Vitez ::

Do Zagreba, BG; Banja Luke...se je treba pripeljat. Tisto razliko, ki je baje cenejša, ti že zdavnaj porabiš za prevoz in nastanitev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

Scorpia ::

Za BL te pride benz 30-40e, ce mas avto na plin pa 15e. Cestnitna tja okol 25e. Mi tankamo dol, ker je cenejse. Tukaj ali na HR v smeri dol, dolijemo po potrebi. Za spat se 4 osebe najde eno noc 40-50e. Sicer se je treba znajti, ampak se najde.
Tako da se zmer do 200e ostane vsaj 80e.
////

otago ::

Treba je vzeti v račun tudi dojemanje stvarnosti piscev na forumu. Metelkova je bila zelo fajn v času, ko sem bil še študent, pa tudi kakšno leto potem. Na koncu smo se odločili za Metelkovo le, če je bil prost vstop v kak klub npr. Menzo, Gromko. Mariča je lahko super. Ene parkrat so imele koncerte notri, noro. Se je pa z leti dosti spremenilo, velikokrat je vstopnina, cena pijače in vstopnice se je zvišala, pa v zadnjih nekaj obiskov sem naletel na več zelo čudnih osebkov pod vplivom alkohola in bogsigavedi(en tip, si je domišljal da je bil specialec in v tujski legiji, vedno več beračenja za čik in travo itd, pojava smurfov...). Največ je dejansko bilo posedanja in postavanja pred Gromko in Menzo, alternativa na tistih igralih pred Jallo, vendar tam je bilo zelo zgodaj zasedeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

BorutO ::

Jaz se spomnim kakšnih 15 let nazaj, ko smo s sosedi šli v najbližji disko, majhen sicer, ampak notri se je gnetlo ljudi, nisi mogel normalno stati v miru, ker se je vedno nekdo zaletaval vate itd ... Pred leti smo šli tja na pijačoparkrat v petek pa v soboto zvečer ... par ljudi samo notri, pa še to neki stari, ki so bili tam na pijači ...

V bistvu diskači na podeželjih umirajo.

Sicer pa, glede na to, kakšno sranje se danes vrti po tvju in poradijih, ni čudno, da so diskači izumrli, kdo pa bo poslušal takšno sranje od glasbe, ki jo vrtijo danes.

Vitez ::

V LJ in MB nočni lajf nič ne izumira.

dj_uro ::

o ja... vsaj za LJ...
ko sem bil še v SŠ, se je kar trlo diskačev, greznic ipd... sedaj je pa samo še ene par aktivnih, ostalo pa bolj klavrno..
vw-klub.si

jype ::

dj_uro> ko sem bil še v SŠ, se je kar trlo diskačev, greznic ipd... sedaj je pa samo še ene par aktivnih, ostalo pa bolj klavrno..

Temu pojavu se reče

Confirmation bias @ Wikipedia

Za srednješolce se še vedno "tre diskačev, greznic ipd".

dj_uro ::

se strinjam! hehehe ;)

starejši kot smo, bolj izbirčni/prefinjeni smo...
vw-klub.si

thramos ::

technolog ::

Po drug stran je pa to boljš, da se premika v to smer. Alkoholizem je kar hud problem v Sloveniji.

jype ::

thramos> A se res?

Res. Pije se manj, pleše se več.

thramos ::

Smurf ::

V Sloveniji imajo plesni tecaji (in plesni eventi) vecji obisk kot kadarkoli prej (poznam sceno).

jype ::

To bi lahko bil confirmation bias. Jaz ne poznam scene, samo spremljam, kaj dela SNMP na UKC.

Upad praznenj želodca pri mladoletnih pacientih. Verjetno zaradi kulture priseljencev, ki manj pijejo in se več gibljejo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bellzmet ()

thramos ::

Na plesnih eventih je bolj populacija srednjih let. Plesni tečaji in srednješolci? Mja.

Da pada konzumacija alkohola in ostalih drog pri mladoletnih verjamem, da se nadomešča s plesom pa dvomim. Bi prej verjel, da je zasluga spletnih socialnih omrežij.

Smurf ::

thramos je izjavil:

Na plesnih eventih je bolj populacija srednjih let. Plesni tečaji in srednješolci? Mja.

Da pada konzumacija alkohola in ostalih drog pri mladoletnih verjamem, da se nadomešča s plesom pa dvomim. Bi prej verjel, da je zasluga spletnih socialnih omrežij.

To bi rekel, da je predvsem odvisno od stila plesov. Kaksen swing, salsa je povprecje pomoje okoli 25 let. Se pa strinjam, da ni veliko srednjesolcev (je pa zato dosti studentov).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smurf ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljši klubi v vsej Sloveniji?

Oddelek: Šola
273889 (2994) rabelj5
»

Moderni urniki zabav (partijev)

Oddelek: Loža
444107 (2357) Cveto
»

Koliko hodite ven ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7510070 (5132) NikolormousB
»

KMŠ (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9111096 (6581) jrtjtejtt

Več podobnih tem