» »

Free shipping na amazon.de

Free shipping na amazon.de

DaveG ::

Zdravo, a ve kdo tukaj, če res ne bom rabil plačati poštnine kakor kaše na sliki? To sem prvič videl pri izdelku, da ima free.

Thunder wave ::

Imaš naslov v redu vnešen, torej državo spremenjeno na Slovenijo? A stvar pošilja direktno amazon ali kdo drug? V primeru, da kdo drug potem je možno, da je poštnina tudi v Slovenijo zastonj, drugače pa moraš iti do predzadnejga koraka naročila in tik pred potrditvijo dobiš točen znesek.

DaveG ::

Ne vem... vse je vredi sem 2x preveril.. tudi na koncu sem dobil enako ceno ven.. shipping FREE.. zraven pa Prodaja po: Sourcingmap.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DaveG ()

alese ::

jaz se na temu amazon ne znajdem nič, nikjer nikoli ne piše nič kakšna je poštnina za slovenijo, eba ima to stokrat bolje urejeno, saj ti točno spodaj piše poštnina, brez da greš v kakršenkoli check out ali postopek nakupa, ali pa jaz ne znam pogledat.

SloBiscuit ::

alese je izjavil:

jaz se na temu amazon ne znajdem nič, nikjer nikoli ne piše nič kakšna je poštnina za slovenijo, eba ima to stokrat bolje urejeno, saj ti točno spodaj piše poštnina, brez da greš v kakršenkoli check out ali postopek nakupa, ali pa jaz ne znam pogledat.


daj malo bolj glej, je shipping cost. z miško greš čez "+ shipping cost" pa klikneš "domestic shipping costs" pa ti za vse države napiše kok stane.

drugače pa google " amazon shipping rates slovenia" ^^
neznanec555

Kaj ::

Te poštnine ima amazon res zelo štorasto narejene. Moraš dati v košarico, iti v košarico in tam desno klikniti da se ti pokaže zate za zihr.
Opažam pa da so poštnine na amazonu precej visoke za izdelek iz Evrope v primerjavi z ebayem, kjer je ogroooomno azijskih prodajalcev večinoma celo z zastonj poštnino.

Thunder wave ::

Prednost Amazona je v tem, da njihovo robo dobiš v približno 3 dneh. Na Kitajce vemo kako dolgo se čaka. Je pa fino tudi, če si naročiš poštno ležeče v Avstrijo, če si kje blizu meje doma.

Tilen ::

Amazon.de Order Summary
Items
EUR 106,13
Estimated Postage & Packaging
EUR 15,69
Total before VAT
EUR 121,82
VAT
EUR 14,52
Estimated Order Total
EUR 136,34
Marketplace Order Summary
Items
EUR 13,85
Estimated Postage & Packaging
EUR 24,96
Estimated Order Total
EUR 38,81

Men tole ni čisto nič jasno. :)

Na amazon.de sem naklikal nekaj artiklov in sedaj piše, da bi naj bil Estimated Postage & Packaging EUR 42,82, Estimated order total EUR 175,15. Od kod tako draga poštnina? A to za vsak item računajo, kot da bi ga želel posebej naročiti? :/
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

pe3c ::

Glede na to, da si doma blizu AT meje, narocaj na najblizjo posto/prevzemno mesto (Leibnitz, Strass in Steiermark) in po navadi skoraj nikoli ne bos placal postnine.

Thunder wave ::

Na amazonu prodaja tako firma Amazon kot drugi prodajalci. Nekateri izmed teh uporabljajo amazonovo logistiko (Dispatched by amazon, Versand durch Amazon), nekateri pa pošiljajo sami in ti to seveda posebej zaračunajo.

jernejl ::

Men tole ni čisto nič jasno. :)

Izdelke so razdelili v dve naročili - eno bi poslal amazon (Amazon.de Order), drugo (Marketplace Order Summary) pa nek prodajalec, ki preko amazona prodaja. Za prvo je poštnina 15,69eur, za drugo pa 24,96eur.
Tele marketplace poštnine so velikokrat res smešno visoke, tudi do 50eur za kak lahek, majhen in poceni izdelek. Včasih se pri izdelku splača klikniti na seznam prodajalcev (če jih je več) in izbrati kakšnega drugega, dražjega, ki pošilja preko amazona... čeprav ima potem izdelek malce višjo ceno, pa se lahko znebiš dodatne poštnine.

Glede na to, da si doma blizu AT meje, narocaj na najblizjo posto/prevzemno mesto (Leibnitz, Strass in Steiermark)

Če naročaš poštno ležeče, potem ponavadi res ni poštnine. Mislim, da na pošti zaračunajo 1eur ob prevzemu, če naročiš "postlagernd".

pe3c ::

Res je, v primeru, da narocas in paket lezi na posti. V primeru, da paket lezi na ti. pick-up pointu (DHL, GLS ...) pa te tudi (po navadi) nic ne stane.
No saj, meni je tak nacin najboljsi in se vec sploh ne ukvarjam z dostavo v SI, govorim o narocanju pri Amazon.de.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pe3c ()

alese ::

SloBiscuit je izjavil:

alese je izjavil:

jaz se na temu amazon ne znajdem nič, nikjer nikoli ne piše nič kakšna je poštnina za slovenijo, eba ima to stokrat bolje urejeno, saj ti točno spodaj piše poštnina, brez da greš v kakršenkoli check out ali postopek nakupa, ali pa jaz ne znam pogledat.


daj malo bolj glej, je shipping cost. z miško greš čez "+ shipping cost" pa klikneš "domestic shipping costs" pa ti za vse države napiše kok stane.

drugače pa google " amazon shipping rates slovenia" ^^

to se nič ne znajdem, piše zone 1 europe, kaj jaz vem če smo mi v zone 1, zakaj ne piše kot na eba, shipping to slovenia 2 gbp.v čem je štos tega amazona.

SloBiscuit ::

@alese mater si slep, res no...

daj raj ti preber use, ker ti piše. res da je mal neredno ampak zaboga mate google. sem ti povedal kaj iskat, takoj ta prvi link je če vpišeš v google to kar sem ti podal v narekovajih.

 PIŠE TI, PREBER USE

PIŠE TI, PREBER USE



seveda se nič ne znajdeš ko pa nič ne prebereš. http://imgur.com/VevbnrS
neznanec555

Zgodovina sprememb…

garfy ::

mene zanima meni nekaj komplicirajo glede postlagerndLaibnitz, in ne nočejo sprejeti od amazona, če le ta pošlje preko DHL, in ne preko navadne pošte, se to tudi vam dogaja

ona coprnica na pošti je tako zatežena da kar naenkrat DHL zavrnejo , čepraj je kupljeno preko AMAZON.de....hudič babji švabski

jernejl je izjavil:

Men tole ni čisto nič jasno. :)

Izdelke so razdelili v dve naročili - eno bi poslal amazon (Amazon.de Order), drugo (Marketplace Order Summary) pa nek prodajalec, ki preko amazona prodaja. Za prvo je poštnina 15,69eur, za drugo pa 24,96eur.
Tele marketplace poštnine so velikokrat res smešno visoke, tudi do 50eur za kak lahek, majhen in poceni izdelek. Včasih se pri izdelku splača klikniti na seznam prodajalcev (če jih je več) in izbrati kakšnega drugega, dražjega, ki pošilja preko amazona... čeprav ima potem izdelek malce višjo ceno, pa se lahko znebiš dodatne poštnine.

Glede na to, da si doma blizu AT meje, narocaj na najblizjo posto/prevzemno mesto (Leibnitz, Strass in Steiermark)

Če naročaš poštno ležeče, potem ponavadi res ni poštnine. Mislim, da na pošti zaračunajo 1eur ob prevzemu, če naročiš "postlagernd".


ja ampak po novem samo če amazon pošlje preko pošte, če preko DHL ali GLS si v pizdi in nočejo prevzet, in še en eur računajo na paket....banda švabska

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Tilen ()

Robert ::

Zanima me pri "postlagernd AT" kako veš kdaj paket pride na AT pošto, saj pride ponavadi pošiljka prej kot ti piše datum najave prihoda paketa ob naročilu. Ali te AT pošta kaj obvesti ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izkusnje z Amazon.de (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8123090 (2664) carlosk1966
»

Amazon.de nakup

Oddelek: Loža
376436 (2720) mtosev
»

Amazon davek in carina

Oddelek: Loža
215148 (4706) Nejkoy
»

Playstation 3 wireless stere hadphones

Oddelek: Pomoč in nasveti
172508 (2418) opeter

Več podobnih tem