» »

Kako SMSje spravit z windows telefona na PC

Kako SMSje spravit z windows telefona na PC

tomaz321 ::

Mam lumio 830 in razbil se mi je ekran. Preden ga sploh dam na servis pa bi želel izvesti backup SMS/MMS-ov na računalnik. Ne vem še, če se mi bo sploh splačalo popravljati telefona in lahko se zgodi, da bom kupoval drugega, ko bom izvedel stroške popravila. Nov telefon pa po možnosti tudi ne bo windows, zato želim narediti backup na računalnik in v obliko, ki mi bo omogočala branje teh sporočil.

Zdej z neko aplikacijo (Contacts+masssages backup) sem jaz še spravil SMS/MMS-je na računalnik, ampak naredi mi 2 fila - .msg in .hsh , ki pa mi jih računalnik ne spravi v neko lepo obliko (outlook jih noče brat, kak drug viewer pa da slabše rezultate kot notepad).
Našel sem tudi način, da si SMS/MMS-je neposredno pošljem na e-mail, ampak je to dolgotrajen proces, ker mi dovoli naenkrat poslati le nekaj sporočil, pa še to moram vsakega posebej označiti.
Drugače pa tista varianta, da bi v outlook.com videl sporočila meni ne deluje na noben način, pa imam backup vklopljen.

Zdaj mene zanima, ali kdo pozna kakšen način (po možnosti enostaven) za izvoz SMS/MMS-je z Windows telefona (WP 8.1) na računalnik v neko berljivo obliko (PDF,....)?

popster ::

pusti outlook, poglej kaj ti pokaže text editor.

tomaz321 ::

No, končno sem našel nekaj.

@popste: to sem že v osnovi naredil (sem pogledal in zadeva je zelo zelo nepregledna - praktično neuporabna; dobiš tekste, ampak vse skup je ena zlo zmešana solata z milion čudnimi znaki vmes)

Za tiste, ki bodo kaj takšnega potrebovali obstaja app Windows phone message backup , ki ti na desktopu lepo prikaže backup tvojih sporočil in imaš tudi možnost, da vse lepo izvoziš.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15652821 (15149) V-i-p
»

Android - backup / restore na računalnik brez roota

Oddelek: Mobilne tehnologije
7912 (785) zavajon
»

Prejemanje MMS brez vključenih podatkov

Oddelek: Mobilne tehnologije
296598 (5784) neres
»

Migracija na nov Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
4012200 (7469) BladE_
»

paketni prenos omogocen le za MMS

Oddelek: Mobilne tehnologije
148479 (8132) bajsibajsi

Več podobnih tem