» »

Kratka anketa - prosim za pomoč - izpolnitev

Kratka anketa - prosim za pomoč - izpolnitev

drejc87 ::

Pozdravljeni,

prosil bi vas, če si vzamete 3 minutke in izpolnite anketo za diplomsko nalogo.

Še link do ankete: http://www.mojaanketa.si/anketa/5394952...


Hvala in lp!

drejc87 ::

Še 25 izpolnjenih anket potrebujem...hvala za pomoč!

Yacked2 ::

Kaj če nimaš nobene kartice zvestobe -.- Lahko sem ženska in moški na enkrat...
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

pirat ::

Rezultati bodo žal nereprezentativni. Na koncu je nujno zahtevana številska ocena tudi za storitve, za katere prej nisi označil, da jih kot potrošnik sploh poznaš.

drejc87 ::

pirat je izjavil:

Rezultati bodo žal nereprezentativni. Na koncu je nujno zahtevana številska ocena tudi za storitve, za katere prej nisi označil, da jih kot potrošnik sploh poznaš.


Kakšna številska ocena za storitve, ne razumem te točno...

pirat ::

5 storitev - denar na kartico, popusti, akcije, ipd... Tudi če v prvem delu ankete recimo označim, da poznam samo "denar na kartico", anketa na koncu zahteva naj z oceno od 1 do 5 ocenim tudi vse ostale. Kako, če pa jih ne poznam (in nekaterih res ne)?

drejc87 ::

Aja, žal vem, da anketa ni popolna :)

Phantomeye ::

Yacked2 je izjavil:

Kaj če nimaš nobene kartice zvestobe -.- Lahko sem ženska in moški na enkrat...


Razen, če ni popravila je vprašanje single answer, samo ne vem po kaki logiki mojaaanketa uporablja checkbox gumbe za vse situacije (slaba).

drejc87 je izjavil:

Aja, žal vem, da anketa ni popolna :)


Zakaj si jo pa objavila? Take zadeve se da pregledat. Pa mojaaanketa se uporablja, ko te zanima, kam se gre na morje. Ne pa za diplomske naloge.

Zgodovina sprememb…

lebdim ::

Naredi anketo raje na 1ki ali pa na Google Drive-u, bo dosti bolj pregledno in uporabno za diplomsko nalogo ...

N0t0ri0us ::

lol.. nimam nobene kartice.. kako naj izpolnem anketo? Nimam kartice in me celo anketo sprašuje o kartici..

prosim izberite en odgovor


Žalostno, če bo kdo iz take ankete naredil diplomo.. FDV?

Yohan del Sud ::

Še vsako tako anketo, če so me lepo prosili, sem izpolnil. Seveda pa sem še vsako tako spljuval. :D:D Če bi prej povedal, da velja ta anketa za samo za imetnike špar kartic in umaknil vprašanje št. 3, bi ji celo dal minus 3 po osnovnošolsko (oziroma recimo 6, če je to tvoj cilj za ta predmet).
www.strancar.com

Zgodovina sprememb…

Phantomeye ::

N0t0ri0us je izjavil:

lol.. nimam nobene kartice.. kako naj izpolnem anketo? Nimam kartice in me celo anketo sprašuje o kartici..

prosim izberite en odgovor


Žalostno, če bo kdo iz take ankete naredil diplomo.. FDV?


Če bi mogoče celo prebral en stavek v njenem nagovoru ...

Sicer pa na fdv-ju precej dobro vejo, kako se dela ankete. Glede na to, da imajo center in produkt (1ka.si), ki se ukvarja z anketno metodologijo.

lebdim ::

Na pedagoški fakulteti smo imeli predmet "Pedagoška metodologija", kjer smo spoznavali take raziskovalne metode, kot so anketa, intervju, zaprt / odprt vprašalnik, sociogram, ... Znotraj tega smo imeli tudi statistiko. Tako da najbrž imajo nekaj podobnega tudi na Fakulteti za družbene vede Univerze v Ljubljani.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Pravila za objavo anket

Oddelek: Šola
2325117 (24798) oemdzi
»

[Anketa] Prepoznavnost blagovne znamke

Oddelek: Loža
233262 (2767) Kenpachi
»

Zakaj igramo MMORPGje?

Oddelek: Igre
243336 (2422) greev84
»

Anketa o alternativni energiji

Oddelek: Loža
182412 (2120) energetik
»

Anketa o igranju rač. iger, za diplomsko nalogo

Oddelek: Loža
202902 (2238) imagodei

Več podobnih tem