» »

Prva nadgradnja Windows 10 je tu

1 2 3
4
»

Axbcd ::

abyssus je izjavil:

Uporabljate kaj nov Messaging app? Meni ne prikazuje obvestil - je to normalno?


Messaging app trenutno ne dela. Vsaj za SMS prek telefona ne. Lahko pa SMS pošiljaš prek Cortane. Napišeš 'text [ime]' in enter.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Axbcd ()

abyssus ::

Bolj sem ga uporabljal namesto skypa. In ni ok, ker ne veš, da si dobil sporočilo, razen da neprestano preverjaš.

Lonsarg ::

V bistvu je v beti, ampak so ga kar že dali. Je pa res da niso nobenih bližnic na start screen dodali, tako da laiki niti ne bodo opazili teh beta aplikacij.

Pomoje bo trajal pol leta za delujočo verzijo in pol še nadaljno polovico da bodo počasi nadomeščale desktop Skype app.

abyssus ::

Bo verjetno nekaj takega ja. No, upam, da jim uspe integrirat čim več storitev v to, recimo Facebook bi že bil kul. :)

Mare2 ::

krneki0001 je izjavil:


Si ti sploh prebral novico?

V praksi bo sedaj enostavneje namestiti Windows 10 na sveže, potem pa ga bo mogoče aktivirati kar s ključem od prejšnje verzije


Hvala za info. Sem klical na HP in so rekli (ena ženska, uradna oseba na helpdesk), da nimajo ključa za nobene Windovse. Ona niti še ne ve za to možnost. :)

A ni na internetu nek program, ki prečita ključ?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

          ::

Moji mtki na sony vaiotu z win7 home javi da naj se za nadgradnjo obrne na proizvajalca računalnika kateri pa na spletni strani modela ne ve ničesar o win 10.

mitkos ::

Meni je odstranil le cpu-z. Nobenih problemov z Bitdefenderjem, je pa verzija 2016. Tudi privzeti programi za video, pdf, mp3, brskalnik vse je isto. Tiste reklame, ki šopa v start meni pa se da izklopit...

Tr0n ::

3 stvari, ki sem jih opazil po updejtu.

Mala Chrome ikona v Start meniju je samo siva, brez logota, Origin ikona ima crno ozadje (prej je imela pac barvo, ki si jo izbral) ter v File Explorerju vidim dva D in E diska, enega pod This PC, drugega pa pod Desktop, ceprav nimam na desktopu nic.

Weird. :)

Lonsarg ::

Mare2 je izjavil:

krneki0001 je izjavil:


Si ti sploh prebral novico?

V praksi bo sedaj enostavneje namestiti Windows 10 na sveže, potem pa ga bo mogoče aktivirati kar s ključem od prejšnje verzije


Hvala za info. Sem klical na HP in so rekli (ena ženska, uradna oseba na helpdesk), da nimajo ključa za nobene Windovse. Ona niti še ne ve za to možnost. :)

Ta možnost je za retail ključe, nimajo OEMi nič z tem. Za OEM bo kar treba še naprej najprej nadgraditi in nato clean install(ki roko na srce ni potreben, ker lahko isto dosežeš z hard resetom)
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova verzija Windows 10 onesposobila šifriranje (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
9932565 (26043) slitkx
»

Prva nadgradnja Windows 10 je tu (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
15855438 (46377) Lonsarg
»

Windows 10 je tu! (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
262101024 (79807) MrStein
»

Zadnja verzija Windows nared (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
22186292 (74947) MrStein
»

Nov način posodabljanja v Windows 10

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
1013661 (10747) Looooooka

Več podobnih tem