» »

Firefox na (Windows) tablicah

Firefox na (Windows) tablicah

CyberPunk ::

Ima kdo kaj vec izkusenj s prilagoditvijo Firefoxa za touch zaslon na Windows tablicah? Konkretno dve reci me zanimata: je kaksna appearance tema zelo fajn optimizirana za tovrstno delo (da ne iscem igle v senu) in ali se zadevo da prepricati, da se obnasa tako, da ko tapnes v field (url box, search box, fieldi na pejdzu), vrze gor on-screen tipkovnico?

Lonsarg ::

Nazadnje ko sem probaval ne Chrone ne Firefox še nista podprla novih Windows Touch APIjev, če se je to spremenilo v zadnje pol leta ne vem.

CyberPunk ::

Skratka se vedno je treba vsakic posebej gor in dol tipkovnico rocno postavljati? Obstaja vsaj kaksna bolj raztegnjena tema za toolbar in ogrodje browserja?

KTr1sk ::

slimjet brksalnik
http://www.slimjet.com/en/welcome.php
mi je edini ko mi vrže gor on-screen tipkovnico, pa še zelo dobr brskalnik je, probaj;=)
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

KTr1sk ::

Drugače pa lahko uporabiš tudi program da se avtomatsko prikaže tipkovnica
http://www.cloodl.com/telecharger/A/Aut... (windows tipkovnica)
ali
http://chessware.ch/virtual-keyboard/ (prilagojena tipkovnica)
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

CyberPunk ::

To dvoje avtomatsko prikaze takrat in za tiste fielde, kjer Microsoftu & co. se ni "uspelo" tega pogruntati?

KTr1sk ::

@CyberPunk: tako je, sprobaj pa boš videl ;), če ima kdo še kakšno drugo opcijo pa prosim kar povejte, me zanima če je še kakšna možnost
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

CyberPunk ::

OK hvala, sprobam. Ne stekam, zakaj jim je tako tezko to urediti, ker je ze Nokia N900 to podpirala leta 2009 ali tam nekje (ce nisi imel ven slajdane tipkovnice)...

Lonsarg ::

Te programi pohekaji tako da ujamejo stare API klice in jih preusmeriji na nove.

Microsoft take stvari nalašč ni naredu, ker hoče da razvijalci programov nove APIje uporabijo.

boolsheat ::

Najboljše je preprosto uporabljati IE Metro v W8 ali Edge v v W10.

CyberPunk ::

Glede Edge... ker imam zelo restriktivno politiko dostopa elementov na net, kateri je pravi proces browserja: microsoftedge.exe ali microsoftedgecp.exe? Pa obcasno s tem v zvezi hoceta dostopati se browser_broker.exe in runtimebroker.exe.

CyberPunk ::

Danes sem ugotovil, da zdaj tipkovnica skoci gor, ko tapnem na field ali na url/search boxe (pa nisem nicesar dodajal) - verjetno je kaksen od zadnjih Win10 ali Firefox apdejtov to uredil.

Sicer pa eno drugo, ne cisto povezano vprasanje: Se da fiksirati glasnost sistemskih zvokov, da ne bodo odvisni od ostalih (kot npr. na iOS-u)? Mislil sem ze, da je bug in da se zvokov ob tipkanju po on-screen tipkovnici ne slisi vec, pa je bilo krivo zgolj to, da je bil volume na precej nizko, saj sem pred tem imel eno glasbo vklopljeno. Ustrezno bi mi bilo nekje na ravni iOS in Android naprav.

Lonsarg ::

Zakaj bi nižal glasnost tipkanja, če pa lahko v nastavitvah popolnoma izklopis. Jaz izklopim na cisto vsaki napravi to sranje glasnega tipkanja pa na bo Windows, Android ali iOS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

OS za neukega uporabnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
7810697 (7954) blackbfm
»

Windows 8 tablica (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9014366 (9029) matobeli
»

Microsoft Surface, drugič (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
18440130 (32021) CaqKa
»

Nokia se potaplja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
8629875 (26073) floyd1
»

Microsoft bo zaposlenim podaril mobilne telefone

Oddelek: Novice / Windows Mobile
73283 (2609) kopernik

Več podobnih tem