» »

Popravilo prenosnika

Popravilo prenosnika

Rook08 ::

Živijo doma imam prenosnik ki se mi je pokvaril pred kaksnim mesecem. Nevem kaj je narobe prizge se velik vec od tega pa ne dela. Sem ga dal kolegu za popravit sam zgleda da ni neki mojster in mu ni ratalo. Tako da me zanima ce kdo pozna koga v ljubljani da bi znal popraviti kksno firmo alpa karkoli nevem kam se sploh to nosi. Pa kok stane sploh popravilo jz res nimam pojma? Prosim ce lahko kdo pomaga bi ga res rabu cimprej za na faks. Lep pozdrav

d4vid ::

Ce bi napisal, kaj tocno je narobe, bi tudi lazje svetovali. Pa dopisi znamko in model prenosnika.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Rook08 ::

Hmm sicer nisem doma da bi pogledau znamka je sony vaio za model pa nebi vedel na pamet, ene dve leti star mozno da je SVE1113 vsaj tak mi zgleda ce poguglam mal (:
Glede problema pa kokr se spomnem se je prizgau in potem hoce nek recovery tool za windows al nekaj takega (kokr razumem je to nekje na cdju sam jz nimam tega ker sm dobu windowse ze ko je bil kuplen gor )

Sami ::

Po povedanem razumem da je z njim vse OK, samo Winsi ne štimajo. Poglej da ni recovery particije že na disku, drugače pa format in nove Windowse ter driverje.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

dvihtelic ::

Tako je, v najslabšem primeru se namestijo winsi gor ali pa je z diskom kaj. Če si blizu Vrhnike pošlji zs pa ti pomagam

solatko ::

Trol.
Delo krepa človeka

Rook08 ::

se opravičujem za malo pozen odgovor, slikal sem kaj se zgodi po tem ko prižgem prenosnik
1. slika - prva stvar ki se pojavi, ko prižgem vse je tudi neke čudne rdeče barve



2. slika - tukaj mam sicer neko izbiro ampak če izberem windows me vrže nazaj na prvo sliko
tist diagnostic pa neki dela ampak se tud ne zgodi nič..

d4vid ::

Še vedno, po tem, kar si povedal, bi rekel da so ti šli Windowsi v maloro. Potrebuješ nekoga, da ti jih ponovno namesti, lahko pa jih tudi sam, če seveda imaš Windowse na mediju in potrebno znanje. Če so bili Windowsi že nameščeni ob nakupu računalnika, poglej če imaš kje originalni zagonski medij za obnovo računalnika.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Rook08 ::

Hvala vsem z pomoč, windowse sm dobil in jih na novo nalozil tako da to mi zdaj dela. mam pa se vedno en problem in sicer z ekranom, tako kot se vidi na prvi sliki zgleda ves čas. Ima kdo kaksno idejo kaj bi to bilo tezava z ekranom al lahko kaj drugega. Enkrat sem ga sicer ze zamenjal pred kaksne pol leta ker mi je pocil..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Namizni računalnik in glasni ventilator

Oddelek: Pomoč in nasveti
413536 (1853) ST-777
»

Android -ROOT (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
596817 (3448) max157
»

PCI kartica IDE RAID ne pa klasična PCI IDE

Oddelek: Strojna oprema
161526 (1124) solatko
»

Blue screen

Oddelek: Programska oprema
384122 (3391) solatko
»

Počasno kopiranje (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7912661 (10075) hojnikb

Več podobnih tem