» »

Ne morem povezati na domač Wi-Fi

Ne morem povezati na domač Wi-Fi

legice ::

Pozdrav

Imam stacionarni računalnik, kateri se noče priklopiti na domače wifi omrežje.
Omrežje najde, ko vtipkam geslo melje, potem pa enostavno vrže in pravi da se ga ne da povezati.

To je moj sekundarni računalnik, kateri je bil sestavljen 5 let nazaj (takrat je to bil gaming express mašina), deluje brez problema, driverji nadgrajeni, pa vendar noče povezati.
Opazil sem to, da ko želim povezati, da ikonca za wifi (tista ko grem pod nastavitve), medtem ko se probam priklopiti zbledi, rata modra, zbledi, modra in potem se ne poveže.
V ruterju ni problema, ker telefoni in prenosniki se vsi normalno gor povežejo, računalnik je 4 metre stran od ruterja in to v isti sobi, anteni imata zračno pot brez ovir, tako da res ne vem več.

Če ima kdo kako modrost za podati, jo bom z veseljem sprejel, drugače pa mi ne ostane kaj prav veliko, kot pa kupiti usb sprejemnik.
Aja, pa na žico dela normalno.

lp in hvala v naprej=)
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

AC_DC ::

Mogoče je težava zaščita, mac filter, ali wpa2 kodiranje.
Kateri os, wifi kartica, router ?

legice ::

sem na win 8.1, wifi je na matični, router je 2,5 let in vse normalno deluje, ter brez kakšnih posebnih postopkov se povežejo ostale naprave.
ko smo že pri tem, ne najdem nikakršnih navodi, če se da, kako naštimati, da se povežena določen način, pač da nastavim wap itd nastavitve, katere imam nastavljene na routerju?
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

XsenO ::

Čisto za štos poskusi narediti hotspot s telefonom pa poskusi, če se lahko povežeš na njega.
1 + 1 = 1

legice ::

Noče mi vzpostavit hotspot iz neznanega razloga... treba bo najti kaj drugega=(
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: legice ()

legice ::

ok, sem vsposobil hotspot in računalnik se ni mogel povezati nanj, drugi telefon in prenosnik pa , tako da očitno bo treba kupiti novi sprejemnik za računalnik =)
hvala na pomoči =)
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

Mare2 ::

legice je izjavil:

ok, sem vsposobil hotspot in računalnik se ni mogel povezati nanj, drugi telefon in prenosnik pa , tako da očitno bo treba kupiti novi sprejemnik za računalnik =)
hvala na pomoči =)

Malo poglej požarni zid. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

All ::

Vzrok je lahko tud ksn antivirus....
Melnizkusnjo z pando in avastom....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: All ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kater app za deljenje wifi povezave na android ?

Oddelek: Omrežja in internet
181645 (1348) #000000
»

Wifi najde vse sosede mojega routerja pa ne

Oddelek: Omrežja in internet
112727 (2448) primo
»

Portable hotspot z geslom NIKOLI ne deluje

Oddelek: Mobilne tehnologije
121018 (833) Jst
»

Prenosnik + mobitel = internet

Oddelek: Omrežja in internet
2015229 (6571) mat89
»

Wireless problem!!!!

Oddelek: Omrežja in internet
141524 (1272) Pyr0Beast

Več podobnih tem