» »

Kater sedež v Stožicah

Kater sedež v Stožicah

Fadil ::

Ženo bi peljal na koncert Željka Joksimovića v Stožice in ker še nisem bil tam, nimam pojma kateri sedeži so najboljši. Kaj priporočate?

- Fantpit 30 €
- Tribuna (zeleni ring): 25€
- Parter: 25€
- VIP parter:50€

Nekje sem prebral, da ni rečeno, da je VIP parter najboljši, čeprav je najdražji. Kaj svetujete?

NonPlusUltra ::

VIP loža št. 16, 3. vrsta, sedež od 34 do 37.
"For a long time now I haven't existed. I'm utterly calm.
No one distinguishes me from who I am."

McClane ::

Ker nisem fan parterja, mi je bilo zelo všeč na tribuni - lep pogled na oder, manj gužve pa še nasloniš se lahko na ograjo ali vsedeš, ko se čaka na prireditev. Za VIP lože pa pravijo da so previsoko od dogajanja in se naj ne bi videlo prav dobro (ne me držati za besedo, lahko da se motim)
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

Fadil ::

Ne želim stati. Rad bi udobno sedel in seveda dobro videl.

NonPlusUltra ::

McClane je izjavil:

Ker nisem fan parterja, mi je bilo zelo všeč na tribuni - lep pogled na oder, manj gužve pa še nasloniš se lahko na ograjo ali vsedeš, ko se čaka na prireditev. Za VIP lože pa pravijo da so previsoko od dogajanja in se naj ne bi videlo prav dobro (ne me držati za besedo, lahko da se motim)

Iz desne stranske (ki je takoj nad odrom) se vidi odlično, najbolje. Ne sediš v loži, pač pa pod njo, so samo tri vrste. Prostora imaš več kot dovolj, lahko sediš, stojiš, prostora imaš dovolj, da se lahko sprehajaš sem in tja, gor in dol (dobesedno). V loži pač samo odložiš svoje stvari ali kaj spiješ, prigrizneš, se zlekneš na kavč ali v miru počakaš na pričetek koncerta.
"For a long time now I haven't existed. I'm utterly calm.
No one distinguishes me from who I am."

koyotee ::

Ko je bil dvoboj zavca sem bil v 6. Vrsti tribune. Sigurno sem videl bolje kot uni na parterju.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mark Knopfler koncert konec junija

Oddelek: Loža
51100 (960) Machete
»

Najboljši sedeži v Stožicah?

Oddelek: Loža
815177 (14550) jokl
»

Skakanje čez ograjo na žurih

Oddelek: Loža
325044 (3895) dope1337
»

David Guetta - Slovenia 17.12.2010

Oddelek: Sedem umetnosti
428170 (5861) Dr_M
»

Koncert Rammsteinov v hali Tivoli (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10624160 (21589) Tear_DR0P

Več podobnih tem