» »

Microsoft predstavil Hololens VR, Surface 4, nove telefone, prenosnik

1 2
3
»

zee ::

billy je izjavil:

btw, osnovni modeli book-a so tudi brez GPU, afaik, tak da se "pravi" book začne šele pri 2000$...


Za igranje igric definitivno ne bos kupoval tega racunalnika. Enako ga ne bos kupil, ce mislis na njem poganjat zahtevne numericne simulacije. Your point being?
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

billy ::

Samo to, da ne bo kdo mislil, da se za 1500 dobi gpu, kar je nekdo izpostavil, da je prednost surface booka pred macbookom. Torej najcenejši book bo nekje enako zmogljiv kot macbook.

Egidij88 ::

Invictus ::

billy je izjavil:

btw, osnovni modeli book-a so tudi brez GPU, afaik, tak da se "pravi" book začne šele pri 2000$...

Saj ima MacBook tudi GPU ... Samo ne vsak ...

No ja, naj povedo kje je 2x hitrejši. Da bomo vsaj vedeli.

Zakaj ga pa ne bi kupil za igrice?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

issak ::

Invictus je izjavil:

billy je izjavil:

btw, osnovni modeli book-a so tudi brez GPU, afaik, tak da se "pravi" book začne šele pri 2000$...

Saj ima MacBook tudi GPU ... Samo ne vsak ...

No ja, naj povedo kje je 2x hitrejši. Da bomo vsaj vedeli.

Zakaj ga pa ne bi kupil za igrice?



Vsak Macbook ima GPU. 13 inčni imajo intel HD, nekateri 15" imajo pa neke mobitlne nvidie/radeonke.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

billy ::

Seveda je bilo mišljeno "dodaten" GPU, brez GPU pač ne bi noben laptop delal.

Ne vem kaj se eni blamirate s takšnimi, saj nismo na over.net forumu?

OttoParts ::

Anney je izjavil:

Glede display docka za L950 še ni znana cena, kaj več pa se lahko prebere tukaj: Microsoft Display Dock
Trenutno je tole kompatibilno samo z L950 zanima pa me ali bo kompatibilno tudi s katerimi ostalimi modeli na daljši rok, predvsem starejšimi?


Cena bi naj bila 99 $.

Članek pa omenja samo obe novi Lumii...

Tom's Hardware članek:
http://www.tomshardware.com/news/micros...

Popravil: napačen link

Zgodovina sprememb…

BT52 ::

Invictus je izjavil:

dotomaz je izjavil:

Kaj sem res jaz edini, ki ga moti "špranja" pri tečaju, ko je surface book zaprt?

Bo treba videti v živo. Nima ščegetavka. Zame velik minus. Očitno se bom moral res navadit trackpada.

Kaj bluzijo da je 2x hitrejši od MacBook Pro? Saj ima praktično isti hardware.


Če povem po pravici se že dolgo ne spomnim, da bi videl laptop z ščegetavčkom po Thinkbookih...

lolipop2 ::

ok, eno "glupo pitanje"... kako pa je ta Surface Book povezljiv na internet? Je vse vgrajeno in ready?

Motion ::

Sicer nevem kaj točno misliš.
wi-fi kot 95 ostalih tablc in ultrabookov?

Invictus ::

lolipop2 je izjavil:

ok, eno "glupo pitanje"... kako pa je ta Surface Book povezljiv na internet? Je vse vgrajeno in ready?

Ne, obstaja dodaten paket, ki se mu reče Microsoft Upgrade for Stupid Users ... Cena 1.995,99 USD.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: MrStein ()

lolipop2 ::

Motion:

čisto slučajno se mi je vprašanje postavilo, ker sem včeraj šel na Microsoft in šel prek postopka, kjer izbereš recomended computer... in ti na podlagi splošnih vprašanj na koncu predlaga kateri laptop je pravi. In ko je bilo vprašanje "ali bi uporabljali internet wifi itd... je izmed treh laptopov surface book, surface pro 4 in surface pro 3 izbral slednjega. Pa me je zmotilo....oz spravilo v dvome, kako to, da ni surface book-a predlagal.

Invictus: ne pametuj preveč. Lepo sem omenil, da vprašanje ni morda na mestu. In nismo se vsi rodili s knjigo o računalnikih v naročju, kot ti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lolipop2 ()

Invictus ::

lolipop2 je izjavil:


Invictus: ne pametuj preveč. Lepo sem omenil, da vprašanje ni morda na mestu. In nismo se vsi rodili s knjigo o računalnikih v naročju, kot ti.

Temu se po domače reče ZKP. Za to ne rabiš diplome iz računalništva.

Predvsem pa to, da vsake bedarije ne vpišeš takoj na Slo-Tech, ampak prej malo pobrskaš. A imate mogoče eni omejen dostop do interneta?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: MrStein ()

lolipop2 ::

Glede na to, da je v pravi temi in vprašanje, ki se tiče tega izdelka, se mi zdi čisto ok, da vprašam. Še vedno je to forum ki je spletno mesto, na katerem lahko uporabniki v obliki pisnega pogovora razpravljajo, zapisujejo svoja vprašanja, mnenja, stališča.
In ja, trenutno imam omejen dostop do interneta, ker nisem na svojem računalniku in je browsanje okrnjeno.

boolsheat ::

Microsoft HD-500 Display Dock für Lumia 950/950XL
€109,00
http://www.cyberport.de/?DEEP=A601-4DE&...

Anney ::

Super, zdaj rabim samo še Lumio 950. :) čez eno leto se bodo cene uredile in napake odpravle, mogoče kaj novega prletelo, dokler bo pač morala L930 zadostovati. Škoda ker za ta Continuum potrebuješ vsaj Qualcomm Snapdragon 808 MSM8992 ali MSM8994 chipset.

billy ::

Čez eno leto že jaz pričakujem surface phone, ki ga bo poganjal intel x86 cpu. To pa bo uporabno za continuum.

Modri dirkač ::

No apps, no buyers, no market share, no apps etc.
Everybody lies!

dottor ::

Meni naslednje poletje poteče naročnina, pa si bom verjetno eno Nokio nabavu pa sproval dock če dela po mojih željah :)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

boolsheat ::

Android appi tečejo na W10M btw. V prihdnje tudi iOS appi. Globalni share, brez Kitajske, je nekje 10%, MS je tretji največji OEM smartphonov v EU...

jan_g ::

Pa bo imel dostop do gplay stora in ios app stora?

NLight ::

boolsheat je izjavil:

Android appi tečejo na W10M btw. V prihdnje tudi iOS appi. Globalni share, brez Kitajske, je nekje 10%, MS je tretji največji OEM smartphonov v EU...


To ne drži. Android appi ŠE ne delajo na W10M. Microsoft dela na tem, da bodo Android appi delali na W10M. Dvomim da bo final verzija že podpirala to možnost.

boolsheat ::

Delajo že od začetka poletja, jasno ne preko trgovine, ampak delajo.

Unknown_001 ::

Prenosnik zgleda kr seksi. Ko bo potreba po novem bo zagotovo v ožjem izboru.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

boolsheat ::

jan_g je izjavil:

Pa bo imel dostop do gplay stora in ios app stora?


To ne, ideja v osnovi je, da razvijalec android/ios app objavi na MS trgovini. Lahko pa seveda potegneš .apk iz playstora in ga sideloadaš, naložiš mimo trgovine, na WM.

Lonsarg ::

V praksi bo treba kar lepo na developerja počkat, da pobjavi v MS store, je le treba kaj modificirat, ne kr direkt isti apk objavit da vse lepo deal. Ampak dokler je v beti ne še pričakvat.

NLight ::

boolsheat je izjavil:

Delajo že od začetka poletja, jasno ne preko trgovine, ampak delajo.


Kako lahko spravim android app na telefon?

billy ::

Z malce znanja, če moraš to spraševat, potem ga nimaš dovolj in bo treba počakat na kake uradne zadevščine.

So pa android appi na WP prava žalost, na greta oba UI skup.

boolsheat ::

Malo poguglaj... Prvi zadetek npr.:
http://forum.xda-developers.com/windows...

Ne vem pa kateri build imaš itn.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Motorola predstavila Droid Turbo 2 z nezlomljivim zaslonom in manjšega brata Droid Ma

Oddelek: Novice / Android
3413621 (10996) MrStein
»

Nokia je predstavila nove Lumie

Oddelek: Novice / Windows Mobile
3912068 (6476) nejcek74
»

Učenec Xiaomi prehitel učitelja z novimi tablicami

Oddelek: Novice / Android
3617026 (12946) cegu
»

Novosti iz Sonyja: E3, Z3, Z3 Compact, Z3 Tablet, SmartWatch 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5421543 (20237) PrihajaNodi

Več podobnih tem